Esileht Hobinurk millal osta lennupileteid?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: millal osta lennupileteid?

Postitas:

Millised on teie kogemused, millal on kõige soodsam osta lennupileteid, kui ei soovi passida soodukaid? Veendusin just, et “mida varem, seda parem” ei kehti. Vaatasin nt erinevaid sihtkohti kuupäevadega järgmise aasta veebruari teises pooles ja käesoleva aasta dets esimeses pooles. Dets piletid olid igal juhul soodsamad. Lisaks oli saadaval pileteid, mida veebruariks veel ei pakkunudki ehk siis ilmselt pole need veel müüki tulnud. Aasta ette osta on vist igal juhul liiga vara? Lihtsalt nii hirmus soojaisu tuli peale. Eri põhjustel see talv soojale maale ei sõida, nüüd tahaks juba valmistuda järgmiseks talveks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aasta ette!?! Ei, max 4 kuud ette olen ostnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päris tihti saab ka pakettreise väga soodsalt. Korduvalt olen käinud päikesereisidel koos majutuse ja hommikusöögiga ainult ca 50-70 € suurema summa eest, kui olnuks lennupiletid ise ostes, transfeerid veel lisaks.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 01:10; 08.03 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Samas, kui tahta ise lendu korraldada, peab sobrama kõikvõimalike lennufirmade lehtedel, võid imepakkumisi leida. Nt Ryaniga sai eelmisel aastal lennata Tallinnast Milanosse 30.- eest päris pikka aega. Lendasime nii juunis kui ka novembris sama hinnaga, ei ostnud üldse pikalt ette.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 08.03 01:10; 08.03 01:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaatasin nt erinevaid sihtkohti kuupäevadega järgmise aasta veebruari teises pooles ja käesoleva aasta dets esimeses pooles. Dets piletid olid igal juhul soodsamad.

no sihtkohast olenevalt võibki dets algus olla mitte kõige nõutum aeg konkreetses sihtpunktis, veebruar seevastu high season.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kommentaar eemaldatud.
4.8 omavoliline kooskõlastamata reklaam.

Perekooli Moderaator

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb reisist. Näiteks Pariisi ostsime pikemalt ette kuna kuupäev paigas ja lend läbi Tartu, siis ei taha riskida, et peab viimasel hetkel plaane ümber tegema kuna nt Tartu-Helsingi lennule enam kohti pole.

Samuti olen pikemalt ette ostnud paketireise näiteks hooaja lõpus (viimased või ainsad lennud), sest muidu on võimalik maha magada.

Kui on kindel kuupäev, mil vaja reisida näiteks kindlasti ala 7. veebruar siis sellistel juhtudel natuke aega jälgiks hinna liikumist ja ostaks ette (jälgida ka alles jäänud vabade kohtade olemasolu reisile). Kui on lahtine, et näiteks veebruaris tahaks minna ja puhkuse kuupäevad saab tööl siis alles paika panna kui reisi kp paigas siis võtaks aega.

Üldiselt oleneb ka reisi populaarsusest, odavamad piletid on ehk jah päevad enne väljumist, kuid mina sellele lootma ei jääks, et siis kohti on. Pigem ostaks mingi kampaania ajal ära ja kui lähebki natuke soodsamaks siis ikka juhtub.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostan võimalikult vara (näiteks suveks olen ostnud juba detsembris). Olen ka hinnamuutust hiljem jälginud ning odavamat hinda pole märganud. Hind kas kallim või enam vähem sama. Mis aga ajas muutub ja on kasulik varakult ära bookida on hotell. Varem planeerisin reisi pigem veebruaris ning siis olid paremad hotellid juba täis. Detsembris leidsin aga selliseid pakkumisi, mille saamiseks praegu tuleks hind kahega korrutada. Seega kui on oluline ka majutuse jmt maksumus, siis üldiselt saab parema hinna varem. Ma reisin ka perega, st 5 inimest, mistõttu on keerulisem ka sobivaid majutuskohti leida ning ka rendiautot ei saa päris mini võtta.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ameerikasse reisides ostame ette nii 10-11 kuud. Ka elamised broneerin vôimalikult vara. Piletite ostu ajaks plaanid koos, kuhu minna, mida vaadata jne. Euroopasse jälgin pakkumisi ja otsustame jooksvalt. Nt mees käis vanema pojaga Genfis autonäitusel, mina nooremaga Taanis Legolandis. Ostsime ette nii kolm kuud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Odavad lennupiletid – search.jetradar.com kasutan juba pikemat aega – mugav.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Umbes ju tead, mis piletid sinu soovitud sihtkohta maksavad. Siis vaatadki, et kas on parasjagu midagi hea hinnaga. Kui just odavliinid sinna ei lenda, ega siis hinnad imeodavaks niikuinii ei lähe kunagi.
Viimati ostsin septembriks lennud ja broneerisin hotellid märtsis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Hobinurk millal osta lennupileteid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.