Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal peale emakavälist rasedust uuesti jäite/ proovima hakkasite?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millal peale emakavälist rasedust uuesti jäite/ proovima hakkasite?

Postitas:

Ma kahjuks kaotadin beebi eile:( oli emakaväline , LAPi eemaldati nädalaid oli 6+6 Olime oodanud beebit 1aasta ja 10 kuud 🙁

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.11 11:32; 08.11 14:27; 08.11 18:27; 13.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oiii kui kahju ja tean see tunne sees – seda ei lohuta ükski sõna.
Minul kahjuks on kaks emakavalist rasedust olnud ja kahjuks mõlema tagajärjel munajuhad eemaldatud.
Viimane kord oli selle aasta alguses ja mind nö päästis hea arst kes pani vaatama tulevikku ja rääkis ivf-ust.
Ma reaalselt mõtlesin see maailma lõpp aga täna kindlasti enam nii ei mõtle. Täna külmas 7 mammut ja esimene ivf katse käsil.

Eks kõigil individuaalne aga kui füüsiliselt ja vaimselt tunned end hästi ei ole kindlasti takistusi.
Pai ja loodan triibud tulevad kiiresti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olnud sama saatus, õnneks saime varakult jälile ( HCGd jälgiti) ja emakas kuidagi kahjustada ei saanud. Anti luba kohe uuesti hakata proovima. Juba järgmisel kuul olid triibud platsis ja rasedus muretult kulges.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul olnud sama saatus, õnneks saime varakult jälile ( HCGd jälgiti) ja emakas kuidagi kahjustada ei saanud. Anti luba kohe uuesti hakata proovima. Juba järgmisel kuul olid triibud platsis ja rasedus muretult kulges.

Minu HCG ka jälgiti, ja emakaga kõik korras, aga munajuha eemaldati , kuna loode asetses väga kehvas kohas, emaka ja munajuha nurgas.proovima lubati hakata , soovitavalt , et üks tsükkel oleks ära ja siis. Aga kui ruttu teil rasedustunnused kadusid? Minul siiani veel alles.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.11 11:32; 08.11 14:27; 08.11 18:27; 13.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli selle aasta aprillis emakaväline ja ka munajuhas nii kinni, et arstil ei jäänud muud üle kui üks munajuha eemaldada LAP käigus. Tookord arst arvas, et paar tsüklit peaks mööda laskma, kuid ma siiski lasin veidi rohkem. Ei olnud valmis vaimselt. Püüdma hakkasin uuesti nüüd septembris ja kohe ka õnnestus lapseootele jääda.
Minul kusjuures rasedustunnuseid ei olnud emakavälisega. Tunnuseks oli see, et päevad jäid ära, kuid määris veidi ja test oli positiivne. Aga siis tekkisid tohutud kõhuvalud, nii et liikuda ei saanud. Kuid ei rinnad ei olnud tundlikud ega iiveldust ei tekkinud. Seega, ei oska kahjuks selles osas vastata millal tunnused ära kaovad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli selle aasta aprillis emakaväline ja ka munajuhas nii kinni, et arstil ei jäänud muud üle kui üks munajuha eemaldada LAP käigus. Tookord arst arvas, et paar tsüklit peaks mööda laskma, kuid ma siiski lasin veidi rohkem. Ei olnud valmis vaimselt. Püüdma hakkasin uuesti nüüd septembris ja kohe ka õnnestus lapseootele jääda.

Minul kusjuures rasedustunnuseid ei olnud emakavälisega. Tunnuseks oli see, et päevad jäid ära, kuid määris veidi ja test oli positiivne. Aga siis tekkisid tohutud kõhuvalud, nii et liikuda ei saanud. Kuid ei rinnad ei olnud tundlikud ega iiveldust ei tekkinud. Seega, ei oska kahjuks selles osas vastata millal tunnused ära kaovad.[/quote
Olen teemaalgataja.
Minul tunnused totaalsed, tihe pissil käik, rinnad hellad suured kui pallid. Ja isud jne jne
Ma ei kahtlustanudki et emakaväline , sest enesetunne oli ok, ei valutanud ,ei määrinud . Aga arst hakkas kahtlustama, et HCG 2200 aga emakas tühi, kollaskeha oli, limaskest oli paks ja kohev nagu peab. Aga mida ei leidnud oli loode, rebukott. Vaadati ükspäev ja teine päev, kolmas päev. …. kokku vaatasid mind 6-7 arsti erinevate uh aparaatidega, pluss röntgen uh. Ja leiti üks meelel , et on väline. Ma ei suutnud uskuda ja nii ma kohe nõus polnud . Kolmandal päeval andsin siis alla, et kui nii paljud arst/õppejõud mind uurinud et eks mii ole 🙁 ja muidugi nägin ise ka uh pilte. Opi päevaks oli HCG pea 6000 öeldi et sellega oleks emakasisene juba näha.
Ja tunnused siiani , opp oli eile 15 ajal. Nädala lõpus kordan testi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.11 11:32; 08.11 14:27; 08.11 18:27; 13.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul oli küll emakaväline rasedus 2013a, aga proovima hakkasime pm kuu hiljem. Ei teagi, kas tegu oli vale mehega või milles asi oli, aga uus rasedus tuli alles 2018a aprillis. Eelmine aasta käisin munajuha läbitavust kontrollimas ja üks toimiv juha oli ka läbitav. Tänaseks 34+5 rasedust ???? küll teil ka õnnestub!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hei, me ei oodanud üldse, kui peale oppi määrimine järgi jài olime kaitsmata vahekorras teadlikult, sest enesetunne oli ok ja aega raisku ei lasknud. Päev hiljem tekkisid ov tunnused ja veel päev hiljem otsustasin ov testi teha ja oh imet ov oligi. Õnneks olime eelnevalt ka juba panustanud . Ja ka siis mitme päeva jooksul kui ov oli ja peale seda ka igaks juhuks. Ja hetkel triipude järgi olen uuesti beebi ootel 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 08.11 11:32; 08.11 14:27; 08.11 18:27; 13.12 09:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal peale emakavälist rasedust uuesti jäite/ proovima hakkasite?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.