Esileht Ilu Millal trenni peale koroonat?

Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )

Teema: Millal trenni peale koroonat?

Postitas:
Kägu

Tahaks uusti alustada trennis käimisega. Tunnistan, et on  paari aastane paus sees ja nüüd põedesin  kuuaega tagasi koroonat. Ei mõtlegi mingit intensiivset kardiotrenni, aga näiteks jõusaalis jõutrenn vms.  Kui kiirelt läksite trenni peale koroona põdemist? Ise põdesin kergelt.

+3
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Mina taastusin ikka mitu kuud. Kuigi ma läksin trenni tagasi umbes kuu peale koroonat, aga trenni ikka ei suutnud teha.
Eks sa pead ise vaatama, kuidas sul enesetunne on.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artid ütlevad, et umbes  2-aastat.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artid ütlevad, et umbes 2-aastat.

Millised aratid seda ütlevad?

+7
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

14 päeva peale haigestumist läksin uuesti trenni.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

See oleneb ju ikka konkreetselt inimesest ja tema haigusest. Kes veetis nädalaid haiglas intensiivis, loomulikult ei saa veel kaua mingile trennile mõelda. Kui sul oli ainult paar päeva või nädalake kerged külmetussümptomid, siis hakkad kohe pärast karantiinist pääsemist tavalist elurütmi jätkama. Kui teemaalgataja pole paar aastat trenni teinud ja kuu tagasi põdes kergelt koroonat, siis mu arust siin on põhiline see “pole paar aastat trenni teinud”, mitte koroona põdemine. Nagunii tuleb alustada tasapisi ja kerge koormusega. Alusta kohe: esialgu pikemate jalutuskäikudega ja lihtsamate võimlemisharjutustega.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artid ütlevad, et umbes 2-aastat.

See “veits poogen” arst ütles nii või?

+1
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Kohe kui nohust jagu sain.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tahaks uusti alustada trennis käimisega. Tunnistan, et on paari aastane paus sees ja nüüd põedesin kuuaega tagasi koroonat. Ei mõtlegi mingit intensiivset kardiotrenni, aga näiteks jõusaalis jõutrenn vms. Kui kiirelt läksite trenni peale koroona põdemist? Ise põdesin kergelt.

See, et kaks aastat ilma trennita, nüüd küll häbiasi ei ole.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Artid ütlevad, et umbes 2-aastat.

See “veits poogen” arst ütles nii või?

Dr. Poogen soovitas juba koroonas olles trenni tegema hakata, poogen ju!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Ülekoormuse oht on suur, alustama peaks ikka väga ettevaatlikult – ujumisest või jalutamisest näiteks. Iga päev pikemalt ja siis vaikselt nt sörkima vähehaaval. Jõutrennist kindlasti ei alustaks või kui on kange jõusaali isu, siis alustaks mõne küki ja kätekõverdusega iga päev ja sealt siis vähehaaval edasi. Aga kõige parem on värskes õhus jalutamine ja sealt koormuse kasvatamine aeglaselt. Südamelihasepõletikku on palju peale koroonat ja igasuguseid muid tüsistusi ka, ka kergelt põdejatel.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

alusta värskes õhus jalutamisega – tempo vähehaaval kiiremaks ja maa pikemaks. Tervislik, odav, rõõmus meel ja jume takkapihta (järgmine nädal päike väljas ka).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

No see on ju kõigil erinev ja sõltub su enesetundest. Põdesime mehega koos – mina läksin trenni 1 päev peale eneseisolatsiooni lõppu. Mehel on nüüd heiagestumisest 2 nädalat, siiani on väsinud, pole söögiisu ja köhib kui hobune. Temast poleks mingit trenni minejat.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Läksin trenni u 3 nädalat peale haigust. See oli ikka suur suur viga. Selline tunne oli trennis nagu oleksin uuesti haige! Kohutav nõrkus, iga sammu peale higi voolas. Kuigi olin ka juba varasemalt õues natuke jalutanud iga päev.

Koroonaga olin pikali u nädala. Väga kergelt ei põdenud.
Seega ei soovita kibeleda trenni kiiresti. Ma ikka väga kahetsesin ja tõesti hakkasin kartma, et hakkab südamele

 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 14 postitust - vahemik 1 kuni 14 (kokku 14 )


Esileht Ilu Millal trenni peale koroonat?