Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 170 )

Teema: millal teid tutvustati lastele /vanematele?

Postitas:
Kägu

Tuleb teha nii nagu endale meeldib ja las ussid sisisevad edasi. Vingujad pole oma suhtega rahul ja elavad seda teiste peale välja.

Kes sul siin vingub peale sinu?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

K*rgperendust on Eestis ikka ebanormaalselt palju. Rõve.

Vägisi paneb mõtlema, et võibolla oli meid orjastanud ristisõdijatel ikkagi õigus – valdab täielik moraalitus, miski ei ole püha, miski ei ole au sees, käib ainult üks laulmine ja tantsimine koguaeg.

Muudkui maha ja taha arvad? Ei ole päris nii, aga elus tuleb ette üht koma teist ühtedel koma teistel kel pikk elu.

Mina ise olin sellise lapse rollis, kellele tuli kasuisa. Soovitan soojalt sellises vanuses lastele kummalegi kinkida kolm erinevat šokolaadi. Kokku kuue šokolaadi kulu, aga lastel jääb eluks ajaks meelde ning tugev alus headeks suheteks on pandud. (Nad ei pea neid korraga ära sööma, ei söönud ka mina, imetlesin tükk aega).

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kogu selle teema tulemusel võtsin siis nädalavahetusel kätte ja tutvustasin oma partnerit oma lastega. Tegin natuke pidulikuma lõunasöögi ja kutsusin mehe enda poole, lapsed olid ka kodus. Sõime, rääkisime juttu, kõik oli sõbralik ja viisakas.

Nüüd ma ei ela enam porduelu (loe: visiitsuhet), vaid olen aus naine loodetavasti.

Kokku kolimine ja abiellumine ei ole meil küll jätkuvalt teemaks. Ühiseid jõule ei tule, sest me soovime jõulud kui perepüha kumbki oma lastega veeta ja koos lastega oma eakaid vanemaid külastada. Mulle tundub see päris isekas, et jõulude kui perepüha nimel peaksime oma lapsed kuskile ühisesse kohta suruma ja oma eakad vanemad ka kohale tooma. Las parem jääb kõik nii, nagu on.

Selliseid klassikalisi sünnipäevi, et on pikk laud ja siis kutsutakse sõbrad ja sugulased kokku, me ka ei harrasta. Oleme seltsimatud nohikud, aga koos õnnelikud.

Kas visiitsuhe on siis porduelu? Ma pidasin visiitsuhet samuti üheks suhtevormiks, kui see on kahele sobiv ja toimib kahe inimese vahel ja on kokku lepitud. Mu paar head tuttavat on sellises suhtes, nad on kunagi abielus kõik olnud, lapsed on suured, elasid aastaid üksi, siis 50+ vanuses leidsid teise inimese, aga kokku kolida ei soovinud, ja on toimiv visiitsuhe olnud.

50+ sobibki visiitsuhe, et käiakse teatris ja reisidel ja üksteisel külas. Selles vanuses ju seksuaalset aktiivsust nagunii enam pole ja peret ei luua.

+1
-7
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

50+ sobibki visiitsuhe, et käiakse teatris ja reisidel ja üksteisel külas. Selles vanuses ju seksuaalset aktiivsust nagunii enam pole ja peret ei luua.

Mõnus jaa, ei kujuta juba viimased 20 aastat ette, et kellegagi päriselt koos elaksin. Reedest pühapäevani, lisaks reisid nädal-kaks-no ideaalne. Muul ajal oma elu.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las ma meenutan, kui olime natuke üle aasta koos olnud, siis riburadapidi tutvusin mehe vanematega ja mees minu emaga ja mina mehe pojaga. Mul lapsi pole.

Muide, koos oleme u 12 aastat ja meie vanemad/ema pole omavahel kohtunud. Tean, et paljude jaoks see imelik, aga me pole kumbki suur sünnipäevapidaja vmt ja kohtume eraldi üritustel minu ja mehe sugulastega.

Absurdne, et su vanemad pole 12 aasta jooksul näinud inimest, kes nende tütrega koos elab. Minu jaoks ulme.

+4
-5
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absurdne, et su vanemad pole 12 aasta jooksul näinud inimest, kes nende tütrega koos elab. Minu jaoks ulme.

Kust sa seda välja küll lugesid? Perekooli klassika, loetust aru ei saada ja muudkui mölisetakse.

+5
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisin mehe esimese öö järgsel hommikul koju, vaeste tudengite asi. Teadsin, et erinevalt tema ühikatoast kodus mu ema-isa midagi ikka talle süüa annab. Olime käinud lühidalt ja vanemad enne ei teadnudki, et mul poiss on. Söötis ema me kõhud täis, pakkis talle kotitäie kartuleid ja konserve kaasa ja kui mees minema läks, ütles mulle, et ärgu ma kartku – kui ka rasedaks jäin, nemad isaga aitavad. Edasi said neist nii head sõbrad, et kui näiteks mul läks tööl kauem, siis mees sageli ütles, et läheb siis vahepeal tunnikeseks mu emale appi puid tegema või kardinaid vahetama, ei passi üksi kodus. Isaga sai ka hästi läbi, aga jututeemad sobisid emaga. Ma istusin nendega nagu tumm, kui nemad vastastikku vaimukusi ja tsitaate pildusid või makilt oma lemmiklugusid mängisid. Pean ütlema, et kui koguneme igal aastal mu ema sünniaastapäeva pidama, siis minu mees on ainus, kes iga kord silma märjaks saab… Isaga käisid nad isa viimastel eluaastatel koos kalal, seenel, murakal, ehkki mees on mul ikka pehmelt öeldes parkettide päält.

+13
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Viisin mehe esimese öö järgsel hommikul koju, vaeste tudengite asi. Teadsin, et erinevalt tema ühikatoast kodus mu ema-isa midagi ikka talle süüa annab. Olime käinud lühidalt ja vanemad enne ei teadnudki, et mul poiss on. Söötis ema me kõhud täis, pakkis talle kotitäie kartuleid ja konserve kaasa ja kui mees minema läks, ütles mulle, et ärgu ma kartku – kui ka rasedaks jäin, nemad isaga aitavad. Edasi said neist nii head sõbrad, et kui näiteks mul läks tööl kauem, siis mees sageli ütles, et läheb siis vahepeal tunnikeseks mu emale appi puid tegema või kardinaid vahetama, ei passi üksi kodus. Isaga sai ka hästi läbi, aga jututeemad sobisid emaga. Ma istusin nendega nagu tumm, kui nemad vastastikku vaimukusi ja tsitaate pildusid või makilt oma lemmiklugusid mängisid. Pean ütlema, et kui koguneme igal aastal mu ema sünniaastapäeva pidama, siis minu mees on ainus, kes iga kord silma märjaks saab… Isaga käisid nad isa viimastel eluaastatel koos kalal, seenel, murakal, ehkki mees on mul ikka pehmelt öeldes parkettide päält.

Sul tundub olevat väga südamlik mees.

+11
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Las ma meenutan, kui olime natuke üle aasta koos olnud, siis riburadapidi tutvusin mehe vanematega ja mees minu emaga ja mina mehe pojaga. Mul lapsi pole.

Muide, koos oleme u 12 aastat ja meie vanemad/ema pole omavahel kohtunud. Tean, et paljude jaoks see imelik, aga me pole kumbki suur sünnipäevapidaja vmt ja kohtume eraldi üritustel minu ja mehe sugulastega.

Absurdne, et su vanemad pole 12 aasta jooksul näinud inimest, kes nende tütrega koos elab. Minu jaoks ulme.

Kõik ei suhtlegi omavahel. Mina ämm ja minu ema kohtusid elus paar korda. Mingi aasta pärast meie kooselu algust ja siis esimese lapse katsikule tulles, kus minu ema tuli katsikule ja kohtus minu ämmaga õues ja ämm läks tööle/naabri juurde kartulit võtma) ja vahetasid kaks lauset. Peale seda nad enam ei kohtunud kunagi. Pärast elasime meie eraldi ja minu ema käis siis seal.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Absurdne, et su vanemad pole 12 aasta jooksul näinud inimest, kes nende tütrega koos elab. Minu jaoks ulme.

Issake. See, kes seda kirjutas, kirjutas ju selgelt, et nenne vanemad omavahel pole kohtunud. On kohtunud tema ämma ja äiaga ja tema kaasa kirjutaja vanematega. Aga vanemad omavahel mitte. Ka minu vanemad ja mehe ema-isa kohtusid esimest korda alles siis, kui pulmapäeva eel varem peokohta ööbima saabusid. Enne ponud mingit põhjust ühtesid teise mandri-Eesti otsa ajada…või veel kaugemale – saarele – kus siis elasime meie tulevase abikaasaga.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma pole ka oma tütre elukaaslase ja lapse isa vanemaid näinud, kuigi nad on koos elanud juba üle 10. aasta. Lihtsalt on läinud nii. Pidime lapselapse sünnipäeval kohtuma, aga meie pere jäi koroonasse ja jälle ei saanud kokku.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Meie üks poeg läks oma elukaaslasest lahku, kui laps oli 2.aastane. Laps on neil nüüd 5.aastane ja me mehega pole kordagi kohtunud eksminia vanematega. Nüüd ehk ei kohtu ka enam, kuna nad lahus. Peamine põhjus minu arusaamist mööda on: meie poeg on ise nadi suhtleja ja ei soosinud seda, kuna eei istunud ise ka eriti oma sugulastega kunagi ühisviibimistel koos, äärmisel juhul tuli koosolemise ajal imbus vaikselt seltskonda ja siis ka nii, et ukselt tere ja siis kadus kööki sööma hoopis. Teine põhjus, et meie mehea ka polnud järelikult väga huvilised, kuna noored ei organiseerinud seda ja siis me arutasime, et ega ei peagi ju, mees pelgab alati, et äkki saavad olema seda tüüpi, et hakkavadki käima ja meie elu organiseerima ja korraldama, kes mida peab tegema ja kes mida ostma. Mõni ehk imestab, et kuskohast selline mõtlemine siis. Aga see on olnud meil ühe teise lapse elukaaslase emaga, kes selliseks aktivistiks osutus, kuni hakkas meile graafikuid koostama, millal me puhkuse võiks võtta, et siis lapsi hoida ja kingituste jaoks raha kogumisi jne.
Viimane põhjus see, et selle lahkuläinud poja ämm siis ise ka ei soovinud seda, kuna algatust ei tulnud ka tema poolt.- Nii et pole vaid meie teema.
Tundub paras jant ja keeruline, kuid meil ongi suhted sellised. Ma ei tea, kas kõigil, aga üks inimene, kellele seda kord kirjeldasin, ütles, et see ongi tavaline, kõigil on nii. Nagu seebikas.

+8
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin ligi 5 aastat suhtes ja mu vanemad ning mu toonase kaaslase vanemad ei kohtunud ka kordagi omavahel ning ma ei pidanud seda isegi imelikuks. Kuna vahemaa 100km ja vanemad mu kodulinna sattusid ehk korra aastas kui sedagi, siis ei tekkinud ka kuidagi olukorda, et mu ämm-äi oleks nendega kokku puutunud. Läksime ammu lahku ja mu vanemad ei näinudki kordagi mu eksi vanemaid ning ei mõelnud sellele isegi enne kui seda teemaarendust siin lugesin.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Soovin tutvuda ja tutvustada võimalikult varakult ja suhte alguses. Lähedaste pealt on kohe näha, kui miski on tegelikult valesti ja saab kiirelt ära lõpetada suhte, kui mingi jama olema peaks.

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Küsisin ainult, mis on visiitsuhte hind, mida üks naine, laste ema on nõus maksma. Kas inimene teadvustab ohte ja teab mitu teist inimest temaga suhtes on.

Seda saad sa ainult endalt küsida, sest teised naised teevad nii nagu ise tahavad oma visiitsuhetes, kui nad neid tahavad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Eks see oleneb mis eesmärk suhtel on ja kui vanad on lapsed.

Kui lapsed nii suured et kohe-kohe kodust välja lendavad ja kooselu (vähemalt mitte koos lastega) nagunii plaanis pole, siis pole tõesti ju tutvustamisega kiiret.

Minu lapsed olid praeguse kaaslasega tutvudes alles 10 ringis ja mina tahtsin meest, kellega potensiaalselt mõne aja pärast võiks hakata ka koos elama.

Tutvustasin teda lastega umbes 2-3 kuu pärast tutvumist, kui suhe oli juba enam-vähem kindel aga sõbrana alguses ikkagi. Kuna mul on ka meestuttavaid, kes ongi ainult sõbrad, nt. hobikaaslased, siis lastele polnud see ka mingi väga eriline sündmus 🙂

Esimene tutvustamine käis siis nii, et läksime kõik koos lastele põnevasse muuseumisse. Edaspidi hakkasimegi käima koos lastega aegajalt üritustel ja mujal väljaspool kodu ja siis mees ka meil külas käima jne.

Eks lapsed muidugi said aru ka varsti et tegemist pole lihtsalt sõbraga 🙂
Umbes 1,5a peale tutvumist hakkasimegi mehega koos elama ja elame siiani. Lastega saab hästi läbi ja kõik õnneks toimib.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu lapsed olid praeguse kaaslasega tutvudes alles 10 ringis ja mina tahtsin meest, kellega potensiaalselt mõne aja pärast võiks hakata ka koos elama.

Potentsiaalselt on see sõna. Jäta meelde.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Selles vanuses ju seksuaalset aktiivsust nagunii enam pole ja peret ei luua.

“ei looda” on eesti keeles õige.

Ja seksuaalset aktiivsust on küll ja veel ning ega lastega pere pole ainus pere.

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma olin ligi 5 aastat suhtes ja mu vanemad ning mu toonase kaaslase vanemad ei kohtunud ka kordagi omavahel ning ma ei pidanud seda isegi imelikuks. Kuna vahemaa 100km ja vanemad mu kodulinna sattusid ehk korra aastas kui sedagi, siis ei tekkinud ka kuidagi olukorda, et mu ämm-äi oleks nendega kokku puutunud. Läksime ammu lahku ja mu vanemad ei näinudki kordagi mu eksi vanemaid ning ei mõelnud sellele isegi enne kui seda teemaarendust siin lugesin.

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

Kui lapsi pole, siis pole tõesti vahet, milline naine just käesoleval hetkel seksipartner on.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

Kui lapsi pole, siis pole tõesti vahet, milline naine just käesoleval hetkel seksipartner on.

Loen ja imestan, iga päev. Vahel mõtlen, et kõik teemad on nähtud, aga no ei. Kuidas Aab nii olla, et kui elatakse koos ja on juba lapsed, siis mehe ja naise vanemad pole üksteist näinud??? Saan aru, et iga paari aasta tagant vahetuvad paarilise vanemaid ei jõua kogu aeg tutvustada, eks piinlik ka natuke, aga hiljem…tänapäeva moodne Värk tekitab ausalt imestust ja ka õudu. Mismoodi nii saab elada?

0
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

Kui lapsi pole, siis pole tõesti vahet, milline naine just käesoleval hetkel seksipartner on.

Loen ja imestan, iga päev. Vahel mõtlen, et kõik teemad on nähtud, aga no ei. Kuidas Aab nii olla, et kui elatakse koos ja on juba lapsed, siis mehe ja naise vanemad pole üksteist näinud??? Saan aru, et iga paari aasta tagant vahetuvad paarilise vanemaid ei jõua kogu aeg tutvustada, eks piinlik ka natuke, aga hiljem…tänapäeva moodne Värk tekitab ausalt imestust ja ka õudu. Mismoodi nii saab elada?

Aga minu tekitavad õudu selle vestluse estofiilid või jumal teab kes nad olla soovivad. Minu jaoks on oluliselt väärtuslikumad need postitused, kus inimesed ennast väljendavad, ka põhjendavad, miks nende elu on nagu on. Täiesti arusaamatuks jäävad postitused, kus antakse teistele hinnaguid valitud peremudeli osas või kirjaoskuse kohta. Rääkige endast, ärge halvustage teisi.

Kui ei ole oma kaaslase lähiperega kohtutud, siis võib seal olla sada põhjust, nt elatakse välismaal või vangis, keelebarjäär, lihtsalt väga teistsugused inimed, ühel on alkoholiga probleem jne, jne. Nt minul on nii, et mina väga soovin oma kaaslase vanematega kohtuda, kuid kuna nagu sobilikku juhust pole olnud, siis see on ka ok. Ega suhte tugevust ei näita see, et palju oma kaaslast teistele on näidatud. 🙂

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma elasin laste isaga pea 20 aastat koos ja meie vanemad pole kordagi ametlikult tutvunud. Miks peaks?

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

Kui lapsi pole, siis pole tõesti vahet, milline naine just käesoleval hetkel seksipartner on.

Loen ja imestan, iga päev. Vahel mõtlen, et kõik teemad on nähtud, aga no ei. Kuidas Aab nii olla, et kui elatakse koos ja on juba lapsed, siis mehe ja naise vanemad pole üksteist näinud??? Saan aru, et iga paari aasta tagant vahetuvad paarilise vanemaid ei jõua kogu aeg tutvustada, eks piinlik ka natuke, aga hiljem…tänapäeva moodne Värk tekitab ausalt imestust ja ka õudu. Mismoodi nii saab elada?

Aga minu tekitavad õudu selle vestluse estofiilid või jumal teab kes nad olla soovivad. Minu jaoks on oluliselt väärtuslikumad need postitused, kus inimesed ennast väljendavad, ka põhjendavad, miks nende elu on nagu on. Täiesti arusaamatuks jäävad postitused, kus antakse teistele hinnaguid valitud peremudeli osas või kirjaoskuse kohta. Rääkige endast, ärge halvustage teisi.

Kui ei ole oma kaaslase lähiperega kohtutud, siis võib seal olla sada põhjust, nt elatakse välismaal või vangis, keelebarjäär, lihtsalt väga teistsugused inimed, ühel on alkoholiga probleem jne, jne. Nt minul on nii, et mina väga soovin oma kaaslase vanematega kohtuda, kuid kuna nagu sobilikku juhust pole olnud, siis see on ka ok. Ega suhte tugevust ei näita see, et palju oma kaaslast teistele on näidatud. ????

Jutt pole sellest, et sa pole oma kaaslase vanemaid näinud, vaid muttkäod ohivad juba selle üle, kui sinu vanemad pole sinu kaaslase vanemaid näinud.

Võtku siis mõlema poole onud-tädid-lehma lellepojad ka juba ette. Nood ikka on kõik omavahel kohtunud?

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

Kui lapsi pole, siis pole tõesti vahet, milline naine just käesoleval hetkel seksipartner on.

Loen ja imestan, iga päev. Vahel mõtlen, et kõik teemad on nähtud, aga no ei. Kuidas Aab nii olla, et kui elatakse koos ja on juba lapsed, siis mehe ja naise vanemad pole üksteist näinud??? Saan aru, et iga paari aasta tagant vahetuvad paarilise vanemaid ei jõua kogu aeg tutvustada, eks piinlik ka natuke, aga hiljem…tänapäeva moodne Värk tekitab ausalt imestust ja ka õudu. Mismoodi nii saab elada?

Ma väljendasid end valesti. Pidasin seda silmas, et vanemad pole näinud selle inimese vanemaid, kellega nende laps koos elab. See on minu jaoks ulme. Seda, et koos elavad inimesed pole oma kaasadw vanemaid näinud, oleks juba ebareaalsuse tipp.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ma elasin laste isaga pea 20 aastat koos ja meie vanemad pole kordagi ametlikult tutvunud. Miks peaks?

Vangis oli keegi või, kuidas see muidu võimalik on?

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ausaltöelda pole minu vanemad mu mehe vanematega ka kokku puutunud ja ma ei pea seda imelikuks. Mis neil teineteisega asja?

Kui lapsi pole, siis pole tõesti vahet, milline naine just käesoleval hetkel seksipartner on.

Loen ja imestan, iga päev. Vahel mõtlen, et kõik teemad on nähtud, aga no ei. Kuidas Aab nii olla, et kui elatakse koos ja on juba lapsed, siis mehe ja naise vanemad pole üksteist näinud??? Saan aru, et iga paari aasta tagant vahetuvad paarilise vanemaid ei jõua kogu aeg tutvustada, eks piinlik ka natuke, aga hiljem…tänapäeva moodne Värk tekitab ausalt imestust ja ka õudu. Mismoodi nii saab elada?

Aga minu tekitavad õudu selle vestluse estofiilid või jumal teab kes nad olla soovivad. Minu jaoks on oluliselt väärtuslikumad need postitused, kus inimesed ennast väljendavad, ka põhjendavad, miks nende elu on nagu on. Täiesti arusaamatuks jäävad postitused, kus antakse teistele hinnaguid valitud peremudeli osas või kirjaoskuse kohta. Rääkige endast, ärge halvustage teisi.

Kui ei ole oma kaaslase lähiperega kohtutud, siis võib seal olla sada põhjust, nt elatakse välismaal või vangis, keelebarjäär, lihtsalt väga teistsugused inimed, ühel on alkoholiga probleem jne, jne. Nt minul on nii, et mina väga soovin oma kaaslase vanematega kohtuda, kuid kuna nagu sobilikku juhust pole olnud, siis see on ka ok. Ega suhte tugevust ei näita see, et palju oma kaaslast teistele on näidatud. ????

Jutt pole sellest, et sa pole oma kaaslase vanemaid näinud, vaid muttkäod ohivad juba selle üle, kui sinu vanemad pole sinu kaaslase vanemaid näinud.

Võtku siis mõlema poole onud-tädid-lehma lellepojad ka juba ette. Nood ikka on kõik omavahel kohtunud?

Minu ja mehe vanemad suhtlevad omavahel, tütarde meeste vanematega suhtleme, mu mõistus ei suuda uskuda, et selline asi ei ole tavapärane. Saan aru, kui on mõjuv põhjus, tõesti kas vangis või padujoodikud, aga et tavalised normaalsed pered ei ole näinud,elge, mis tahate, aga see pole kuskilt otsast normaalne.

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Minu ja mehe vanemad suhtlevad omavahel, tütarde meeste vanematega suhtleme, mu mõistus ei suuda uskuda, et selline asi ei ole tavapärane. Saan aru, kui on mõjuv põhjus, tõesti kas vangis või padujoodikud, aga et tavalised normaalsed pered ei ole näinud,elge, mis tahate, aga see pole kuskilt otsast normaalne.

Ma siiralt loodan, et tulevik mind mõne sinusuguse võih-jummel-vanamuti pojukesega kokku ei vii. Päris kohutav oleks, kui lisaks minu elu korraldamisele sa minu vanemate ellu ka pead trügima. Ela oma elu ja lase teistel ka elada.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju, kommunikatsioonipuudelised toodavad uut kommunikatsioonipuudelist põlvkonda.

Läbikimine on just sellepärast oluline, et lapselapsel jätkuksid head suhted ka lahku minnes, õnnetuse läbi vanema kaotades jms. Siis on kontakt loodud ja laps kasvab täisväärtuslikult heades soojades peresuhetes, kus üksteist kuulatakse, pereliikmetest hoolitakse ja hoitakse ja toetatakse. Aga eks selliseid peresid jääb järjest vähemaks, kus seda tähtsaks peatakse. Kokkuvõttes suhete loomine (lapsele soodsa kasvukeskkonna loomine kokkuvõttes) vajab aega aga aega kulutatakse mõtetuste peale.

Kahju.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kahju, kommunikatsioonipuudelised toodavad uut kommunikatsioonipuudelist põlvkonda.

Läbikimine on just sellepärast oluline, et lapselapsel jätkuksid head suhted ka lahku minnes, õnnetuse läbi vanema kaotades jms. Siis on kontakt loodud ja laps kasvab täisväärtuslikult heades soojades peresuhetes, kus üksteist kuulatakse, pereliikmetest hoolitakse ja hoitakse ja toetatakse. Aga eks selliseid peresid jääb järjest vähemaks, kus seda tähtsaks peatakse. Kokkuvõttes suhete loomine (lapsele soodsa kasvukeskkonna loomine kokkuvõttes) vajab aega aga aega kulutatakse mõtetuste peale.

Kahju.

Loe oma tekst enne postitamist läbi, paranda kordused ja kirjavead.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 121 kuni 150 (kokku 170 )


Esileht Pereelu ja suhted millal teid tutvustati lastele /vanematele?