Esileht Beebi ja mitmikud Millal oleks õige aeg loobuda lutipudelist?

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millal oleks õige aeg loobuda lutipudelist?

Postitas:

minu laps saab kohe 8 kuuseks millal oleks aeg lõpetada lutipudeliga söötmine? kas võtta kasutusele nokaga tass või siis tavaline tass. kuidagi imelik on lapsele õhtuti enne magamaminekut tassist piima anda?? kuidas olete teie toiminud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lutipudelist või rinnast (rpa või rp) peaks laps oma põhilise toidu saama terve esimese eluaasta ja samm-sammult lisatoidule liikuma. 8kuust on ju vaid paar kuud lisatoiduga harjutatud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale aastasesk saamist. See on hea ka hammastele, kui minnakse üle tassile.
Minu laps sai lutipudelist lahti 1a 3kuuselt. Siis kadus ka öine söömine. Aga enne magama minekut nö tudupiimast pudelist, loobus ta ise veidi enne aastat. Ei tahtnud ka nokaga tassist. Jõi siis toidu kõrvale tavalist poepiima(mitte eriti usinalt) ja selle arvelt suurendasin teiste piimatoodete osakaalu. Rpa peale aastat ei näninud mõttet anda, sest lehmapiim vaevusi ei põhjustanud ja muu toit oli mitmekülgne ja lapsel isu hea.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et hakake kohe harjutama erinevate tassidega. Mul oli rinnapiima laps ja ma ei ole talle üldse lutipudelit andnud, aga rpa muidugi ei saa muud moodi. Igal juhul, mina nokaga tassi andsin kohe kätte, kui laps suutis käega hoida seda (ma mõtlen, et võis olla kuskil 6-7 elukuu vahel, kui hakkasime lisatoiduga harjutama). Jah, alguses ikka on plägastamist, aga laps saab osavamaks iga päevaga ja tegelikult ega talle endale ei meeldi ka märjaks saada, õpib kiiresti jooma. Alustage lisatoidu kõrval joomise õppimist tassidest, küll need õhtused korrad tulevad hiljem. Tavalisest tassist (ilma nokata) õppis minu poiss jooma vannis ja seda siis kui suutis ise sirgelt istuda juba. See tähendab, et vannis mängides ma andsin talle jahedama veega tassi kätte ja siis ta seal õppis rüüpamist, vannis pole ju ka vahet, kas läheb maha või mitte. Julgelt 🙂 !

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul rinnalaps, luttidest ja lutipudelitest ei tea midagi. Kui lisatoitu hakkas saama 6-kuuselt, siis sai nokaga tassi ka, paar kuud hiljem oma keefirilonksud väikesest viinapitsist ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No 1,5 lutipudeliga on imelik, igasugused väited turvatundest on möga – vanema enda tekitatud probleem. Meie lõpetasime umb 1a2k, umb aastaselt proovisime m8ngit nokapudelit aga ta ei saanud midagi kätte (mul teine laps ka ei oskand nokatassidest juua ????). 1a2k tundus, et kallutab juba pead piisavalt, et tassi põhjast ka kätte saada ja hakkaski siis nö ööpiima sealt saama, sellega kahanes koge ka kogus, kasurasime 150ml tassi, järkjärgult koguseid vähendasime ja umb 1a5k paiku lõpetasime enne ööund toitmise ülds3.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal oleks õige aeg loobuda lutipudelist?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.