Esileht Pereelu ja suhted Millal suhtesse

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )

Teema: Millal suhtesse

Postitas:
Kägu

No hei, olen siis nö teisel ringil, juba aasta otsin endale kaaslast ja kuidagi pole seda klappi kellegiga leidnud või siis ei sobi see, et mul on lapsed, olen liiga paks või liiga iseseisev või mis iganes muu põhjus. Septembris tegin endale uuesti tinderi ning kohe siis tutvusin ühe kena mehega, kirjutasime paar päeva ning otsustasime kokku saada. Saime ja kõik klappis. Väga tihti veedame aega koos ning ka üksteise sõpradega ning ta saab hästi läbi minu lastega. Aga tegin vist vea… hakkasin rääkima, et mis meil siis on, et tahaksin olla suhtes. Ja selle peale tema ütles, et ta ei ole veel suhteks valmis, ta sooviks natuke rohkem aega koos veeta ning üksteist tundma õppida, et oleme ja pühendume üksteisele, ning teistega ei kohtu kuid suhtes otseselt ei ole….

Ma tõesti nüüd ei tea aga mul peale seda läks küll tuju nulli, kas mina ei olegi siis suhte materjal, mis mul viga on… olgu öeldud et mees tunneb näiliselt mu vastu suurt huvi, ütleb et tal on mu vastu tunded ja voodis klapib ning hellitame üksteist palju, lebame niisama voodis ja lobiseme ning silitame… oleks nagu suhte algus sest mina olen küll armunud. Kas minu viimasest kurameerimisest on nii palju aega möödas ja nüüd käib see kuidagi teisiti? Mul see värk nüüd nagu kinnisideeks muutunud ja selle mehega enam koos olla ei taha ka, kui ka nagu päriseks ei sobi. Ma olen väga segaduses.

+9
-15
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja selle peale tema ütles, et ta ei ole veel suhteks valmis, ta sooviks natuke rohkem aega koos veeta ning üksteist tundma õppida, et oleme ja pühendume üksteisele, ning teistega ei kohtu kuid suhtes otseselt ei ole….

Eks ta lugenud naistelehti, seal ju soovitatakse teineteist tundma õppida.  Kahtleja mees ei ole ka hea variant, nagu kelku vea paela otsas mööd kruusateed.  Võta juhtimine üle, ei ole sa mingi hüppelaud, suhe kas on või ei ole.

+5
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olgu öeldud et mees tunneb näiliselt mu vastu suurt huvi, ütleb et tal on mu vastu tunded ja voodis klapib ning hellitame üksteist palju, lebame niisama voodis ja lobiseme ning silitame…

Kas mees ainult silitab või on juba “vagu ka kündnud”? Kui ainult silitab, siis on tegu impotendiga või on mehe riistvara väike. Neid teemasid on perekoolis ka varem olnud, et mees ainult silitab.

+6
-16
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Et niisama sehkendada kõlbab, aga kaaslaseks võtta mitte? Sellise poolkõva variandiga ei lepi ükski ennast väärtustav inimene. Ju pole õige kaaslane.

+13
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas te sellest rääkisite, et mis siis kumbagi jaoks see “suhtes olemine” tähendab? Vabalt võib olla, et tema jaoks tähendab see juba leibade ühte kappi panemist vms kapitaalset.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Miks üldse see “lepime kokku, et meil on suhe” on nii oluline, kui kõik on hästi?

Septembris saite tuttavaks, minu jaoks oleks see liiga lühikene aeg, et peaks midagi defineerima hakkama. Kui mees selle aja peale ütleb, et oleme ja pühendume ning teistega ei kohtu, siis mida Sa veel soovid või mis Sulle ei sobi? Saan aru, kui ta ütleks, et tahab veel ringi vaadata vms.

 

+26
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga tegin vist vea… hakkasin rääkima, et mis meil siis on, et tahaksin olla suhtes.

Loomulikult tegid vea.
Mees, keskealine jahimees, kena, teab, et ta on normaalne mees ja valikut on, satub naise otsa, kelle suhtes pole veel midagi otsustanud….
AGA siis naine otsustab kohe külge kleepuda ja elu lõpuni kestvast kooselust hakata unistama. Ja teeb selle ka valju häälega teatavaks.
Naine oleks nagu öelnud, et ega ma nagunii kedagi paremat ilmselt ei leia ja hakkame kohe sinuga koos elama.
Kes sellist ebaatraktiivset ja lootusetut naist tahaks?

Või, kas sa ise tahaks, kui hoopis mees oleks sellise jutuga lagedale tulnud? Sõltumatu naine nagu sa väidad end olevat….
Loomulikult, oleksid ka ise selle peale jooksu pannud.

+10
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kaks kuud???

+12
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas mehel ka lapsi on? Kuidas sina tema lastega läbi saad?

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käib jah teisiti. See vahe ongi, et tema on kõikide parameetrite järgi ilmselt partneri  leidmise osas oma elu kõrgpunktis, aga sina oma kahe lapsega veidi “over the hill” ja selge, et esimese klappiva naisega ei tahaks ta teemat lukku panna, sest valikut ju on, kui vähegi normaalne mees on, nagu sa väidad.

+8
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed teavad tegelikult päris kiiresti, kas neil on naise vastu tõsine huvi.

Minu mees on öelnud, et ta teadis juba umbes kuuga, et ta tahaks minuga tõsist suhet. Endine elukaaslane ka teadis paari nädalaga, et ta tahab minuga suhtes olla. Ja kahtlevad mehed jäidki alati kahtlevaks.

Sama olen ka sõbrannade käest kuulnud.

Kui sinu eesmärk on tõsine suhe ja kooselu, siis tõenäoliselt raiskad aega. Kui sobib ka nii lihtsalt aega koos veeta, siis võid muidugi jätkata, aga ei maksa palju loota.

 

 

,

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehed teavad tegelikult päris kiiresti, kas neil on naise vastu tõsine huvi.
Minu mees on öelnud, et ta teadis juba umbes kuuga, et ta tahaks minuga tõsist suhet. Endine elukaaslane ka teadis paari nädalaga, et ta tahab minuga suhtes olla. Ja kahtlevad mehed jäidki alati kahtlevaks.

Sama olen ka sõbrannade käest kuulnud.

Kui sinu eesmärk on tõsine suhe ja kooselu, siis tõenäoliselt raiskad aega. Kui sobib ka nii lihtsalt aega koos veeta, siis võid muidugi jätkata, aga ei maksa palju loota.

Mehed on tulenevalt oma varasematest kogemustest valmis erineva kiirusega uude tõsisesse suhtesse astuma.
Ma “deitsin” oma mehega ca aasta enne, kui jutuks tuli, et peame oma suhet kuidagi defineerima hakkama. Olime selleks ajaks üht-teist koos läbi elanud ja kindlus olemas, et oleme valmis teisega koos olema täpselt sellisena nagu ta on. Olime kogu selle alguse roosamanna kõrval jõudnud ära näha ka kummagi iseloomu kiiksud ja olukorrad, milles me oleme erinevad.
Mina ise poleks ka kuu-paariga suutnud otsustada, et just tema on see õige. Jah, loomulikult olid eeldused olemas, muidu ei oleks ju suhtlema hakanudki. Aga tulles oma varasema pagasi ja varasemate kogemustega võitab nurkade maha lihvimine ja harjumine aega.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 kuud on ikka väga lühike aeg, et kedagi tundma õppida. Anna ometi mehele hingamisruumi ja aega oma otsus ise teha, ära survesta. Minu arust on 6 kuud minimaalne aeg, et teist tundma õppida ja otsustada, kas hakata suhet defineerima. See , et mees ütleb, et teistega ei kohtu, on juba väga hea näitaja

+17
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 kuud on ikka väga lühike aeg, et kedagi tundma õppida. Anna ometi mehele hingamisruumi ja aega oma otsus ise teha, ära survesta. Minu arust on 6 kuud minimaalne aeg, et teist tundma õppida ja otsustada, kas hakata suhet defineerima.

Abiellumiseni võiks minna vähemalt aasta. Siis on teineteist piisavalat tundma õpitud. Esimese seksini võiks minna 3 kohtumist. Kolmandal kohtumisel on õige aeg koos linade vahel armurõõme nautida. Muidu võib jäädagi sõbratsooni.

0
-11
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 kuud on lühike ja pikk, oleneb taustast.

Kaks 16-18aastast gümnasisti.

Kaks keskealist, kes eelmistest suhetest lahku läinud, lapsi saanud, lipud maasse torganud. Ning siis tuleb naine suhte jutuga.

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See aeg, mida keegi vajab, on väga erinev. Alati ei saa mingisuguse ratsionaalse üldteadmise järgi käituda. Praeguse suhte puhul oli mul nii tundma õppimise kui ka sellist “sebimise” aega ainult 2 nädalat (kokku kuu aega), enne kui suhtesse läksin. Mõeldes oma eelnevatele suhetele, poleks selline asi kõne allagi tulnud. Praegune kaaslane on aga küll nii õige, kui olla saab.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas te sellest rääkisite, et mis siis kumbagi jaoks see “suhtes olemine” tähendab? Vabalt võib olla, et tema jaoks tähendab see juba leibade ühte kappi panemist vms kapitaalset.

Kui on kokku lepitud, et teistega ei kohtu ja pühendutakse üksteisele (mehe enda sõnad), siis mismoodi see suhtest erineb? Rohkem tundub olevat mingi meeste tüüpiline hirm, et ei taha defineerida ja asja kindlalt lukku panna, otse suhteks nimetada. Samas ütleb, et pühendume üksteisele ja teistega ei kohtu. Sisuliselt ju ongi suhe. Kui on veel tunded ka tema sõnul, siis suhe mis suhe. Olgu siis romantiline päris suhe või tunnetega sekssuhe. Aga üksteisele pühendumine ja teiste välistamine, eksklusiivsus juba ongi suhe, olgugi et ta ei taha seda nii nimetada. Sest võiks ju võtta nii, et kui te tema sõnul suhtes pole ja ta selleks valmis pole, on sul ka vaba voli teistega kohtuda.

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 kuud on ikka väga lühike aeg, et kedagi tundma õppida. Anna ometi mehele hingamisruumi ja aega oma otsus ise teha, ära survesta. Minu arust on 6 kuud minimaalne aeg, et teist tundma õppida ja otsustada, kas hakata suhet defineerima. See , et mees ütleb, et teistega ei kohtu, on juba väga hea näitaja

Minu arust on mõistetav, kui paari kuu järel tahaks teada, kas sinusse suhtutakse kui potentsiaalsesse püsisuhtepartnerisse (tulevikus) või lihtsalt ajutisse “oleme niisama” sekssõbrannasse. Defineerima ja suhet ei peagi looma 2 kuu järel, aga 2 kuud on piisav aeg, et aru saada, mismoodi inimest näed. Kas sooviksid temaga olla pikemalt ja tõsisemalt või lihtsalt ajutine lühike “fun”. Ses suhtes saan aru, kui soov teada. Mul ka vajadus teada olnud, et mind ei nähta vaid mingi ajutise sekssõbrannana. Aga samas ise ka ei tahaks 2 kuu järel mingeid põhjapanevaid plaane teha ega suhtena defineerida.

Küll aga on see pühendumine ja otsus teistega mitte kohtuda väga hea. Paraku tänapäeva maailmas osad ka kuude möödudes suhtlevad ja kohtuvad teistega edasi. Ja teisele osapoolele tuleb see siis šokina, samas kui see teistega kohtuja ja seksija ütleb, et “aga me pole ju üksteisele midagi lubanud”.

2 kuu möödudes on jah hea, kui vähemalt eksklusiivsus olemas ja saad olla kindel, et teine ei pea normaalseks samal ajal teistega sebida ja magada.

Aga aasta aega vallaline olla on lastega olles piisavalt lühike aeg, et pole vaja tormata uude suhtesse. See, et su lastega hästi läbi saab, ei tähenda, et ta oleks valmis ka nendega koos elama ja kasuisaks hakkama. Tõenäoliselt pelgab seda ka. Olen ka seda meelt, et pushid ja kiirustad liigselt. Aasta vallaline, lapsed ja vaid 2 kuud suhelnud. Naudi et nii kiirelt ja nii hea klapi üldse leidsid. Praegu tahad ise selle algava suhte tuksi keerata oma liigse kiirustamisega.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teineteisele pühendutakse ja teistega ei kohtuta, siis see ju ongi suhe?

Ma ei ole kunagi sellist asja teinud, et vaatan mehele sügavalt silma ja palun kinnitust, et meil on nüüd suhe. See on mingiks hetkeks olnud lihtsalt iseenesest selge, tavaliselt on see aeg olnud pikem kui 2 kuud, aga see pole üldse tähtis, sest kõik need kuud on veedetud teineteist tundma õppides.

Selline “meil on suhe” deklareerimine tundub kuidagi napakas isegi, ma läheksin ka segadusse, kui mõni mees sellise jutuga tuleks. Tõmbaks bloki ette, et üritatakse mind kuidagi lukku panna olukorras, kus peaks olema lihtsalt rahulik tutvumise ja teineteisega harjumise faas.

Võib-olla see mees ka tunneb lihtsalt ebamugavust sellise veidra tava suhtes, olukorras kus nagunii selgelt ollakse ja tegutsetakse koos. Kui nii, ja sa suudad ise leppida sellega, et sa ei saa mehelt praegu seda (ausalt öeldes üsna tühja) kinnitust, siis tee lihtsalt vigade parandus: ütle talle, et jah sulle sobib, kui rahulikult suhtlete ja õpite teineteist tundma ja teiste inimestega ei kohtu. Ja siis teetegi seda ja kui olete teineteisele õiged inimesed, läheb kõik hästi. Mõne aja pärast pole mingit küsimust, kas olete suhtes või mitte.

+13
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga kas te sellest rääkisite, et mis siis kumbagi jaoks see “suhtes olemine” tähendab? Vabalt võib olla, et tema jaoks tähendab see juba leibade ühte kappi panemist vms kapitaalset.

Kui on kokku lepitud, et teistega ei kohtu ja pühendutakse üksteisele (mehe enda sõnad), siis mismoodi see suhtest erineb? Rohkem tundub olevat mingi meeste tüüpiline hirm, et ei taha defineerida ja asja kindlalt lukku panna, otse suhteks nimetada. Samas ütleb, et pühendume üksteisele ja teistega ei kohtu. Sisuliselt ju ongi suhe. Kui on veel tunded ka tema sõnul, siis suhe mis suhe. Olgu siis romantiline päris suhe või tunnetega sekssuhe. Aga üksteisele pühendumine ja teiste välistamine, eksklusiivsus juba ongi suhe, olgugi et ta ei taha seda nii nimetada. Sest võiks ju võtta nii, et kui te tema sõnul suhtes pole ja ta selleks valmis pole, on sul ka vaba voli teistega kohtuda.

Mina ei ole sellega päris nõus. Minu jaoks on näiteks elementaarne, et kui mul ühe inimesega juba üsna kindla suunaga (ehk siis võib viia suhteni) suhtlus on ja me mõlemad näeme, et midagi võiks sealt tulla, on üksteise vastu huvi jms olemas, siis ei kohtutagi samal ajal teistega. See teistega kohtumine või mitu rauda tules hoidmine on minu arust pigem siis kui see üks inimene ikka ei ole päris see ja tõenäoliselt sealt ei tule midagi. Saan aru, et päris suure osa inimeste jaoks on kuni “ametlikult suhtesse minemiseni” normaalne kohtuda samal ajal ka teistega, aga minu arust siiski kui juba ühega on tõsisem deitimine, siis teistega samal ajal liini ei aeta. See nn deitimise faas ei võrdu alati suhtes olemisega, nt koos seltskonda minnes ei tutvustata teist poolt veel otseselt oma ametliku kaaslasena või ei viida veel oma perekonnaga tutvuma kui tulevase minia/väimehena, aga siiski omatakse lähedasi suhteid selle ühe inimesega, mitte ei vaadata ringi.

Teemasse aga, siis minu arust oli mehe reaktsioon normaalne ja ei tasu üle põdeda. Normaalne mees ei ehmu sellest ära, sest ka see on normaalne, et sina enda soove ja tundeid väljendasid ja ta ka kenasti väljendas enda omi vastu. Olete mõlemad ju ikkagi täiskasvanud inimesed ja ongi igati okei kommunikeerida nendel teemadel.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Septembris kohtusid ja juba lapsed temaga tuttavad?? See on nüüd küll liigne kiirustamine.  Lapsed ei pea igat sinu sex partnerit tundma.

+10
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Appi, kui segane jutt. Mida sa temalt täpselt nüüd ootasidki? Kihlasõrmust?

Te ju oletegi suhtes! Mis see on siis, kus te olete omadega?

+7
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milleks suhted kui on olemas auväärne elu nagu swingerdamine.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida. Lõpeta see mitte kuhugi viiv suhe ja küllap leiad ka selle, kes sind väärtustab ja naiseks tahab. Ei pea laskma ennast “silitada” mehel, kellel pole tõsiseid ja ausaid kavatsusi.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida. Lõpeta see mitte kuhugi viiv suhe ja küllap leiad ka selle, kes sind väärtustab ja naiseks tahab. Ei pea laskma ennast “silitada” mehel, kellel pole tõsiseid ja ausaid kavatsusi.

Et TAle ei meeldi “silitamine”? Või silitamine pole aus ja tõsine kavatsus?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida.

Mis lörtsimisest me räägime 40-50 aastase lahutatud pereema puhul.

+8
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida. Lõpeta see mitte kuhugi viiv suhe ja küllap leiad ka selle, kes sind väärtustab ja naiseks tahab. Ei pea laskma ennast “silitada” mehel, kellel pole tõsiseid ja ausaid kavatsusi.

Et TAle ei meeldi “silitamine”? Või silitamine pole aus ja tõsine kavatsus?

Loomulikult ei ole. Voodisse ei ronita enne, kui suhe on kindel. TA on selle muidugi juba valesti teinud- andis ennast kätte ja nüüd pole ka suhet. Seks on naise relv- kui selle käest annad, polegi enam midagi loota.

+1
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida.

Mis lörtsimisest me räägime 40-50 aastase lahutatud pereema puhul.

Miks sa arvad, et ta lahutatud on? Äkki on lesk ja tema endine abikaasa ja laste isa on olnud ainus mees ta elus?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lörtsimisest me räägime 40-50 aastase lahutatud pereema puhul.

Kust see 40-50 tuli? Äkki on 25?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis lörtsimisest me räägime 40-50 aastase lahutatud pereema puhul.

Kas tema siis polegi enam inimene, kes väärib lugupidavat kohtlemist?

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal suhtesse