Esileht Beebi ja mitmikud Millal veebruaribeebit rinnast võõrutada?

Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )

Teema: Millal veebruaribeebit rinnast võõrutada?

Postitas:

Laps ei näita erilist huvi enam tissitamise vastu (saab umbes 3 korda ööpäeva jooksul) ja olen mõelnud, et praegu oleks hea aeg teda võõrutada, sest ega ma ise ka tissitamisest niiväga vaimustuses pole kunagi olnud. Aga külmetushaiguste hooaeg kestab veel mõned kuud ja rinnapiim olevat heaks abiks immuunsussüsteemi kaitseks. Samas on kohati väidetud, et kaitse toimib vaid esimese eluaasta jooksul, hiljem rinnapiimal seda efekti pole.
Esimene laps sai rinda 9 kuud ja nädal pärast lõpetamist jäi oma esimesse nohusse. Muidugi võis ka kokkusattumus olla, aga kes teab.

Mis perekoolikad arvavad?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 17:36; 13.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et võibolla on efekti külmetushaiguste vastu ja võibolla mitte. Aga tuntav efekt on põetamise juures. Rinnalast on tunduvalt mugavan haigena \”pidada\”, kui rinda mitte söövat last. Eriti kui laps nt mingi kõhuviiruse üles korjab ja muidu on vedelikupuuduse oht. Mina hoidsin veidi üle aastast palju rinnal ja saime 1 ööga jälle terveks. Esimene lapse haigus pärast võõrutamist oli minu jaoks päris vastik.

Ausõna, kui saaks, siis imetaks ainult haiguste ajal a la koolini. Aga algatajal soovitaks siiski märtsini-aprillini võõrutamist edasi lükata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

jah, hea märkus eelmisel käol!:) Tänud!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 17:36; 13.01 18:08;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]oeh. imetaks koolini. wow!

muide laps hakkab peale 3. elukuud ise antikehi tootma, mida ta esimesel kolmel kuul vaid emalt läbi piima saab.[/tsitaat]

Jah, mingil määral hakkab tekkima, aga immuunsüsteem pole küps veel mitu aastat ja emalt saab nii kaua neid, kui ema imetab, piimast need otsa ei saa 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 4 postitust - vahemik 1 kuni 4 (kokku 4 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millal veebruaribeebit rinnast võõrutada?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.