Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal näitas rasedustest positiivset tulemust?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Millal näitas rasedustest positiivset tulemust?

Postitas:

Neid arutelusid siin juba leidub ka, aga algataksin veel ühe teema. Millal peale oletatavate päevade algust rasedustest positiivset tulemust näitas?

Lõpetasin aasta alguses pillide võtmise ning peale seda tsükkel olnud üpriski regulaarne (28-30p), nüüd on aga juba tsükli 35. päev, aga päevadest ei ole märku. Rasedustestid näitavad negatiivset. Mitu nädalat on rinnad ka väga tundlikud olnud. Nädal enne oletatavaid päevi 2 päeva määris pruunikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul mõlema rasedusega tuli imeõrn, kuid siiski täiesti nähtav triip 2-3 päeva enne päevade oodatavat algust (tsükkel oli ka 28-30 päeva). Sul võib olla tsüklihäire (mul nt olnud kaks korda – üks kord pärast soojamaareisi ja teine kord just siis, kui rasestuda proovisin) või siis oled küll rase, aga ovulatsioon toimus seekord hiljem ja seepärast testid veel ei näita.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain arvestatava positiivse testi 4 päeva enne päevade ärajäämist ehk 11DPO. See oli varajane 10miu test, päev varem sain ka juba õrna triibukese, aga seda mu mees näiteks veel triibuks ei kvalifitseerinud. Pesastumine oli ilmselt 9DPO.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:05; 21.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen lihtsalt ise palju kuulnud/lugenud, et paljudel hakkab test alles hiljem näitama, seepärast tahakski teiste kogemusi ka kuulda.

Võib-olla on jah tsüklihäire, aga see oleks ka esmakordne, mitte kunagi ei ole üle 30 päeva tsükkel olnud. Testid olen teinud hommikusest uriinist, aga mitte päris st et öösiti käin ka pidevalt tualetis (terve elu niimoodi olnud), testi olen teinud siis kui ärkan.

Õnneks esmaspäevaks arstiaeg ka juba pandud, veretestiga saab rohkem selgust.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma sain ka 3 päeva enne oodatavaid päevi õrna triibu testile, tundlikkus 10

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei testinudki enne oletatavaid päevi, ei tahtnud ennast närvi ajada, pettuda ja polnud ka mingeid tunnuseid. Testisin alles siis, kui päevad olid juba 3 päeva üle läinud ja triibud tulid enne, kui jõudsin pissimise lõpetada 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul täna tsükli 37s päev ja siiani pole päevad kohale jõudnud. Hilinenud on juba 10 päeva 🙁 Test negatiivne ja usun, et tegemist tsüklihäirega. Üldse ei viitsi enam oodata. Esimese rasedusega sain triibud 3 päeva enne oletatavaid päevi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain väga õrna triibu vist 11 dpo, 10 dpo oleks ka nagu midagi seal olnud, aga sellest ei saanud aru, kas ikka on või on ainult kujutlusvõimevili. Test oli siis 10 miu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näitas peale päevade ära jäämist alles paar nädalat hiljem. Ahjaa. Ei soovita neid ribateste. Plaattestid kõige täpsemad(ja mida kallimad seda paremad) isiklikust kogemusest tean juba täpselt, kuna püüdsid triipe päris pikalt.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul näitas biocardi plaattest 11 dpo hommikul väga selgelt positiivse, teine triip ilmus praktiliselt kohe. Biocard näitas ka hommikul teise testiga õrnalt positiivse ära, aga mingil ribatestil tuli ka 13 dpo väga hele triip.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul näitas imeõrnalt benu 7dpo, teised olid negatiivsed. Aga 10dpo näitas ka biocard early ilusaid triipe. Ei uskunud,et rase olla võiksin,aga rinnad olid valusad eriliselt ja higistamise hood tekkisid ja ka alaselg hakkas tunda andma, sp tegin testi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli test positiivne 1 päev peale oodatavat menustruatsiooni algust. Aga ma ise sain juba paar kolm päeva varem aru, et seekord läks õnneks. Kõht oli kuidagi teistsugune, tundlik. Olime triipe püüdnud 4 kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna teada sellest. Mötlesin,
et teen ka testi nalja pârast. Oodata ate päevadeni on ikka aega(1juuli algaks) , aga testi tehes sain üllatuse. Test näitas juba täna rasedust. Oleme mehega nii excited. Tegin lausa mitu testi ja kõigil sama, et on positiivne 😉

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 19:00; 21.06 22:06; 21.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina sain täna teada sellest. Mötlesin,

et teen ka testi nalja pârast. Oodata ate päevadeni on ikka aega(1juuli algaks) , aga testi tehes sain üllatuse. Test näitas juba täna rasedust. Oleme mehega nii excited. Tegin lausa mitu testi ja kõigil sama, et on positiivne ????

See tähendab, et normaalse luteaalfaasi järgi oleks sul täna 5DPO, pesastumine on minimaalselt 6DPO, sealt veel paar päeva hiljem hakkab kõige tundlikum test väga õrnalt näitama. Või siis oli sul ovulatsioon see kuu tunduvalt varem kui muidu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 31.05 13:05; 21.06 21:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

tead ma ei tea isegi.. sesmöttes mehega alates 8ndast juunist ûritasime ja test on positiivne.. ma loodan, et see ikka öige test .. et nüüd midagi muud välja ei kooru kuskilt.Mul tuttav pakkus, et ei , mul kaksikud ikka tulemas naljatades.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 19:00; 21.06 22:06; 21.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Jätan huvi pärast teile “kuivamistriibust” siis pildi:
https://imgur.com/a/nRJJkJY

ja edasi möelge ise:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.06 19:00; 21.06 22:06; 21.06 22:31;
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal näitas rasedustest positiivset tulemust?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.