Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal peaks olema norm. aeg sünnitamiseks?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal peaks olema norm. aeg sünnitamiseks?

Postitas:

Tean, et rasestusin ca 10-16 kuupäeva vahel (kindlasti mitte varem), kuid ultraheli järgi pannakse sünnitähtajaks ikka kuu esimesed päevad või lausa eelmise kuu lõppu (9 kuud hiljem siis ikka :D), miks on see nii, kui kindlalt tean, siis ei ole ju loogiline, et peaksin esilekutsumisele minema nt vaid seetõttu, et uh järgi peaksin olema last kauem kandnud kui tegelikult olen? Mis saab siis kui nö minu sõna on arsti sõna vastu? Pealegi, päevad kestsid mul 4. kuupäevani ning tsükkel pikk, ma ei saanud ju päevade ajal rasestuda nii ehk naa, saati siis kui lapse isaga kontakt sel ajal puudus, kuna isa viibis mujal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasestumisest 38n edasi peaks olema tähtaeg. Kuna raseduse suurust loetakse eelmistest päevadest, siis arstid arvestavad 40n rasedust, st sel päeval kui rasestusid olid juba 2n rase arsti arvestuse järgi 🙂 Normaalne sünnitus on arstide järgi 37-42n, st siis 35-40n pärast viljastumist.

See 9 kuud on väga umbkaudne aeg, selle järgi ei arvesta keegi tänapäeval enam. Pane oma rasestumise kuupäev nt pereklubi.com raseduskalkulaatorisse (või enne 10. ja 16. kuupäev) ja saad tähtajad nende järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sa rasestusid jah ovulatsiooni ajal, mis ei jäänud sinu päevade ajale, aga rasedust loetakse eelmise menstruatsiooni esimesest päevast 40 nädalat. Võta siit vasakust tulbast kalkulaator, märgi sinna oma eelmiste päevade esimese päeva kuupäev ja see arvutab välja, millal peaksid sünnitama. Siin ei ole tegemist sinu sõna arsti sõna vastu.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sisesta siia oma viimane menstruatsiooni kuupäev ja saad oletatava sünnikuupäeva http://www.kasulik.ee/calc/rasedus-ja-pere/raseduse-arvutaja.php

Minul arsti ja ultraheli tähtaja vahe on ainult 1 päev nii, et mõlemat pidi üsna täpne, samuti annab see kodulehe arvutaja sama tulemuse mis arst/ultraheli.
Aga jah nagu eelpool mainitud, siis normaalne aeg sünnituseks on 37-40 nädala vahel.

Arst võib ka puusse panna juhul kui sa ei mäleta millal sul viimane menstruatsioon algas…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina rasestusin ka kuu keskel(15nda paiku) aga päevade järgi on tähtaeg kuu alguses 5ndal, UH järgi 30ndal kuupäevl hoopis…seega..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal peaks olema norm. aeg sünnitamiseks?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.