Esileht Lapse ootamine Millal peaseisu?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: Millal peaseisu?

Postitas:

Nädalaid 33+ ja uh-s tuli välja, et laps tuharseisus. Mis on see viimane aeg mil ta end peaseisu peaks pöörama? Ma olen nii mures. Kas arst arvestab ka sellega kui ma ei taha last tuharseisus sünnitada? Lugesin nii palju erinevaid lugusi ja üldse ei tahaks oma lapse füsioloogilise tervisega riskida 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu poja keeras ennast umbes 29-30. Vist isegi tundsin seda 🙂 mõtlesin, et tahab naba kaudu välja tulla. Rohkem pole nii suurt kõhuvenitust mulle teinud. Ilmselt võidakse sind välisele pööramisele saata aga võib juhtuda, et ta veel ise keerab ennast õigesti. Arstid on ülimalt kangekaelsed. Mul on 36+2 kõrgriski rasedus ja teadsin kuni eilseni, et tehakse kindlasti keiser aga nüüd on mul teine arst kes tahab, et ise sünnitan. Ma nüüd ei teagi kui hull seisukord peab siis olema, et keiser tehakse. Seda mis ise arvad või soovid ei koti kedagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ära muretse. Ilmselt laps siiski enne sünnitust pöörab end ise ümber. Mul taheti küll arsti poolt ümberpööramist tega, aga ma ei olnud nõus sellega ja ütlesin, et ta pöörab end ise. Õnneks nii läkski, aga ta tegi seda üsna lõpus alles…Ehk 37 nädala kanti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul esimene laps keeras ennast viimased kaks nädalat pidevalt ringi ratast. Aga sünnitama minnes tehtud uh oli peaseisus, seega ei tasu väga pabistada. minu teine tuleb vist samamoodi. Praegu ise ei tunne veel keeramist aga 25+4n uh oli peaseisus. Nüüd 27+4 on tuharseisus jälle. (mitte uh vaid minu teadmiste järgi)
Ämmakas ütles et lõpupoole vaatame seda. Las ta siis tiirleb mul savi. Tuharseisus sünnitada ei saa, siis erakorraline keiser. See variant mulle endale ei meeldi aga ma ei viitsi ka problada asjade pärast mida mina muuta ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tuharseisus last ei sunnita minu teada ise sünnitama tänapäeval.

seda ma ei tea, kas sunnitakse, aga kui tegemist on poisiga siis lausa ei lubata. Tüdruku puhul on ok, aga siis nad ka ikka vaatavad-mõõdavad otsustavad, ja kindlasti proovivad ka välist keeramist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Lapse ootamine Millal peaseisu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.