Esileht Lapse ootamine Millal saab lapse soo teada?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millal saab lapse soo teada?

Postitas:
Kägu

Loen et Oscar test võimaldab hinnata  ka lapse sugu. Kas keegi on tõesti selle testi käigus juba soo teada saanud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega sain oscaris teada juba. Teisega arst ei olnud kindel. LA ka veel kaheldi. Kindlalt sain teada 24.ndal nädalal(olin tervise pärast tihedal jälgimisel ja iga 4 nädala tagant tehti ultraheli).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 rasedust ja ma pole oscaris sugu teada saanud. Ja ilmselt kui oleks öeldud siis ma väga tõsiselt ei võtaks seda, sest nad nii pisid ja eksimisvõimalus on suur.

Tean, et mul on tuttavaid kellele on oscaris  öeldud ja alati on öeldud kui on poiss tulemas ja nii ongi olnud.

Ise olen 20nädala uh soo teada saanud ja on õiged olnud.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Sain teada enne oscarit (niptify).

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kaks korda on Oscaris öeldud, arstid on väga kindlad olnud ja pole isegi öelnud “Tundub, et on…” vaid kohe, et on vot see.

Tüdruk, jäi igas UHs tüdrukuks ja sündis ka.

Poiss – sain ka teises UHs kinnitust ja pimegi näeks seda ekraanilt… aga laps veel sündimata, seega 100% kindlusega ma ju väita ei saa 😁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei ole kunagi Oscaris sugu teada saanud, nad ei julge isegi 60-40 pakkuda, sest pärast kaebab keegi tark nad kohtusse.

Esimese lapsega sain teada alles peale sünnitust, ultrahelis olid jalad alati ees

Teise lapsega sain teada LAs

Kolmanda lapsega tegin tasulise Niptify ehk siis sain teada 11.nädalal

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meile öeldi Oscaris poiss, LAl selgus, et tüdruk ja sündis tüdruk 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen Miss Rosanne, võtke minuga tagasi ühendust minu e-posti aadressi kaudu: ( missrosanne2017@gmail.com )

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minule esimesega ei öeldud oscaris midagi aga 20nädal oli tüdruk ja sündis ka tüdruk

teisega juba oscaris ütles arst väga kindlalt et tulemas on poiss ja iga järgnev ultraheli on seda kinnitanud (juunis on tähtaeg)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Esimese lapsega arst ütles 17. nädalal (käisin kontrollis ja tegi UH ka), et üsna kindlalt on poiss. Teine oli kõhus juba Niptify ajastul ja sain teada 13. nädalal. Oscaris ei paistnud midagi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Lapse ootamine Millal saab lapse soo teada?