Esileht Pereelu ja suhted Millal treenite väikeste lastega naised?

Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Teema: Millal treenite väikeste lastega naised?

Postitas:
Kägu

Selleks, et trenn ikka korralikult mõjuks võiks ju trennis käia ca. 4 korda nädalas. Hmm, aga kuidas selline aeg võtta väikeste laste kõrvalt, endal küll sellist võimalust pole. Peaks hakkama lapsehoidjale sellisel juhul maksma.

Please wait...
Postitas:
ValgeVaarikas

RE: Millal treenite väikeste lastega naised?

Issi on siis tibuga kodus ja paneb ta magama. Teeb veel samal ajal vahel ka kergemaid tööasju. Trenn 4x nädalas hilisõhtul 75min. Pole probleemi.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina teen kodus trenni. laps ise on 1,5a vana.

Please wait...
Postitas:
Kägu

väikeste lastega ma ei treeni. vahel hantlitega küll.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina treenin lapse käru lumes lükates ja mitu kilomeetrit poodi vantsides.On ka auto olemas aga meelega ei kasuta seda vaid sumpan lumes.Saan roosad põsed,värske vaimu ja pekkidest ka lahti.Kasu missugune!

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Miss Maple

Käin võimalusel jalgsi tööle ja koju. Üks kord nädalas käin trennis ja siis on lastega lapsehoidja. Aga ma ei tee mingit koormustrenni, lihtsalt oma lõbuks veidi liigutan. Minu meelest ei saagi väikeste laste kõrvalt trenniks aega võtta, sest see tuleb siis selle arvelt, et sa oma lapsi eriti tihti ei näe. Kui inimene just öösel ei taha trenni teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mina treenin lapse käru lumes lükates ja mitu kilomeetrit poodi vantsides.On ka auto olemas aga meelega ei kasuta seda vaid sumpan lumes.Saan roosad põsed,värske vaimu ja pekkidest ka lahti.Kasu missugune![/tsitaat]

täiesti mõttetu vastus ju!Sa saad aru, et inimene mõtles treeningut treeningsaalis!
Jah, eks kõik me sumpame lumes ringi, kõnnime jala ja mida veel. Kui tahad korraliku koormust kogu kehale ja erinevatele lihasgruppidele, siis lumes sumpamisest jääb äärmiselt väheks.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 5 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Selleks, et trenn ikka korralikult mõjuks võiks ju trennis käia ca. 4 korda nädalas. Hmm, aga kuidas selline aeg võtta väikeste laste kõrvalt, endal küll sellist võimalust pole. Peaks hakkama lapsehoidjale sellisel juhul maksma.[/tsitaat]

spordiklubides on ka mängutoad, kuhu saab lapse jätta. Mina kasutasin seda varianti. Käisin trennis hommikupoolikul ja laps mängis hea meelega seal.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kas su lapsel isa siis ei ole? Ma ei saa aru sellistest naistest, kes lepivad, et laps on ainult tema mure. Mul üks sõbranna ka selline. Hädaldab, et ei saa kodunt kuhugi. Kui ütlen, et las siis mees hoiab last, on suu vett täis ja ütleb ainult moka otsast, et ei hoia.
Aga jah, spordiklubides nendes kallimates-korralikumates on enamuses lastehoiud olemas. Uuri järele.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

täiesti mõttetu vastus ju!Sa saad aru, et inimene mõtles treeningut treeningsaalis!
Jah, eks kõik me sumpame lumes ringi, kõnnime jala ja mida veel. Kui tahad korraliku koormust kogu kehale ja erinevatele lihasgruppidele, siis lumes sumpamisest jääb äärmiselt väheks.[/tsitaat]

Julgen vastu vaielda! Omal beebi ja väikelaps. Kui ikka sellise ilmaga paksus lumes 1.5-2 tundi käru lükata, siis treenib see meeletult hästi nii võhma kui kõiki kere skeletilihaseid. Tuharad, jalad, õlavööde ja kõht ning selg saavad ikka korralikult vatti. Kui väikelapsega aktiivselt (ja teadlikult) 1.5 tundi kelgumäest üles-alla lipata, siis on see intervalltreening, mis võtab mu olulisest rohkem läbi kui 1h jõusaalis jooksulindil lippamist või ükskõik milline rühmatreening. Ja kui peale seda tuppa jõudes natuke kõhulihaseid või muid lihasgruppe natuke peale treenida, siis on seda kõike küll ja veel.

Muide- mu mees alati väga heas vormis olnud, tegeleb võitluskunstidega ja kui ta esimese lapsega 2-3 korda nädalas lumega 2h käruga ringi traavis, hüppas ta vastupidavus sellisele tasemele, et trennikaaslased ei jõudnud ära imestada, uurisid, et mida ta ometi lisaks teeb, sest senised vastupidavustreeningud, mida ta võhma parandamiseks põhitrenni kõrvalt tegi, ei andnud pooltki sellist tulemust :)!

Aga kordan veelkord, see annab tulemuse loomuliult ainult siis kui ikkagi teadlikult korralikult tempot teha, mitte niisama uidata, nagu tõesti enamik emasid, keda mina kärutams või kelgumäe otsas tammumas kohtan. Ja ma tõesti tahaks näha sellist atleeti, kes on vormis, mille puhul selline koormus täiesti mõttetu on! Selliseid ei leidu kindlast mitte emmede hulgas, kellel üldse igasuguseks treeningus keeruline aega leida. Teine asi on muidugi see kui naine tahabki lihtsalt midagi muud, näiteks fännab zumbat või spinnitrenni ja niisisi tahab tegeleda just sellega, et oleks midagi ka \”hingele\”.

Aga nüüd teemasse ka. Käingi 4 korda nädalas ka \”päris\” trennis. 2 hommikupoolikut on ema-lapse trenn, kus siis beebiga rassin, vanem laps seni spordiklubi lastetoas. Ja kui korralikult kaasa teha, saab seal päris hea koormusega trenni. Ja veel kahel korral käin õhtuti kui mees lastega kodus.

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Nõus viimase käoga. Eile olin oma kahesega kaks tundi kelgutamas, ikka nii, et laps süles pooljooksuga mäkke ja kelguga koos alla, lõpuks olid jalad all nagu sült. Täna jälle sai lumes pikem käruring tehtud. Olen ka mõelnud, et kuidas on üldse võimalik laste kõrvalt ülekaalu käes vaevelda, nii palju on ju liigutamiseks võimalusi. Mänguväljakutel pole ka mõtet niisama istuda, seal saab edukalt leiutada viise, kuidas ronimispuude peal harjutusi teha.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Jah, eks kõik me sumpame lumes ringi, kõnnime jala ja mida veel. Kui tahad korraliku koormust kogu kehale ja erinevatele lihasgruppidele, siis lumes sumpamisest jääb äärmiselt väheks.[/tsitaat]

Täitsa rumal jutt. Miks trennisaali ronida ja leiutada/muretseda kuhu laps panna. Lapsega saab ka edukalt võhmale, mis on trenni mõte ju. Vanker staadioni kõrvale ja sörkjooksu tegema.

Mina kimasin väikelapsega nii, et tegin kelgusõitu, ikka lõbusat ja vahvat.

Mäest üles ja alla… jne. Sumpad käruga pargis jne.

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]Nõus viimase käoga. Eile olin oma kahesega kaks tundi kelgutamas, ikka nii, et laps süles pooljooksuga mäkke ja kelguga koos alla, lõpuks olid jalad all nagu sült. Täna jälle sai lumes pikem käruring tehtud. Olen ka mõelnud, et kuidas on üldse võimalik laste kõrvalt ülekaalu käes vaevelda, nii palju on ju liigutamiseks võimalusi. Mänguväljakutel pole ka mõtet niisama istuda, seal saab edukalt leiutada viise, kuidas ronimispuude peal harjutusi teha.
[/tsitaat]

Heh, näed siis, leiab endale perekoolist veel mõttekaaslasi :). Mul ka endal kahe lapsega tekkinud täitsa isiklik \”mänguväljaku rutiin\”. Näiteks kaalukiik on ideaalne triitsepsi ja reiete siskülgede treenimiseks jne. Mul vist kõigi lihasgruppide treenimiseks mänguväljakule kohaldatavad harjutused välja mõeldud. Vahepeal mõtlesin lausa, et peaks mingi treeningvideo või käsiraamatu ajapuuduses vaevlevatele emmedele välja andma :).

Please wait...
Postitas:
Kägu

Täitsa rumal jutt. Miks trennisaali ronida ja leiutada/muretseda kuhu laps panna. Lapsega saab ka edukalt võhmale, mis on trenni mõte ju. Vanker staadioni kõrvale ja sörkjooksu tegema.

Mina kimasin väikelapsega nii, et tegin kelgusõitu, ikka lõbusat ja vahvat.

Mäest üles ja alla… jne. Sumpad käruga pargis jne.[/tsitaat]

Trenni mõte POLE saada võhmale, mis loll jutt see on! Näha on, et oled trennikauge inimene. Need arvavad kõik, et piisab kõndimisest ja sörkimisest. Miks ei saada aru, et mõned tahavad enamat???
Ja ma käin ka kelgutamas lapsega, aga ei ei pea seda mingiks spordiks, vaid meelelahutuseks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Trenni mõte POLE saada võhmale, mis loll jutt see on! Näha on, et oled trennikauge inimene. Need arvavad kõik, et piisab kõndimisest ja sörkimisest. Miks ei saada aru, et mõned tahavad enamat???
Ja ma käin ka kelgutamas lapsega, aga ei ei pea seda mingiks spordiks, vaid meelelahutuseks.[/tsitaat]
Ma olen meesterahvas, kes teinud omal ajal kaks korda päevas trenni ja olnud hobikorras isegi treener ning ütlen sulle otse ja ausalt- su enda jutt on loll ja sa pole suutnud eelnevaid postitusi isegi mõttega läbi lugeda.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen meesterahvas, kes teinud omal ajal kaks korda päevas trenni ja olnud hobikorras isegi treener ning ütlen sulle otse ja ausalt- su enda jutt on loll ja sa pole suutnud eelnevaid postitusi isegi mõttega läbi lugeda.[/tsitaat]

ha-haaa, oled sa jah meesterahvas ja treener ka veel 🙂 Ma tean, mida räägin ja olen spordiga ka tööalaselt seotud 🙂

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ma olen meesterahvas, kes teinud omal ajal kaks korda päevas trenni ja olnud hobikorras isegi treener ning ütlen sulle otse ja ausalt- su enda jutt on loll ja sa pole suutnud eelnevaid postitusi isegi mõttega läbi lugeda.[/tsitaat]

Tere.Sina väidadki, et trenni mõte on võhmale saada? Oleneb millist trenni ja mis eesmärgil tehakse.Nt jõusaali eesmärk ei ole kohe kindlasti võhmale ajamiseks.
Sorry aga ka mina sportlasena(iga päev 2x päevas trenn) väidan, et niisama rahulikus tempos jalutamine ja lapsega kelgutamine ei ole trenn.Ei saa võrrelda inimest kes käis 2 h jalutamas ja inimest, kes tegi 2h näiteks ÜKE-t.ei ole sama tulemus tee mis tahad.

mis alal sa hobikorras treener olid?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Tere.Sina väidadki, et trenni mõte on võhmale saada? Oleneb millist trenni ja mis eesmärgil tehakse.Nt jõusaali eesmärk ei ole kohe kindlasti võhmale ajamiseks.
Sorry aga ka mina sportlasena(iga päev 2x päevas trenn) väidan, et niisama rahulikus tempos jalutamine ja lapsega kelgutamine ei ole trenn.Ei saa võrrelda inimest kes käis 2 h jalutamas ja inimest, kes tegi 2h näiteks ÜKE-t.ei ole sama tulemus tee mis tahad.

mis alal sa hobikorras treener olid?[/tsitaat]

eks hobikorras treenerid võime ju kõik olla, eks 🙂 Aga treeneriks võib end siiki nimetada see, kes on saanud vastava litsentsi ja seda pole sugugi kerge saada. Vot sellised isehakanud hobikorras treenerid ajavadki foorumites igasugust jura, näiteks, et treeningu mõte on saada võhmale ja kelgutamine on trenn. No pilates ja jooga on vist üldse mõttetud, kuna võhmale need treeningud sugugi ei aja.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Mina käin 2 korda nädalas trennis. Mees hoiab sel ajal lapsi. Rohkem ei raatsi käia. Aga kui lapsed juba magavad teen mõni õhtu jooksuringi. Nädalavahetusel teen ühe matka või läheme lastega ujuma.

Please wait...
Postitas:
Kägu

aga milleks lapse isa on?

Please wait...
Postitas:
Kägu

[tsitaat]väikeste lastega ma ei treeni. vahel hantlitega küll.[/tsitaat]

Mina küll treenin. Kodus 10kg ja 16kg kaaluvad lapsed. Üks veel ei kõnni, teine tahab niisama hüpitamist jms… Jõudu on mul küll palju rohkem, kui enne laste saamist. Üldine füüsiline vorm on ka parem. Võib-olla sellest, et mul ei ole autot, nii et kõik käigud teen jala..

Netist leiab kindlasti harjutusi ka, mida koos lapsega teha. Laps rõõmus, ema treenitud 🙂 aga ma mõistan, et spordiklubis käimine on ka puhkehetk ilma lasteta. Ja samas on see hea võimalus lastel nii kaua isaga aega veeta.

Please wait...
Postitas:
Rabakana

[tsitaat]väikeste lastega ma ei treeni. vahel hantlitega küll.[/tsitaat]
Aga sa proovi. Laps kukile ja väljaastesammudega mööda tuba käima näiteks.

Please wait...
Postitas:
Kägu

mis alal sa hobikorras treener olid?[/tsitaat]
kes rääkis rahulikus tempos jalutamisest?

Please wait...
Postitas:
Kägu

kes rääkis rahulikus tempos jalutamisest?[/tsitaat]

kes midagi muud väitis?

Please wait...
Postitas:
Kägu

Ei viitsinud kõiki vastuseid lugeda..Kahe väikese lapse emana, ei saa ma praeguste ilmadega kindlasti kehale vajalikku koormust (lapsed 3a1k ja 1a5k). Selleks ostsin juba pea 3aastat tagasi omale ketleri võimsa trenazööri, kõhulihaseid teen nagu nii kas hommikul vara või hilja õhtul. Treenida saan siis, kui lapsed magavad. Rasedana jalutasin palju ja tegin meeletult aiatööd!

Please wait...
Postitas:
Kägu

Minul on õnn käia sellises spordiklubis,kus kohapeal on tasuta lastehoid olemas;)

Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt
Postitas:
Kägu

Me käime mehega vaheldumisi, kui ta tuleb töölt, siis hoiab last ja mina ise trenni, pärast kui olen tagasi- läheb mees trenni. Kuna oleme tugevad harrastajad ja käime ka maratonidel, siis teeme trenni 5-6 korda nädalas.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Selleks, et ca 3 kuu jooksul tulemusi näha, piisab 2x nädalas korraga pool tundi treenimisest. Ühe korra nädalas käin ma Pilateses (see küll korraga 1h, aga treeningsaal asub 70m kaugusel koduuksest) ja lapsi hoiab mees, teise korra teen hantlitega ise trenni, pannes imiku lamamistooli. Ta vahib mind päris hea meelega.

Olulisem kui trennile kulutatud aeg, on harjutusi õgesti teha, nii et vajalikud lihased oleks õigesti koormatud. Minu eesmärk on saada talje saledaks (pilates) ning reied ja käsivarred vormi (hantliharjutused).

Kevade poole ilmselt hakkan ka võhma jaoks intervalltreeningut tegema. Jällegi lisan ühe pooletunnise treeningkorra nädalas. Kui sa ei soovi just tippudega konkureerida, siis sellest on enam kui küllalt.

Please wait...
Postitas:
Kägu

Kus spordiklubides te käite, kus lastetoad? Mina tean ainult Spartat, aga kas on veel kuskil?

Please wait...
Postitas:
Kägu

audenteses ka lastehoid

Please wait...
Näitan 30 postitust - vahemik 1 kuni 30 (kokku 36 )

Esileht Pereelu ja suhted Millal treenite väikeste lastega naised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.