Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal tekkis unisus?

Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )

Teema: Millal tekkis unisus?

Postitas:

Millal teil tekkis raseduse ajal unisus, lõunauinak. Kas juba kohe peale rasestumist, nädal hiljem, kuu hiljem?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:06; 26.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuskil 5-6n algas. Vahepeal kadus nagu ära see, nii 12-20n oli ehk suht ok olla. Aga siis muutusid mul ööd rahutuks. Ärkan mitu korda öö jooksul, sest kuskilt on kange, vaja WC-s käia vms ja juba mitu kuud on jälle lõunauinak sõber (kui vähegi õnnestub seda teha). Hetkel 29+

Lisan, et esimese rasedusega oli väsimus ainult algul ja vaid mõned nädalad (8-11 umbes). Ning alles enne sünnitust u nädal tegin jälle lõunauinakut.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul täpselt samamoodi nagu Käol 16:52 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul just on alanud see aeg kus mu energia lihtsalt kaob,nädalaid 30.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tapselt samad symptomid mis eelkonelejal.
nyyd lippan ka oositi wc vahet ja kell 4 laheb yldse uni ara.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tapsel samad symptomid mis Kaol 16:52.
algul oli uni ja nyyd jooksen wc vahet.
kell 4 hommikul on uni kadunud.
8-10 ndl oli hea, nyyd aga ajab jalle iiveldama hommikust ohtuni.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul oleks veel sama küsimus tundlikuse ja tujukuse kohta ka. Millal tundsite, panite tähele tujude muutumist?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 26.02 16:06; 26.02 17:52;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unisus oli 8.-13. nädala vahel. Tujukust ei ole siiani tulnud. Olen täiesti tavaline mina edasi, ei mingit enese kui maailma ainukese raseda ületähtsustamist.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Unisus tuli kohe, minu arvates juba ov ajal. Ei teagi, vbl siis see, et miski toimus kurnas mu keha. Paranes nii 10 rasedusnädala paiku kuid nüüdseks juba päeval tagasi. Öösel magan selle rasedusega väga halvasti, magada tahaks aga samas olen nagu ärkvel. Iiveldus kestab kahjuks siiamaani, seda küll nüüd vahelduva eduga. vahepeal oli helgemaid päevi, nüüd aga enam mitte…
Esimene laps on poeg ja ei iiveldanud kordagi. Ei tea kes siis nüüd teine on…
Tujud puuduvad. Kuid vahepeal kui keegi midagi valesti ütleb siis nutt tuleb kurku küll. Samas ei ole aega selle rasedusega sellistele asjadele tähelepanu pöörata sest kodus veel üks väike laps ja töö-kool.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli 6-10 nädal kõige hullemad, väsimus oli kogu aeg ja iiveldas ka. Siis 12-30ndl on küll ideaalne aeg olnud, ei mingeid suuri vaevusi ja ööuned on siiani head, kuigi jooksen wc vahet, jään kohe uuesti magama. Nüüd aga hakkab uuesti väsimus peale tükkima, võimaluse korral olen ka lõunauinakuid teinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pärast sünnitust. Oi kus siis tahaks alles magada… Ausalt, rasedad, magage 20 tundi ööpäevas, sest pärast sünnitust enam ei saa.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 11 postitust - vahemik 1 kuni 11 (kokku 11 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal tekkis unisus?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.