Esileht Pereelu ja suhted Millal lapsmehed suureks kasvavad

Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )

Teema: Millal lapsmehed suureks kasvavad

Postitas:
Kägu

No sellised lohakad tüübid võikski üksi elada, mitte ronida teistele kaela. Aga noh, ega siis ei pea ju keegi üleval, selles on probleem.

See oleneb ju teise inimese korralatist. Nt mina võrreldes oma ämmaga olen väga lohakas. Mul on lihtsalt teised prioriteedid ja kord pole nii oluline. Õnneks ei pea ma temaga koos elama. Ja oma kodus korra pärast tülitseda ma ei taha. Küll ikka keegi koristab, kui aega saab. Vahel mina, vahel mees, vahel lapsed. Ja sokid vales kohas pole me majas miskit, mille pärast probleemi teha.

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Imelik vaatekoht, selle pärast mees maha jätta või ennast häirida lasta. Miks koristajat endale ei palka lihtsalt?

+3
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

. Miks koristajat endale ei palka lihtsalt?

Koristaja tahab ju raha.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Koristaja tuleb mahakukkunud sokki üles tõstma ja täiskasvanud mehele pesemisasju ostma või?

Ärge hakake kohe alguses räpakolle emmetama, siis ei ole pärast frustratsiooni ja halle juukseid, miks mees kodus lillegi ei liiguta. Peab ikka masohhist olema, et väljakujunenud inimesele hakata elementaarset hügieeni ja kombeid õpetama.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ärge hakake kohe alguses räpakolle emmetama, siis ei ole pärast frustratsiooni ja halle juukseid, miks mees kodus lillegi ei liiguta. Peab ikka masohhist olema, et väljakujunenud inimesele hakata elementaarset hügieeni ja kombeid õpetama.

Naised teevad tihti selle vea, et alguses olgu mees milline tahes, aga siis hiljem on häda. Teemaalgataja on imelik, laseb pool aastat enda juures elada ja siis kurdab, et näe, pole kordagi pakkunud arvete maksmist, ega ma pole ka küsinud, et kas peaks maha jätma. Jah, peaks, mis siin üldse arutada. Ja miks ta peaks pakkuma, kui sina kordagi ei küsi, ju siis arvab, et sulle sobib selline elukorraldus, kui sa midagi ei ütle.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et selline mees, kellele kõik elus ette-taha ära on tehtud ja nunnutatud, ei tule siiralt ja ausalt selle peale, et sa tema kohaloleku eest veel raha peaksid tahtma. Ta arvab, et on ise juba kingitus küllalt, et oma väärtuslikku isikut ja aega sinuga jagab 😀 maailmanabaks kasvatatud mammapojad on üks õudne tõug.

+10
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Maist siiani on ta end minu suvilasse unustanud. Pähe pole kordagi tulnud, et suvilal on ka kulud, et võiks pakkuda, et ta midagi maksab. Ma pole muidugi küsinud ka.

No las järgmised 4 kuud kannab tema kõik kulud-milles probleem?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mulle tulid millegipärast meelde need kassipojad, keda suvilasse võetakse. Kevadel on nii nunnud, suvel ka veel toredad, aga sügisel pole neid kuhugi panna, söövad ka juba palju ja ei oska käituda…

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei osanud paremini sõnastada kui lapsmees. Elab vanematega. Emme teeb kõik ette-taha (loe: maksab arved, teeb söögi, peseb pesu, ostab pesu…) Eelnevad suhted on kolinud naiste juurde. Millegipärast abielus/suhtes naise perekonda end sisse söönud, kus on ka lapsed mängus. Kestab see suhe mõne aasta ja mees tagasi emme manu. Nüüd on siis minu kord. Olin ka veel abielus kui tutvusime. Meil küll juba lahkuminek plaanis, aga see selleks. Mees ajab habet. Kraanikausist ajab karvad alla, aga servale ja põrandale jäävad vedelema. Sokid kukuvad voodi alla. Tuleb külla ja unustabki end külla. Omi pesemisasju tal ei olegi. Kodus kasutab vanemate omi, külas pererahva omi. Tuleb meelde tuletada, et külalised lähevad ära ka. Maist siiani on ta end minu suvilasse unustanud. Pähe pole kordagi tulnud, et suvilal on ka kulud, et võiks pakkuda, et ta midagi maksab. Ma pole muidugi küsinud ka.

Tegelikult mind huvitab, kas ongi mõtet hakata näpuga näitama ja seletama, et nii ei tee ja naa ei tee kui minu juures oled. Või väga lootusetu juhtum? Mõlemad hakkame liginema 40le.

Minu eksi oled endale saanud??? Kõik tunnused klapivad…

Meil on laps kah, 17aastane poeg, aga ega ta pojast ilmselt ei räägi – kohtunud pole nad juba ammu.

Õige vastus: ilmselt siis ei kasvagi kunagi.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, tean, et peab rääkima. Ja olen rääkinud ka. Aga kaua võib. Elamiskuludest ei ole rääkinud, sest ega ju külalistelt ei nõua mingeid kulude katmist. Ei osanud arvata, et need külaskäigud nii pikaks venivad. Räägib meil vaid üks pool. Teine pool tunneb end süüdimõistetuna ja ei saa aru, et miks alati tema kallal võetakse ja on solvunud. Ja ka sellest olen teadlik, et olukorra olen ise kujundanud. Nüüd mõtlen, kuidas ümber kujundada. Kas üldse ongi mõtet jätkata. Lihtsam oleks lihtsalt lõpetada ja kõik.

Jep, täpselt minu eks. Kui sa teda emmetada ei jaksa, siis parem lõpeta. Matkamiseks leiad teise sõbra

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu meelest on suhtes üks kõige vastikum asi tänitamine. Naised armastavad näiteks oma etteheiteid esitada esmalt vihjamisi ja siis jupiti. Täna poole lausega vihje kraanikausi kohta, homme sokkide kohta. Ega ma suur osa elust ise ka teistsugune naine olnud. Küll aga on mu abielu kordades parem pärast seda, kui käisin ühel koolitusel. Ei olnud üldse pereeluteemaline, tööteemaline oli, aga järele mõeldes sain aru, et tasuks ka koduelus seda kasutada. Lühidalt kokku võttes ma ei torgi keerukate teemadega tüütult. See on vastik ja mehele alandav. Ühel õhtul lihtsalt pidasin selle keerulise vestluse (rohkem see küll nägi välja nagu loeng) ühe hoobiga ära. Punktid üks, kaks, kolm, neli ja viis. Ootan sinult nende täitmist, et saaksin ise pakkuda sulle vastu punkte kuus, seitse, kaheks, üheksa ja kümme. Näiteks, et ma hea meelega panen su pesu masinasse, aga selleks, et saaksin seda teha, pane sina sokid musta pesu korvi. Ja ei unusta. Kui kardad, et unustad, tekita endale mingi süsteem, kuidas su asjad sinna korvi saavad, sest see on elementaarne austus minu vastu.
Kaks tundi rasket vestlust ja enesekehtestamist ning järgmisest päevast oli üheksa kümnest probleemist kadunud, sest mees sai ometi aru, et ma olen viimase piiri küllalt lähedal. Edaspidi on piisanud ainult pilgust, ligi 15 aastat pole enam pidanud kordagi neil teemadel sõna võtma.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei osanud paremini sõnastada kui lapsmees. Elab vanematega. Emme teeb kõik ette-taha (loe: maksab arved, teeb söögi, peseb pesu, ostab pesu…) Eelnevad suhted on kolinud naiste juurde. Millegipärast abielus/suhtes naise perekonda end sisse söönud, kus on ka lapsed mängus. Kestab see suhe mõne aasta ja mees tagasi emme manu. Nüüd on siis minu kord. Olin ka veel abielus kui tutvusime. Meil küll juba lahkuminek plaanis, aga see selleks. Mees ajab habet. Kraanikausist ajab karvad alla, aga servale ja põrandale jäävad vedelema. Sokid kukuvad voodi alla. Tuleb külla ja unustabki end külla. Omi pesemisasju tal ei olegi. Kodus kasutab vanemate omi, külas pererahva omi. Tuleb meelde tuletada, et külalised lähevad ära ka. Maist siiani on ta end minu suvilasse unustanud. Pähe pole kordagi tulnud, et suvilal on ka kulud, et võiks pakkuda, et ta midagi maksab. Ma pole muidugi küsinud ka.

Tegelikult mind huvitab, kas ongi mõtet hakata näpuga näitama ja seletama, et nii ei tee ja naa ei tee kui minu juures oled. Või väga lootusetu juhtum? Mõlemad hakkame liginema 40le.

Ju sul ei ole sarmi leida neid õigeid mehi ja pead leppima memmepoegadega, aga igale oma, ole sellega õnnelik mis sul on.

+1
-6
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Ju sul ei ole sarmi leida neid õigeid mehi ja pead leppima memmepoegadega, aga igale oma, ole sellega õnnelik mis sul on.

Eks see koer kiunata, kes kiviga pihta sai (ja ennast suva teemast nii puudutatuna tunneb, et  hakkab huupi solvama!)…

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ju sul ei ole sarmi leida neid õigeid mehi ja pead leppima memmepoegadega, aga igale oma, ole sellega õnnelik mis sul on.

Eks see koer kiunata, kes kiviga pihta sai (ja ennast suva teemast nii puudutatuna tunneb, et hakkab huupi solvama!)…

Aga on sedasi. Kõik teeme igapäev valikuid, ei ole nendega rahul, aga mingi osa inimestest siis lõputult viriseb teistele kui loll on see valitu. Milleks see. Lõpeta suhe sellisega, mine eluga edasi või lepi ja ära virise, ega teised ei tule kellegi pereelu elama ega koordineerima.

Samas, eks lapsmehed vajavad emmesid ja lapsnaised vajavad issisid, igale oma.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru sellest kuidas naistele alati alguses kõik meeldib ja kõik nii super ja tore ja siis pärast on tarvis hakata inimest ümber kasvatama ja ei kõlba see ega teine. 😀 Olge üksi siis, sest ilmselgelt ei sobi teile mitte keegi.

+6
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru sellest kuidas naistele alati alguses kõik meeldib ja kõik nii super ja tore ja siis pärast on tarvis hakata inimest ümber kasvatama ja ei kõlba see ega teine.

Olgu, ma seletan sulle elu lihtsaid fakte- alguses inimesed püüavad, näitavad ennast paremana ja käivad teise ettekujutuse järgi ideaalsest mehest/naisest, aga teatud hetkel väsib igaüks näitlemisest ja tuleb välja inimese tõeline pale.

+7
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olgu, ma seletan sulle elu lihtsaid fakte- alguses inimesed püüavad, näitavad ennast paremana ja käivad teise ettekujutuse järgi ideaalsest mehest/naisest, aga teatud hetkel väsib igaüks näitlemisest ja tuleb välja inimese tõeline pale.

Ikka tuleb imekiiresti välja. Igapäevaelus on stressoreid üsna alju, no ei ole võimalik pikalt maski kanda ja veel kodus., kus reeglina mask maha võetakse.  Alati tuleb välja. Ning seetõttu ongi inimestel selline termin kasutusel nagu eks.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tihti tuleb mask naistel ka koos meigiga maha. Veidi ebamäärast rahutust ning vedelevad mustad sokid on olulisem kui õnnelik perekond ja see, et kõigil lastel on sama isa. Samal ajal on sahtlid nagu seapesa, paroole ei mäleta ja peale mõnda veini koosneb kõne pooleldi labasustest.

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Veidi ebamäärast rahutust ning vedelevad mustad sokid on olulisem kui õnnelik perekond ja see, et kõigil lastel on sama isa.

Kui isa pole isa eest väljas ja ei oska õnnelikku perekonda koos hoida, siis jah, mingil hetkel sellist meest enam naine ei taha.  Ei taha seksida, ei taha lähedal olla. “Ebamäärane rahutus” pole midagi nii ebamäärane, lohutad ainult ennast, see on rahulolematus oma mehega/eluga/pereeluga. Miks peaks sellega leppima ja edasi loksuma samas voolus, kus midagi positiivset ei paista?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru sellest kuidas naistele alati alguses kõik meeldib ja kõik nii super ja tore ja siis pärast on tarvis hakata inimest ümber kasvatama ja ei kõlba see ega teine.

Olgu, ma seletan sulle elu lihtsaid fakte- alguses inimesed püüavad, näitavad ennast paremana ja käivad teise ettekujutuse järgi ideaalsest mehest/naisest, aga teatud hetkel väsib igaüks näitlemisest ja tuleb välja inimese tõeline pale.

Eks see käib naiste kohta ka. Suhte alguses millegipärast need maas vedelevad sokid üldse ei häiri…

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma ei saa aru sellest kuidas naistele alati alguses kõik meeldib ja kõik nii super ja tore ja siis pärast on tarvis hakata inimest ümber kasvatama ja ei kõlba see ega teine.

Olgu, ma seletan sulle elu lihtsaid fakte- alguses inimesed püüavad, näitavad ennast paremana ja käivad teise ettekujutuse järgi ideaalsest mehest/naisest, aga teatud hetkel väsib igaüks näitlemisest ja tuleb välja inimese tõeline pale.

Mida see TA mees siis näitles? Algusest peale ju asi jama olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 21 postitust - vahemik 31 kuni 51 (kokku 51 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal lapsmehed suureks kasvavad