Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal siis kodune rasedustest pesks midagi näitama?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millal siis kodune rasedustest pesks midagi näitama?

Postitas:

Küsimus järgmine, tegutsetud sai 13.-14.märts. Eile oleksid pidanud hakkama päevad (tsükkel käib siiani korralikult) – ei hakanud. Tegin täna hommikul testi – oli negatiivne. Isegi mitte õhkõrna teist triipu. Ja endiselt ka ei mingeid päevi platsis.
Tavaline rasedustest peaks ju ikkagi midagi juba näitama? Või ei? Millised on teie kogemused.

Mingeid muid tunnuseid ka pole, mis võiks rasedusele viidata. rinnad pole valusad/ hellad, väsimust ka pole. Elu veereb nagu alati.
Planeerin 2.last (olen 39a). Esimese rasedusega sain triibud ja arsti juures tuvastatud raseduse juba 4+3

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 19:14; 02.04 20:14; 03.04 20:32; 04.04 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus järgmine, tegutsetud sai 13.-14.märts. Eile oleksid pidanud hakkama päevad (tsükkel käib siiani korralikult) – ei hakanud. Tegin täna hommikul testi – oli negatiivne. Isegi mitte õhkõrna teist triipu. Ja endiselt ka ei mingeid päevi platsis.

Tavaline rasedustest peaks ju ikkagi midagi juba näitama? Või ei? Millised on teie kogemused.

Mingeid muid tunnuseid ka pole, mis võiks rasedusele viidata. rinnad pole valusad/ hellad, väsimust ka pole. Elu veereb nagu alati.

Planeerin 2.last (olen 39a). Esimese rasedusega sain triibud ja arsti juures tuvastatud raseduse juba 4+3

Minul näitas õrna triipu juba DPO 10.
Esimeseks tunnuseks oli väsimus. Rinnad läksid mul valusaks alles 6.nädalal.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul näitas DPO12, aga oleks ilmselt juba varem näidanud.
Sul võib olla vabalt tsüklihäire, ikka juhtub, kus päevad hilinevad päev-kaks. Võib ka olla hiline OV (kui ise ei tuvastanud ära), siis võis pesastumine hiljem olla ja seepärast ei näita testid. Kui paari päeva pärastvka päevi pole ja testid negatiivsed, siis kindlasti tsüklihäire, aga päevad tulemata ei jää.
Kui kahtled, siis veretest annab kindlama vastuse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen proovinud basaali mõõta, aga ma ei saa sellest üldse aru. Flo äpp küll abiks, aga igapäevane mõõtmine näeb graafikus välja nagu ameerika raudtee, ja seda terve tsükli vältel. Seda pole võimslik välja lugeda, millal siis tepmeratuuri mõõtmise järgi ov toimuma peaks. Olen toimetanud siis selle flo äpi järgi, millal tema meelest on OV ja soodsaim arg rasestuda.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 19:14; 02.04 20:14; 03.04 20:32; 04.04 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul näitas 9DPO,ja see OV aeg oli õige, sest beebs on hiljem täpselt kuupäevaliselt vastanud nädalatele alati.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Küsimus järgmine, tegutsetud sai 13.-14.märts. Eile oleksid pidanud hakkama päevad (tsükkel käib siiani korralikult) – ei hakanud. Tegin täna hommikul testi – oli negatiivne. Isegi mitte õhkõrna teist triipu. Ja endiselt ka ei mingeid päevi platsis.

Tavaline rasedustest peaks ju ikkagi midagi juba näitama? Või ei? Millised on teie kogemused.

Mingeid muid tunnuseid ka pole, mis võiks rasedusele viidata. rinnad pole valusad/ hellad, väsimust ka pole. Elu veereb nagu alati.

Planeerin 2.last (olen 39a). Esimese rasedusega sain triibud ja arsti juures tuvastatud raseduse juba 4+3

Minul tavapärane tsükkel 28 p. Ühe rasedusega oli mul aga ov alles 28.päeval. Kui poleks arstilt kinnitust sellele saanud, oleksin kahtlustanud lihtsalt tsüklihäiret… Eelmise rasedusega, mis kahjuks lõppes kurvalt, sain imeheleda triibu alles 33.päeval. Nüüd, 1. kuud üritamas peale seda kurba lugu ja taas triibud testil. Seekord sain heleda triibukese 36.tsüklipäeval, seda aga alles pärast testi kuivamist. Nii et pidasin seda kuivamistriibuks ja kuna ov ei andnud endast mingil määral märku, siis pidasin kõike tsüklihäireks…Kuniks 38.p (alles) ilmus koheselt testile ka teine triibuke..Miskit siin toimub, aga kuidas edasi, seda näitab aeg. Pika jutu mõte siis selles, et kuniks pole päevi, on kõik võimalik, ov toimub lihtsalt hiljem ja nii test tavapärasel ajal ei näitagi

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Menstruatsiooni pole ikka alanud. Homme siis juba 4 pv üle. Ostsin Biocard varajase testi, hommikul teen, eks näis siis. Juhul kui homme ka negatiivne, siis mida soovitate edasi teha? Väga kummaline…

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 19:14; 02.04 20:14; 03.04 20:32; 04.04 07:14;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viimasele- siis lähed teed vereproovi. Perearstil v kuskil laboris. Medicumis maksab ca 6 eur ja saatekirja ei ole vaja.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Biocard näitas täna kahte triipu:)
Aitäh nõuandjatele ja kaasarääkijatele, lähen veretestile!

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 02.04 19:14; 02.04 20:14; 03.04 20:32; 04.04 07:14;
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal siis kodune rasedustest pesks midagi näitama?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.