Esileht Lapse ootamine Millal siis võetakse ikkagi arvele.

Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )

Teema: Millal siis võetakse ikkagi arvele.

Postitas:

Jäin rasedaks kahe ivf-i vahel ja olen olnud siiani viljatusravi arsti valve all.Rasedus on tuvastatud ja süda lööb.Arst ütles, et rohkem me ei kohtu ja, et nüüd on aeg ennast ämmaka juures arvele võtta.Soovitas veel registratuuris kohe aeg ära panna.Olin seda ämmaka asja enne natuke uurinud ja endale sobiva leidnud.Minu üllatuseks oli minu valitud ämmakale esimene aeg pakkuda nädala pärast ja alles siis mai keskel.Võtsin aja aga nüüd loen, et mul ei olegi seal 7+5 midagi teha.Ma arvasin, et mind võetakse nüüd arvele.Ma ei saa aru miks arst mulle ei öelnud, et nii vara pole sinna mõtet minna.Mul on tegelikult vaja saada ka haiguslehte, sest teen füüsiliselt väga rasket tööd ja tööandja ootab minult, et ma haiguslehele jään, et siis uus tööline asemele võtta.Olen praegu perearsti poolt haiguslehel aga mitte rasedusega.Perearst mulle lõpmatuseni haiguslehte ei anna ja kui ma ennast arvele ei saa võtta siis pean ju lahkumisavalduse andma.No mida küll teha.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 17:32; 03.04 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvele võtmine tähendab raseduse tuvastamist, see on Sul juba tegelikult tehtud. Aga kindlasti sobib 7+ nädalal minna ämmaemanda juurde, ta organiseerib I trimestri uuringud: vereproovid, UH, lepite kokku järgmistes visiitides, tõenäoliselt vaatab ka UHga. Ammugi pead minema siis, kui Sul tööandja jaoks tõendit on tarvis.

Ega ämmaemanda visiitidel teab mis imet ei tehtagi. Ei saa aru, miks Sa muretsed. Rasedakaart antakse mõnel pool tõesti hiljem, sellist terminit nagu “arvelevõtmine” ametlikult üldse pole, aga rase loetakse meditsiiniasutuses jälgimisel olevaks sealtmaalt, kui rasedus on tuvastatud arsti või ämmaemanda poolt.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvele võtmine tähendab raseduse tuvastamist, see on Sul juba tegelikult tehtud. Aga kindlasti sobib 7+ nädalal minna ämmaemanda juurde, ta organiseerib I trimestri uuringud: vereproovid, UH, lepite kokku järgmistes visiitides, tõenäoliselt vaatab ka UHga. Ammugi pead minema siis, kui Sul tööandja jaoks tõendit on tarvis.

Ega ämmaemanda visiitidel teab mis imet ei tehtagi. Ei saa aru, miks Sa muretsed. Rasedakaart antakse mõnel pool tõesti hiljem, sellist terminit nagu “arvelevõtmine” ametlikult üldse pole, aga rase loetakse meditsiiniasutuses jälgimisel olevaks sealtmaalt, kui rasedus on tuvastatud arsti või ämmaemanda poolt.

Muretsengi ainule sellepärast, et arvele saada ja siis haiguslehele jääda, sest kohe kindlasti ei taha rasedust ohtu seada.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.04 17:32; 03.04 18:13;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arvele võtmine tähendab raseduse tuvastamist, see on Sul juba tegelikult tehtud. Aga kindlasti sobib 7+ nädalal minna ämmaemanda juurde, ta organiseerib I trimestri uuringud: vereproovid, UH, lepite kokku järgmistes visiitides, tõenäoliselt vaatab ka UHga. Ammugi pead minema siis, kui Sul tööandja jaoks tõendit on tarvis.

Ega ämmaemanda visiitidel teab mis imet ei tehtagi. Ei saa aru, miks Sa muretsed. Rasedakaart antakse mõnel pool tõesti hiljem, sellist terminit nagu “arvelevõtmine” ametlikult üldse pole, aga rase loetakse meditsiiniasutuses jälgimisel olevaks sealtmaalt, kui rasedus on tuvastatud arsti või ämmaemanda poolt.

Ei ole päris nii, mina näiteks käisin itk 9+ nädalal sain rasedakaardi ja kõik muu. Lisaks käisin 12+6 KV, aga nüüd oli hambaarstil üllatus suur kui 14+ nädalal süsteem veel ei näidanud mu rasedust ja ma ei saanud raseda haigekassasoodustust. Ka digiloos pole märget, ainuke info on itk oma i-patsiendis.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ühendust võtta oma IVF arstiga. Tema peaks ka saama tõendit kirjutada. Minu IVF arst ütles mulle küll, et kui mul arstitõendit vaja on, siis temalt saab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ALATI võid registratuuris paluda kiiret aega n valvegünekoloogile. Räägidki ära, et tegu IVF rasedusega ning samas ohtliku tööga rasedale st ruttu vaja haiguslehte. Tullakse vastu. Edaspidi käid rahulikult oma ämmaemanda/günekoloogi juures, lihtsalt I visiit on kiire.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 6 postitust - vahemik 1 kuni 6 (kokku 6 )


Esileht Lapse ootamine Millal siis võetakse ikkagi arvele.

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.