Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal te viimati nö häbist maa alla vajusite?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )

Teema: Millal te viimati nö häbist maa alla vajusite?

Postitas:
Kägu

Olime perega suvel ühel vabaõhuüritusel. Mees ja lapsed jäid mingeid mänguasju kuskil vaatama ja ma kõndisin rahulikult edasi. Ise arvasin, et nad minuga koos. Tiirutasin veidi ringi ja läksin siis oma mehe juurde, näpistasin tagumikust ja võtsin tagant ümber kinni.
Oh õudust – see ei olnudki minu mees. Lihtsalt sama kehaehitus ja sarnased riided. Tema ehmatas vist rohkem ära kui mina. Õnneks hakkas ta mu nägu nähes naerma ja ütles, et noh seda pole temaga veel juhtunud aga meelitatud on ta küll. Ma isegi ei mäleta, mida ma talle vastu ütlesin..lihtsalt üritasin kuskile rahvamassi taganeda.

Kahjuks nägid seda ka mu enda pere ja selle teise mehe pere, kes siis kõik kõva häälega naerma hakkasid.

Mul pole vist kunagi nii piinlik olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

näpistasin tagumikust ja võtsin tagant ümber kinni.

Aga oma mees sul teistega saunas käia ei saa, sest tagumik on sini-rohelise plekiline?

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 9 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Hea teema!
Mul viimati töö juures kuu ajasin inimesed segi, siis oli küll häbi.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.
3.1. Oodatud on arendav ja konstruktiivne arutelu.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Kommentaar eemaldatud.

Hea jutupaunik. Kuigi ütlen, et ega see võimatu ka pole. Viimati käisin juuksuris kui polnud veel päris kindel, et kas kõhuviirus on üle läinud. Tundus, et on, aga juuksuritoolis tundsin korra, et kõht hakkas jamama ja häda tuli. Õnneks püksi siiski ei lasknud ja häda läks üle 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja tuligi juuksuris häda… Ühel hetkel juuste lõikamise ajal ma tundsin, et enam ei suuda hoida ja siis tuligi…kaka püksi.

Ma ei tea, kas sinusugused eesti keeles kuskil omavahel suhelda saaks, aga laiast maailmast leiad kindlasti poolehoidjaid.

Esimesena leidsin sulle otsinguga selle: http://www.poopreport.com/
Tee end kasutajaks ja naudi ka teiste kogemusi!
Aga siia ära rohkem postita, ole nii kena.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kunagi ammu oli päris piinlik juhtum. Käisin silmarõõmuga pimedas metsa vahel miilustamas. Pime oli ja maha ei näinud. Uued seemisnahast kallid saapad olid jalas. Tundsin, et maas on pehmem koht, et mugavam seista ja lobiseda. Arvasin, et on miski murutuust ja sõtkusin veel selle sees. Pärast autos tekkis aina tugevam sitahais, kuni lõpuks sai selgeks, et minu saapatalla alt tuleb ja ju sõtkusin saabastega murutuusti asemel sitahunnikus. Päris kallis käik oli, sest kodus peale saabaste pesu pidin need ära viskama ja oli tükimat aega piinlik sitahaisu pärast autos.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olime perega suvel ühel vabaõhuüritusel. Mees ja lapsed jäid mingeid mänguasju kuskil vaatama ja ma kõndisin rahulikult edasi. Ise arvasin, et nad minuga koos. Tiirutasin veidi ringi ja läksin siis oma mehe juurde, näpistasin tagumikust ja võtsin tagant ümber kinni.

Oh õudust – see ei olnudki minu mees. Lihtsalt sama kehaehitus ja sarnased riided. Tema ehmatas vist rohkem ära kui mina. Õnneks hakkas ta mu nägu nähes naerma ja ütles, et noh seda pole temaga veel juhtunud aga meelitatud on ta küll. Ma isegi ei mäleta, mida ma talle vastu ütlesin..lihtsalt üritasin kuskile rahvamassi taganeda.

Kahjuks nägid seda ka mu enda pere ja selle teise mehe pere, kes siis kõik kõva häälega naerma hakkasid.

Mul pole vist kunagi nii piinlik olnud.

Klassika, mida siin aastast-aastasse erinevates versioonides kedratakse. Järgneb: laps küsis bussis/poes/tänaval vm kõva häälega…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Järgneb: laps küsis bussis/poes/tänaval vm kõva häälega…

Ja järgneb: rääkisin pika jutu maha ja siis märkasin, et meest pole…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja tuligi juuksuris häda… Ühel hetkel juuste lõikamise ajal ma tundsin, et enam ei suuda hoida ja siis tuligi…kaka püksi.

Ma ei tea, kas sinusugused eesti keeles kuskil omavahel suhelda saaks, aga laiast maailmast leiad kindlasti poolehoidjaid.

Esimesena leidsin sulle otsinguga selle: http://www.poopreport.com/

Tee end kasutajaks ja naudi ka teiste kogemusi!

Aga siia ära rohkem postita, ole nii kena.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tuleb meelde üks juhtum noorpõlvest ülirangelt komblusreegleid au sees pidaval nõuka ajal. Läksime abituuriumis koos klassikaaslastega suvisemal ajal mingile väljasõidule või olid need mingid suvepäevad vmt, igatahes toimusid järve ääres, kuhu igal vabal hetkel suplema tormasime. Eks meil igaühel oli juba sel ajal klassikaaslaste hulgas ka mõni silmarõõm tekkinud, nii minulgi.
Ühel hetkel, kui pärast sukeldumist veepinnale tõusin, polnud päevitusriiete ülemisest osast enam jälgegi, aga ega ma ise seda kohe märganud, mulistasin ikka vees tükk aega, enne kui ühel hetkel märkasin, et poisid mind üksisilmi jõllitavad, mõnel nägu muhedalt naerul. Hetk hiljem avastasin, et olen nagu näkk oma korraliku rinnapartiiga keset suurt seltskonda. Ma pole vist elu sees punasem olnud, kui siis. Ma ei tea, kas see oli põhjus, aga just pärast seda juhtumit muutusid mu suhted oma silmarõõmga üsnagi kirglikuks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul ärevusest tingituna juhtub seda häbist maa alla vajumist jube tihti. Eriti kui on suurem seltskond ja satun tähelepanu keskpunkti või kui tundub et kõik vaatavad mind 🙁

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma korraliku rinnapartiiga keset suurt seltskonda.

Kommentaar eemaldatud.
3.2. Vältida tuleb pahatahtliku ja halvustava arutelu algatamist ning jätkamist.

Perekooli Moderaator

Please wait...
Postitas:
Kägu

oma korraliku rinnapartiiga keset suurt seltskonda.

Kommentaar eemaldatud.

Mõned naised kindlasti paljastavad uhkusega oma alasti keha suvalises kohas suvalistele inimestele, nt prostid. Ju sa siis oled kursis, kui tead täpselt rääkida, kuidas nad käituvad. Minu tutvuskonnas selliseid, kes oma alastusega võõraste ees uhkustavad, ei ole, eriti 17-aastaste hulgas, kellest antud juhul minu lugu rääkis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju sa siis oled kursis, kui tead täpselt rääkida, kuidas nad käituvad.

Sul on prostidest tõesti pisut idealiseeritud ettekujutus.
Need küll minu poolt kirjeldatud viisil ei käitu, see on rohkem enesekindlate ja oma kehaga rahul olevate naiste teema.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ju sa siis oled kursis, kui tead täpselt rääkida, kuidas nad käituvad.

Sul on prostidest tõesti pisut idealiseeritud ettekujutus.

Need küll minu poolt kirjeldatud viisil ei käitu, see on rohkem enesekindlate ja oma kehaga rahul olevate naiste teema.

Et ma siis arvasingi õigesti, et sa oledki üsna täpselt prostide hingeeluga kursis?

Sa ikka panid tähele, et minu teemas käis jutt keskkoolis õppivatest lastest ja nõuka ajast? Kuidas sul muidu hariduse ja silmaringiga lood on? Vist üsna kesised.

Please wait...
Postitas:
talent

Lisan: panin ostukärusse hügieenisidemed/tampoonid/pudeli viina/kõrpsud vm, aga see polnudki minu käru. Käru omanik LOOMULIKULT imekaunis noormees.

😁

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ikka panid tähele, et minu teemas käis jutt keskkoolis õppivatest lastest?

Sry, ei pannud.
Lugesin vaid pealkirjast et “millal viimati…”

Ja ei tulnud selle pealegi, et keskkool kellegi viimati oli (20+ aastat siis tagasi?) või et gümnaasiumi omad siin oma kogemusi tulevad jagama…mõlemad variandid välistasin.
Minu viga.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Sa ikka panid tähele, et minu teemas käis jutt keskkoolis õppivatest lastest?

Sry, ei pannud.

Lugesin vaid pealkirjast et “millal viimati…”

Ja ei tulnud selle pealegi, et keskkool kellegi viimati oli (20+ aastat siis tagasi?) või et gümnaasiumi omad siin oma kogemusi tulevad jagama…mõlemad variandid välistasin.

Minu viga.

No siis oleks viimane aeg arenema hakata.
Sa selle peale muidugi ka ei tule, et tegelikult on ka inimesi, kelle viimased häbiväärsed teod/juhtumid jäävadki lapsepõlve, sest nad on arenemisvõimelised? Ma mõistan.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No siis oleks viimane aeg arenema hakata.

Ok. Aga kumb variant siis sinu puhul ikkagi kehtis, et keskkool oligi sul “viimati” VÕI oled just värske gümnasist?
Nii, arenemise huvides tahaks teada…

Enamusel oli keskkool siiski väga ammu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mmm… kui kritiseerisin sõbrannale (omavahel ikka!) jõusaalis ühte kummalist isikut, kes liiga kauaks jõumasina peale istuma ja puhkama jäi ja sain siis teada, et tegu on pmst invaliidiga, kellel ongi raske teatud liigutusi teha ehk siis iga seti vahele püsti hüpata. Siis oli nii õudselt kohutavalt piinlik, kuigi see isik ei kuulnud mu juttu.
Nii et kunagi ei maksa enneaegu kedagi hukka mõista.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lisan: panin ostukärusse hügieenisidemed/tampoonid/pudeli viina/kõrpsud vm, aga see polnudki minu käru. Käru omanik LOOMULIKULT imekaunis noormees.

😁

Ja siis see, et “tulin poest välja ja istusin autosse ja ütlesin mehele, et ….. (midagi intiimset) ja selgus, et ei olnudki minu auto ja minu mees.”

Ja siniste kilesussidega või sukkpüksid kuskilt välja rippumas/lohisemas linnas käimine jne.

Aga teemaalgatajale vastuseks ei tulegi midagi konkreetset meelde. Minu piinlikud momendid on enamasti seotud sellega, et ma olen aju ja suu vahel oleva kehva filtri tõttu öelnud midagi mitmeti mõistetavat, millest ma ise alles tagantjärele aru saan ja siis pärast ise tükk aega praen, kas teine minust ikka õigesti aru sai.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Üks väga vana perekooli lugu kõlas nii:
Naine oli kord ujula duširuumis vaadanud, et näe, õde ka ujulasse tulnud. Kavatses õekest ehmatada, tegi käed külma vee all hästi külmaks ja hiilis õe selja taha ning surus oma külmad käed talle kannikatele. Õde keeras ringi ja ei olnudki õde vaid hoopis üks võõras naine. Kui võimalik oleks olnud, oleks see õe ehmataja tahtnud koos veega äravoolutorust alla minna.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna juhtus see, et kukkusin Selveris täiesti sileda põranda peal ninali. Mul oli helebeež mantel seljas, mis pärast oli must ja mingeid plekke täis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuga on selline lugu, et paiskan teinekord suust välja midagi täiesti mõtlematut. Üks sellistest väljaütlemistest painab mind juba oma 20 aastat. On täiesti andestamatu öelda paarinädalase lapse kaotanud inimesele, et hea, et niigi läks. Ja siis seda esimest mõtlematut lauset pehmendada püüdes, et te ei jõudnud veel temasse kiinduda.
No mis mul arus oli? Ilmselt mitte midagi…
Nii piinlik! Nii, nii piinlik!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ohjah, neid “panin kogemata oma asjad võõra mehe ostukorvi, siis näpistasin teda pepust ja takkapihta istusin veel kogemata hiljem tema autosse kah!” klišee-teemasid on siin tõesti iga natukese aja tagant.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täna juhtus see, et kukkusin Selveris täiesti sileda põranda peal ninali. Mul oli helebeež mantel seljas, mis pärast oli must ja mingeid plekke täis.

Järve selver? Ma talviti alati mõtlen, et palju seal selle lume ja poriga neid inimesi koperdab. No nii libe on see sissekäik!

Õnneks vähemalt Selver ise märkas ka ja… panid vastava sildi üles 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minuga on selline lugu, et paiskan teinekord suust välja midagi täiesti mõtlematut. Üks sellistest väljaütlemistest painab mind juba oma 20 aastat. On täiesti andestamatu öelda paarinädalase lapse kaotanud inimesele, et hea, et niigi läks. Ja siis seda esimest mõtlematut lauset pehmendada püüdes, et te ei jõudnud veel temasse kiinduda.

No mis mul arus oli? Ilmselt mitte midagi…

Nii piinlik! Nii, nii piinlik!

Mis mõttes ei jõudnud temasse veel kiinduda?
Ma olen oma lastesse kiindunud olnud hetkest kui teada sain, et rase olen. Nad ju kasvasid ja arenesid juba mu “kõhus”. Lapse surmaga lõppenud nurisünnitus viienda raseduskuu lõpul oli minu jaoks kohutavalt valus kogemus. Kujutan ette, et paarinädalase lapse kaotus, kui sa oled teda juba näinud, süles hoidnud, ta on sul reaalselt olemas olnud jne on ikka väga valus pauk…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mõttes ei jõudnud temasse veel kiinduda?

Proua Piinlikul pole lihtsalt lapsi kunagi olnud, mis seal ikka arutada…

Please wait...
Postitas:
Kägu

Siis mul veel lapsi polnud tõesti. Isegi plaanis veel polnud, täitsa noor olin. Emadusega seotud tunded olid veel tundmata.
/Proua Piinlik

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 118 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal te viimati nö häbist maa alla vajusite?