Esileht Pereelu ja suhted Millal treenite väikeste lastega naised?

Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )

Teema: Millal treenite väikeste lastega naised?

Postitas:

Mees lastega kodus ja mina trennis, milles küsimus? 4x nädalas käin.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Tere.Sina väidadki, et trenni mõte on võhmale saada? [/tsitaat]Ei, ta väidab, et sa pole suutnud eelnevaid postitusi isegi mõttega läbi lugeda.
Olen temaga nõus.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Trenni mõte POLE saada võhmale, mis loll jutt see on! Näha on, et oled trennikauge inimene. Need arvavad kõik, et piisab kõndimisest ja sörkimisest. Miks ei saada aru, et mõned tahavad enamat???
Ja ma käin ka kelgutamas lapsega, aga ei ei pea seda mingiks spordiks, vaid meelelahutuseks.[/tsitaat]

Lugedes teemaalgataja postitust, siis temal oli mureks, et trenn mõjuks. Kui nõudmised on kõrged, siis võibki esiteks vingumisega kõik piirduda.
Siin pakuti lahendusi. Kas see, et vanker staadioni kõrvale ning alustada treeninguid kiirkepikõnniga või sörkjooksust on siis väär või pole see trenn?

Mind ennast küll ei ahvatle kohe peale sünnitust, prauh, mingi raske rühmatreening, kus enamus on staa¨ikad ja kõrge vastupidavusega.
Tasa ja targu – keha intensiivne liigutamine . omas tempos, lisaks imetamine(see võtab ka omajagu kaloreid) ning sealt edasi…

Ja kui laps juba suurem, et saab ka hakkama ilma emata rohkem kui tund, siis edasi tulevad trennid, kus tegeletakse teatud lihasgruppidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 3 postitust - vahemik 31 kuni 33 (kokku 33 )


Esileht Pereelu ja suhted Millal treenite väikeste lastega naised?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.