Esileht Lapse ootamine Millal teised rasedust märkasid?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millal teised rasedust märkasid?

Postitas:

Tere,

Küsimus pealkirjas. Mul endal 7+ alles ja täna siis kolleeg vaatas kõhtu ja küsis….eitasin, sest rasedus niii väike ja pole veel kellelegi rääkinud.
Olen ise 90kg ja kaalu pole juurde tulnud ja eelnevatest rasedustest on rippkõht ja just mõtlesin, et ega nüüd küll välja ei paista, aga hoopis vastupidine olukord. Mees ka nv ütles, et kõht hakkab juba ette tulema, aga ma ei võtnud seda tõsiselt

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Märkasid 20+ nädalal. Mees ja mina nägime varem muidugi. 😀
Mõnel saab kihe aru et rase, olen ise ka pannud tähele ja siis hakkavad igasugused vabandused tulema (ah AB peal ja söön palju jne). 12+ nädalani on kuigi vaikimine täitsa okei. 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimene rasedus hakkas teistele välja paistma u 20+. Siis ütlesin ka tööl, enne polnud keegi aru saanud, et rase olen. Teist last ootasin, siis tuli mulle endale märgatav kõhuke ette u 14+, millal teised märkama hakkasid, ei oskagi öelda, sest olin siis esimese lapsega veel lapsehoolduspuhkusel, nii et ei olnud väga kedagi, kes üllatuse oleks saanud. Lähedasemad inimesed siis juba teadsid, et teist last ootan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nähtav kõht tuli ette 16.ndast nädalast. Olen üsna väike ja peenike ja paistis varakult välja. Aga üks töökaaslane hiljem ütles, et ta sai juba varem aru, sest rase naine pidavat teistsuhune olema ja osadel see nö paistab kohe välja.
Arvasin, et see on niisama külanaiste jutt aga vb siis nii ongi.
Ise ma küll tähele ei pannud, et oleks teistmoodi käitunud. Söömis ja muud tavapärased harjumused olid ka ikka kõik samad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

7+ nädalal veel küll midagi näha ei ole, eriti veel kui nagunii ülekaaluline oled.

Minul hakkasid inimesed aru saama kuskil 15+ nädala paiku ja siis ka mitte igaüks.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

21.-22.nädala paiku. Riietusest oleneb palju 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuidagi ebatõenäoline küll, et 90 kg juures juba 7ndl rasedusega seonduvad muutused silmaga märgatavad on… samas no kes teab, keha võib muutuda ja kui sinna juurde lisada see, et mõni rase muutub kogu olekult, siis vbl võimalik.
Ise olen ka mitme algusjärgus raseda inimese osas mõelnud ära, et ta on vist rase ilma, et midagi silmaga otseselt märgata oleks – inimese olek muutub, tema harjumused, liigutused jne, mõni muutub näost.

Endal 4 rasedust. enamvähem kogu aeg normaalkaalus või selle alumisel piiril olnud. kõrvaltvaataja pilgule need silma hakanud erinevatel aegadel, kuid vahemikus 16-24 ndl. Kõige hiljem hakkas rasedus välja paistma mul teise lapsega, see oli siis umbes 24 nädala kanti või hiljem. neljandaga kõige varem, kuskil 16 ndl.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul 10 nädalat ja täna kolleeg ütles, et naised juba ammu arutavad, et ma vist ootan.
Eitada tundus ka vale

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli plaanis tööl rääkida 20ndal nädalal, sest olin lugenud, et umbes siis on esimese raseduse korral kõhtu näha, aga reaalsuses polnud mul juba umbes 14-15 nädal enam midagi varjata

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Lapse ootamine Millal teised rasedust märkasid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.