Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 170 )

Teema: millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Postitas:
Kägu

Minul ei ole lapsi ja tutvusin uue inimesega, kellel on eelmisest suhtest 2 last 9 ja 11 aastased.
Oleme ca 7 kuud suhelnud, aga teineteise peredega veel kohtunud ei ole. Millal on see õige hetk? Minul puudub kogemus kaaslasega, kellel on lapsed.

Siit ka küsimus teise ringi inimesed, kellel on lapsed, see on küsimus teile: Kui kaua läks aega enne, kui tutvustasite uut kaaslast oma lastele ja vanematele? Ja miks otsustasite sellise perioodi kasuks? Kuidas tutvustasite kaaslast lastele?

+10
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see ole väga erinev erinevate inimeste puhul. Mina tutvustasin oma uut sõpra oma teisnelistele lastele juba umbes 1 kuu möödudes meie tutvumisest. Lihtsalt ta hakkas minul külas käima ja kuna lapsed on kogu aeg minuga, siis polnudki teist vôimalust. Tutvustasin lihtsalt kui oma sõpra, ega teismelisi väga ei huvita ka.

Mees oma teismeliste lastega pidevalt koos ei ela. Tema tutvustas mind oma lastele alles umbes 9 kuu möödudes, kui ta võttis mind ühele sünnipäevale kaasa, kus tutvusin ka tema teiste sugulastega.
Meil läks kõik rahulikult ja oma loomulikku radapidi. Mingit survestamist polnud. Kuna mõlemad on juba pikas kooselus olnud, ühiseid lapsi meil plaanis pole, siis võtamegi kõike rahulikus tempos.

+10
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mehe lapsed teadsid mind varem, seega mingit eraldi tutvustamist ei toimunud, selline sujuv suhtlus tekkis ja väga hea läbisaamine (on siiani).

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma arvan, et ega siin mingit põhjapanevat vastust ei olegi ju. Palju sõltub sobiva võimaluse tulemisest või selle puudumisest.

Mõned inimesed armastavad oma suhet n-ö peita, teised jällegi nimetavad igaühte, kellega korra kinos käinud, kohe “minu kalla” või veelgi toredam, “minu mees/naine”.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tema tutvustas mind

Ja kes sa siis oled? Mitmes musikene?

+4
-14
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Mehe pojaga tutvusin umbes pool aastat peale meie suhte algust. Ja ütlen suhte algust, sest me tundsime mehega teineteist tegelikult enne suhtesse astumist ka. Aga kõige varem tutvusin hoopis mehe vanaemaga, umbes paar kuud peale suhte algust läksime talle külla. Mees väga hoidis ja armastas enda vanaema ja seetõttu oli talle ka vanaema arvamus (minust) väga oluline! Ja sealt natuke aega hiljem tutvusin ka mehe vanematega. Ma arvan, et olulist rolli mängib see, kas lapsed elavad sinu kaaslasega koos või mitte. Ilmselgelt tuleb lastega varem tutvuda, kui nad elavad sinu kaaslasega koos või selles mõttes, et kuhu siis neid lapsi ikka peita ja pidevalt “kaelast ära” saata saab. Lahuselavatel vanematel ei ole nii kiire selle tutvustamisega. Ja mina sinu asemel samuti ei kiirustaks, kui võimalust on ja tutvukski kõigepealt hoopis mehe vanematega näiteks. See on ka hea neutraalne koht, kus hiljem lapsega tutvuda (tema jaoks vanaema juures).

+16
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Oleme ca 7 kuud suhelnud, aga teineteise peredega veel kohtunud ei ole. Millal on see õige hetk? Minul puudub kogemus kaaslasega, kellel on lapsed.

Sa kujutad naiivselt ette, et sa oled mehele nüüd ainuke? Lastega mees põgenes kodus püsisuhtes, hülgas püsisuhte, naise, lapsed, kooselu. Ja sina ikka kujutad ette, et mees otsib püsisuhet, sedasama asja, mille seest ja mille eest jooksu pani. Ohh naiivitar.

Kuidas tutvustasite kaaslast lastele?

Mis sul mehe lastega pistmist peaks olema? Aeg sinuga võiks olla lastele aeg isaga.

+4
-38
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul on teist aastat suhe ja ma ei ole sellest oma teismelistele lastele rääkinud. Nad aimavad, aga ma ei taha tõesti hakata mingit kärgperet mängima. Elan koos lastega, kord nädalas kohtun toreda meesterahvaga. Vahel, kui lapsed on kodust pikemalt ära, oleme üksteisel mitu päeva järjest külas. Mees ei ole mind oma lastele tutvustanud ja ma ei taha ka.

Meil on koos väga tore olla. Midagi ei ole puudu. Ma ei taha meie suhtesse mingeid probleeme tekitada ja lisapingeid tuua. Mõne aasta pärast on lapsed täiskasvanud ja kui me siis ikka veel suhtes oleme, räägime lastele ka.

+23
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

kord nädalas kohtun

Kui sul on suhe (ainult seks siiski), mis siis mehel on? Mehel on 1kord nädalas sexisuhe naisega X.  Kuidas saab sellise asjaga nõus olla? Samas 52 korda aastas seksi saada ja kondoom osta, iseenesest notbääd.

+1
-25
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Minul on teist aastat suhe ja ma ei ole sellest oma teismelistele lastele rääkinud. Nad aimavad, aga ma ei taha tõesti hakata mingit kärgperet mängima. Elan koos lastega, kord nädalas kohtun toreda meesterahvaga. Vahel, kui lapsed on kodust pikemalt ära, oleme üksteisel mitu päeva järjest külas. Mees ei ole mind oma lastele tutvustanud ja ma ei taha ka.

Meil on koos väga tore olla. Midagi ei ole puudu. Ma ei taha meie suhtesse mingeid probleeme tekitada ja lisapingeid tuua. Mõne aasta pärast on lapsed täiskasvanud ja kui me siis ikka veel suhtes oleme, räägime lastele ka.

Vabandust, aga mulle tundub, et see ei ole klassikalises mõttes suhe, millele järgneks abielu või pere loomine. See mees on su voodipartner lihtsalt. Mulle tundub, et teemaalgataja otsib suhtest siiski midagi rohkemat, sest inimesed kellel pole omavahel pikemaajalist plaani kokku jääda ilmselgelt ei tahagi oma voodipartnerit vanematele või lastele tutvustada. Küsimus, mille teemaalgataja peab endale esitama, on see, kas mees tahaks ka, et nende suhtest areneb edasi perekond või mitte. Siis saab vastuse ka oma tutvustamise küsimusele.

Ja palun ära saa valesti aru, kui ma peaks enda abikaasast lahku minema, siis ilmselt otsiks samuti mingit taolist lähedust või intiimsuhet. Oma kahele lapsele mingit uut isa või hoidku jumal kärgperet küll enda poolt tekitada ei tahaks. Ja sellisel juhul ei tutvuks mu uus kaaslane ei mu laste ega muude lähedastega samuti mitte. Milleks?

+7
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kui teine pool pärast nelja kuu möödumist ei avaldanud ikka veel soovi mu alaealiste lastega kohtuda, siis lõpetasin suhte. Ei näinud ühist tulevikku. Aga olles ise täiskasvanud laps oma vallalisele ja vallatule emale, olen öelnud talle, et olen huvitatud tema boyfriendiga kohtumisest, kui nad on paar olnud vähemalt aasta. Vastuolulised põhimõtted, aga ega kõik olukorrad elus polegi ühesugused.

+1
-18
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu suhtekaaslasel pole lapsi, seega veedame aega peamiselt tema juures. Minul on teismeline. Minu juures oleme siis, kui mu laps on ära ja seda juhtub päris tihti. Mina ei taha seda suhtekaaslast oma lapsele väga tutvustada, aga mees on sellepärast veidi solvunud. Olen öelnud küll, et lähen sõbraga kinno ja ta on mind ka koju toonud, kui ühe autoga kuskile läheme ja siis on poeg näinud teda.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kino ja autoga koju toomine,  1 x nädalas kohtumised- suhe? Andke andeks, et ma naeran, aga kas nii vähesega saab päriselt ka leppida.

+5
-24
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Kino ja autoga koju toomine, 1 x nädalas kohtumised- suhe? Andke andeks, et ma naeran, aga kas nii vähesega saab päriselt ka leppida.

K ja L on klaviatuuril kõrvuti … leppige sellega.

+2
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K*rgperendust on Eestis ikka ebanormaalselt palju. Rõve.

+6
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las ma meenutan, kui olime natuke üle aasta koos olnud, siis riburadapidi tutvusin mehe vanematega ja mees minu emaga ja mina mehe pojaga. Mul lapsi pole.

Muide, koos oleme u 12 aastat ja meie vanemad/ema pole omavahel kohtunud. Tean, et paljude jaoks see imelik, aga me pole kumbki suur sünnipäevapidaja vmt ja kohtume eraldi üritustel minu ja mehe sugulastega.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on teist aastat suhe ja ma ei ole sellest oma teismelistele lastele rääkinud. Nad aimavad, aga ma ei taha tõesti hakata mingit kärgperet mängima. Elan koos lastega, kord nädalas kohtun toreda meesterahvaga. Vahel, kui lapsed on kodust pikemalt ära, oleme üksteisel mitu päeva järjest külas. Mees ei ole mind oma lastele tutvustanud ja ma ei taha ka.

Meil on koos väga tore olla. Midagi ei ole puudu. Ma ei taha meie suhtesse mingeid probleeme tekitada ja lisapingeid tuua. Mõne aasta pärast on lapsed täiskasvanud ja kui me siis ikka veel suhtes oleme, räägime lastele ka.

Vabandust, aga mulle tundub, et see ei ole klassikalises mõttes suhe, millele järgneks abielu või pere loomine. See mees on su voodipartner lihtsalt. Mulle tundub, et teemaalgataja otsib suhtest siiski midagi rohkemat, sest inimesed kellel pole omavahel pikemaajalist plaani kokku jääda ilmselgelt ei tahagi oma voodipartnerit vanematele või lastele tutvustada. Küsimus, mille teemaalgataja peab endale esitama, on see, kas mees tahaks ka, et nende suhtest areneb edasi perekond või mitte. Siis saab vastuse ka oma tutvustamise küsimusele.

Ja palun ära saa valesti aru, kui ma peaks enda abikaasast lahku minema, siis ilmselt otsiks samuti mingit taolist lähedust või intiimsuhet. Oma kahele lapsele mingit uut isa või hoidku jumal kärgperet küll enda poolt tekitada ei tahaks. Ja sellisel juhul ei tutvuks mu uus kaaslane ei mu laste ega muude lähedastega samuti mitte. Milleks?

Võibolla mõne kõrvaltvaataja arvates meil on tõesti lihtsalt seksisuhe, aga me ise ei arva nii. Me armastame üksteist ja veedame koos ka muul viisil aega, kui voodis. Ühised tegevused, ühised huvid ja muu taoline.

Ma ei teadnud, et suhteks loetakse ainult sellist suhet, millele järgneb abielu või pere loomine. Meil ei ole sellist plaani. Me oleme abielus olnud, lapsed on olemas ja ühiseid ei plaani. Oleme arutanud kokku kolimist ja ühise kodu loomist siis, kui meie mõlema lapsed on suured. Sinna on mitu aastat aega ja me ei tea ju, kuidas meie suhe kulgeb.

Ma ausalt öeldes ei saa aru, millist lisaväärtust see suhtele annab, kui me üksteise lastega tutvuksime. Me ei taha koos lastega aega veeta, vaid üksteisega. Minul on ema vanadekodus ja me oleme rääkinud, et võiksime teda koos külastada. Tema emaga olen kohtunud. Väga tore, aga ma ei tundnud, et see meie suhet erilisemaks tegi.

Soov lapsi iga hinna eest uuele kaaslasele demonstreerida on isekas ja toidab partnerite enesetähtsust. Mida ema või isa uue partneriga tutvumine lastele väärtuslikku annab? See on piinlik ja tekitab neis ebamugavust. Vanem ei pea oma suhtega laste ees uhkeldama.

+21
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on teist aastat suhe ja ma ei ole sellest oma teismelistele lastele rääkinud. Nad aimavad, aga ma ei taha tõesti hakata mingit kärgperet mängima. Elan koos lastega, kord nädalas kohtun toreda meesterahvaga. Vahel, kui lapsed on kodust pikemalt ära, oleme üksteisel mitu päeva järjest külas. Mees ei ole mind oma lastele tutvustanud ja ma ei taha ka.

Meil on koos väga tore olla. Midagi ei ole puudu. Ma ei taha meie suhtesse mingeid probleeme tekitada ja lisapingeid tuua. Mõne aasta pärast on lapsed täiskasvanud ja kui me siis ikka veel suhtes oleme, räägime lastele ka.

Vabandust, aga mulle tundub, et see ei ole klassikalises mõttes suhe, millele järgneks abielu või pere loomine. See mees on su voodipartner lihtsalt. Mulle tundub, et teemaalgataja otsib suhtest siiski midagi rohkemat, sest inimesed kellel pole omavahel pikemaajalist plaani kokku jääda ilmselgelt ei tahagi oma voodipartnerit vanematele või lastele tutvustada. Küsimus, mille teemaalgataja peab endale esitama, on see, kas mees tahaks ka, et nende suhtest areneb edasi perekond või mitte. Siis saab vastuse ka oma tutvustamise küsimusele.

Ja palun ära saa valesti aru, kui ma peaks enda abikaasast lahku minema, siis ilmselt otsiks samuti mingit taolist lähedust või intiimsuhet. Oma kahele lapsele mingit uut isa või hoidku jumal kärgperet küll enda poolt tekitada ei tahaks. Ja sellisel juhul ei tutvuks mu uus kaaslane ei mu laste ega muude lähedastega samuti mitte. Milleks?

Võibolla mõne kõrvaltvaataja arvates meil on tõesti lihtsalt seksisuhe, aga me ise ei arva nii. Me armastame üksteist ja veedame koos ka muul viisil aega, kui voodis. Ühised tegevused, ühised huvid ja muu taoline.

Ma ei teadnud, et suhteks loetakse ainult sellist suhet, millele järgneb abielu või pere loomine. Meil ei ole sellist plaani. Me oleme abielus olnud, lapsed on olemas ja ühiseid ei plaani. Oleme arutanud kokku kolimist ja ühise kodu loomist siis, kui meie mõlema lapsed on suured. Sinna on mitu aastat aega ja me ei tea ju, kuidas meie suhe kulgeb.

Ma ausalt öeldes ei saa aru, millist lisaväärtust see suhtele annab, kui me üksteise lastega tutvuksime. Me ei taha koos lastega aega veeta, vaid üksteisega. Minul on ema vanadekodus ja me oleme rääkinud, et võiksime teda koos külastada. Tema emaga olen kohtunud. Väga tore, aga ma ei tundnud, et see meie suhet erilisemaks tegi.

Soov lapsi iga hinna eest uuele kaaslasele demonstreerida on isekas ja toidab partnerite enesetähtsust. Mida ema või isa uue partneriga tutvumine lastele väärtuslikku annab? See on piinlik ja tekitab neis ebamugavust. Vanem ei pea oma suhtega laste ees uhkeldama.

Sellisel juhul on see veel kummalisem, kui te siiski planeerite ühist elu (olla perekond) tulevikus. Selles mõttes, et lapsed saavad suureks ja siis ei kuulu nad enam sinu perekonda või? Või pole siis sinu ja uue mehe ühisesse koju teretulnud? Või kuidas on see kõik siis tulevikus mõeldud teil? Ükskõik, eks see on teie asi, lõpuks teie peresuhted need. Aga igaks juhuks võiks sellisel juhul mõelda ka selle peale, et äkki lapsed hetkel arvavad, et sa häbened hoopis neid, et neid uuele kaaslasele tutvustada ei taha. Eriti, kui arvad, et nad nagunii tead. Selline laste nina all pantomiimi tegemine nagu tundub…..

+4
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Milline imelik teema ja imelikumad on osad vastused.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K*rgperendust on Eestis ikka ebanormaalselt palju. Rõve.

Ajab kohe okseke lausa, jah?

+3
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kino ja autoga koju toomine, 1 x nädalas kohtumised- suhe? Andke andeks, et ma naeran, aga kas nii vähesega saab päriselt ka leppida.

Kõik ei pea ninapidi kogu aeg koos olema või kohe kokku kolima. Eriti kui pole väga pikk suhe olnud.

+9
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kõik ei pea ninapidi kogu aeg koos olema või kohe kokku kolima. Eriti kui pole väga pikk suhe olnud.

Äkki siis mingi tutvumisperiood, mitte suhe. Mitu samaaeg tutvust teeb?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ajab kohe okseke lausa, jah?

Ajab küll! Miks isa kodus oma pere ja laste juures ei ole? Mis linnupojaga juhtus?

+4
-9
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul ei ole lapsi ja tutvusin uue inimesega, kellel on eelmisest suhtest 2 last 9 ja 11 aastased. Oleme ca 7 kuud suhelnud, aga teineteise peredega veel kohtunud ei ole. Millal on see õige hetk?

Minu arust mõjutab paljuski see, kas laste ema ja isa saavad siiani normaalselt läbi või ei. Kui eksnaine on ikka veel mehe peale vihane, siis võib ta mehe uue pruudi vastu üles ässitada ka lapsed. Sama ka mehe vanematega. Kui lahku mindi mehe kõrvalsuhte pärast ja vanemad saavad eksminiaga siiani hästi läbi, siis võivad uue pruudi suhtes veits tõrjuvad olla.

Nii et, miks su uus inimene üldse lahku läks, see on oluline.

 

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K*rgperendust on Eestis ikka ebanormaalselt palju. Rõve.

Vägisi paneb mõtlema, et võibolla oli meid orjastanud ristisõdijatel ikkagi õigus – valdab täielik moraalitus, miski ei ole püha, miski ei ole au sees, käib ainult üks laulmine ja tantsimine koguaeg.

+3
-8
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Vägisi paneb mõtlema, et võibolla oli meid orjastanud ristisõdijatel ikkagi õigus – valdab täielik moraalitus, miski ei ole püha, miski ei ole au sees, käib ainult üks laulmine ja tantsimine koguaeg.

Nõus 100% selle kommentaariga. Keegi neist tegelikult rahul ei ole, kui palju on neil probleeme. Õnneks on võimalik oma elu elada 180 teisiti. Ei valeta, ei peta ja kõik hea su ellu tuleb kui iseenesest! Kommentaari teavitaja võib tainast sõtkuda, see ei muuda ausate inimeste elus midagi!

+2
-2
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Las ma meenutan, kui olime natuke üle aasta koos olnud, siis riburadapidi tutvusin mehe vanematega ja mees minu emaga ja mina mehe pojaga. Mul lapsi pole.

Muide, koos oleme u 12 aastat ja meie vanemad/ema pole omavahel kohtunud. Tean, et paljude jaoks see imelik, aga me pole kumbki suur sünnipäevapidaja vmt ja kohtume eraldi üritustel minu ja mehe sugulastega.

Kas teil on ühiseid lapsi?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuna abieluettepanek tehti ja otsustasime abielluda napid viis kuud pärast kolleegidena tutvumist ja kaks kuud pärast suhte algust, siis kohe siis tutvustatigi. Nii lapsele kui ka oma vanematele. Enne oli piisavalt kiire omavahel, et ei olnud mahti 🙂 Aga kui ikka otsus abielluda oli olemas, siis mehel ei jätkunud küll motivatsiooni elevust maha suruda ja mul mõistagi polnud selle vastu midagi. Abiellumise teatega läksimegi esimesel korral. Lapsele selle teatamist arutas mees muidugi enne lapse emaga, et kuidas see võiks mõjuda või mida ema arvab. Lapse ema arvas, et ega siin pole midagi, normaalselt otse öelda. Nii sai ka tehtud ja kõik kulges kenasti.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kino ja autoga koju toomine, 1 x nädalas kohtumised- suhe? Andke andeks, et ma naeran, aga kas nii vähesega saab päriselt ka leppida.

K ja L on klaviatuuril kõrvuti … leppige sellega.

:DDDD

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

olen mehega mõned kuud tuttav ja heameelega tutvuksin juba tema lastega. mulle lapsed meeldivad ja mu enda lapsed on juba suured.

aga eks iga asi omal ajal, tuleb õige aeg ja koht leida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 170 )


Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?