Esileht Väikelaps Millal lõppeb asjade suhutoppimine?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millal lõppeb asjade suhutoppimine?

Postitas:

Küsimus siis selline, et mis vanuses on loota, et laps enam kõike maast leitut suhu ei topi? Ja üleüldse enam asju ei näri? Praegu ikka näritakse kõik peeneks, mis vähegi närida kannatab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

see on individuaalne, minu lapsel pole seda (veel?) olnud, samas vennapoeg on viiene ja siiani käivad kõik asjad alustuseks suhu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See on tõesti individuaalne. Minu lapsed pole kunagi asju suhu toppinud. Sugulase laps on kolmene ja pidevalt närib ja lutsutab kõike, mis kätte saab sünnist saati.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

5ne laps pole kunagi asjade suhutoppimise vastu huvi tundud, 3ne paneb nüüd juba vähem, aga ikka päris paljud asjad käivad suust läbi ja sõrmed ka sobivad närimiseks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma olen ikka täitsa tohm selle koha pealt:) Ma tõesti arvasin, et kõik lapsed topivad asju suhu. Meil ei ole ühtegi asja, mida suhu ei ole üritatud toppida või vähemalt närida. Mänguasjadest ma üldse ei räägi, aga kõik muud asjad ka, mida annab kätte võtta ja need ka, mida ei anna – vaibanarmad, lauajalad, juhtmed, pliidi käepide, papist kastid, kingad-saapad, diivaninurk, radiaatoriserv jne jne. Väikestest vidinatest ei ole üldse mõtet rääkidagi. Täpselt nagu väike kutsikas:) Ei jõua oodata, millal see suhuajamine ära lõppeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

väga individuaalne. mul on 7a koolipoiss ja ikka võib teda leida mõnda asja suhu toppimas. ei ole aidanud ei ussi- ega püssirohi. 4a laps tegi vist seda ainult kui päris titt oli ja ütleb praegugi suuremale vennale, et ära pane suhu kui näeb teda nii tegemas.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

See sõltub ikka lapsest, mõni paneb kõike suhu, teine ei pane midagi. Mul tüdruk kohe, kohe 5-aastane ja pole kunagi midagi suhu toppinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu esimene ei toppinud midagi õieti suhu (nüüdseks 3 aastane), teine saab aastaseks ja ma ei jõua enam tal silma peal hoida – KÕIK, mis maast leiab, läheb suhu. Olen sealt leidnud klambreid, seemneid, mulda, lehti, isegi raudnaela(!!) jne jne. Tahaks ka teada, et ühel ilusal päeval ta enam ohtlikke asju suhu ei topi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Väikelaps Millal lõppeb asjade suhutoppimine?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.