Esileht Beebi ja mitmikud Millal oleks arukas end katsikule kutsuda?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millal oleks arukas end katsikule kutsuda?

Postitas:

Sõbranna, kellega ca aasta tagasi hakkasime tihedamalt suhtlema, sai 9.novembril emaks. Ta ise on suurest perest, 7 õde-venda ja neil omakorda suured pered, kes on teda külastanud ning mõned ilmselt veel käimata. Millal oleks mõistlik end külla pakkuda/küsida? Tema minu katsikul käis kui mu beebi oli u 2-kuune. See oleks ok aeg? Ehk siis jaanuari alguses, kui omaksed on ilusti kõik saanud ära käia?

0
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 11:20; 20.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsi ta käest, millal võiks tulla külla. Ma arvan, et selline küsimus siis on talle hea, sest saab ise sobiva päeva ja/või kellaaja valida.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Praegusel viiruste hooajal ei lähekski, läheks kevadel. Vastsündinud on ju eriti vastuvõtlikud.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui sa juba helistad ja küsid, et millal võiks tulla, on see peale pressimine, sest ei taha ju vastata, et ei tea, praegult ei sobi, ja millal sobib ka ei tea.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta talle, et kui ta mingi hetk tunneb, et on valmis, siis sa tahaksid ka külla tulla, kutsugu siis, kui ta valmis on. Ja siis ära rohkem teemat puutu 🙂

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kirjuta talle, et kui ta mingi hetk tunneb, et on valmis, siis sa tahaksid ka külla tulla, kutsugu siis, kui ta valmis on. Ja siis ära rohkem teemat puutu ????

 

Aitäh, see tundub väga hea variant! 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.11 11:20; 20.11 20:35;
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal oleks arukas end katsikule kutsuda?