Esileht Pereelu ja suhted Millal suhtesse

Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )

Teema: Millal suhtesse

Postitas:
Kägu

Imelik teema. Ma pole oma abikaasaga kunagi mingit suhtes olemise definitsiooni arutanud. Abiellusime ka alles siis, kui kaks last olemas.

Ma pigem arutleks kaaslasega teemasid nagu rasestumisvastased vahendid, truudus, pühendumine, elu eesmärgid (ja kas need sobivad ühisteks eesmärkideks) jne…. kui ta juba su lapsigi tunneb ja nendega hästi läbi saab, siis tundub, et ta on ikka täiega suhtes sinuga.

Aga nagu siin juba arutletud “suhe” ja “kihlus” ja “abielu” on sageli mingite (lapsepõlve) traumadega seotud konseptsioonid ja mõni sulgub kohe oma kapslisse või kriiskab automaatselt “Ei-ei-ei!”, kui neid nimetada…

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Jah, aga te olite siiani rahul ka, et samal ajal magatakse teistega.

Katsu aru saada, et on päris palju inimesi olemas, kes ei maga korraga mitmega, olgu suhet või ärgu olgu.

Jah, päris paljud on sellised, et kui kellegagi magataksegi, siis ainult selle inimesega ja kõik.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui sa tema sokke ja aluspükse pesed.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui sa tema sokke ja aluspükse pesed.

Käsitsi või peseb masin?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui sa tema sokke ja aluspükse pesed.

Käsitsi või peseb masin?

Vahet pole. Kui mees annab talle oma mustad sokid ja naine need vastu võtab, siis on suhe.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui sa tema sokke ja aluspükse pesed.

Suhe on siis, kui koos käite supermarketist endale sööki ostmas.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui enamik kohtumisi lõppeb ühise ärkamisega, ollakse tutvustatud teineteise lähiringile ja võetakse koos vanni 😀

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui enamik kohtumisi lõppeb ühise ärkamisega, ollakse tutvustatud teineteise lähiringile ja võetakse koos vanni ????

Võetakse vanni? Mis tõlge see on?

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui kantakse teineteise riideid.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui enamik kohtumisi lõppeb ühise ärkamisega, ollakse tutvustatud teineteise lähiringile ja võetakse koos vanni ????

Võetakse vanni? Mis tõlge see on?

Ollakse vannis, minnakse vanni , võetakse vanni.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui kantakse teineteise riideid.

Lisaks on suhe siis, kui inimesed julgevad teineteise ees olla emotsionaalselt alasti ja toetavad üksteist.

 

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui enamik kohtumisi lõppeb ühise ärkamisega, ollakse tutvustatud teineteise lähiringile ja võetakse koos vanni ????

Võetakse vanni? Mis tõlge see on?

Ollakse vannis, minnakse vanni , võetakse vanni.

Ma arvasin, et take a bath tõlgitakse vannis käima.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui enamik kohtumisi lõppeb ühise ärkamisega, ollakse tutvustatud teineteise lähiringile ja võetakse koos vanni ????

Võetakse vanni? Mis tõlge see on?

Ollakse vannis, minnakse vanni , võetakse vanni.

Ma arvasin, et take a bath tõlgitakse vannis käima.

Aga vanni võetakse ju eesti keeles ka – õhuvanne võtma, päikesevanne võtma, miks mitte tavalist mullivanni võtma vms?

+5
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vanni võetakse ju eesti keeles ka – õhuvanne võtma, päikesevanne võtma, miks mitte tavalist mullivanni võtma vms?

Võbolla tõesti on õige tõlge.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vanni võetakse ju eesti keeles ka – õhuvanne võtma, päikesevanne võtma, miks mitte tavalist mullivanni võtma vms?

Võbolla tõesti on õige tõlge.

Mis siin jahuda:

https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=vann

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vanni võetakse ju eesti keeles ka – õhuvanne võtma, päikesevanne võtma, miks mitte tavalist mullivanni võtma vms?

Võbolla tõesti on õige tõlge.

Mis siin jahuda:

https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=vann

Ma oleks postitanud lingi ilma sõna JAHUDA. Jahuma on halb maik juures

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vanni võetakse ju eesti keeles ka – õhuvanne võtma, päikesevanne võtma, miks mitte tavalist mullivanni võtma vms?

Võbolla tõesti on õige tõlge.

Mis siin jahuda:

https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=vann

Ma oleks postitanud lingi ilma sõna JAHUDA. Jahuma on halb maik juures

😉
http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=JAHUMA&F=M

😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Aga vanni võetakse ju eesti keeles ka – õhuvanne võtma, päikesevanne võtma, miks mitte tavalist mullivanni võtma vms?

Võbolla tõesti on õige tõlge.

Mis siin jahuda:

https://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=vann

Ma oleks postitanud lingi ilma sõna JAHUDA. Jahuma on halb maik juures

????

http://www.eki.ee/dict/ekss/index.cgi?Q=JAHUMA&F=M

????

Ma ei räägi, ma kirjutan. Reaalselt olen vait, pole lauljanuppe.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Olen TA. Nii lahedad isiksused koos ja väga äge vaadata kuidas teema lappama läheb 🙂

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Reaalselt olen vait, pole lauljanuppe.

Mis see väljend tähendab: pole lauljanuppe. Esimest korda elus kuulen.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Suhe on siis, kui julgetakse teise juuresolekul puuksu lasta. Seda teemat on isegi mitmes sarjas käsitletud, esimese hooga meenuvad Sex & City ja Kolmas kivi päikesest.

+1
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mis see väljend tähendab: pole lauljanuppe. Esimest korda elus kuulen.

https://www.healthline.com/health/vocal-nodules

Vocal cord nodules.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See , et mees ütleb, et teistega ei kohtu, on juba väga hea näitaja

Minu arust on mõistetav, kui paari kuu järel tahaks teada, kas sinusse suhtutakse kui potentsiaalsesse püsisuhtepartnerisse (tulevikus) või lihtsalt ajutisse “oleme niisama” sekssõbrannasse. Defineerima ja suhet ei peagi looma 2 kuu järel, aga 2 kuud on piisav aeg, et aru saada, mismoodi inimest näed. Kas sooviksid temaga olla pikemalt ja tõsisemalt või lihtsalt ajutine lühike “fun”. Ses suhtes saan aru, kui soov teada. Mul ka vajadus teada olnud, et mind ei nähta vaid mingi ajutise sekssõbrannana. Aga samas ise ka ei tahaks 2 kuu järel mingeid põhjapanevaid plaane teha ega suhtena defineerida.

Küll aga on see pühendumine ja otsus teistega mitte kohtuda väga hea. Paraku tänapäeva maailmas osad ka kuude möödudes suhtlevad ja kohtuvad teistega edasi. Ja teisele osapoolele tuleb see siis šokina, samas kui see teistega kohtuja ja seksija ütleb, et “aga me pole ju üksteisele midagi lubanud”.

2 kuu möödudes on jah hea, kui vähemalt eksklusiivsus olemas ja saad olla kindel, et teine ei pea normaalseks samal ajal teistega sebida ja magada.

Naudi et nii kiirelt ja nii hea klapi üldse leidsid. Praegu tahad ise selle algava suhte tuksi keerata oma liigse kiirustamisega.

[/quote]
Paraku tänapäeva maailmas osad ka kuude möödudes suhtlevad ja kohtuvad teistega edasi. Ja teisele osapoolele tuleb see siis šokina, samas kui see teistega kohtuja ja seksija ütleb, et “aga me pole ju üksteisele midagi lubanud”.

Räägiks siis selle asja selgeks. Mitte ainult ei kohtu vaid ka magavad. Ja nii kurb kui see ka pole on sellised valdavas osas naised. 2-3 kuud nn “suhet” ei ole nende jaoks midagi. Sest nad pole ju kindlad, et ei leia ehk paremat. Isiklikult pean seda alatuks ja ka reeturlikuks. Teise inimese ära kasutamiseks. Vanasti kutsuti neid l.tsideks. Nüüd on iseseisvad ja iseteadlikud naised kes teavad mida elult tahavad. See l.its ju varastab oma kaaslase tagant ja müüb oma kehe. Uue ja parem suhte lootuses.

 

+2
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

kokku saada. Saime ja kõik klappis. Väga tihti veedame aega koos ning ka üksteise sõpradega ning ta saab hästi läbi minu lastega. Aga tegin vist vea… hakkasin rääkima, et mis meil siis on, et tahaksin olla suhtes. Ja selle peale tema ütles, et ta ei ole veel suhteks valmis, ta sooviks natuke rohkem aega koos veeta ning üksteist tundma õppida, et oleme ja pühendume üksteisele, ning teistega ei kohtu kuid suhtes otseselt ei ole…. Ma tõesti nüüd ei tea aga mul peale seda läks küll tuju nulli, kas mina ei olegi siis suhte materjal, mis mul viga on… olgu öeldud et mees tunneb näiliselt mu vastu suurt huvi, ütleb et tal on mu vastu tunded ja voodis klapib ning hellitame üksteist palju, lebame niisama voodis ja lobiseme ning silitame… oleks nagu suhte algus sest mina olen küll armunud

Ole nüüd mõistlik. Sa oledki juba suhtes. Mida sul veel vaja on? Veedate vaba aega koos ja naudite üksteist öösiti. Lastega saab hästi läbi. Kas tahad, et mees puhtsüdamliku ülestunnistuse kirjutaks, kus ta pühalikult lubab oma peenise maha raiuda kui kellegi teise näki poole kiikama juhtub. Sa oled juba kõik põhilise kätte saanud. Üle jääb ainult kõike seda tasapisi süvendada. Näiteks uuri tema suhtlusvõrgustik läbi ja jäta igale poole märgid maha, et mehel teiste naiste vastu enam mingit huvi pole. Vaata kui mees magab, siis mõne targema IT sõbra abil kopeeri kõik andmed ja pärast saad hakata mõtlema kuidas härral minevikuga sildu põletama hakata. Praegu on tal kindlasti kas sinuga võrdseid või koguni etemaid voodirõõme pakkuvaid naistuttavaid. See jama tuleb ära lõpetada. Kui pikalt venitad, siis sinu seksiaura hakkab taanduma ja aasta pärast pead ise tema sängitulekule peale maksma  

0
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Näitan 24 postitust - vahemik 61 kuni 84 (kokku 84 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal suhtesse