Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal on kõige varajasem aeg mil teha test, olen segaduses.

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millal on kõige varajasem aeg mil teha test, olen segaduses.

Postitas:

Tere perekooli rahvas. Olen erinevatest kohtadest lugenud rasedustestide kohta. Küll kirjutatakse, et test näitab juba 10 päeva pärast viljastumist, teises kohas et 6-7 päeva peale pesastumist siis veel et 4-5 päeva enne oletatavate mens. algust. Olengi nüüd otsapidi segaduses. Tegin täna hommikul Apotheka tavalise testi. Ilmus vaid 1 triip, teist pole isegi mitte õhk-õrnalt näha. Mens. peaks algama nädala lõpupoole, kuskil 13.08-15.08 paiku. Kas võib lootust veel olla, et siiski olen rase ja rasedushormooni on kehas veel liiga vähe? Sellest võimalusest lugesin ka, et enamus teste näitab alles siis kui kogus on suurem kui 25mlU/ml, mis peaks tõusma nii kõrgeks alles 1 päev enne oletatavat mensi või samal päeval kui mens. oleks pidanud algama. Olen end juba vist üle lugenud ja mõelnud. Kindlasti on siin targemaid, kes oskavad mulle ehk lootust ja positiivset meelt juurde süstida?

Ettetänades,

R.R

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:57; 10.08 10:49; 10.08 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti on võimalus, et sul on veel liiga vara 🙂 lootus, et võisid jääda rasedaks, on 50:50 🙂

tegelikult nii ongi, nagu sa ise lugesid, et kõik annavad eri infot, sest iga naise organism on erinev. 10 päeva peale viljastumist tähendab 4 päeva enne oletatavat mens. – aga nii vara näitab üldiselt vähestel.

6-7 päeva peale pesastumist – pesastumine võib toimuda 6-12 päeva peale ovulatsiooni ehk viljastumist ehk siis 6-7 päeva peale ovulatsiooni võib tähendada 12 päeva peale ov kuni 18 päeva peale ov-d. väga pikk vahemik, aga tõepoolest on naisi, kellel näitabki kodune rasedustest alles nödal peale ärajäänud päevi.

ehk siis pikk jutt lühikeseks – kuni pole päevi, on ka lootus. kui tõesti tahad südamerahu, mine tee veretest, see juba ei peta ning ütleb konkreetselt, kas sul on hcg veres rohkem või vähem kui 5.

on ka juhuseid, kus testi tundlikkus on väidetavalt 10 või 25, aga naisel on olnud veretesti põhjal hcg nt 50, aga ükski test veel ei näita. uriini kontsentreeritus sõltub miljonist tegurist.

vot nii, pöidlad pihku ja jääme ootama su positiivset tulemust 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:24; 10.08 11:04; 10.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kindlasti on võimalus, et sul on veel liiga vara :) lootus, et võisid jääda rasedaks, on 50:50 :)

tegelikult nii ongi, nagu sa ise lugesid, et kõik annavad eri infot, sest iga naise organism on erinev. 10 päeva peale viljastumist tähendab 4 päeva enne oletatavat mens. – aga nii vara näitab üldiselt vähestel.

6-7 päeva peale pesastumist – pesastumine võib toimuda 6-12 päeva peale ovulatsiooni ehk viljastumist ehk siis 6-7 päeva peale ovulatsiooni võib tähendada 12 päeva peale ov kuni 18 päeva peale ov-d. väga pikk vahemik, aga tõepoolest on naisi, kellel näitabki kodune rasedustest alles nödal peale ärajäänud päevi.

ehk siis pikk jutt lühikeseks – kuni pole päevi, on ka lootus. kui tõesti tahad südamerahu, mine tee veretest, see juba ei peta ning ütleb konkreetselt, kas sul on hcg veres rohkem või vähem kui 5.

on ka juhuseid, kus testi tundlikkus on väidetavalt 10 või 25, aga naisel on olnud veretesti põhjal hcg nt 50, aga ükski test veel ei näita. uriini kontsentreeritus sõltub miljonist tegurist.

vot nii, pöidlad pihku ja jääme ootama su positiivset tulemust :)

Suur-suur-suur tänu Sulle 🙂 olen nüüd ise ka vähe rahulikum ja lootus püsib 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:57; 10.08 10:49; 10.08 12:56;
To report this post you need to login first.
Postitas:

🙂 aga palun

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:24; 10.08 11:04; 10.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli kohe rasedaks jäädes tunne, nagu miski oleks kõhus. Kõlab kummaliselt, aga nagu oleks miski olnud keskkohas kus on naba, seal nagu kiskus ja tiris ja oli kummist tunne. Peale päevade hiljaksjäämist tegin testi u nädal hiljem, oligi postiivne, lisaks tegin veel teise ka ja see oli ka positiivne. Kui sellist kiskumise tunnet ei ole, siis ilmselt on test negatiivne, aga teha võid sellegipoolest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

olen minagi seda “kiskumise” tunnet tundnud, aga testid kõik negatiivsed ja rase ei ole 🙂 seega ei ole see näitaja

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 10:24; 10.08 11:04; 10.08 12:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

No mul paar päeva väheke teine olek on, rohkem väsimust ja unisust. Täna on kõhus torked, vahepeal nagu munasarjad valusad, kord ühelt poolt siis teiselt, kohati tundub nagu mens. valu ka. Esimest last ootama jäädes tundsin ka mens. valu ja samat moodi test alguses ei näidanud ja paar päeva hiljem näitas. Hetkel on soov nii suur ja tundub, et kujutan neid tunnuseid omale ette. Ega mul muud üle jää, kui nädalalõppu oodata ja uus test teha. Lootus muidugi kergelt veel püsib, et tõesti vara testi tegemiseks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.08 08:57; 10.08 10:49; 10.08 12:56;
To report this post you need to login first.
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal on kõige varajasem aeg mil teha test, olen segaduses.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.