Esileht Kodunurk Millal pesete aknaid?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millal pesete aknaid?

Postitas:

Millal teil plaan kodus aknaid pesta ja kuidas pesete?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh, ilmselt, kui lumi enam aiast vastu ei terenda.
Hetkel on aed välja vaadates ikka lumest lookas ja kohe kuidagi ei kutsu aknaid pesema.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laupäeval pesin. Kuidas? Märja lapiga aken puhtaks ja kummijullaga kuivaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Plastaknad… Seestpoolt iga kuu, aga suuremat sorti aknapesu teen peale esimest vihma. Kõigepealt raamid, siis pihustan pesuvahendit ja hõõrun selle laiali, siis loputan puhta lapiga ja tõmban kummiribaga kuivaks. Vajadusel hõõrun spetsiaalse poleerimislapiga üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pesin eelmisel nädalal, et pühadeks oleksid puhtad. Pesin kõigepealt õrna pesuvahendiga, siis puhta veega, siis pritsisin aknapuhastusvahendit peale ja lõin paberiga läikima. Seega pesin vanamoodsal moel. Aknaid on kuus, aga aknad ise on uued, nii et kogu tööks kulus ainult paar tundi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesen siis, kui ilm juba soojem on, et paljakäsi lödistades külm ei hakkaks. Mul on palju suuri aknaid, suuremalt osaalt on see ikka õuetöö.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väljast siis kui plusskraadid on. 🙂

Seest vastavalt sellele kui ruttu koera ninajäljed või lapse käejäljed sinna tekivad. 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina pesen amway klaasipesuvahuga, mitte et ma reklaami teeks, vaid see mulle kõige mugavam. Lasen vahtu aknale ja nühin paberkäterätiga puhtaks. Täiesti laisakas. Seestpoolt vähemalt kord kuus, väljastpoolt viimati detsembris ja veebruari alguses. Siis, kui vaheoeal sulailm oli. 6 suurt akent.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Peale esimest suuremat vihma pesen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sulailmaga, peale esimest vihma ja kindlasti ilma päikseta päeval. Päiksepaistes akende pesemine on paras kilplasetöö. Pesen alkoholiga Clin vahendi ja mikrofiiberlapiga, kuivatan pehme kuivatuskummiga, paberitega hõõrumisele aega ei raiska.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Maximast ostetud klaasipesulapi ja veega. Pesen siis, kui soojemaks läheb, et akna peal ära ei külmuks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Kodunurk Millal pesete aknaid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.