Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 170 )

Teema: millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Postitas:
Kägu

jobu

kes teisele ütleb, see ise on! Eluaeg nii olnud.

Ja kellegile ei meeldi targutajad. Lõpeta targutamine. 🙂

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peamised asjad on need ka minu meelest. Hügieen, huumorimeel, austus vanemate inimeste, puuetega inimeste ja lemmikloomade vastu muidugi ka. Lastest rääkimata. Ning ilma paranoiadeta (nagu sul paistavad need olevat).

Sina paranoia kasvataga aga statistikat! Üksikvanem, vägivald, haigused! go-go

Mis mis? Miks sa minu kallale ometi kargad? Mul on juba 41 aastat üks partner, abikaasa. Mis sinuga juhtus, miks sa lollusi suvalistele inimestele näkku oksendad? Võta ravimeid, mida arst kirjutas.

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ja kellegile ei meeldi targutajad. Lõpeta targutamine. ????

Kas ei saa olla viisakas? miks ei või öelda, olime nii erinevad teineteise jaoks. Ikka peab mõru jobutus peale hakkama. Sa ise tahad, et sinust nõnda räägitakse. Mingi austus võiks ju alles jääda.

0
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis mis? Miks sa minu kallale ometi kargad? Mul on juba 41 aastat üks partner, abikaasa. Mis sinuga juhtus, miks sa lollusi suvalistele inimestele näkku oksendad? Võta ravimeid, mida arst kirjutas.

Labasuse tipp, hakka aga ravimeid pugima, kui see labasus sind päästab muidugi. Ja aja sõrmed kurku kui liig-õgitud jälle sai. Nii teegi!

+1
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Labasuse tipp, hakka aga ravimeid pugima, kui see labasus sind päästab muidugi. Ja aja sõrmed kurku kui liig-õgitud jälle sai. Nii teegi!

Sa lähed üle piiri 🙂
Aga see on päris lõbus kõrvalt vaadata. Nagu vanasti tsirkuses näidati puuris olevat habemega naist raha eest, nüüd näidatakse perekoolis sind ja tasuta. Aga kahjuks ilma puurita.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas ei saa olla viisakas? miks ei või öelda, olime nii erinevad teineteise jaoks. Ikka peab mõru jobutus peale hakkama. Sa ise tahad, et sinust nõnda räägitakse. Mingi austus võiks ju alles jääda.

Mille eest sind austada, kui sa suvalisi võõraid inimesi lampi ründad ja neile mingeid oma isiklikke haigusi pähe määrid? Oleks sul elementaarne viisakus ja mingigi arvestatav lastetuba, sa seda ei teeks. Niisiis seega pole sa kaugeltki inimene, kes võiks üldse midagi viisakusest rääkida.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Me olime erinevad teineteise jaoks, sest tema käitus jobuna ja oli tavaline emotsionaalne manipulaator, mulle see ei sobinud. Mul on täiesti ükskõik, kuidas see mees mind kirjeldab, sest ta on jobu. Ma ei usu, et ta kirjeldaks “Olime erinevad teineteise jaoks”, sest ma mäletan, kuidas mina mõtlesin, et kuidas küll ühele mehele on sattunud raske lapspõlv ning kõik naispartnerid on nii halvad ning ta oli pahane, et mina ei näinud oma eelmist partnerit halvas valguses. Ta lihtsalt ise oli selline, et oskas kõike halvana näha ja halvaks elada. Olen väga õnnelik, et ma sain aru, et see ei ole mulle. Ka minu äärmiselt intelligentne ja positiivse maailmapildiga poeg ütles, et kui need imelikud asjad juhtuma hakkasid, et tegemist on JOBUga. 😀

Kui asi s..t, siis tuleb seda ka sellena nimetada. 🙂

+2
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kino ja autoga koju toomine,  1 x nädalas kohtumised- suhe? Andke andeks, et ma naeran, aga kas nii vähesega saab päriselt ka leppida.

Mõni pole klammerduja tüüp. Mu enda sugulane elab sellises abielus juba aastakümneid. Truus abielus mõlemalt poolt. Koos veedetakse üks päev nädalas, lisaks suuremad pühad, enda ja laste, lapselaste sünnipäevad, mõned teatriskäigud ja paar välisreisi aastas. Mõned marja- ja seenekorjamise tripid ka aastas. Õhtuti vesteldakse telefonis või messengeris. Väga kivistunud arusaam, et kõik peaksid tahtma elada nii, et selg on vastu selga.

+10
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mille eest sind austada, kui sa suvalisi võõraid inimesi lampi ründad ja neile mingeid oma isiklikke haigusi pähe määrid? Oleks sul elementaarne viisakus ja mingigi arvestatav lastetuba, sa seda ei teeks. Niisiis seega pole sa kaugeltki inimene, kes võiks üldse midagi viisakusest rääkida.

Mis maha äritud haigustest jutt käib? Lastetuba saab alguse sellest, et enda keha tuleb armastada ja kaitsta. Ei ole nii, et üks ilus mees tahab ja saab teha minuga kõike. Viisakas inimene ei hakka lastetoas jobusid suust välja ajama.

0
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mõni pole klammerduja tüüp. Mu enda sugulane elab sellises abielus juba aastakümneid. Truus abielus mõlemalt poolt. Koos veedetakse üks päev nädalas, lisaks suuremad pühad, enda ja laste, lapselaste sünnipäevad, mõned teatriskäigud ja paar välisreisi aastas. Mõned marja- ja seenekorjamise tripid ka aastas. Õhtuti vesteldakse telefonis või messengeris. Väga kivistunud arusaam, et kõik peaksid tahtma elada nii, et selg on vastu selga.

Vaatan jah, saab see augu asi korra ära aetud, siis elatakse oma elu edasi kuni järgmise asja ajamiseni. kellega, seda ei tea kunagi. sotsiaalsuseks nimetavad seda ise. Kui sobib, andke aga minna.

0
-7
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kui asi s..t, siis tuleb seda ka sellena nimetada. ????

Et kui mehed eksist halba räägivad, siis tuleb uskuda, et oligi halb ja s.tt eksnaine?

+1
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Vaatan jah, saab see augu asi korra ära aetud, siis elatakse oma elu edasi kuni järgmise asja ajamiseni. kellega, seda ei tea kunagi. sotsiaalsuseks nimetavad seda ise. Kui sobib, andke aga minna.

Mis augu asi?
Aaaa, sinu ringkonnas nimetatakse nii seksuaalsuhet. Kas sa oled vanglas?

Ei, vähemalt nende puhul kirjutasin ju, et truud. Ja see on 100% tõestatav ja tõestatud. Kõik ei ela sellist porduelu nagu sinu eluvaade on. Kui, siis sina. Normaalsed inimesed ei tuleks selle pealegi.

Ja jah, sa oled äratuntav ja jah, sa oled ilmselt haige.

+3
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis augu asi? Aaaa, sinu ringkonnas nimetatakse nii seksuaalsuhet. Kas sa oled vanglas? Ei, vähemalt nende puhul kirjutasin ju, et truud. Ja see on 100% tõestatav ja tõestatud. Kõik ei ela sellist porduelu nagu sinu eluvaade on. Kui, siis sina. Normaalsed inimesed ei tuleks selle pealegi. Ja jah, sa oled äratuntav ja jah, sa oled ilmselt haige.

Ei mina ei ole vanglas. Sina oled? miks selline valik meelde tuli esimesena. Oled sa varem siis ka vanglas olnud? Sina saad ainult enda kohta rääkida truudusest. Sina ei tea, kas teine on truu. Me võime kõik seda öelda, me ei tea, kas meiega ollakse truud. Kas me ise oleme truud, ja kui ei ole tuleb seda rääkida.

0
-4
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mis maha äritud haigustest jutt käib? Lastetuba saab alguse sellest, et enda keha tuleb armastada ja kaitsta. Ei ole nii, et üks ilus mees tahab ja saab teha minuga kõike. Viisakas inimene ei hakka lastetoas jobusid suust välja ajama.

Kordan. Sinuga pole vajadust olla üliviisakas, sest sa ise oled äärmiselt ebaviisakas.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Kordan. Sinuga pole vajadust olla üliviisakas, sest sa ise oled äärmiselt ebaviisakas.

Mina ei räägi, kuidas elada, olla või surra. Ebakindlus ja teadmatus toob eesti inimesele naeratuse näole. Ei teata kui mitu inimest korraga suhtes on.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina ei räägi, kuidas elada, olla või surra. Ebakindlus ja teadmatus toob eesti inimesele naeratuse näole. Ei teata kui mitu inimest korraga suhtes on.

Mina tean nende puhul, kellest räägin.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga räägi siis, kuidas sa teed suhtes olles kindlaks, kas teine on truu või mitte? Kuidas sa teed kindlaks, kas teisel on sugulisel teel leviv haigus või mitte. Peale vaadates ju ei tee ja rääkimine annab neile asjadele väikse lisaväärtuse. On need asjad üldse olulised? Äkki piisabki ilust ja välimusest.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina tead seda mida sinule on räägitud. Tõde?

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Sina tead seda mida sinule on räägitud. Tõde?

Ei. Ma tean. Päriselt. Muidugi on keegi, kelle kohta ma ei tea, aga see ei ole mu lähiringkonna isik. Kõigi lähedaste kohta tean 100%, kas on truud. Mõni ei ole. 95% on.

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Aga räägi siis, kuidas sa teed suhtes olles kindlaks, kas teine on truu või mitte? Kuidas sa teed kindlaks, kas teisel on sugulisel teel leviv haigus või mitte. Peale vaadates ju ei tee ja rääkimine annab neile asjadele väikse lisaväärtuse. On need asjad üldse olulised? Äkki piisabki ilust ja välimusest.

Mina erinevalt sinust ei vaheta partnereid nagu kindaid, seega on vastus lihtne. Muidugi ma tean, kas mees on mulle truu või ei, juba kauakaua. Ja loomulikult alguses kasutasime kondoomi. Ka ei ole mul põhjust tema sõnades kahelda, eriti kui truu olemine kõik on ilmselge.

Armunud ühepoolselt on ta olnud, seda ma tean, seega palun mind naiivsuses mitte süüdistada 🙂

+2
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina erinevalt sinust ei vaheta partnereid nagu kindaid, seega on vastus lihtne. Muidugi ma tean, kas mees on mulle truu või ei, juba kauakaua. Ja loomulikult alguses kasutasime kondoomi. Ka ei ole mul põhjust tema sõnades kahelda, eriti kui truu olemine kõik on ilmselge. Armunud ühepoolselt on ta olnud, seda ma tean, seega palun mind naiivsuses mitte süüdistada

Ajad jälle segamini asju. Ei ole mina kindasse mängija.  Armunud on olnud, aga petnud ei ole?  Ise rääkis! jah!

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Armunud on olnud, aga petnud ei ole?  Ise rääkis! jah!

Jah 🙂

0
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Ema tutvustas oma uut kaaslast 4 kuud peale kohtumist ja meil oli hea meel, et endale uue kaaslase leidis.

+3
0
Please wait...
Postitas:
Kägu

Olen oma elukaaslase vanemaid – nii ema kui isa korraks eemalt näinud, autoaknast. (Eraldiseisvalt. Nad ei elanud koos). Tänaseks on nad mõlemad surnud. Seega võib ütelda – ei saanudki tundma.

Elukaaslase tütart juhusuhtest pole kunagi nänud. Ta ise ka vist mitte, ei tea – keegi pole huvi tundunud.

Meil elukaaslasega tänaseks 2 täiskasvanud last.

+1
-3
Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina erinevalt sinust ei vaheta partnereid nagu kindaid, seega on vastus lihtne. Muidugi ma tean, kas mees on mulle truu või ei, juba kauakaua. Ja loomulikult alguses kasutasime kondoomi. Ka ei ole mul põhjust tema sõnades kahelda, eriti kui truu olemine kõik on ilmselge. Armunud ühepoolselt on ta olnud, seda ma tean, seega palun mind naiivsuses mitte süüdistada

Ajad jälle segamini asju. Ei ole mina kindasse mängija. Armunud on olnud, aga petnud ei ole? Ise rääkis! jah!

See teema pole suguhaigustest ja petmisest vaid sellest, kes ja millal mehe lähedastega on tutvunud või oma lastele uut meest tutvustanud.

+2
-1
Please wait...
Postitas:
Kägu

See teema pole suguhaigustest ja petmisest vaid sellest, kes ja millal mehe lähedastega on tutvunud või oma lastele uut meest tutvustanud.

Muidugi mitte, kas eesti naisel suguhaigusi on või petmist esineb, Muidugi mitte! Ainult tutvuvad ja tutvuvad ja tutvustavad. Milline vägev ringi jooksmine! Tutvumise asemel saadke need suured tutvuda soovijad koju tagasi, lapsi kasvatama!

+1
-6
Please wait...
Postitas:
Kägu

Muidugi mitte, kas eesti naisel suguhaigusi on või petmist esineb, Muidugi mitte! Ainult tutvuvad ja tutvuvad ja tutvustavad. Milline vägev ringi jooksmine! Tutvumise asemel saadke need suured tutvuda soovijad koju tagasi, lapsi kasvatama!

Nii palju kirjavigu ühes kommentaaris 😀 😀

+3
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Nii palju kirjavigu ühes kommentaaris ???? ????

oleks päriselule ka nii palju nalja ja mängusilma.  Nohh, et esimese ettejuhtuva tutvusega last ei teeks ja aborti rasestumisvastasevahendina ei kasutaks. oleks tarkust kondoomiga seksida ja hoolida oma kehast. vähem keha müümist ja ära lökerdamist. et aruraasu jaguks ka söömiseks ja viinakuradile ei ütlemiseks. et kirjavigade ja suure kõhu tagant hakkaksid ka oma varbad lõpuks  paistma! ???? ???????? ! Elu On Ilus!

0
-3
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

Elukaaslase tütart juhusuhtest pole kunagi nänud. Ta ise ka vist mitte, ei tea – keegi pole huvi tundunud.

Päris jõle mees ju, kes oma lapse vastu huvi ei tunne. Vahet pole, mis suhtest see pärit on.

+8
-2
Please wait...
Postitas:
Kägu

Päris jõle mees ju, kes oma lapse vastu huvi ei tunne. Vahet pole, mis suhtest see pärit on.

Juhusuhtest laps sünnitada? Ema puudega?

+3
-6
Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 61 kuni 90 (kokku 170 )

Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?