Esileht Kodunurk Millal õige aeg lihatükk osta enne jõulu?

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Teema: Millal õige aeg lihatükk osta enne jõulu?

Postitas:
Kägu

Aga ära siis ole. See on ülim silmakirjalikkkus. Kui sa sööd sinki ja vinkut, siis sa pead leppima sellega ka, kust ja kuidas see liha tuleb. Enamus inimesi ostab poest, pakendatult ja ei mõtle kuidas see toode on sinna saanud. Minu meelest tohiksid liha süüa ainult need, kes on võimelised ise looma tapma. Mina ei ole a loomaliha sellepärast ei söö ka. Kana ja kala on nõus tapma(pärislet olen proovinud), neid tarbin.

Lahe lugemine. Mina näiteks ei ole nõus ega võimeline kartulit ega porgandit kasvatama. Kas ma neid ka süüa ei tohi?

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Kas keegi teab mis poest leiab sellist liha milles on väiksemad fileejupid võrgus kokku keeratud? Kunagi Soomest sain, aga siit ei leia.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ega sa ometi arva, et saad poest äsja tapetumat?

Kas ma kirjutasin nii?

Funktsuonaalset lugemis- ja kuulamisoskust hakatakse tasapisi lasteaias treenima, süvenenumalt alates 4. klassist. Sul on mingi algkooli etapp vahele jäänud?

Loe uuesti ja vasta siis!

Ah jälle sina 🙂 See viha, agressiivsuse ja üdini ulatuva rumaluse ülepurse, mis sinuga kaasas käib, on kurb.

Kui aus olla, siis jah, mul jäi klass vahele. Küll seitsmes. Tõsteti kuuendast kaheksandasse, sest seitsmendas oleks mul liiga igav olnud.

Aga kuidas sul sellega on, tähti sa tunned, aga sõnastada ei suuda. Ja ilmselt sotsialiseerimata, sest väljendusoskuse ja viisakuse raasugi sinusse ei ole suudetud panna.

Sa imestasid, et kes suudaks 7 päeva vana liha süüa.

Kokkuvõttes 7-8 päeva seisnud liha süüa??

Mina, olles kirjeldanud, et ostan liha talust või talunikult turult, vastasin, et ega sa poest ka 7-8 päevast “värskemat” ei saa.

Kui sa soovisid midagi muud öelda, kui seda, et 7-8 päeva vana liha äratab sinus kahtlusi, et kas seda saab süüa, siis palun proovi oma mõte kirja panna.

Nõrk! 😂😂😂

+1
-3
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mina ostsin 23.12 Tallinna Kaubamaja toidumaailmast.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mitu päeva varem tohiks turult sealihatüki ära osta, et seda jõululauale panna? Kaua ta lihtsalt külmikus seista tohib? Kas nüüd nädalavahetusel juba võiks või on vara? Müüja on korralik, mitte juhuslik.

Sügavkülma vahepeal panna ei tahaks.

Oh jumal küll. Kas esimest x elus teed liha? Kuidas muidu muude asjatoimetustega elus hakkama saad?

+1
-4
Please wait...

Postitas:
Kägu

Oh jumal küll. Kas esimest x elus teed liha? Kuidas muidu muude asjatoimetustega elus hakkama saad?

Mis selles siis imelikku on, kui küsija ostiski esimest korda elus liha ja tegi praadi?

+4
-1
Please wait...

Postitas:
Kägu

Mis selles siis imelikku on, kui küsija ostiski esimest korda elus liha ja tegi praadi?

Ja pole selleski midagi imelikku, kui ei teinud esimest korda liha, kas pole. Pole kuigivõrd kellegi asi, mitmendal korral inimesel mõni küsimus tekib ja miks.

+1
-1
Please wait...

Näitan 7 postitust - vahemik 31 kuni 37 (kokku 37 )

Esileht Kodunurk Millal õige aeg lihatükk osta enne jõulu?