Esileht Koolilaps Millal on õpetajate päev?

Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )

Teema: Millal on õpetajate päev?

Postitas:

Kas homme, reedel, 5. okt.?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

homme

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meie koolis peetakse täna. Aga muidu vist jah homme.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajate päev on 5.oktoober.

Millal peetakse ja kuidas ja kas üldse peetakse, seda otsustab iga kool ise.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Reedel ja õpetaja palus lapsed äraviia varem st ennelõunat. Pikapäevarühm jääb ära, viimased kaks tundi ka. Imelik, kavatsevad end kella 13-ks purju juua või mis 😉 🙂 Põhjenduseks oligi õpetajate päev, ei ühtki muud sõna.
Või on toetusstreik arstidele?!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 11:40; 04.10 15:33; 04.10 23:15; 04.10 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

viimasele: no õpetajate päeval annavad tunde reeglina kõige vanema klassi õpilased. meil nt on põhikool ja üheksandikke vaid kaks paralleeli, 1.-7. klass seevastu kõiki kolm paralleeli. kujuta nüüd ise ette neid üheksandikke tunde andmas. ikka 45 min korraga ja nii 6-8 tundi. oleks normaalne? loomulikult on päev lühem ja ma ei kujuta ausalt ette, kuidas annab tulla selle peale, et õpetajad koolis jooma hakkavad 🙁 isegi naljana ei ole see kuigi õnnestunud mu meelest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Algklassides, antud koolis vähemalt, ei anna keegi muu tunde kui oma õpetaja. Tema kirjutas ise, et viige lapsed ära.
Minu meelest ei ole see ka naljaks, kui lihtsalt mingi kokkulepitud tähtpäeva pärast pean ma töö pooleli jätma! Minul ei ole ju poolt vaba päeva seoses õpetajate päevaga! Tööandja juures see argument ka ei mõju, Töid on päris erinevaid. Kas emadepäeval kordub sama? Või no ma ei tea, minu meelest on see natuke häbematu kooli – õpetaja poolt. Sellepärast ka ülevõlli nali.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 11:40; 04.10 15:33; 04.10 23:15; 04.10 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õpetajate päev on igal aastal – oktoobri esimene pühapäev. Kooliti on tähistamise päev erinev.
Vanasti see lasteaedu ei puudutanud. Nüüd, mil lasteaiad loetakse haridusasutusteks, on selle päeva tähistamine uuevõitu asi. Ilmselt ei ole asjad veel ‘paika loksunud’.
Kõige rohkem põnevil ongi lõpuklasside õpilased, kellele tundub fun ennast õpetajana proovile panna. ‘Päris’ õpetajad on aga valmisolekus ja valmis võimalikke ‘tulekahjusid’ kustutama.

Muide – kas oma kooliaeg seoses selle päevaga ei tule meelde?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Algklassides, antud koolis vähemalt, ei anna keegi muu tunde kui oma õpetaja. Tema kirjutas ise, et viige lapsed ära.
Minu meelest ei ole see ka naljaks, kui lihtsalt mingi kokkulepitud tähtpäeva pärast pean ma töö pooleli jätma! Minul ei ole ju poolt vaba päeva seoses õpetajate päevaga! Tööandja juures see argument ka ei mõju, Töid on päris erinevaid. Kas emadepäeval kordub sama? Või no ma ei tea, minu meelest on see natuke häbematu kooli – õpetaja poolt. Sellepärast ka ülevõlli nali.[/tsitaat]

Ma ei saa nüüd aru, miks sina pead töölt ära tulema? Laps käib ju koolis, mitte lastesõimes. Ole valmis selleks, et kohe on vaheaeg ja häbematu õpetaja sinu last ei hoia. Ja kindlasti on jõulude ajal mõni päev lühem või algab oluliselt hiljem. Selliseid päevi on kindlasti aasta jooksul veel mitmeid, kus tunnid varem lõppevad, harju sellega, et lasteaed sai läbi ja lapsel on aeg koolitee selgeks saada

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 18:23; 04.10 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Õpetajate päev on igal aastal – oktoobri esimene pühapäev. Kooliti on tähistamise päev erinev.
Vanasti see lasteaedu ei puudutanud. Nüüd, mil lasteaiad loetakse haridusasutusteks, on selle päeva tähistamine uuevõitu asi. Ilmselt ei ole asjad veel ‘paika loksunud’.
Kõige rohkem põnevil ongi lõpuklasside õpilased, kellele tundub fun ennast õpetajana proovile panna. ‘Päris’ õpetajad on aga valmisolekus ja valmis võimalikke ‘tulekahjusid’ kustutama.

Muide – kas oma kooliaeg seoses selle päevaga ei tule meelde?
[/tsitaat]

Juba ammu ei ole õpetajate päev liikuv püha. On 5.oktoobril.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 18:23; 04.10 18:24;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas õpetajate päeval lilli ka viiakse?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]kas õpetajate päeval lilli ka viiakse?[/tsitaat]
Ikka!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Algklassides, antud koolis vähemalt, ei anna keegi muu tunde kui oma õpetaja. Tema kirjutas ise, et viige lapsed ära.
Minu meelest ei ole see ka naljaks, kui lihtsalt mingi kokkulepitud tähtpäeva pärast pean ma töö pooleli jätma! Minul ei ole ju poolt vaba päeva seoses õpetajate päevaga! Tööandja juures see argument ka ei mõju, Töid on päris erinevaid. Kas emadepäeval kordub sama? Või no ma ei tea, minu meelest on see natuke häbematu kooli – õpetaja poolt. Sellepärast ka ülevõlli nali.[/tsitaat]
kle – see päev on õpetajate austamiseks, õnnitlemiseks ja neile tähelepanu pööramiseks, pidu neile, nad ei peagi sel päeval tavatööd tegema. ja sina vingud et tasuta lapsehoid jääb ära. palka ise lapsehoidja.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 19:24; 04.10 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Algklassides, antud koolis vähemalt, ei anna keegi muu tunde kui oma õpetaja. Tema kirjutas ise, et viige lapsed ära.
Minu meelest ei ole see ka naljaks, kui lihtsalt mingi kokkulepitud tähtpäeva pärast pean ma töö pooleli jätma! Minul ei ole ju poolt vaba päeva seoses õpetajate päevaga! Tööandja juures see argument ka ei mõju, Töid on päris erinevaid. Kas emadepäeval kordub sama? Või no ma ei tea, minu meelest on see natuke häbematu kooli – õpetaja poolt. Sellepärast ka ülevõlli nali.[/tsitaat]
Kust Sina küll hariduse said (kui ikka said?). Koolis Sa küll käinud pole (muidu teaksid traditsioone:)).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Reedel ja õpetaja palus lapsed äraviia varem st ennelõunat. Pikapäevarühm jääb ära, viimased kaks tundi ka. Imelik, kavatsevad end kella 13-ks purju juua või mis 😉 🙂 Põhjenduseks oligi õpetajate päev, ei ühtki muud sõna.
Või on toetusstreik arstidele?![/tsitaat]

meil jäävad ka viimased (7-8) tunnid ära, sest siis hakkab aulas gümnasistide poolt õpetajatele korraldatav kontsert ja aktus, traditsiooniliselt ka mingid \”tunnid\” õpetajatele jne.
suuremad (põhikooli 3.aste ja gümnaasium) on loomulikult saalis, aga väiksemad lähevad samuti koju, sest oleks alatu teha õpetajatele pidulik aktus ja samal ajal peavad osa õpetajaid tööpostil olema.
pikapäevarühm saaks toimuda vaid siis, kui keegi, nt lapsevanemad, vabatahtlikult sel ajal pikapäevarühmaõpetajat asendada saaks.
Gümnasistid ei olnud nõus võtma aktuse ajaks vastutust ca 60 pisikese põnni elu ja tervise eest selle aktuse ajaks, lapsevanemad (nagu tsiteeritud postitusest näha) samuti mitte.

muide, meil annavad abituriendid hommikupoolikul tunde vaid algklassides ja põhikooli nooremas astmes, aga nt 7-11kl on kuni aktuseni kõik õpetajad ise tundides

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paljud õpetajad saavad väljasõidule või pidulikule lõunasöögile sõita. Koolilaps tuleb ilusasti koju varem, kuid lasteaias on meil valverühm, kes 16.00ks järgi ei saa tulla. Iga töö vajab tunnustamist ja miks siis mitte korra aastas kiita neid, kes igapäevaselt meie lastega tegelevad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mis te ärplete!

Kui on tavakokkulepe, et laps on koolis kuni 16.30 (ja minul on kokkulepe, et mina olen tööl) siis päris nii ei käi, et kahepäevase etteteatmisega – mina ei pea teadma kooli kombeid – tehakse päev kuni 13.
1. klassi lapsevanematele ei ole kolmel, senini toimunud koosolekul antud tava keegi tutvustanud, kooli kodulehel pole ka sõnagi.

Vaheajaga võrdlemine on täiesti kohatu, sest see on tõesti lausa Riigi Teataja tasemel info.

Olen käinud koolis ja ülikoolis, riiklikul pühalgi on loengud toimunud.
Mingi super püha see õpetajate päev küll ei ole, miinustage või rekord mulle siia 🙂 – see ei tõesta mitte midagi, mul ka täiesti ükskõik.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 11:40; 04.10 15:33; 04.10 23:15; 04.10 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

laps on iga päev kuni 16.30 koolis? mida ta teeb seal?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 04.10 19:24; 04.10 23:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ringid-harrastused on koolimajas pärast tavatunde, sööb lõunat, mängib-õpib pikapäevarühmas. Kokku ~ kolm tundi. Ja ta ei ole üksi piinatud lapsuke, kohe mitu pikapäevarühma on koolis. Lastele see koolis kauem olemine, mängimine vastupidi väga meeldib!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 04.10 11:40; 04.10 15:33; 04.10 23:15; 04.10 23:35;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te ärplete!

Mingi super püha see õpetajate päev küll ei ole, miinustage või rekord mulle siia 🙂 – see ei tõesta mitte midagi, mul ka täiesti ükskõik.[/tsitaat] Õpeteajatele on. Sellest ka päeva nimi. Saada siis laps mõne sõbra poole või tõesti- palka hoidja. See on üks päev aastas, kuigi ma pean sind hoiatama, kui juhtub olema nt õppeveerandi viimane päev, siis ka ei pruugi pikka päeva olla, samuti ei pruugi seda olla mõne suurema püha eel, kui on ette nähtud lühendatud tööpäev, kui mõni selline peaks koolipäevade sisse jääma (enamasti on siis vaheaeg nagunii). Ette võiks ju sellest varem teatada tõesti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mis te ärplete!

Kui on tavakokkulepe, et laps on koolis kuni 16.30 (ja minul on kokkulepe, et mina olen tööl) siis päris nii ei käi, et kahepäevase etteteatmisega – mina ei pea teadma kooli kombeid – tehakse päev kuni 13.
1. klassi lapsevanematele ei ole kolmel, senini toimunud koosolekul antud tava keegi tutvustanud, kooli kodulehel pole ka sõnagi.

Vaheajaga võrdlemine on täiesti kohatu, sest see on tõesti lausa Riigi Teataja tasemel info.

Olen käinud koolis ja ülikoolis, riiklikul pühalgi on loengud toimunud.
Mingi super püha see õpetajate päev küll ei ole, miinustage või rekord mulle siia 🙂 – see ei tõesta mitte midagi, mul ka täiesti ükskõik.[/tsitaat]
Vaat minule sellised mammid ei meeldi. Isegi ülikoolis oled käinud, aga õpetajate päevast ei mäleta sa midagi. Tõenäoliselt oled sa selline ka, kes seda RT otsast otsani läbi loeb ja seadustes näpuga järge ajab. Ise ikka käitud absoluutselt seadusekuulekalt?
Tegelikult ma tunnen kaasa sinusuguse lapsele, kes peab 16.30-ni reede õhtul konutama tühjenenud koolimajas, sest ema ei luba koju tulla. Jube!
Ja kui inimesel on ükstakõik, mis sellest siis avalikus netifoorumis pidevalt kommenteerimas käia. Vaene õpetaja, kes sinusuguse on oma klassi vanemaks saanud, tema nahas ei tahaks küll olla. Kujutlen juba seda vinguvat ja alailma torssis vanemat ette. VÄK!
PS! Ma miinust ei pannud, sest olen avatud mõtlemisega inimene ja suudan aru saada, issanada loomaaed on kirju.
Õpetajatele, ka sellele õnnetule, kes vanema arvates täna kell 13 ennast täis jooma tahab hakata, hääd õpetajate päeva!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unustasime sellest päevast täitsa ära, lilled ostmata :(( Kas sokolaad sobiks kinkimiseks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Unustasime sellest päevast täitsa ära, lilled ostmata :(( Kas sokolaad sobiks kinkimiseks? [/tsitaat]

Ma usun küll, minu oma läks ka väikse kommikarbiga. Lihtsalt oma poega tundes arvan, et lilled poleks kooli jõudes enam kuigi ilus vaatepilt olnud:)) Ja ta ise arvaski, et viiks kommid, klassijuhataja pidi paras maiasmokk olema:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

…Aga õpetaja, see
luges puude eluringe,
kuulas noorte pungade
vaevu aimatavat hinge.

Mõtles saarte sadamaid,
ilma et neid oleks näinud,
mägesid ja madalaid,
ilma et seal oleks käinud.

Mõtles puude kohinast
üle männiokkais raja,
mõtles iga oma last
läbi aastate ja aja.

Ilusat õpetajate päeva Teile, kallid õpetajad!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Ma usun küll, minu oma läks ka väikse kommikarbiga. Lihtsalt oma poega tundes arvan, et lilled poleks kooli jõudes enam kuigi ilus vaatepilt olnud:)) Ja ta ise arvaski, et viiks kommid, klassijuhataja pidi paras maiasmokk olema:)[/tsitaat]

Meie tüdruk viis ka hoopis pisikese purgi mustsõstramoosi, ilusti kaunistatud. Leidsin minagi, et see on lillede asemel lihtsam transportida nii 1. kl lapsel kooli kui õpetajal pärast koju, lisaks veel tervislik ja maitsev.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Meie tüdruk viis ka hoopis pisikese purgi mustsõstramoosi, ilusti kaunistatud. Leidsin minagi, et see on lillede asemel lihtsam transportida nii 1. kl lapsel kooli kui õpetajal pärast koju, lisaks veel tervislik ja maitsev. [/tsitaat]

Nii armas!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 26 postitust - vahemik 1 kuni 26 (kokku 26 )


Esileht Koolilaps Millal on õpetajate päev?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.