Esileht Beebi ja mitmikud Millal minna esimest korda välja?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millal minna esimest korda välja?

Postitas:
Kägu

Tere!

Millal Teie läksite esimest korda peale beebi sündi ilma beebita välja (beebi jääb issiga koju)?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega käisin kuskil kolm nädalat peale laste sündi sõbrannadega väljas mõneks tunniks eemal lapsest ja teisega poolteist nädalat peale sünnitust läksin suurema lapsega kahekesi lauluringi ja niisama aega veetma mõneks tunniks. Pidusid või pikemaid eemalviibimisi mõlema lapsega ei ole olnud kui nad päris väikesed olid, sest mõlemad on sündinud koroonaajal just siis kui kõik kinni on olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Defineeri “välja”. Esimest korda läksin üksinda toidupoodi kui beebi oli mõnepäevane, olin ära üle poole tunni ja beebi oli sel ajal oma isaga kodus. Hästi veider tunne oli, nagu midagi oleks puudu… Aga samas mõnus teha asju nii, et mitte keegi sinust samal ajal otseselt ei sõltu. Käisin beebi kõrvalt ülikoolis ja beebi hakkas juba umbes 3-nädalaselt sel ajal oma isaga olema, imetamise ajaks toodi ta mulle ja siis läksin loengusse tagasi.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Defineeri tõesti “välja”.

Laps 1 – šoppama 5p lapse kõrvalt (st “pidin” eemale saama, elumuutuse šokk, ca 3 h olin ära), trenni 1x ndl 2kuuse lapse kõrvalt, sõbrannadega õhtul väkja 5k lapse kõrvalt.

Laps 2 – šoppamas käisin palju koos beebiga (esimesega väga ei käinud), trenni 2k lapse kõrvalt, sõbrannadega välja ca 11k, kui olin öise toitmise lõpetanud ja siis ka enne panin lapse magama ise – nimelt ei võtnud ta pudelit, nokatassi ja üleüldse oli tassist nõus jooma ainult vett, mitte rp/rpa.

Laps 3 – koroona tõttu ei käinudki väga kuskil ???? Millal päeval beebist eemal, ei mäletagi, just koroonakaose tõttu. Äkki nii ca 6k paiku. Õhtusel ajal olin eemal esmakordselt kohe koos mehega ca 1a2k, enne polnud väga nagu teemakski (sõbrannadega on kohtumised tihti päeval kõikide beebide tõttu????)

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

6-päevase beebi kõrvalt läksin kodust üksi välja ehk hambaarsti juurde. Koos mehega teatrisse läksime kui beebi oli 8-kuune. Sõpradega kanuumatkale ja esimest korda ilma lapseta ööd veetma läksin kui laps oli 1a3k vana. Teine laps sündis koroonaajal ja siis ei käinudki väga kuskil ilma temata. Esimest korda jätsime ta vanavanematega 1,5a vanuselt, kui läksime teatrisse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mul beebi igal pool kaasas. Kui vaja, siis koju jäi vanaema v isa hoole alla kui magas ja siis max 1h olin ära.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

8 kuud beebiga, pole veel ilma beebita midagi teinud. Saab kõik vajaliku tehtud.

0
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Hakkasin beebit isaga jätma esimestest elupäevadest. Poodi ei vôtnud võimalusel kaasa ehk oli kohe isaga kodus.

Väljas öösel käisime koos esimest korda kui beebi oli kuune. Pumpasin piima valmis ja vanavanemad hoidsid (ca 5h eemal).

Esimesi tööotsi tegin alates beebi  kolmandast elukuust (ca. 6h eemal) ja said isaga kenasti hakkama.

 

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

1 laps- toidupoes sai üksi paarinädalase kõrvalt käia. 9,5 kuuselt oli esimest korda öösel minu vanemate juures. 1,2 kuuselt käisime mehega 5 päeva reisil, oli sel ajal samuti minu vanemate juures.

2 laps- umbes 1 kuuselt käisin sõbrannaga kohvikus. Mehega koos käisime, kui laps oli. 9 kuune. Varsti saab 4 ja  ühtegi ööd ei ole ilma meieta olnud.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapse puhul ei mäleta, elasime siis n.ö.  ühe autoga ja keeruline oli saada liikuma. Aga vanavanematega jäi vist 6-7 kuuselt, kui käisime mehe tema sõbra sünnipäeval. Teise lapsega hakkasin kohe ringi liikuma, oli ka suvine aeg – mees tuli töölt, lükkas käru õue ja ma sain minna teise lapsega kvaliteetaega veetma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal minna esimest korda välja?