Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal te viimati nö häbist maa alla vajusite?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )

Teema: Millal te viimati nö häbist maa alla vajusite?

Postitas:
kitah

No kas see mees siis ei ütelnud, MIKS sa peaksid sõrmused ära võtma? Kui keegi oleks lambist tulnud ja mind sedasi hassetama hakanud, siis leinast segi olles oleks ma ka teda puu taha saatnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No kas see mees siis ei ütelnud, MIKS sa peaksid sõrmused ära võtma? Kui keegi oleks lambist tulnud ja mind sedasi hassetama hakanud, siis leinast segi olles oleks ma ka teda puu taha saatnud.

Ei, ta ei öelnud. Tema ilmselt arvas, et see on nii ilmselge. Mina olin siis 22. Tema oli vast 55, st ilmselt ikka matuseid näinud. Ju ta siis varasematest kogemustest teadis ja arvas, et kõik teavad, aga eeldas, et ma olen lihtsalt unustanud.

Minu jaoks aga tundus abikaasa matustel soovitus abielusõrmus ja teine, mehelt kingiks saadud sõrmus ära võtta ülima solvanguna.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Sarnane situatsioon aastaid tagasi ülikoolis. Mul oli kursavend, kellega meil oli selline omamehesuhe. Kui nägime üksteist koolimajas, siis tervituseks andsime üksteisele sellise sõbraliku patsutuse tagumikule.

Sõber kandis tavaliselt helehalle teksaseid ja rohelist kampsunit, tal oli blond poisipea, eristuva tukaga.

Saabus uus sügis, uus kursus. Näen, et sõber tormab trepist üles esimesse loengusse.

Mina talle järele, laksan vastu tagumikku ja tervitan rõõmsalt.

Laksusaanu pöördub ja vaatab küsivalt otsa. Selgub, et jumala võõras mees, esmkordselt näen.

Otsin ruttu auditooriumi üles, lähen uksest sisse ja parasjagu tutvustab ennast äsja koridoris minult laksusaanud mees ennast meie uue õppejõuna….

Kui ma seda lugu ammu ja muukeelsest ajakirjandusest lugenud poleks, siis isegi võibolla usuks.

Mis ajakiri ja millal?
Minu lugu toimus 2002. aastal Tallinna Ülikoolis.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Või soovitanud teise kätte panna, eksole.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Ei, ta ei öelnud. Tema ilmselt arvas, et see on nii ilmselge. Mina olin siis 22. Tema oli vast 55, st ilmselt ikka matuseid näinud. Ju ta siis varasematest kogemustest teadis ja arvas, et kõik teavad, aga eeldas, et ma olen lihtsalt unustanud.

Minu jaoks aga tundus abikaasa matustel soovitus abielusõrmus ja teine, mehelt kingiks saadud sõrmus ära võtta ülima solvanguna.

No mis prominendiga sai 22-aastane naine abielus olla, kui matusel lausa 400 vanakooli meest viibis? See on liialdatud lugu.

Please wait...
Postitas:
Kägu

No mis prominendiga sai 22-aastane naine abielus olla, kui matusel lausa 400 vanakooli meest viibis? See on liialdatud lugu.

Ma ei läheks detaili, aga ta oli minust vanem ja asi toimus ühe Eesti kõrgkooli aulas. Eelmisel sajandil.

Ja tõsi, eks nende 300-400 käesuruja seas oli ka naisi, loomulikult.

Please wait...
Postitas:
kitah

jah, ma oleks ka seda nii võtnud. st MINGI mõte oleks see olnud, aga kohe niimoodi vahetult enne matust oleks see selgituseta tõesti solvav olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Lesed kannavad ju abielusõrmust vasakus käes. Seda peaks ikka 22-ne ka teadma.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Mul on eluaegne omadus endale piinlikke hetki kaela tõmmata.

Viimatine polnud just maa alla vajumiseks, aga kõnetasin rõivapoes üht klienti, teda teenindajaks pidades.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olin viimaseid nädalaid rase, käisime mehega kinos. Õudulat vaatamas.
Asi kiskus nii jaburaks, kus iga otsast lõigatud jäse kinnitati keha külge mäkaiveri teibiga ja mind ajas see nii tohutult naerma.
Taas tuli selline hästi hirnua koht, kus jäsemeid lendas seal ja taaskord võeti kasutusse teip. Ma püüdsin selles haudvaikuses täiega tagasi hoida, aga korraga kostus üle saali selline tugev norsatus, mia tuleb vahel naerma hakates…või kui üritad seahäält teha. Kogu saal hakkas naerma 🤣🤣🤣
Mul oli nii piinlik, aga mu mees mõtles et ta sureb sinna samma…

Please wait...
Postitas:
Kägu

See juhtub siis, kui sul on käes sõrmused ja sa võtad vastu kolm-nelisada kaastunde-käepigistust, enamus tugevatelt suurtelt tugevatelt vana kooli meestelt, kes kohe pigistavad mitu korda ja raputavad ikka mõnuga ka.

Ma poleks arvanudki, et nii võib juhtuda. Minul olid ka sõrmused sõrmes ärasaatmisel. Rahvast oli küll ehk 4x korda vähem. Enamus siiski embasid käesurumise asemel. Kui ma oleks teadnud, et nii võib juhtuda, siis oleksin ka sõrmused eemaldanud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Olime sõpradega koos ühel saunapeol. Leilitasime ja võtsime veidi napsi. Minu mees läks välja suitsu tegema. Ise arvasin, et ta on minuga koos. Tiirutasin veidi ringi ja läksin siis oma mehe juurde ning mõtlesin, et üllatan teda kiire minetiga. Hakkasin teda alakorruselt juba limpsima ja siis…
oh õudust – see ei olnudki minu mees. Lihtsalt sama kehaehitus. Tema ehmatas vist rohkem ära kui mina. Õnneks hakkas ta mu nägu nähes naerma ja ütles, et noh seda pole temaga veel juhtunud aga meelitatud on ta küll. Ma isegi ei mäleta, mida ma talle vastu ütlesin. Lihtsalt üritasin lavaruumi minna.
Kahjuks nägid seda pealt sõbrad ja selle teise mehe naine, kes siis kõik kõva häälega naerma hakkasid.
Mul pole vist kunagi nii piinlik olnud.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ühes söögikohas süües, meid teenindav, suurema kõhuga tütarlaps, koguaeg jooksis raskete kandikutega ringi. Mingi hetk küsisin, et kas ta on tita ootel. Peale tema ei vastust oli piinlik

Mul oli kunagi vastupidises olukorras piinlik. Mina ja sõbranna saime kokku oma kolmanda sõbrannaga, me ei olnud peaaegu aasta otsa kohtunud ja kuna see kolmas sõbranna on alati suurt kasvu ja suure kõhuga olnud, siis me ei osanud arvatagi, et ta võiks rase olla. Rääkisime, et võiks ikka välja minna või veiniõhtu teha. Kolmas sõbranna siis vaikis ja oli natuke kohmetu (tagantjärgi mõeldes), ta vist oli arvanud, et me saime ikka aru, et ta last ootab, aga me ei saanud üldse aru. Ta oli küll palju ümmargusem kui aasta varem, aga ta on alati ümmargune olnud ja kaaluteemadest me omavahel tavaliselt ei räägi, sest me teame, kuidas ta on oma kaaluga hädas olnud ja rasv koguneb just puusa ja kõhu ümber. Vähem kui kuu aega hiljem ta siis kutsus meid on pisikese tütrega kohtuma.
Oli küll veits piinlik, et me ei saanud aru, kui oma sõbranna on peeaegu sünnitama minemas. Ta isegi oli päris palju kõhnem peale sünnitust.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiirutasin veidi ringi ja läksin siis oma mehe juurde ning mõtlesin, et üllatan teda kiire minetiga.

Mul pole vist kunagi nii piinlik olnud.

Kas siis poleks piinlik olnud, kui päriselt oma meest avalikult teiste ees oleks limpsinud? Või teil seal nii ongi kombeks?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiirutasin veidi ringi ja läksin siis oma mehe juurde ning mõtlesin, et üllatan teda kiire minetiga. Hakkasin teda alakorruselt juba limpsima ja siis…

Issand kui rõve

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Terve maailma kannab abielusõrmust vasakus käes ja kui abikaasa sureb, võetakse see üldse ära. Paremas käes kantakse ainult endise Nõukogude Liidu piirkonnas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Terve maailma kannab abielusõrmust vasakus käes ja kui abikaasa sureb, võetakse see üldse ära. Paremas käes kantakse ainult endise Nõukogude Liidu piirkonnas.

Vale – Eestis on alati pandud laulatussõrmus paremasse kätte. Vabariigi ajal juba.

Please wait...
Postitas:
Kägu

“In Germany the traditional engagement ring is usually a gold band worn on the left hand. After the wedding the same ring is worn on the right hand. Men also wear their wedding ring on the right hand.”

USA ei võrdu kogu maailm.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Põhjamaad, Inglismaa ja USA kannavad abielusõrmust vasakus käes. Eks igaüks valib selle järgi, et kuhu kultuuriruumi ta ennast paigutab

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale endiste NL riikide kantakse abielusõrmust paremas käes veel Norras, Poolas, Saksamaal, Austrias, Taanis, Hispaanias, Argentiinas ja endise Jugoslaavia maades.

Mis aga teemasse puutub, siis sõrmusega seoses tuli meelde lugu ühest pulmast, kus peigmehe vanaema noorpaari õnnitledes pruudile kõva häälega teatas, et nii paksude sõrmedega oleks tulnud ikka korralik lai sõrmus valida, kuna see peenike võru ei paista üldse välja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Peale endiste NL riikide kantakse abielusõrmust paremas käes veel

Olen elanud küllalt mitu aastat Hispaanias. Pole sellele kunagi mõelnud, aga tõesti, osad tuttavad abiellujad lasid panna paremasse, osad vasakusse kätte. Pakun, et asi oli piirkonniti erinev.

Põhja-Portugali naisega abiellus üks mu sõbranna poeg ja neil on abielusõrmus paremas käes. Kihlasõrmus on naisel vasakus käes.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tiirutasin veidi ringi ja läksin siis oma mehe juurde ning mõtlesin, et üllatan teda kiire minetiga. Hakkasin teda alakorruselt juba limpsima ja siis…

Issand kui rõve

ära ärritu, see lihtsalt hale provo kägusid leili ajada. eks vast iga naine tunneb oma mehe riista ära igas olekus (see kehaehituse jutt on lihtsalt totter), kui just seda minetti pole siiani kinnisilmi tehtud või pole tegemist alles kooselu alustanud paarikesega.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Issand kui rõve

ära ärritu, see lihtsalt hale provo kägusid leili ajada. eks vast iga naine tunneb oma mehe riista ära igas olekus (see kehaehituse jutt on lihtsalt totter), kui just seda minetti pole siiani kinnisilmi tehtud või pole tegemist alles kooselu alustanud paarikesega.

Haa, kuidas siis Brooke Logan, mask peas, oma tütre peigmehega magas, arvates, et tegemist on Ridgega, kellega ta oli miljon korda kebensit teinud aastast 1987 alates?

Please wait...
Postitas:
kitah

Issand kui rõve

Haa, kuidas siis Brooke Logan, mask peas, oma tütre peigmehega magas, arvates, et tegemist on Ridgega, kellega ta oli miljon korda kebensit teinud aastast 1987 alates?

kesse kurat neid litse ja rätsepaid tiias, need nagunii seal kõik pooletoobised. leidsid nüüd kah, kellega võrrelda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Need soojendavad ka kogu aeg sama teemat üles, selle asemel, et uusi intriige välja mõelda. Kõigepealt magas purjus Caroline Ridgega, arvates, et see on tema mees ja Ridge vend Thorne. Siis magas Brooke täitsa teadlikult oma tütre Bridgeti peigmehega Deaconiga ja pani niimoodi titegi hakkama, äkki Hope sai tollele nimeks. Ja nüüd, kui ma vaatamise juba lõpetanud olen, siis on kuuldavasti mingi maskiga jura veel, kus arvab, et tütre peika on Ridge ja tont teab, mida see tütre peika veel mõtles.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus maailmas abielusõrmus ära võetakse, kui abikaasa sureb?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegi uksekaardi teemaga tuli mul meelde üks juhtum, mille pärast mul tegelikult selle juhtumise ajal eriti piinlik ei olnud, kuna ma olin siis veel nii noor (täpset vanust ei mäleta, aga midagi 18 kanti, max paar aastat alla selle), aga tagantjärele on küll naljakas ja piinlik mõelda.

Olin üksi kodus ja tahtsin pesema minna, kuid vesi soojaks ei läinud. Läksin siis keldrikorrusele, kus veeboiler oli ja vaatan, et tuluke ei põle, mis peaks seal põlema, kui boiler töötab. Klõpsutasin lülitit, kus sai boilerit sisse ja välja lülitada, kuid tulukest ikka kumbagi pidi kuskilt ei tekkinud. Kuna ma olin üksi kodus mitu päeva ja sooja vett oli vaja, otsisin välja ööpäevaringse remondimehe numbri ja kutsusin kohale. Mõne tunni pärast oli mees kohal, vaatas oma seadmetega boileri üle ja vajutas seda sama lülitit, mida mina varasemalt olin klõpsutanud ning ütles, et järgmine kord lülitage ikka boiler sisse. Mina ei olnud sisse ja välja lülitades piisavalt oodanud, et tuluke uuesti põlema lööks. Mees muigas ja seletas ära, et peabki natuke ootama, kuna tuluke lööb põlema alles siis kui ta vett soojendama hakkab. Õnneks see nali mulle tavapärast töövälisel ajal väljakutse hinda maksma ei läinud, küsis sümboolse summa.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma suht selline “blond” et juhtub ikka kogemata piinlikke asju. Viimane, mitte küll ülipiinlik aga ikkagi. Läksin wc-sse väikese lapsega. Käisin ära, pesime käsi. Järsku üks mees astub sisse ja läheb täiesti enesekindlalt kabiini poole. Ma kohe ehmatades küsisin, et issand kas ma olen meeste wc-s. Naeris ja ütles – ei ole, aga ikkagi mõtlesin, et wtf. Väljudes ust vaadates meenus omale ka, et oligi ühine wc. See mees võis mind küll päris lambaks pidada, et juba selle unustanud olin.
Samas stiilis piinlikke asju ikka juhtub. Õnneks pole nii hullud, et maa alla vajuda. Üks küll juhtus hiljuti aga seda ei räägi, sest see nali on väga laiale ringile juba läinud ja äkki tuntakse ära.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kellegi uksekaardi teemaga tuli mul meelde üks juhtum, mille pärast mul tegelikult selle juhtumise ajal eriti piinlik ei olnud, kuna ma olin siis veel nii noor (täpset vanust ei mäleta, aga midagi 18 kanti, max paar aastat alla selle), aga tagantjärele on küll naljakas ja piinlik mõelda.

Olin üksi kodus ja tahtsin pesema minna, kuid vesi soojaks ei läinud. Läksin siis keldrikorrusele, kus veeboiler oli ja vaatan, et tuluke ei põle, mis peaks seal põlema, kui boiler töötab. Klõpsutasin lülitit, kus sai boilerit sisse ja välja lülitada, kuid tulukest ikka kumbagi pidi kuskilt ei tekkinud. Kuna ma olin üksi kodus mitu päeva ja sooja vett oli vaja, otsisin välja ööpäevaringse remondimehe numbri ja kutsusin kohale. Mõne tunni pärast oli mees kohal, vaatas oma seadmetega boileri üle ja vajutas seda sama lülitit, mida mina varasemalt olin klõpsutanud ning ütles, et järgmine kord lülitage ikka boiler sisse. Mina ei olnud sisse ja välja lülitades piisavalt oodanud, et tuluke uuesti põlema lööks. Mees muigas ja seletas ära, et peabki natuke ootama, kuna tuluke lööb põlema alles siis kui ta vett soojendama hakkab. Õnneks see nali mulle tavapärast töövälisel ajal väljakutse hinda maksma ei läinud, küsis sümboolse summa.

Sellised pisiasjad meeles inimestel? Jube igav elu mõnel ikka olnud, midagi pole juhtunud huvitavat.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Viisin auto teenindusse, sest pidurdamisel tekkis mingi kolks/kolin. Kui auto kätte sain, siis peene muigega ulatati mulle rummipudel – see siis oli tooli all ringi sõitnud kolina põhjus :)))

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 118 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal te viimati nö häbist maa alla vajusite?