Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 170 )

Teema: millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Postitas:
Kägu

Muidugi mitte, kas eesti naisel suguhaigusi on või petmist esineb, Muidugi mitte! Ainult tutvuvad ja tutvuvad ja tutvustavad. Milline vägev ringi jooksmine! Tutvumise asemel saadke need suured tutvuda soovijad koju tagasi, lapsi kasvatama!

Nii palju kirjavigu ühes kommentaaris ???? ????

Issand, kui hea meel sul on!

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Võibolla mõne kõrvaltvaataja arvates meil on tõesti lihtsalt seksisuhe, aga me ise ei arva nii. Me armastame üksteist ja veedame koos ka muul viisil aega, kui voodis.

“Teineteist” on see sõna, mida kasutatakse kahe inimese kohta.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mida ema või isa uue partneriga tutvumine lastele väärtuslikku annab? See on piinlik ja tekitab neis ebamugavust. Vanem ei pea oma suhtega laste ees uhkeldama.

Kõik on nagu hästi, aga midagi on selles loos viltu. Miks su lastel piinlik peaks olema (oled seda korduvalt maininud), kas nad ei oska inimestega tutvudes käituda? Ehk peakski neile seda õpetama siis?

Sa mitte ei väldi uhkeldamist, vaid varjad oma suhet. Tundub, et hoopis sinul on piinlik?

Kas laste isal on uus suhe, lapsed tunnevad isa uut kaaslast? Miks peab laste eest varjama, kuidas elu käib?

Kaks aastat “suhet”, väidetavalt armastus lausa, aga ei ühiseid perega sünnipäevi, ei ühiseid jõule…

Kogu selle teema tulemusel võtsin siis nädalavahetusel kätte ja tutvustasin oma partnerit oma lastega. Tegin natuke pidulikuma lõunasöögi ja kutsusin mehe enda poole, lapsed olid ka kodus. Sõime, rääkisime juttu, kõik oli sõbralik ja viisakas.

Nüüd ma ei ela enam porduelu (loe: visiitsuhet), vaid olen aus naine loodetavasti.

Kokku kolimine ja abiellumine ei ole meil küll jätkuvalt teemaks. Ühiseid jõule ei tule, sest me soovime jõulud kui perepüha kumbki oma lastega veeta ja koos lastega oma eakaid vanemaid külastada. Mulle tundub see päris isekas, et jõulude kui perepüha nimel peaksime oma lapsed kuskile ühisesse kohta suruma ja oma eakad vanemad ka kohale tooma. Las parem jääb kõik nii, nagu on.

Selliseid klassikalisi sünnipäevi, et on pikk laud ja siis kutsutakse sõbrad ja sugulased kokku, me ka ei harrasta. Oleme seltsimatud nohikud, aga koos õnnelikud.

+6
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid jõule ei tule, sest me soovime jõulud kui perepüha kumbki oma lastega veeta ja koos lastega oma eakaid vanemaid külastada. Mulle tundub see päris isekas, et jõulude kui perepüha nimel peaksime oma lapsed kuskile ühisesse kohta suruma ja oma eakad vanemad ka kohale tooma. Las parem jääb kõik nii, nagu on.

Sellised perepühad tehaks üks päev ühega, teine päev teise perega.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ühiseid jõule ei tule, sest me soovime jõulud kui perepüha kumbki oma lastega veeta ja koos lastega oma eakaid vanemaid külastada. Mulle tundub see päris isekas, et jõulude kui perepüha nimel peaksime oma lapsed kuskile ühisesse kohta suruma ja oma eakad vanemad ka kohale tooma. Las parem jääb kõik nii, nagu on.

Sellised perepühad tehaks üks päev ühega, teine päev teise perega.

Minu ema ja lapsed on siis üks pere ning mehe vanemad ja lapsed on teine pere? Ja kes siis meie mehega oleme, kolmas pere?

Ma tahaksin siiski, et mina olen oma laste ja vanematega üks pere ja mees on oma laste ja vanematega teine pere. Meie kahekesi ei ole võibolla tõesti (veel) pere, aga me oleme paar. Paarist võib saada pere, aga mitte üleöö. Pereks kasvatakse aastatega.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema ja lapsed on siis üks pere ning mehe vanemad ja lapsed on teine pere? Ja kes siis meie mehega oleme, kolmas pere? Ma tahaksin siiski, et mina olen oma laste ja vanematega üks pere ja mees on oma laste ja vanematega teine pere. Meie kahekesi ei ole võibolla tõesti (veel) pere, aga me oleme paar. Paarist võib saada pere, aga mitte üleöö. Pereks kasvatakse aastatega.

Oletegi ju pere, käite mehega ühtede vanemate juures ühel päeval ja teiste juures teisel päeval. Nagu teisedki inimesed.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema ja lapsed on siis üks pere ning mehe vanemad ja lapsed on teine pere? Ja kes siis meie mehega oleme, kolmas pere? Ma tahaksin siiski, et mina olen oma laste ja vanematega üks pere ja mees on oma laste ja vanematega teine pere. Meie kahekesi ei ole võibolla tõesti (veel) pere, aga me oleme paar. Paarist võib saada pere, aga mitte üleöö. Pereks kasvatakse aastatega.

Oletegi ju pere, käite mehega ühtede vanemate juures ühel päeval ja teiste juures teisel päeval. Nagu teisedki inimesed.

Pere on ikka midagi muud kui iga järgneva elukaaslasega kooselu.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ema ja lapsed on siis üks pere ning mehe vanemad ja lapsed on teine pere? Ja kes siis meie mehega oleme, kolmas pere? Ma tahaksin siiski, et mina olen oma laste ja vanematega üks pere ja mees on oma laste ja vanematega teine pere. Meie kahekesi ei ole võibolla tõesti (veel) pere, aga me oleme paar. Paarist võib saada pere, aga mitte üleöö. Pereks kasvatakse aastatega.

Oletegi ju pere, käite mehega ühtede vanemate juures ühel päeval ja teiste juures teisel päeval. Nagu teisedki inimesed.

Kas lapsed peab ka kaasa vedama nii ühtede kui teiste vanemate juurde? Või näeb kärgperenduse etikett ette, et mehe ja minu lastega käime ühel päeval minu vanemate juures ning mees käib minuga ja oma lastega teisel päeval oma vanemate juures?

Mulle tegelikult see sunniviisiline peremängimine ei istu. Me ei ela koos, milleks siis see mööda sugulasi kappamine ja pere mängimine. Me ei ole pere, aga me ei ole ka mingis lihtsalt seksisuhtes. Me oleme paar ja meil on romantiline periood. Võime muidugi paarina ka üksteise sugulasi külastada, aga hirmsasti pereks pressima ei pea.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kas lapsed peab ka kaasa vedama nii ühtede kui teiste vanemate juurde? Või näeb kärgperenduse etikett ette, et mehe ja minu lastega käime ühel päeval minu vanemate juures ning mees käib minuga ja oma lastega teisel päeval oma vanemate juures?

Miks te neid lapsi peaksite kaasa vedama?

Ja mis romantiline suhe see enam on, kui nii kaua koos.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid klassikalisi sünnipäevi, et on pikk laud ja siis kutsutakse sõbrad ja sugulased kokku, me ka ei harrasta. Oleme seltsimatud nohikud, aga koos õnnelikud.

Koos ei grilli, seltskonnas ei viibi, reisil ei käi? Ma ei näe küll mingit suhet teil, suvalised kaks head tuttavat koos aega veetmas, kogu lugu.

+2
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minul on teist aastat suhe ja ma ei ole sellest oma teismelistele lastele rääkinud. Nad aimavad, aga ma ei taha tõesti hakata mingit kärgperet mängima. Elan koos lastega, kord nädalas kohtun toreda meesterahvaga. Vahel, kui lapsed on kodust pikemalt ära, oleme üksteisel mitu päeva järjest külas. Mees ei ole mind oma lastele tutvustanud ja ma ei taha ka.

Väga ükskõiksed lapsed, kes ei küsi, kus ema käib, miks teda vahest öösiti kodus ei ole ning kellega ta reisimas käib, kellega ta õhtuti telefonis lobiseb, kellega kontserdil või teatris on.

+1
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vaadake – kõik inimesed, tõepoolest, pole ühesugused. Minule on jäänud alati väga segaseks “suhte arengu” kontseptsioon. Olen aru saanud, et see käib kuidagi niiviisi, et tutvumine, viisakas kohtamiste periood, tekivad tunded, siis (mingi kindel arv kohtumisi või nädalaid-kuid) seksuaalakt, mis tsementeerib kõik, siis üsna ruttu kooselu, siis romantiline ettepanek mehe poolt, abielu, lapsed….. Miks peab suhe koguaeg kuhugi arenema? Kas ei või olla suhe midagi sellist, mis on koguaeg sama? Muidugi ma saan aru, et kõik asjad elus on muutuses ja liikumises, aga et koguaeg peaks midagi teistmoodi tegema hakkama….. Miks ei võiks inimesed lihtsalt aegajalt kokku saada? Miks peab koos elama? Ja kui ei ole meeletut ühist lastesaamise ideed ja soovi – kas üldse peab teise inimese sugulastega ka tuttavaks saama? Mõnele inimesele on tema lähedased (vanemad, lapsed) väga-väga olulised ja nende arvamus oluline, aga teisele jälle mitte. Eriti 40+ vanuses näiteks uue partneri puhul vanematele tutvustamine….miks üldse? Eks kuidagimoodi elulistes situatsioonides mingi selgus tuleb majja, kui oma sugulastega räägid, et “käisin Jaaniga teatris” või “teeme Toomasega pika nädalalõpu Viinis” jne. Kuid peab arvestama ka sellega, et äkki teise inimese vanem on nö sita iseloomuga – tahaksite sellega üldse tuttav olla, kui näiteks mõõdetakse pealaest jalatallani ning siis sapiselt öeldakse, et “selle vastu vahetasidki Reelika välja või?” või “ei teadnudki, et sulle paksukesed meeldivad!”.

Ja kui mõelda siinsete argumentide peale, et kord nädalas kokkusaamine on kõrge suguhaiguste risk vmt….oh! kõigil ei ole selliseid hirme. Pealegi saab suguhaiguseid väga edukalt hankida ka koos elades. Ning kui on olemas minu lapsed ja sinu lapsed, ongi kõige mõistlikum lahendus siiski eraldi elada, mitte hakata lapsi segama kuskile, kus nad võibolla end kõige mugavamalt ei tunne.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selliseid klassikalisi sünnipäevi, et on pikk laud ja siis kutsutakse sõbrad ja sugulased kokku, me ka ei harrasta. Oleme seltsimatud nohikud, aga koos õnnelikud.

Koos ei grilli, seltskonnas ei viibi, reisil ei käi? Ma ei näe küll mingit suhet teil, suvalised kaks head tuttavat koos aega veetmas, kogu lugu.

See on muidugi huvitav, et need, kes koos grillivad, on pere ja need, kes koos hommikuti muna praevad, ei ole pere.

Põhimõtteliselt on mul ükskõik. Pika ja lasterohke abieluga sai mul pereelust ja pereüritustest mõõt täis. Mina tahaksin käia grillimas ja reisimas ning pidada jõule ja tähtpäevi üksi või kahekesi koos armsa inimesega. Minu jaoks on see siiani olnud kättesaamatu luksus. Kui ma mõtlen, et pean ka edaspidi hakkama jõulu-ja grillipidusid korraldama ja reisidel käima enda ja oma mehe sugulasi ja lastekarja kaasa vedades, siis ei, aitäh. Las siis olla ainult seksisuhe või ainult teretuttavad, aga vähemalt vaikne ja rahulik elu.

+11
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt on mul ükskõik. Pika ja lasterohke abieluga sai mul pereelust ja pereüritustest mõõt täis. Mina tahaksin käia grillimas ja reisimas ning pidada jõule ja tähtpäevi üksi või kahekesi koos armsa inimesega. Minu jaoks on see siiani olnud kättesaamatu luksus.

No aga sul ju on see mees, miks te ei käi siis? Mismoodi see luksus on? Ei pea ju lastega käima, ei reisidel ega mujal. Miks te kahekesi kuskil ei käi?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise teismeline poeg sattus meie peale kohe esimesel õhtul, seega tuli tutvuda kohe. Naise emaga tutvusin kolmandal kuul.

Aga oma eksabikaasa emaga tutvusin kolmandal kooseluaastal. Isaga ei tutvunudki, kuigi too endiselt elus ja ei ela kaugel.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt on mul ükskõik. Pika ja lasterohke abieluga sai mul pereelust ja pereüritustest mõõt täis. Mina tahaksin käia grillimas ja reisimas ning pidada jõule ja tähtpäevi üksi või kahekesi koos armsa inimesega. Minu jaoks on see siiani olnud kättesaamatu luksus.

No aga sul ju on see mees, miks te ei käi siis? Mismoodi see luksus on? Ei pea ju lastega käima, ei reisidel ega mujal. Miks te kahekesi kuskil ei käi?

Käimegi. Mõne meelest ei ole see õige suhe ja võiksid olla ikkagi armsad pereüritused, siis oleme pere. Kui kahekesi käime, siis oleme seksisõbrad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Käimegi. Mõne meelest ei ole see õige suhe ja võiksid olla ikkagi armsad pereüritused, siis oleme pere. Kui kahekesi käime, siis oleme seksisõbrad.

Kuule, keegi ei viitsi koguaeg perega kusagil reisil käia. Küll on lapsed kodus või lapsed vanavanematega reisil, küll naine sõbrannadega või mees sõpradega. Igal inimesel peab ikka oma aeg ka olema.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Põhimõtteliselt on mul ükskõik. Pika ja lasterohke abieluga sai mul pereelust ja pereüritustest mõõt täis. Mina tahaksin käia grillimas ja reisimas ning pidada jõule ja tähtpäevi üksi või kahekesi koos armsa inimesega. Minu jaoks on see siiani olnud kättesaamatu luksus.

No aga sul ju on see mees, miks te ei käi siis? Mismoodi see luksus on? Ei pea ju lastega käima, ei reisidel ega mujal. Miks te kahekesi kuskil ei käi?

Käimegi. Mõne meelest ei ole see õige suhe ja võiksid olla ikkagi armsad pereüritused, siis oleme pere. Kui kahekesi käime, siis oleme seksisõbrad.

Kuidas saab keegi kellegi abikaasat ja laste isa nimetada seksisõbraks?

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi kellegi abikaasat ja laste isa nimetada seksisõbraks?

Mõni nimetab oma laste isa näiteks kallaks, kuigi mees pole selle lille nägugi. Mõni tupsukeseks, mõni jurakaks. Mis sul sellest.

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kuidas saab keegi kellegi abikaasat ja laste isa nimetada seksisõbraks?

Mõni nimetab oma laste isa näiteks kallaks, kuigi mees pole selle lille nägugi. Mõni tupsukeseks, mõni jurakaks. Mis sul sellest.

Ja mis sul sellest on, mis mul sellest? Ega siis kalla all lille ei mõelda vaid kalla tuleb sõnast kallis. Seksisõbraks ikka ei nimetaks.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau! Plaan oli oma sõpra tutvustada lastele mõne aasta pärast, aga nüüd paari Perekooli kommentaari pärast tehti lausa pidulik õhtusöök kogu perega. Päris huvitav!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ja mis sul sellest on, mis mul sellest? Ega siis kalla all lille ei mõelda vaid kalla tuleb sõnast kallis. Seksisõbraks ikka ei nimetaks.

Kalla palataliseeritult mingi rämeda jorsi kohta on nii idiootne lämin, ükskõik millest see sinu arvates tuleb.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau! Plaan oli oma sõpra tutvustada lastele mõne aasta pärast, aga nüüd paari Perekooli kommentaari pärast tehti lausa pidulik õhtusöök kogu perega. Päris huvitav!

Ilmselgelt ajab lolli juttu. Ei suutnud seda 2 aasta jooksul teha, vaevalt, et kunagi suudab. Enne jõuavad ilmselt lahku minna, kui lastele tutvustatakse. Ju on mehel midagi väga viga, kui tutvustada ei juleta. Joodik või vägivaldne.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu mees tutvustas mind oma emale veel enne, kui meist paar sai. Ja ülejäänud perele kohe kui kokku kolisime. Mehel on ka laps eelmisest kooselust, temale tutvustas mind kuu aega peale kokku kolimist.

Mina tutvustasin teda oma perele ca kuu aega peale kokku kolimist.

Sõprade-tuttavate kohta ei mäleta, ausalt, nii ammu aega tagasi oli see 🙂

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Naise teismeline poeg sattus meie peale kohe esimesel õhtul, seega tuli tutvuda kohe.

Fui, ma kujutan ette, kui röve see olukord võis pubekale olla. Tuleb rahulikult koju ja emmel mingi võõras kalkun sinna veetud, ökk. Ja siis tehakse mingit tutvustustamise tseremooniat, et kallis laps, saa tuttavaks, sinu uus issi, ma just praegu ise ka tutvusin temaga, aga tundub tore onu, eks.

+4
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Fui, ma kujutan ette, kui röve see olukord võis pubekale olla. Tuleb rahulikult koju ja emmel mingi võõras kalkun sinna veetud, ökk. Ja siis tehakse mingit tutvustustamise tseremooniat, et kallis laps, saa tuttavaks, sinu uus issi, ma just praegu ise ka tutvusin temaga, aga tundub tore onu, eks.

Võimalik, et teismeline sattus seksile peale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

3 kuud peale tutvumist. Mul oli teismeline ja väikelaps. Käisime ühisel väljasõidul. Süda lihtsalt ütles et on see õige ja ei valetanud, me 20 aastat koos.

Enne seda oli mitu kaaslast keda lastele ei näidanudki.

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kalla palataliseeritult mingi rämeda jorsi kohta on nii idiootne lämin, ükskõik millest see sinu arvates tuleb.

Jälle see OT möllab siin.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu selle teema tulemusel võtsin siis nädalavahetusel kätte ja tutvustasin oma partnerit oma lastega. Tegin natuke pidulikuma lõunasöögi ja kutsusin mehe enda poole, lapsed olid ka kodus. Sõime, rääkisime juttu, kõik oli sõbralik ja viisakas.

Nüüd ma ei ela enam porduelu (loe: visiitsuhet), vaid olen aus naine loodetavasti.

Kokku kolimine ja abiellumine ei ole meil küll jätkuvalt teemaks. Ühiseid jõule ei tule, sest me soovime jõulud kui perepüha kumbki oma lastega veeta ja koos lastega oma eakaid vanemaid külastada. Mulle tundub see päris isekas, et jõulude kui perepüha nimel peaksime oma lapsed kuskile ühisesse kohta suruma ja oma eakad vanemad ka kohale tooma. Las parem jääb kõik nii, nagu on.

Selliseid klassikalisi sünnipäevi, et on pikk laud ja siis kutsutakse sõbrad ja sugulased kokku, me ka ei harrasta. Oleme seltsimatud nohikud, aga koos õnnelikud.

Kas visiitsuhe on siis porduelu? Ma pidasin visiitsuhet samuti üheks suhtevormiks, kui see on kahele sobiv ja toimib kahe inimese vahel ja on kokku lepitud. Mu paar head tuttavat on sellises suhtes, nad on kunagi abielus kõik olnud, lapsed on suured, elasid aastaid üksi, siis 50+ vanuses leidsid teise inimese, aga kokku kolida ei soovinud, ja on toimiv visiitsuhe olnud.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Vau! Plaan oli oma sõpra tutvustada lastele mõne aasta pärast, aga nüüd paari Perekooli kommentaari pärast tehti lausa pidulik õhtusöök kogu perega. Päris huvitav!

Ilmselgelt ajab lolli juttu. Ei suutnud seda 2 aasta jooksul teha, vaevalt, et kunagi suudab. Enne jõuavad ilmselt lahku minna, kui lastele tutvustatakse. Ju on mehel midagi väga viga, kui tutvustada ei juleta. Joodik või vägivaldne.

Mürgimaod ussitavad siin oma lõbuks. Igas asjas leitakse vigu. Tutvutakse lapsega kohe esimesel kohtumisel:rõve olukord pubekale. Lükatakse tutvumist mitu aastat edasi: varjamine ja valetamine. Tehakse õhtusöök ja tutvutakse: jälle vale. Käid partneriga kahekesi reisimas ja üritustel: miks ei käida lastega, kuhu jäävad jõulud perega ja grillimine sugulastega. Käid perega: miks te eraldi ei käi, igaühel peab oma aeg ka olema. Lõpuks kehtib ikka kuldne rahvatarkus, et terve maailma meele järele ei jõua keegi olla. Tuleb teha nii nagu endale meeldib ja las ussid sisisevad edasi. Vingujad pole oma suhtega rahul ja elavad seda teiste peale välja.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 91 kuni 120 (kokku 170 )


Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?