Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal teha testi?

Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Teema: Millal teha testi?

Postitas:
Kägu

Uurisi siin netis igasuguseid kalkulaatoreid, aga küsiks siit ka arvamusi ja mõtteid.

Millal võiks test juba näidata võimalikku rasedust, kui praegu on tsükli 28.päev. Tsükkel ise on 29-30päevane.

Kas täna võiks juba test näidata? Või ootaks veel?

Teate, ma nägin täna unes, et olen rase, ümberringi oli roheline rohi, suvi ja mina sain teada, et olen rase:) Vot nii rase olen tegelikkuses peast, seega ärge pange pahaks…tõesti väga ootan.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt
Postitas:
coconut-milk

RE: Millal teha testi?

Kui väga kärsitu oled, võid juba homme hommikul teha. 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]coconut-milk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kui väga kärsitu oled, võid juba homme hommikul teha. :)[/tsitaat]

No nii väga ootan ja olen hullund kergelt juba:P:) aga kas tänane test ei näitaks, kui ostaks täna? ja milline test on kõikse mõttekam osta?

Please wait...
Postitas:
coconut-milk

Ma arvan, et kui sul on alles nö \”väike rasedus\” ehk algstaadiumis veel, siis õhtune test ei pruugi triipe näidata (kuigi nad võivad sul olemas olla). Soovitan ikka hommikul teha. Ma ise ootan ka enda rasestumist juba väga, aga sel kuul seda ei toimunud, hakkasid ikka päeva. Panustan järgmisele kuule. Kaua üritanud oled?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]coconut-milk kirjutas:[/small]
[tsitaat]Ma arvan, et kui sul on alles nö \”väike rasedus\” ehk algstaadiumis veel, siis õhtune test ei pruugi triipe näidata (kuigi nad võivad sul olemas olla). Soovitan ikka hommikul teha. Ma ise ootan ka enda rasestumist juba väga, aga sel kuul seda ei toimunud, hakkasid ikka päeva. Panustan järgmisele kuule. Kaua üritanud oled?[/tsitaat]

Praegu kolmandat kuud. See ootamine enne järgmisi päevi ongi kõige hullem, aga kui juba päevad tulevad, on väike pettumus, ei ole vähemalt piinavat lootust enam, kuni siis järgmise korrani. Oh, ma ei tea, mis ma ära teeksin, kui näeksin testil teist õhkõrna triipu…praegu juba vaimusilmas näengi seda:D Kannatlikkus pole mu suurim voorus

Teen siis homme. Sel kuul aga oleme tegelikult oleme endast maksimaalse andnud:), no kui ei õnnestu….:(

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tänane first signal test oli negatiivne. See kuu läks suure tõenäosusega samuti prügikasti:(

Please wait...
Postitas:
Kristiba

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tänane first signal test oli negatiivne. See kuu läks suure tõenäosusega samuti prügikasti:([/tsitaat]

Aga proovi mõne aja pärast uuesti.kunagi ei või teada.Kuid kui ei õnnestunud siis järgmine kuu ootab.:D

Please wait...
Näitan 7 postitust - vahemik 1 kuni 7 (kokku 7 )

Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal teha testi?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.