Esileht Pereelu ja suhted Millal siis on “viisakas” esimest korda seksida?

Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )

Teema: Millal siis on “viisakas” esimest korda seksida?

Postitas:

jackbotid

:-O Mis bottidega tegu?

Guugeldada ei oska või?

https://en.wikipedia.org/wiki/Jack-Bot

Pinball on parem kui sex . . .

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksida võib kolmandal kohtamisel. See on ju ammu filmidest ja seriaalidest pähe taotud fakt, milleks üldse arutleda.

Jah, nii see on. Kunagi USAs käies tuli meil see kohalikega jutuks ja nad vaatasid mind nagu päris lolli, et sellist elementaarset asja ei tea.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse, et kui naine tuleb sinuga esimesel korral voodisse, siis sa ei ole ei esimene ega viimane kes nii lihtsalt keppi saab. Niipalju kui mina tean, siis on see väide paika pidanud. Mina omale sellist elukaaslaseks ei tahaks.

+4
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:04; 22.03 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse, et kui naine tuleb sinuga esimesel korral voodisse, siis sa ei ole ei esimene ega viimane kes nii lihtsalt keppi saab. Niipalju kui mina tean, siis on see väide paika pidanud. Mina omale sellist elukaaslaseks ei tahaks.

Jube lugu siis. A sa muidu arvad, et see naine, kellel sa ei ole esimene ega viimane, kes nii lihtsalt keppi saab, tahab sind oma elukaaslaseks v? Ta tahab keppi, kujutad ette. Sinu edasised eluplaanid ei lähe talle korda.

+4
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 09:16; 22.03 19:34;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Öeldakse, et kui naine tuleb sinuga esimesel korral voodisse, siis sa ei ole ei esimene ega viimane kes nii lihtsalt keppi saab. Niipalju kui mina tean, siis on see väide paika pidanud. Mina omale sellist elukaaslaseks ei tahaks.

Jube lugu siis. A sa muidu arvad, et see naine, kellel sa ei ole esimene ega viimane, kes nii lihtsalt keppi saab, tahab sind oma elukaaslaseks v? Ta tahab keppi, kujutad ette. Sinu edasised eluplaanid ei lähe talle korda.

Ega ei kujuta küll.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 19:04; 22.03 21:27;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sirvisin siin ajaviiteks vanu teemasid ja ühest jäi silma kellegi arvamus, et täiesti okei on käia pool aastat kohtamas, enne kui voodisse jõuda. Ja neid naisi, kes esimestel kohtamistel kohe seksini jõuavad, peetakse kuidagi kerglasteks.

Mina olen mõelnud suhete loomisele nii, et kui mees on mulle sümpaatne ja atraktiivne, siis ma ei näe põhjust ka seksiga kaua oodata, sest füüsiline sobivus on minu jaoks oluline ja miks käia pikalt kohtamas ning kiinduda, et siis hiljem avastada, et seks omavahel ei klapigi, sest soovid ja ootused on erinevad.

Usun jätkuvalt sellesse, et on võimalik saada ka jackbot ehk partner, kes lisaks kõigile mulle sobivatele iseloomuomadustele on ka voodis (mulle) hea ja ma ei kujuta ette, et peaks ühe või teise osas kompromisse tegema.

Mis ei tähenda, et ma igal kohtingul kellegi voodisse roniksin, aga meeldiva inimese puhul ei näe ka põhjust pikalt käest kinni jalutamas käia.

Aga ongi okei käia pool aastat kohtamas, samamoodi on okei kohe seksida. Oleneb, mis kellele sobib.

Mina näiteks ei suudaks seksida inimesega, kellega ma pole veel sõbraks saanud, sest võõras inimene ei huvita mind. Ma ei tea temast midagi, ei ole temaga veel harjunud, ta on üks suvaline võõras keha. Mul ei teki külgetõmmet inimese vastu, keda pole kuulnud naermas ja rääkimas ka rohkem kui small talki ja süvenenumalt. Isegi siis läheb natuke aega, et seda seedida. Paari õhtuga ei hakkaks keegi meeldima, olenemata kui palju hiljem meeldib. Mul tekibki meeldimine alles pärast seda, kui olen kellegagi suhelnud ja koju läinud, mõtlen ta peale ja kohtun mitmeid kordi uuesti ja mõtlen jälle. See pole mingi moraal, et “korralik tüdruk voodisse ei lähe”, vaid puudub igasugune huvi, kui pole veel sõbrad ja see võtab vähemalt nädalaid, kui mitte kuid.

Mina nt ei suuda seksida sõbraga, inimesega, kes mulle isegi paari õhtuga veel pole meeldima hakanud, mingi jutuvestja või small talki inimese vastu seksuaalset tõmmet ei tekigi.

Kui ikka kirge ei teki kohe, siis ei teki seda ka hiljem.

Mis muidugi seletabki asjaolu, et pooled paarid on suhetes, kus puudub rahuldustpakkuv seks ja naise poolt võiks see üldse olemata olla.

Mul tekib nö sugulaslik tunne enamiku meestega, st neil pole lootustki, aga mingi osa pisut meeldivad, kuid esimesel korral mitte kunagi sel tasemel, et tunneks füüsilist külgetõmmet. Nende puhul juhtub nii, et kas hakkavad rohkem meeldima või liiguvad sinna sugulaskategooriasse, olenevalt suhtlusest. Mulle meeldib pigem see, kuidas mehed räägivad, sama välimusega inimene võib meeldima hakata või ka mitte. Välimuse alusel pigem välistan kui et valin, lähevad sugulasvirna, ülejäänute puhul loeb juba iseloom. Flirdijutud on tavaliselt pealiskaudsed ja klišeelikud, mis on ka üks põhjus, miks on vaja kauem tuttav olla. Kui aga näiteks tutvun tööl või puutume muidu kokku, siis muidugi ei pea nii palju kohtuma, sest tean juba, mis on selle inimese iseloom. Tavalises baarisituatsioonis on lihtsalt nii raske üldse isiksust näha, räägitakse standardjuttu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 06:58; 23.03 03:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Seksida võib kolmandal kohtamisel. See on ju ammu filmidest ja seriaalidest pähe taotud fakt, milleks üldse arutleda.

Sest kui sinult küsida mõne sellise “filmi” pealkirja, siis kahjuks sa ei oska nimetada.
Kuigi see film on väidetavalt sulle lausa “pähe tagunud”.

+1
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:41; 23.03 07:46;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski, meestele meeldib ka tänapäeval olla jahimees ja pingutada meeldiva naise nimel. Kui juba esimesel-teisel kohtingul voodisse jõuda, siis kuhu jääb mängu ilu. Ja siis pole imestada, et ükski suhe ei jää püsima või sellest ei arene midagi tõsisemat.

Need niinimetud jahimehed ei ole potentsiaalse suhtepartnerina sugugi tõsiseltvõetavad, sest varem või hiljem tahavad jälle jahti pidada. Lased neil endale jahti pikalt pikalt pidada ja pingutada nii pool aastakest, siis annad kätte, võibolla areneb isegi mingi suhegi ja siis….aastakese pärast on siin perekoolis teema, et miks mees mu vastu ükskõikne on, alguses oli ju kõik nii ilus, kandis kätel, tundis huvi, nüüd ei helista terve nädal ja vastab vaid ühesõnaliste lausetega…. või et alguses oli mees nii haritud ja klanitud moega, nüüd istub diivanin, joob õlut ja peeretab ja väljas pole me juba ammu käinud…

Kui mees on naisest huvitatud, kohe päriselt naisest huvitatud, siis tema huvi ei kao ka siis, kui olete seksinud esimesel kohtumisel. Ja ta pingutab ka edaspidi, sest eesmärgiks on naine(ja no muidugi veel seksi, aga peamiselt naine), ning ta on valmis pingutama ka muul eesmärgil, kui seks.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ka seksuaalne sobivus ei teki ühe ööga. See areneb püsivas paarisuhtes ja kujuneb välja koostöö. Ühel on vähem kogemusi, teisel rohkem, siis ei saa ju esimesel korral mingit juhuud olla, küll aga ajaga asi ühtlustub.

Kui keemia on tugev, siis sellest täiesti piisab esimeseks korraks ja saab ikka vägagi juhuu see esimene kord olla. Piisab täiesti ülisuurest erutusest.

+3
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 08:21; 23.03 09:52; 24.03 04:28; 24.03 04:35; 24.03 09:11; 24.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keemia on tugev, siis sellest täiesti piisab esimeseks korraks ja saab ikka vägagi juhuu see esimene kord olla. Piisab täiesti ülisuurest erutusest.

Mul sellist erutust ei ole kunagi esimesel kohtumisel tekkinud. Ja ülisuur erutuse tekkimiseks on vaja kohe väga-väga paljut.

+2
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 08:23; 23.03 15:12;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski, meestele meeldib ka tänapäeval olla jahimees ja pingutada meeldiva naise nimel. Kui juba esimesel-teisel kohtingul voodisse jõuda, siis kuhu jääb mängu ilu. Ja siis pole imestada, et ükski suhe ei jää püsima või sellest ei arene midagi tõsisemat.

Minul mõlemad suhted 5 a ja 12 a algasid väga kiirelt. Aga ma olen ka veidi teise suhtumisega, kui enamus. Ma elan hetkes, olen väga kirglik ja kui tunne on õige, siis seksin. Kui tunne läheb üle, liigun edasi. Pikkade suhetega tegelikult piinasin ennast. Koos olin lõpuks haletsusest, ei julgenud maha jätta. Kahju oli inimesest. Samas tagantjärgi saan aru, et seļlega rikkusime oma elud. Nüüd just naudin vabadust ja magan kellega tahan. Aga jah, ma pole nagu enamus. Ei usu monogaamiasse, mu uus kaaslane peaks olema ka vaba, ei mingeid nööre. Olla koos, kuni on soov olla koos ja siis lasta vabaks. Kui õigel ajal ei osata edasi liikuda, muutuvad mõlemad partnerid vihaseks ja õnnetuks.

Pealiskaudsus on üks eemaletõukavamaid jooni inimese juures. Ise väldin pealiskaudseid inimesi nii meeste kui ka naiste seas.

Ma arvan, et ma ei eksi, kui ütlen, et sa pärined katkisest ja mitte just kuigi õnnelikust lapsepõlvekodust.

Tegelikult, igal inimesel on õigus elada nii, nagu soovib. Lihtsalt väga loodan, et sellise elustiiliga inimestel ei ole lapsi.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 07:31; 23.03 15:19; 23.03 15:53; 23.03 18:46; 24.03 09:05; 24.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Siiski, meestele meeldib ka tänapäeval olla jahimees ja pingutada meeldiva naise nimel. Kui juba esimesel-teisel kohtingul voodisse jõuda, siis kuhu jääb mängu ilu. Ja siis pole imestada, et ükski suhe ei jää püsima või sellest ei arene midagi tõsisemat.

Minul mõlemad suhted 5 a ja 12 a algasid väga kiirelt. Aga ma olen ka veidi teise suhtumisega, kui enamus. Ma elan hetkes, olen väga kirglik ja kui tunne on õige, siis seksin. Kui tunne läheb üle, liigun edasi. Pikkade suhetega tegelikult piinasin ennast. Koos olin lõpuks haletsusest, ei julgenud maha jätta. Kahju oli inimesest. Samas tagantjärgi saan aru, et seļlega rikkusime oma elud. Nüüd just naudin vabadust ja magan kellega tahan. Aga jah, ma pole nagu enamus. Ei usu monogaamiasse, mu uus kaaslane peaks olema ka vaba, ei mingeid nööre. Olla koos, kuni on soov olla koos ja siis lasta vabaks. Kui õigel ajal ei osata edasi liikuda, muutuvad mõlemad partnerid vihaseks ja õnnetuks.

Pealiskaudsus on üks eemaletõukavamaid jooni inimese juures. Ise väldin pealiskaudseid inimesi nii meeste kui ka naiste seas.

Ma arvan, et ma ei eksi, kui ütlen, et sa pärined katkisest ja mitte just kuigi õnnelikust perest.

Tegelikult, igal inimesel on õigus elada nii, nagu soovib. Lihtsalt väga loodan, et sellise elustiiliga inimestel ei ole lapsi.

Kuidas pealiskaudne. Kas kümne küünega kinnihoidmine mittetoimivast suhtest on terve käitumine. See on isekas. Ise ei taha ja teistele ka ei anna. Aga õnnetult elu lõpuni koos, et jumala eest keegi mind pealiskaudsed ei peaks. Aga eks kõigil on oma arvamus. Aktsepteerin, et inimesed on erinevad ja igaühel on oma tõde. Tähtis on olla õnnelik. Katkine püsisuhe võib ka sulle õnn olla. Mina parem armun ja armastan ja vahel võib süda murduda, aga parem üksi, kui õnnetult koos.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 21.03 22:13; 22.03 06:50; 23.03 15:30;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas pealiskaudne. Kas kümne küünega kinnihoidmine mittetoimivast suhtest on terve käitumine. See on isekas. Ise ei taha ja teistele ka ei anna. Aga õnnetult elu lõpuni koos, et jumala eest keegi mind pealiskaudsed ei peaks. Aga eks kõigil on oma arvamus. Aktsepteerin, et inimesed on erinevad ja igaühel on oma tõde. Tähtis on olla õnnelik. Katkine püsisuhe võib ka sulle õnn olla. Mina parem armun ja armastan ja vahel võib süda murduda, aga parem üksi, kui õnnetult koos.

Ma ka ei pea õigeks hambad ristis koos elada või kümne küünega millestki kinni hoida. Aga olla juba eos sellise hoiakuga, et kõik suhted on ajutised, reedab ebatervet lapsepõlve. Ilmselt ei ole sul olnud stabiilset ja õnnelikku lapsepõlvekodu, kus on üksteist armastavad ema ja isa. Terve pere eeskuju puudub.

Kirg, kestabki ju vaid paar-kolm aastat. Et siis olekski normaalne sellise sagedusega partnereid vahetada? Noh, miks mitte, aga lapsi ei tohi sellise elustiili juures muretseda.

On inimesi, kes räägivad: minu praegune elukaaslane… See tähendab ajutisust. Et on olnud eelmine, veel eelmine jne. Ja siis kindlasti on veel tulevane elukaaslane jne. Selle nimi ongi pealiskaudsus. Null pingutust. Null sihti…

+5
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 07:31; 23.03 15:19; 23.03 15:53; 23.03 18:46; 24.03 09:05; 24.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kunagi käisin ühe kutiga paar korda kohtingul. Mäletan tema ühte lauset “Aga mõtle mida ma oma tuttavatele ütlema peaksin kui nad teada saavad, et me ei seksinud” 😀 Ka selliseid mehi leidub! 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

Lihtsalt öeldes! Kiimale rajatud suhe ei püsi! Nii ta on!

Hea on leida siiski mingi tasakaal, kus sobib nii vaim kui ka seks. Kui suhe algab vaid füüsilise sobivuse taustal, siis kahjuks ei kesta see suhe kuigi kaua. Seega, enne vaim, seejärel füüsis. Kui mõlemad sobivad, siis ongi püsiv kooselu.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 07:31; 23.03 15:19; 23.03 15:53; 23.03 18:46; 24.03 09:05; 24.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Väärikas naine magab mehega, keda ta tahab, siis, kui ta tahab. Väärikas naine ei tee mingit tsirkust umbes nagu enne 6 teatriskäiku ei seksi, kui talle see mees meeldib. Väärikale naisele pole oluline mingi “harju keskmine” aeg, mida oleks kena oodata. Kui ta tahab ja mees on ka päri, ta võtab selle mehe ja juba esimesel kohtumisel.
Igast seksuaalvahekorrast kui püsisuhte algusest mõtlemine ei ole normaalne.

Tõelisele naisele meeldivad vähesed mehed ja ta andub vähestele, aga ta ei pea vajalikuks teeselda, et ta ei taha, kui ta tahab.

+7
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui keemia on tugev, siis sellest täiesti piisab esimeseks korraks ja saab ikka vägagi juhuu see esimene kord olla. Piisab täiesti ülisuurest erutusest.

Mul sellist erutust ei ole kunagi esimesel kohtumisel tekkinud. Ja ülisuur erutuse tekkimiseks on vaja kohe väga-väga paljut.

Tugev keemia ongi juba väga-väga palju ja see tekib heal juhul paari inimesega elus. Aga saan täitsa aru, et mõnel ei tekigi. Selline keemia tagab seksuaalse iha partneri järele ning kire abielus ka 20a hiljem ja on seega vähemalt minu jaoks väga vajalik.

Ma päris esimesest tutvusekorrast ei rääkinud (jutt oli esimesest seksist, need on erinevad asjad), aga no ütleme teisest-kolmandast korrast. Selle aja peale on juba arusaadav küll keemia olemasolu.

+2
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 08:21; 23.03 09:52; 24.03 04:28; 24.03 04:35; 24.03 09:11; 24.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

Lihtsalt öeldes! Kiimale rajatud suhe ei püsi! Nii ta on!

Hea on leida siiski mingi tasakaal, kus sobib nii vaim kui ka seks. Kui suhe algab vaid füüsilise sobivuse taustal, siis kahjuks ei kesta see suhe kuigi kaua. Seega, enne vaim, seejärel füüsis. Kui mõlemad sobivad, siis ongi püsiv kooselu.

Selge see, et kõik peab sobima, aga miks igal juhul enne vaim ja siis füüsis? Vahet ju pole, kumb sobivus enne välja selgitada. Ilma füüsilise sobivuseta kestab suhe veel vähem tegelikult.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 08:21; 23.03 09:52; 24.03 04:28; 24.03 04:35; 24.03 09:11; 24.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

Lihtsalt öeldes! Kiimale rajatud suhe ei püsi! Nii ta on!

Hea on leida siiski mingi tasakaal, kus sobib nii vaim kui ka seks. Kui suhe algab vaid füüsilise sobivuse taustal, siis kahjuks ei kesta see suhe kuigi kaua. Seega, enne vaim, seejärel füüsis. Kui mõlemad sobivad, siis ongi püsiv kooselu.

Selge see, et kõik peab sobima, aga miks igal juhul enne vaim ja siis füüsis? Vahet ju pole, kumb sobivus enne välja selgitada. Ilma füüsilise sobivuseta kestab suhe veel vähem tegelikult.

Vaim ei saa soovimatuid lapsi ja suguhaiguseid.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 22.03 07:21; 24.03 08:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

Lihtsalt öeldes! Kiimale rajatud suhe ei püsi! Nii ta on!

Hea on leida siiski mingi tasakaal, kus sobib nii vaim kui ka seks. Kui suhe algab vaid füüsilise sobivuse taustal, siis kahjuks ei kesta see suhe kuigi kaua. Seega, enne vaim, seejärel füüsis. Kui mõlemad sobivad, siis ongi püsiv kooselu.

Selge see, et kõik peab sobima, aga miks igal juhul enne vaim ja siis füüsis? Vahet ju pole, kumb sobivus enne välja selgitada. Ilma füüsilise sobivuseta kestab suhe veel vähem tegelikult.

Imelik, et seda üldse selgitama peab. Kui suhe algab seksist ja see sobib hästi, aga hiljem selgub, et vaimne sobivus pole nii hea, siis kestab suhe nii kaua, kuni armumisefaas saab läbi. Armumisefaas kestab paar aastat. Siis saabub argipäev. Ja, kui selgub, et sul ei ole inimesega vaimses plaanis suurt midagi ühist, siis ongi kooselu lõppenud. Kui ei lõppe, siis ei ole selline suhe lõpuni õnnelik ja rahuldustpakkuv.

Kui inimesed selgitavad alustuseks välja, et nad vaimselt sobivad – sarnased väärtushinnangud, sarnane ootus suhtele, sarnane huumorisoon, on millest omavahel rääkida, siduvad ühised huvid jne jne. Ja alles siis jõutakse voodisse, on pigem vastupidi. Kui selgub, et ka voodis sobib, võib üsna kindel olla, et ka pärast armumisefaasi lõppemist on inimestel koos hea olla. Neid seovad ühised asjad. Ja selline suhe jääb kordi suurema tõenäosusega püsima kui suhe, kus oli küll väga hea kepp, aga pärast keppi ei olnud suurt millestki rääkida.

+5
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 07:31; 23.03 15:19; 23.03 15:53; 23.03 18:46; 24.03 09:05; 24.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

Lihtsalt öeldes! Kiimale rajatud suhe ei püsi! Nii ta on!

Hea on leida siiski mingi tasakaal, kus sobib nii vaim kui ka seks. Kui suhe algab vaid füüsilise sobivuse taustal, siis kahjuks ei kesta see suhe kuigi kaua. Seega, enne vaim, seejärel füüsis. Kui mõlemad sobivad, siis ongi püsiv kooselu.

Selge see, et kõik peab sobima, aga miks igal juhul enne vaim ja siis füüsis? Vahet ju pole, kumb sobivus enne välja selgitada. Ilma füüsilise sobivuseta kestab suhe veel vähem tegelikult.

Vaim ei saa soovimatuid lapsi ja suguhaiguseid.

Selle loogikaga peaks seksiga ikka mõned aastad ootama, kui partner peab enne esimest seksi vaimselt pere loomiseks sobiv olema. Õnneks on kaasajal leiutatud vahendid, mis aitavad ka seksi niisamuti nautida. Olen kasutanud terve elu, ühtegi haigust ega soovimatut rasedust pole saanud. Võid ka tutvust teha, internetis on infi piisavalt.

+1
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 08:21; 23.03 09:52; 24.03 04:28; 24.03 04:35; 24.03 09:11; 24.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kui 10 korda peab enne kohtuma kui seks tuleb, siis seda seksi hiljem suhtes saab samuti väga vähe olema. tähendab pole maakeeli öeldes kiima. arusaadav kui verinoored käivad aasta kohtingul enne kui voodisse ronivad, aga täiskasvanute puhul on see veider.

Lihtsalt öeldes! Kiimale rajatud suhe ei püsi! Nii ta on!

Hea on leida siiski mingi tasakaal, kus sobib nii vaim kui ka seks. Kui suhe algab vaid füüsilise sobivuse taustal, siis kahjuks ei kesta see suhe kuigi kaua. Seega, enne vaim, seejärel füüsis. Kui mõlemad sobivad, siis ongi püsiv kooselu.

Selge see, et kõik peab sobima, aga miks igal juhul enne vaim ja siis füüsis? Vahet ju pole, kumb sobivus enne välja selgitada. Ilma füüsilise sobivuseta kestab suhe veel vähem tegelikult.

Imelik, et seda üldse selgitama peab. Kui suhe algab seksist ja see sobib hästi, aga hiljem selgub, et vaimne sobivus pole nii hea, siis kestab suhe nii kaua, kuni armumisefaas saab läbi. Armumisefaas kestab paar aastat. Siis saabub argipäev. Ja, kui selgub, et sul ei ole inimesega vaimses plaanis suurt midagi ühist, siis ongi kooselu lõppenud. Kui ei lõppe, siis ei ole selline suhe lõpuni õnnelik ja rahuldustpakkuv.

Kui inimesed selgitavad alustuseks välja, et nad vaimselt sobivad – sarnased väärtushinnangud, sarnane ootus suhtele, sarnane huumorisoon, on millest omavahel rääkida, siduvad ühised huvid jne jne. Ja alles siis jõutakse voodisse, on pigem vastupidi. Kui selgub, et ka voodis sobib, võib üsna kindel olla, et ka pärast armumisefaasi lõppemist on inimestel koos hea olla. Neid seovad ühised asjad. Ja selline suhe jääb kordi suurema tõenäosusega püsima kui suhe, kus oli küll väga hea kepp, aga pärast keppi ei olnud suurt millestki rääkida.

Kõik kehtib ju ka vastupidi. Kusjuures huumorisoone, ootused suhtele ja väärtushinnangud teeb selgeks päris ruttu, üle paari kohtingu ei tohiks selleks minna. Ka sellest saab aru väga ruttu, kas on millestki rääkida.

Kui aga vaimse sobivuse korral seks täielikuks jamaks osutub, on suhe läbi päevapealt, palju kiiremini, kui vastupidisel juhul.

+1
-6
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 08:21; 23.03 09:52; 24.03 04:28; 24.03 04:35; 24.03 09:11; 24.03 09:15;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli nooruses mitu suhtehakatist, kus vaimne pool klappis kenasti, aga see va sexi-asi jättis kõvasti soovida. Suurem jagu neid mehi on tänini mu sõbrad.

Kord elus juhtus ka nii, et pidin ärgates voodikaaslaselt kysima, mis ta nimi on. & kui see kutt polex mitte õnnetuses surma saanud, laekux ta ilmselt ikka veel keskeltläbi kord kvartalis mulle uxe taha oma kätt & sydant pakkuma.

Suhteid on seega seinast seina & suhete võimalikke arengud samuti, yhest edumudelit ei olegi olemas.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paistab et lõtv püksikumm ruulib.

+6
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 21.03 21:59; 21.03 22:19; 22.03 07:04; 24.03 09:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Viisakas ja normaalne on esimest korda seksida pulmaööl. Ja ma mõtlen seda tõsiselt. Enne pulmaööd on viisakas aastake-paar niisama käia ja kõiksugu sobivused ning tulevikuplaanid ära näha ja ära teha. Või vajadusel suhe lõpetada, ilma et keegi saaks liiga palju haiget, ilma et sünniks soovimatuid lapsi ja ilma et peaks kogu ülejäänud elu “hambad ristis” kannatama.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõik kehtib ju ka vastupidi. Kusjuures huumorisoone, ootused suhtele ja väärtushinnangud teeb selgeks päris ruttu, üle paari kohtingu ei tohiks selleks minna. Ka sellest saab aru väga ruttu, kas on millestki rääkida.

Kui aga vaimse sobivuse korral seks täielikuks jamaks osutub, on suhe läbi päevapealt, palju kiiremini, kui vastupidisel juhul.

Tegelikult, see kõik ei kehti ka vastupidi.

Kui seks osutub jamaks, siis oled säästnud enda elust mitu head aastat, kuna sellises olukorras pikemat suhet ei tekigi. Ehk võidad endale hea tuttava-sõbra, kellega on niisama meeldiv suhelda, aga kooselu, mis võtab sinu elust paar aastat, sellest ei sünni. Kuna suhet ei teki, saad kohe edasi ringi vaadata, et leida enda jaoks õige.

Sinu kirjeldatud moel (kus selgub, et peale seksi ei seo teid rohkem mitte miski) jäävadki inimesed partnereid vahetama. Ja vaesed lapsed, kes sellistest kooslustest sünnivad ja kes seda janti kaasa peavad tegema.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 6 korda. Täpsemalt 22.03 07:31; 23.03 15:19; 23.03 15:53; 23.03 18:46; 24.03 09:05; 24.03 09:41;
To report this post you need to login first.
Näitan 27 postitust - vahemik 31 kuni 57 (kokku 57 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal siis on “viisakas” esimest korda seksida?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.