Esileht Pereelu ja suhted Millal suhtesse

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )

Teema: Millal suhtesse

Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida. Lõpeta see mitte kuhugi viiv suhe ja küllap leiad ka selle, kes sind väärtustab ja naiseks tahab. Ei pea laskma ennast “silitada” mehel, kellel pole tõsiseid ja ausaid kavatsusi.

Et TAle ei meeldi “silitamine”? Või silitamine pole aus ja tõsine kavatsus?

Loomulikult ei ole. Voodisse ei ronita enne, kui suhe on kindel. TA on selle muidugi juba valesti teinud- andis ennast kätte ja nüüd pole ka suhet. Seks on naise relv- kui selle käest annad, polegi enam midagi loota.

Woah, kus nüüd lajatas, et sex on naise relv. Sa ikka tead, et kui kättesaadav sex on nii naistele kui meestele. Küll on haruldane see, et normaalne inimene kohtab teist normaalset inimest ja nad soovivad koos head suhet. Järgmiseks võiks väita, et m… on mehe relv, sest kui ta sellega hästi töötab, siis naine tahab meest, lausa nii, et soovib suhet, muidu jagaks teistega ka.
TA soovib kindlust, mis on mõistetav, samas tõesti, et äkki tasuks mehega mõisted selgeks rääkida. TA ei soovi abielu, ta lihtsalt soovib kindlust, et kui neil on koos hea olla, siis mõlemad osapooled hetkel teistega liini ei aja, et anda ruumi selle suhte arenemiseks. Kusjuures see võib sama oluline olla ka mehele. Na nüüd ütlen Perekoolis välja ühe väga hästi hoitud saladuse: ka normaalseid mehi on olemas. 🙂
Mina soovitaks sellise teema puhul natuke pikemat suhhtlust, mitte ainult, et oleme suhtes või mitte. Nii tore lugeda, et värskes leitud suhtes hästi läheb.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ära lase ennast lörtsida. Lõpeta see mitte kuhugi viiv suhe ja küllap leiad ka selle, kes sind väärtustab ja naiseks tahab. Ei pea laskma ennast “silitada” mehel, kellel pole tõsiseid ja ausaid kavatsusi.

Et TAle ei meeldi “silitamine”? Või silitamine pole aus ja tõsine kavatsus?

Loomulikult ei ole. Voodisse ei ronita enne, kui suhe on kindel. TA on selle muidugi juba valesti teinud- andis ennast kätte ja nüüd pole ka suhet. Seks on naise relv- kui selle käest annad, polegi enam midagi loota.

See on nüüd totaalne pullikaka jutt. Pole ju mõtet suhet ehitada, kui füüsiline klapp olematu.

Ma deidin oma peikaga nüüdseks juba kaks aastat, seks klapib, kogeme mitmeid ühiseid asju (kino, teater, muuseumid, söömaskäigud, jalutamised, sünnipäevad, sõpradega tutvunud, kohtunud minu lähima ringiga, tähistanud nii jaane kui jõule koos), aga alles mõni nädal tagasi leidsime, et oleks aeg vist defineerida meievahelisus visiitsuhteks….

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma deidin oma peikaga nüüdseks juba kaks aastat, seks klapib, kogeme mitmeid ühiseid asju (kino, teater, muuseumid, söömaskäigud, jalutamised, sünnipäevad, sõpradega tutvunud, kohtunud minu lähima ringiga, tähistanud nii jaane kui jõule koos), aga alles mõni nädal tagasi leidsime, et oleks aeg vist defineerida meievahelisus visiitsuhteks….

Jah, aga te olite siiani rahul ka, et samal ajal magatakse teistega.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga te olite siiani rahul ka, et samal ajal magatakse teistega.

Katsu aru saada, et on päris palju inimesi olemas, kes ei maga korraga mitmega, olgu suhet või ärgu olgu.

+11
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

+1-1

Seksi relvana kasutamine on enda lörtsimine. Milline mees tahaks omale sellist naist, kes seksi kasutab relvana ja manipulatsioonivahendina? Niipea kui mees selle läbi hammustab, on ta läinud.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kas selle suhtejutu peale on mees ikka välja veel ilmund?

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Katsu aru saada, et on päris palju inimesi olemas, kes ei maga korraga mitmega, olgu suhet või ärgu olgu.

😀 😀 😀 Kui su peika ei suutnud kahe aasta jooksul sinu kasuks otsustada, millest me räägime?

Aga arusaadav, oled miski 18+, et selline naiivne jutt.

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See on nüüd totaalne pullikaka jutt. Pole ju mõtet suhet ehitada, kui füüsiline klapp olematu. Ma deidin oma peikaga nüüdseks juba kaks aastat, seks klapib, kogeme mitmeid ühiseid asju (kino, teater, muuseumid, söömaskäigud, jalutamised, sünnipäevad, sõpradega tutvunud, kohtunud minu lähima ringiga, tähistanud nii jaane kui jõule koos), aga alles mõni nädal tagasi leidsime, et oleks aeg vist defineerida meievahelisus visiitsuhteks….

Oot, 2 aastat koos ning reisidele pole jõudnudki? Hotellid Eestis, ei? Ühised väljasõidud, ei? Oletegi lihtsalt suva panopartnerid.

+2
-10
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Oot, 2 aastat koos ning reisidele pole jõudnudki? Hotellid Eestis, ei? Ühised väljasõidud, ei?

Kas absoluutselt kõik tegevused peab ette lugema, et sa rahule jääks?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui su peika ei suutnud kahe aasta jooksul sinu kasuks otsustada, millest me räägime?

Ei, mul sellist juhust pole olnud, et kaks aastat suhtleme ja ikka ei tea, kas on suhet või ei ole suhet. Suhe ikka tuleb kohe või teda ei tulegi.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ei, mul sellist juhust pole olnud, et kaks aastat suhtleme ja ikka ei tea, kas on suhet või ei ole suhet. Suhe ikka tuleb kohe või teda ei tulegi.

Sul jah, aga sellel idikal tuli alles 2 aasta pärast teadmine, kui mehel teise naisega pekki läks. Normaalsed inimesed tunnetavad kohe, mis teema on ning kuidas edasi.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jäta maha see mees, mida sa alandad ennast.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

2 kuud on lühike ja pikk, oleneb taustast.

Kaks 16-18aastast gümnasisti.

Kaks keskealist, kes eelmistest suhetest lahku läinud, lapsi saanud, lipud maasse torganud. Ning siis tuleb naine suhte jutuga.

No 2 kuud on ka iga gümnasisti jaoks ülilühike aeg:)

Seega ikka väga pildist väljas, kui keskealine naine arvab, et peaks peale kahte kuud suhet ja meest juba enda omaks tituleerima vms.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No 2 kuud on ka iga gümnasisti jaoks ülilühike aeg:)

Ma fännan praegu kahte tõusvat noort näitlejat, mitte Eestist, kes läksid suhtesse üsna kiiresti. Kohtusid filmides ja üks oli.enne täiesti tundmatu. Samuti mäletan kooliajast, kui kiiresti oldi koos ja pole midagi imestada, kui sportlasest koolivend silma jäi neile, kes käisid võistlustel kaasa elamas, rääkimata, et käidi samas koolis ja suheldi seal. Kui gümnasist hakkaks kaks aastat vaatama, jääks ta lihtsalt suhetest ilma kooli ajal, aga paljud teismelised on siiski suhtes olnud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Seega ikka väga pildist väljas, kui keskealine naine arvab, et peaks peale kahte kuud suhet ja meest juba enda omaks tituleerima vms.

See pole jah sama, sest taustad erinevad ja ilmselgelt elu sisse elatud, kogemused juba pikemate suhetega, lapsed rutiin. Teismelistel aga on ainult kool ja hobid, mingit kokku kolimist ja suuri elumuutusi pole, et peaks pikalt plaanima. Kuigi on ka noori, kes lähevad gümnaasiumisse teise linna koos oma kallimaga, elatakse lähestikku või lausa koos.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja kolmas punkt veel. Nimelt noorena on aega eksida, vaadata, kiiresti otsustada. Aga katsu sa vanemana aega raisata, suvaliselt valida, suvaJohni ja suvaMari lastele tutvustada või laste kõrvalt leida aega, mida raisata kiiretele otsustele.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma deidin oma peikaga nüüdseks juba kaks aastat, seks klapib, kogeme mitmeid ühiseid asju (kino, teater, muuseumid, söömaskäigud, jalutamised, sünnipäevad, sõpradega tutvunud, kohtunud minu lähima ringiga, tähistanud nii jaane kui jõule koos), aga alles mõni nädal tagasi leidsime, et oleks aeg vist defineerida meievahelisus visiitsuhteks….

Jah, aga te olite siiani rahul ka, et samal ajal magatakse teistega.

Kust sa seda võtad, et magatakse teistega? Selle rääkisime kohe kurameerimise alguses selgeks, et me seda ei tee, kumbki pole teistega maganud ja mul pole põhjust meest mitte usaldada ja temal mind ka mitte.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Noh, kas selle suhtejutu peale on mees ikka välja veel ilmund?

Mina olen TA ja ikka on alles ja vaatamata mu halvasti ütlemistele ja solvumisele ja eirasin ka teda… siis järjepidavalt on ta minuga ikka ja ütleb et olen talle kallis ja hoolib. Aga enam suhte juttu rääkinud ei ole. Aga kui räägime meist siis kirjades kirjutame, meie suhe…. ju see siis tähendab midagi ikka.

+3
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No hei, olen siis nö teisel ringil, juba aasta otsin endale kaaslast ja kuidagi pole seda klappi kellegiga leidnud või siis ei sobi see, et mul on lapsed, olen liiga paks või liiga iseseisev või mis iganes muu põhjus. Septembris tegin endale uuesti tinderi ning kohe siis tutvusin ühe kena mehega, kirjutasime paar päeva ning otsustasime kokku saada. Saime ja kõik klappis. Väga tihti veedame aega koos ning ka üksteise sõpradega ning ta saab hästi läbi minu lastega. Aga tegin vist vea… hakkasin rääkima, et mis meil siis on, et tahaksin olla suhtes. Ja selle peale tema ütles, et ta ei ole veel suhteks valmis, ta sooviks natuke rohkem aega koos veeta ning üksteist tundma õppida, et oleme ja pühendume üksteisele, ning teistega ei kohtu kuid suhtes otseselt ei ole…. Ma tõesti nüüd ei tea aga mul peale seda läks küll tuju nulli, kas mina ei olegi siis suhte materjal, mis mul viga on… olgu öeldud et mees tunneb näiliselt mu vastu suurt huvi, ütleb et tal on mu vastu tunded ja voodis klapib ning hellitame üksteist palju, lebame niisama voodis ja lobiseme ning silitame… oleks nagu suhte algus sest mina olen küll armunud. Kas minu viimasest kurameerimisest on nii palju aega möödas ja nüüd käib see kuidagi teisiti? Mul see värk nüüd nagu kinnisideeks muutunud ja selle mehega enam koos olla ei taha ka, kui ka nagu päriseks ei sobi. Ma olen väga segaduses.

Mis kiire sul selle vormistamise  ja suhtele sildi kleepimisega on. Reaalselt oled tundnud inimest poolteist kuud. See, mis teil on, ongi suhe, ei pea sellele kellade ja viledega silti külge kleepima, et näe, see on nüüd SUHE. Ju tema jaoks tähendab suhe midagi pikaaegsemat, kust enam nii lihtsalt lahti ei ütle, kus on tulevikus abielu vms, ja selle jaoks on veel vara kah ju. SA EI TUNNE TEDA VEEL eriti isegi. Kuhu kiire on, et ei saa nautida seda, mis on… Nüüd tekitasid mehes kahtlused ja rikkusid ise hea tulevikupotsentsiaaliga asja äkki ära.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu jaoks on näiteks elementaarne, et kui mul ühe inimesega juba üsna kindla suunaga (ehk siis võib viia suhteni) suhtlus on ja me mõlemad näeme, et midagi võiks sealt tulla, on üksteise vastu huvi jms olemas, siis ei kohtutagi samal ajal teistega.

No aga nad ei kohtugi teistega ja suhtlevad ainult üksteisega. Kogu muu jutt ei puutu asjasse, polnud ju jutt mitme raua tuleshoidmisest. See, mis teemaalgatajal on, ongi suhe, suhtehakatus. Ei pea igat asja nui neljaks defineerima ja surnuks sildistama. Küllap mehe jaoks tähendabki “suhe” PÜSIsuhet, milleks on veel ilmselgelt vara. Sina oled armunud, äkki tema veel niiväga ei olegi, aga sinnapoole teel? Või on armunud, aga ei tea, kas sellest jääb siis “kuni surm meid lahutab”-suhe, misiganes tema “suhteks” peab.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA ja ikka on alles ja vaatamata mu halvasti ütlemistele ja solvumisele ja eirasin ka teda…

Nii vana, aga ikka käituda ei oska oma “suhtes”! Tujutse ja pirtsuta veel, siis varsti enam ei tahagi ühendust võtta. Näitad liiga vara oma tõelist palet.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA ja ikka on alles ja vaatamata mu halvasti ütlemistele ja solvumisele ja eirasin ka teda…

Kergelt high maintenance tädi ei ole??

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA ja ikka on alles ja vaatamata mu halvasti ütlemistele ja solvumisele ja eirasin ka teda…

Kergelt high maintenance tädi ei ole??

45 going on 15…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina olen TA ja ikka on alles ja vaatamata mu halvasti ütlemistele ja solvumisele ja eirasin ka teda…

Kergelt high maintenance tädi ei ole??

45 going on 15…

 okei

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

okei

Kas ei ole siis või, kui POOLTEIST KUUD peale esimest nägemist hakkab juba kräun “mis meist saaaab?” ja kui mees pole veel “suhtesse astumiseks” valmis, siis tujutsetakse, ignotakse ja plärtsutakse. Nummi…

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kust sa seda võtad, et magatakse teistega? Selle rääkisime kohe kurameerimise alguses selgeks, et me seda ei tee, kumbki pole teistega maganud ja mul pole põhjust meest mitte usaldada ja temal mind ka mitte.

Pole ta sul ju mingi peika, kuni teil suhet polnud. Suhe kas on või ei ole.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu isiklik kogemus:

Tutvusin selle aasta alguses meesterahvaga, mõlemad olime selleks hetkeks ca 1 aasta vallalised olnud. Tema oli suhtes ca 11 aastat, mina 8. Tema ütles kohe alguses, et ta ei otsi suhet ja pigem tahakski vallaline olla, et nö seda elu veel nautida, mina olin ka veidi seda meelt, et mitte kohe nö ametlikku suhtesse astuda. Otsustasime siis ühe päeva kaupa edasi minna ja vaadata kuhu see meie kooslus viib. Selle kokkuleppe tegime kohe, et kui tundub et tahaks teistega ka suhelda, siis lõpetame selle meie koosluse ära. Aga mõlemad olime teineteisest ikkagi huvitatud ja huvitaval kombel oli just mees see kes hakkas üsna kiiresti pikaleulatuvaid plaane tegema, no et 4 kuu pärast on suvel see üritus, et läheks sinna jne. Ehk siis – samamoodi nagu teemaalgatajal – mees kartis sõna “suhe”, sisult oli meie kooslus sarnane – veetsime palju aega teineteisega ja olime mõlemad 100% teineteisele pühendunud (oleme siiani). Ehk siis – lase teil koos kasvada ja areneda ja ära defineeri – tundub et meestel kulub rohkem aega selleks.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

hmm…me tagantjärele ehk 8 aastat hiljem oleme mehega rääkinud teineteisele, et me teadsime kohe, et “see on see”. aga alguses me siiski kumbki ei hakanud loosungitega lehvitama. lihtsalt nautisime iga päeva eraldi. läks vist aasta, kui olime kindlad, et nüüd oleme paar.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

tuleb tuttav ette, mida eelnevalt siin kirjutatakse.

olen suvest saadik ühe inimesega seotud. suhtleme pidevalt läbi päeva, õhtuti põhiliselt koos, nädalavahetusel ka, jagame hellust ja nalja, aga ka ühist soovi koos paremad olla, st kriitikat ükteise suunas, armastust oleme avaldanud, ta arvab, et on kas mu a) kaksik b) hingesugulane (mille peale me naerame) ja muidugi teeb plaane a la järgmise aasta septembriks. s.t paljusid asju, mis minu jaoks on pigem etteruttavad lühikese tutvuse puhul.

AGA sõna “suhe” tema kasutada ei julge. väidab, et ei taha lihtsalt äkitselt ennast suhtest avastada vms. mis ma siis ikka teen? 😀 ega see sõna mulle tähtis pole

mulle paistab, et teda hirmutavad asjad nagu et ema saab teada, õde saab teada (saavad pigem kinnitust, eks) ja mida rohkem saadakse, seda suuremad ootused on talle, sest kuigi teisel ringil me pole, siis oleme üle 30 juba, nii et niisama naljategemiseks enam aega justkui polegi.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen sale, ilus, lapsi pole ja ka ei leia muuks kui seksiks ühtegi huvi pakkuvat meest. Iseloom on käre ja mitte malbe, eks see pidurdab.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal suhtesse