Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millal lõpuks tuleb Eestisse kohustuslik vaktsineerimine nagu Austrias?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )

Teema: Millal lõpuks tuleb Eestisse kohustuslik vaktsineerimine nagu Austrias?

Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

Ega ainult see ei päästagi, aga on üks abinõudest, et viiruse uute mutatsioonide tekkimine peatada.

Või siis vastupidi. Me ei tea üht- ega teistpidi, mistõttu ei ole alust ega õigustust midagi kellelegi jõuga peale suruda. Seda enam, et tegemist on jätkuvalt erakorralise kasutusloa saanud tootega – Emergency Use Authorization (EUA) for an Unapproved Product
Palun ära levita oma uskumusi faktide pähe.

Allikas: Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine EUA Amendment Review Memorandum, April 9, 2021
https://www.fda.gov/media/148542/download
Vaccine-enhanced disease
Available data do not indicate a risk of vaccine-enhanced disease, and conversely suggest
effectiveness against severe disease within the available follow-up period. However, risk of
vaccine-enhanced disease over time, potentially associated with waning immunity, remains
unknown
and needs to be evaluated further in ongoing clinical trials and in observational studies
that could be conducted following authorization and/or licensure.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

Perekoolikal ikka nakatumine langeb mühinal ja kilod kukuvad kolinal. Ainus mure mõlemaga on, et see mühin ja kolin kestab väga ajutiselt 😀 Viirused käivad lainetena, paneme me selle mingite piirangute arvele või mitte. Ja hiljemalt kaks nädalat pärast kolinat hakkab perekoolikas taas õgima, sest on jõulud või jaanipäev või ämma juubel, ja kilod enam ei kuku.
Oota, perekoolikas, kohe on jõulud ja kilode kolin vaikib, ning küll kevadtalvel tuleb viiruse loomulik järgmine laine ja hakkab jälle mühisema ja kohisema 😀

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

jah aga jah aga

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

ja selle põhjuseks on kõik need vastikud asjad: maskid mis ei kaitse vaid mürgitavad inimesi ussidega, vaktsiinid mis ei kaitse, aga mille kaitsevõimetusest hoolimata on haiglasse satuunute suhtarvud kahjuks ikka samaks jäänud vaktsineeritute kasuks ja vaktsineerimata inimeste eraldamine siseruumides vaktsineeritutest mis ei ole kuidagi põhjentatud sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

ja kurb küll aga mina olen väga rahul

Jah, ka mina olen väga rahul. Kõik need neetud meetmed koos toimivad täieati hästi, nagu näha. Lisaks ilmselt aitab kaasa ka koolilaste testimine ja distantsõpe.

Paras aeg korrata vaktsiinifanattide sõnu: see, et üks asi järgneb teisele, ei tähenda, et ta on sellest tingitud.

+7
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

jah aga jah aga

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

ja selle põhjuseks on kõik need vastikud asjad: maskid mis ei kaitse vaid mürgitavad inimesi ussidega, vaktsiinid mis ei kaitse, aga mille kaitsevõimetusest hoolimata on haiglasse satuunute suhtarvud kahjuks ikka samaks jäänud vaktsineeritute kasuks ja vaktsineerimata inimeste eraldamine siseruumides vaktsineeritutest mis ei ole kuidagi põhjentatud sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

ja kurb küll aga mina olen väga rahul

Jah, ka mina olen väga rahul. Kõik need neetud meetmed koos toimivad täieati hästi, nagu näha. Lisaks ilmselt aitab kaasa ka koolilaste testimine ja distantsõpe.

Paras aeg korrata vaktsiinifanattide sõnu: see, et üks asi järgneb teisele, ei tähenda, et ta on sellest tingitud.

Erinevalt väidetavate vaktsiinisurmadega on põhjus-tagajärg suhe selgelt näha.

+2
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kirjuta ikka edasi. päris tore ulmekirjanduslik aines. mõnevõrra küll lihtsameelne, aga pole hullu, eks lugejaid on ju ka igasuguse maitsega.

Lugejaid on igasuguse tasemega. Sinu tasemele on nt Disney film Faucist ja muud seesugused positiivsed teosed.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

Väga õige tähelepanek. Geenide muutmine muuhulgas võib mõjuda ka oma nahale. See on esmakordne vaktsiin ajaloos, kus minna geene muutma. Kusjuures keha võib käituda nagu tahab, nagu näitab see, et vaktsiin ei kaitse nakatumise eest ja haiguse levitamise eest. Mina ei ole vaktsiinivastane, aga konkreetselt SEE ei ole vaktsiin. Vaktsiin on see kui võetakse tükike haigus ja süsitakse kehasse, mille tulemuseks keha enam ei nakatu. See, mida süsistakse on võimalus ÄKKI keha muutub. Aga kehad on erinevad, äkki nagu selgub juhtub kusagil mujal, aga mitte nende vedelikega, mis ei ole vaktsiinid. Tuleb vaktsiin, süstin, aga GMO toitu ma ei söö ja ise ei taha saada selleks.

See on levinud väärarusaam, nagu muudaks see Pfizer vaktsiin DNAd. Kahju muidugi, et see väärarusaam nii levinud on, sest see põhjustab inimestes kabuhirmu, mis on tegelikult täiesti arusaadav ja põhjendatud. Väärarusaam on tekkinud sellest, et ei saada aru, mis värk seal geenidega on- tegelikult on uba selles, et vaktsiinis on salvestatud geneetiline informatsioon, mida rakud nö “loevad” ja vastavalt sellele hakkavad ehitama kaitsekehi. Inimese DNA ei muutu, inimese geene ei muudeta, lihtsalt vaktsiinis on kasutatud geneetikat, et edastada inimorganismile infot viiruse kohta. Nats imestan, et see vale geenide muutmisest on nii hästi levinud, tundub nagu kellegi tahtlik väärinformatsioonikampaania (vaade itta). Kuna teada on, et idas on varemgi valeinfot kasutades inimesi zombistatud, muudetud vastaspoole sõduriteks, siis võib vabalt ka see edukalt lennanud vale sealt pärineda.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

Väga õige tähelepanek. Geenide muutmine muuhulgas võib mõjuda ka oma nahale. See on esmakordne vaktsiin ajaloos, kus minna geene muutma. Kusjuures keha võib käituda nagu tahab, nagu näitab see, et vaktsiin ei kaitse nakatumise eest ja haiguse levitamise eest. Mina ei ole vaktsiinivastane, aga konkreetselt SEE ei ole vaktsiin. Vaktsiin on see kui võetakse tükike haigus ja süsitakse kehasse, mille tulemuseks keha enam ei nakatu. See, mida süsistakse on võimalus ÄKKI keha muutub. Aga kehad on erinevad, äkki nagu selgub juhtub kusagil mujal, aga mitte nende vedelikega, mis ei ole vaktsiinid. Tuleb vaktsiin, süstin, aga GMO toitu ma ei söö ja ise ei taha saada selleks.

See on levinud väärarusaam, nagu muudaks see Pfizer vaktsiin DNAd. Kahju muidugi, et see väärarusaam nii levinud on, sest see põhjustab inimestes kabuhirmu, mis on tegelikult täiesti arusaadav ja põhjendatud. Väärarusaam on tekkinud sellest, et ei saada aru, mis värk seal geenidega on- tegelikult on uba selles, et vaktsiinis on salvestatud geneetiline informatsioon, mida rakud nö “loevad” ja vastavalt sellele hakkavad ehitama kaitsekehi. Inimese DNA ei muutu, inimese geene ei muudeta, lihtsalt vaktsiinis on kasutatud geneetikat, et edastada inimorganismile infot viiruse kohta. Nats imestan, et see vale geenide muutmisest on nii hästi levinud, tundub nagu kellegi tahtlik väärinformatsioonikampaania (vaade itta). Kuna teada on, et idas on varemgi valeinfot kasutades inimesi zombistatud, muudetud vastaspoole sõduriteks, siis võib vabalt ka see edukalt lennanud vale sealt pärineda.

Osad antivaksikud täiesti teadlikult levitavad seda DNA muutmise vale. Lugesid kuskilt Telegrammi sarnaselt lehelt ja hääled peas leidsid, et see seletab kõike.

+4
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsiinivastastega on mõtetu vaielda.

Oma pepunahk on parim õpetaja, nagu ütles minu isa. Las saavad omal nahal tunda, mida koroonaviirus organismiga teeb.

Väga õige tähelepanek. Geenide muutmine muuhulgas võib mõjuda ka oma nahale. See on esmakordne vaktsiin ajaloos, kus minna geene muutma. Kusjuures keha võib käituda nagu tahab, nagu näitab see, et vaktsiin ei kaitse nakatumise eest ja haiguse levitamise eest. Mina ei ole vaktsiinivastane, aga konkreetselt SEE ei ole vaktsiin. Vaktsiin on see kui võetakse tükike haigus ja süsitakse kehasse, mille tulemuseks keha enam ei nakatu. See, mida süsistakse on võimalus ÄKKI keha muutub. Aga kehad on erinevad, äkki nagu selgub juhtub kusagil mujal, aga mitte nende vedelikega, mis ei ole vaktsiinid. Tuleb vaktsiin, süstin, aga GMO toitu ma ei söö ja ise ei taha saada selleks.

See on levinud väärarusaam, nagu muudaks see Pfizer vaktsiin DNAd. Kahju muidugi, et see väärarusaam nii levinud on, sest see põhjustab inimestes kabuhirmu, mis on tegelikult täiesti arusaadav ja põhjendatud. Väärarusaam on tekkinud sellest, et ei saada aru, mis värk seal geenidega on- tegelikult on uba selles, et vaktsiinis on salvestatud geneetiline informatsioon, mida rakud nö “loevad” ja vastavalt sellele hakkavad ehitama kaitsekehi. Inimese DNA ei muutu, inimese geene ei muudeta, lihtsalt vaktsiinis on kasutatud geneetikat, et edastada inimorganismile infot viiruse kohta. Nats imestan, et see vale geenide muutmisest on nii hästi levinud, tundub nagu kellegi tahtlik väärinformatsioonikampaania (vaade itta). Kuna teada on, et idas on varemgi valeinfot kasutades inimesi zombistatud, muudetud vastaspoole sõduriteks, siis võib vabalt ka see edukalt lennanud vale sealt pärineda.

Osad antivaksikud täiesti teadlikult levitavad seda DNA muutmise vale. Lugesid kuskilt Telegrammi sarnaselt lehelt ja hääled peas leidsid, et see seletab kõike.

Kusjuures antivakserid halavad hirmutamise pärast. Ise on kõige suuremad hirmutajad ning teevad seda väljamõeldiste kaudu. Minule “ennustati”, et kuu pärast esimest vaktsiinidoosi olen surnud. Kui nähti, et hing sees ja taiesti terve, siis “lubati” surma saabumist 6 kuud pärast vaktsiini. Kuue kuu möödudes ennustati surma saabumist aasta pärast vaktsiini saamist. Hirmutati geenimutatsioonidega jne. Mina usaldan arste, meditsiini ja teadust. Olen saanud kolm vaktsiinidoosi ja ei ole hakanud helendama, tundlaid ei ole kasvanud, ei ole haigeks jäänud ning kinnitan, et siin ei kirjuta minu vaim – olen elus.

Lisaks kõigele nimetati mind lambaks, lolliks, ajupestuks jne. Antivakserid, kes te sedasi käitute, palun minge vaadake peeglisse ja mis veel olulisem, otsige abi, teil võib endal ajus geenimutatsioon olla.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

jah aga jah aga

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

ja selle põhjuseks on kõik need vastikud asjad: maskid mis ei kaitse vaid mürgitavad inimesi ussidega, vaktsiinid mis ei kaitse, aga mille kaitsevõimetusest hoolimata on haiglasse satuunute suhtarvud kahjuks ikka samaks jäänud vaktsineeritute kasuks ja vaktsineerimata inimeste eraldamine siseruumides vaktsineeritutest mis ei ole kuidagi põhjentatud sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

ja kurb küll aga mina olen väga rahul

Jah, ka mina olen väga rahul. Kõik need neetud meetmed koos toimivad täieati hästi, nagu näha. Lisaks ilmselt aitab kaasa ka koolilaste testimine ja distantsõpe.

Paras aeg korrata vaktsiinifanattide sõnu: see, et üks asi järgneb teisele, ei tähenda, et ta on sellest tingitud.

Erinevalt väidetavate vaktsiinisurmadega on põhjus-tagajärg suhe selgelt näha.

Haha

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Osad antivaksikud täiesti teadlikult levitavad seda DNA muutmise vale. Lugesid kuskilt Telegrammi sarnaselt lehelt ja hääled peas leidsid, et see seletab kõike.

Ja millesarnaselt lehelt sina lugesid, et vaktsiin viiruse levikut takistab ja see sul peas kõike seletama hakkas, ehkki see tegelikult nii ei ole?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kes tahab vaxib, kes ei, see ei.Ei peaks kellegi per*et torkima.Kui te vaxitud niiväga haigestumist kardate, olge kodus, sest te ise tassitegi seda viirust laiali.

Kui rumal võib üks inimene sellise suhtumisega olla. Arulage on uskuda, et vaktsineerimata inimene ei nakatu ja ei levita nakkust. Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt. Enamus naktunutest ja jaiglasse sattunutest on siiski vaktsineerimata.

Ma ei poolda sundvaktsineerimist, aga ei poolda ka luslollust arvata, et vaktsineerimata inimene on väiksem levitaja ja vähem ohtlikum, kui vaktsineeritud. Inimesed, kes vaktsineerivad ei tee seda viiruse nakutmise hirmus vaid panustavad selleks, et ühiskond püsiks avatuna.

Covidi puhangute ajal massikogunemistel osalejad “vabastajad ja vabadusvõitlejad” teevad just kõik selleks, et saaksime kaela rangemad piirangud, mh levitavad kobarkogunemistel viirust. Arulage käitumine.

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Liiga palju.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Liiga palju.

Täpselt!

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

See on küsimus Terviseametile. Neil võib olla olemas vastav statistika Eestis registreeritud nakatumiste näitel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Sellepärast tulebki vaktsineerida, et ei nakataks nii paljusid! Nüüd sa ilmselt muidugi ei lähe, aga tee seda nii pea kui võimalik!

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Sellepärast tulebki vaktsineerida, et ei nakataks nii paljusid! Nüüd sa ilmselt muidugi ei lähe, aga tee seda nii pea kui võimalik!

Ma olengi vaktsineeritud.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Liiga palju.

Täpselt!

Ilmselt oli see viiele inimesele nakkuse edasjaganu vaktsineerimata inimene, sest ükski vaktsineeritu ei ole viirusega nakatanud viit inimest. Selline erandjuht oleks fikseeritud ja ka avaldatud.

+1
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Sellepärast tulebki vaktsineerida, et ei nakataks nii paljusid! Nüüd sa ilmselt muidugi ei lähe, aga tee seda nii pea kui võimalik!

Ma olengi vaktsineeritud.

Ebaõige väide. Troll.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Sellepärast tulebki vaktsineerida, et ei nakataks nii paljusid! Nüüd sa ilmselt muidugi ei lähe, aga tee seda nii pea kui võimalik!

Ma olengi vaktsineeritud.

Ebaõige väide. Troll.

Hahahaha, mis asja? ???? Ei, vabandust, vaktsineeritud ju EI nakatu ega kindlasti ei nakata.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Inimesed, kes vaktsineerivad ei tee seda viiruse nakutmise hirmus vaid panustavad selleks, et ühiskond püsiks avatuna.

Sa tahtsid öelda, et ühiskond püsiks nende jaoks avatuna. Ärge palun tulge rääkima, kuidas te jube altruistlikult ja teiste tervise ning haiglate koormuse pärast kõik ennast süstite.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oli see viiele inimesele nakkuse edasjaganu vaktsineerimata inimene, sest ükski vaktsineeritu ei ole viirusega nakatanud viit inimest. Selline erandjuht oleks fikseeritud ja ka avaldatud.

Ei, ma vaktsineerisin ennast oktoobris Jansseniga. Positiivse vastuse sain teisipäeval, aga haige olin ma ilmselt juba eelmine nädal. Tekkis korraks köha, mis kadus üsna kohe. Ma ei teadnud, et see on koroona. Esialgu nakkus üks vaktsineerimata inimene ja kohe tulid järgi kolm last, ning nüüd üks vaktsineeritud. Kõikide nende inimeatega olin mina koos juba siis kui ma olin haige.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ilmselt oli see viiele inimesele nakkuse edasjaganu vaktsineerimata inimene, sest ükski vaktsineeritu ei ole viirusega nakatanud viit inimest. Selline erandjuht oleks fikseeritud ja ka avaldatud.

Muidugi, kui ei ole ametlikult avaldatud, siis ei ole olemas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Liiga palju.

Täpselt!

Ilmselt oli see viiele inimesele nakkuse edasjaganu vaktsineerimata inimene, sest ükski vaktsineeritu ei ole viirusega nakatanud viit inimest. Selline erandjuht oleks fikseeritud ja ka avaldatud.

Ahaa, meie olime terve perega tädil külas, kes oli meie teadmata covidi haige. Meie jäime kõik terve perega haige ja meid on kokku seitse. See kui palju konkreetselt tol päeval tema nakatas ei ole oluline, eks me veel jagasime seda haigust omavahel, aga tema oli meie algne nakataja.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul on kõriauguni sellest vaktsineerimise peale sundimisest nagu ainult see päästaks.

Ega ainult see ei päästagi, aga on üks abinõudest, et viiruse uute mutatsioonide tekkimine peatada.

Või siis vastupidi. Me ei tea üht- ega teistpidi, mistõttu ei ole alust ega õigustust midagi kellelegi jõuga peale suruda. Seda enam, et tegemist on jätkuvalt erakorralise kasutusloa saanud tootega – Emergency Use Authorization (EUA) for an Unapproved Product

Palun ära levita oma uskumusi faktide pähe.

Allikas: Pfizer-BioNTech COVID-19 Vaccine EUA Amendment Review Memorandum, April 9, 2021

https://www.fda.gov/media/148542/download

Vaccine-enhanced disease

Available data do not indicate a risk of vaccine-enhanced disease, and conversely suggest

effectiveness against severe disease within the available follow-up period. However, risk of

vaccine-enhanced disease over time, potentially associated with waning immunity, remains

unknown and needs to be evaluated further in ongoing clinical trials and in observational studies

that could be conducted following authorization and/or licensure.

Eksitav info! Mis erakorralisest loa saamisest jutt?

Pfizerile anti tingimuslik kasutusluba, mis juba ammu enam ei ole tingimuslik. Palun enne väite esitamist end faktidega kurssi viia.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaktsineeritud inimesed levitavad viirust minimaalselt.

Aga milline on maksimaalne viiruse levitamine inimese kohta. Mina tõrtu levis viirus praeguse seisuga kokku 5le inimesele. On see palju või vähe? Vähe vist?

Liiga palju.

Täpselt!

Ilmselt oli see viiele inimesele nakkuse edasjaganu vaktsineerimata inimene, sest ükski vaktsineeritu ei ole viirusega nakatanud viit inimest. Selline erandjuht oleks fikseeritud ja ka avaldatud.

Ahaa, meie olime terve perega tädil külas, kes oli meie teadmata covidi haige. Meie jäime kõik terve perega haige ja meid on kokku seitse. See kui palju konkreetselt tol päeval tema nakatas ei ole oluline, eks me veel jagasime seda haigust omavahel, aga tema oli meie algne nakataja.

Supernakatajad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Pfizerile anti tingimuslik kasutusluba, mis juba ammu enam ei ole tingimuslik. Palun enne väite esitamist end faktidega kurssi viia.

Sa räägid vist Comirnatyst, mis ei ole päris sama teema?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

ja ometi nakatumine langeb mühinal,

Perekoolikal ikka nakatumine langeb mühinal ja kilod kukuvad kolinal. Ainus mure mõlemaga on, et see mühin ja kolin kestab väga ajutiselt ???? Viirused käivad lainetena, paneme me selle mingite piirangute arvele või mitte. Ja hiljemalt kaks nädalat pärast kolinat hakkab perekoolikas taas õgima, sest on jõulud või jaanipäev või ämma juubel, ja kilod enam ei kuku.

Oota, perekoolikas, kohe on jõulud ja kilode kolin vaikib, ning küll kevadtalvel tuleb viiruse loomulik järgmine laine ja hakkab jälle mühisema ja kohisema ????

tarkpea jah

lainetena käivad sul hood. See haigus levib täpselt püstloodis üles nii kaua kui saavutab maksimumi, Eesti puhul siis umbes pool rahvastkust korraga haiged.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nakatumine läheb alla, sest tegu on sesoonse viirusega, mitte tänu vaktsiinidele ja maskidele. Ei tea miks alles nüüd hakkab alla minema, kui maskid ja vakts on sügisest saati samal tasemel.

SESOONNE VIIRUS ja nakatumine langeb novembris-detsembris põhjapoolkeral? ???? Mingi selline sesoonsus siis, et talvel see viirus ei levi ja suvel paneb täiega? Sa vist tegid end just lolliks.

uskumatu Toomas

vaata H

sest vakstineeritud nakatavad ja surevad nagu kärbsed.

Aga paljudes riikides ongi juba nii. Me lihtsalt tiksume sabas.

noh neist riikidest eristab meid asjaolu, et mittevaktsineeritud surevad paremini
ispaania lviiruspuhanguid oma sessoonsuse kohta.

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Austrias ei muutu vaktsineerimine kohustuslikuks.

Jah, inimestel on vaba valik, kas vaktsineerida või maksta 7200 eurot trahvi ????

Ja siis uuesti 7200, ega see ühe korraga ei piirdu. Alternatiiviks on ka 4 nädalat vangis istuda. Ja siis uuesti.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 60 )


Esileht Koroonaviirus COVID-19 Millal lõpuks tuleb Eestisse kohustuslik vaktsineerimine nagu Austrias?