Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal viimati õppisid midagi uut?

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Millal viimati õppisid midagi uut?

Postitas:
Kägu

Millal viimati õppisid midagi uut või omandasid mingi uue oskuse?

Kas pead oluliseks, et ennast arendada ja aeg-ajalt midagi uut juurde õppida, kasvõi nt mingi toidu tegemine vms?

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Kui asi on küsimustes, siis küsin mina ka, milleks üldse need küsimused?!

+3
-5
Please wait...

Postitas:
Kägu

Tööl õpin suht iga päev midagi uut. Mulle meeldib.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Uusi toite, no kord nädalas kindlasti. Uusi käsitöövõtteid aasta jooksul kord- paar. Lugedes aimekirjandust avastan uut pidevalt, abiks mälumänguharrastuses.  Loodan olla oma vanaema moodi, kel uute teadmiste ja oskuste vastu säilis huvi ka 80ndates eluaastates.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On tõesti ajuvaba. Kas tõesti mõni vastab, et ei, areneda pole vaja, mõttetu jne?

+2
-2
Please wait...

Postitas:
Kägu

Ma tegelikult ei kujuta ette, et on olemas inimesi, kes ei õpi iga nädal midagi uut. Kasvõi uudiseid kuulates õpid ju uue infokillu. Minult eeldab pideva õppimist töö, samut õpin pidevalt uusi oskuseid lihtsalt selleks, et elu huvitav püsiks.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Sama siin – töö eeldab pidevat uue õppimist.

Mis puutub igasugu vaba aja kursustesse, õpitubadesse jne. , siis nendest pole ammu osa võtnud. Mul on kolm väikest last ja esialgu piisab sellest, et läksin tööle tagasi.

+1
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

No ilmselgelt pole siin mõeldud igapäevaelus saadavat uut infot vms taolist. Ikka mõnda täiesti uut oskust vms.

Mina võtan regulaarselt netist kursusi, küll eesti- ja küll ingliskeelseid, Coursera, UT MOOCid ning e-koolitused jne. Käelises ma nagunii tugev ei ole ja ei huvita ka, seega näputööd või sellist ma ei õpi juurde.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Töö juures õppisin palju uut ja kasulikku.

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

õpin kutsekoolis uut eriala.
vanust 60+

+6
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

See poleks ju elu, kui midagi uut ei õpiks. Ise õpin iga päev tööks vajalikke uusi asju (e-kursustel, kirjandust lugedes, koolitustel); Duolingos hetkel 4 keelt käsil, neist 2 aktiivsemalt; hobiga seoses on koolitused, aga ka niisama Pinterestist või mujalt/kaaslastelt leitud nõkse proovin järele, nii et iga kuuga olen osavam. Päris hea stiimul õppimiseks on vajadus kedagi teist õpetada/koolitada. Isegi köögis on veel õppimist, tõesti. Head uut õpiaastat!

0
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Et on olemas selline asi nagu Meetheleos. Ja seda tänu perekoolile.

+3
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Värvisin esimest korda elus toaseina. Jube kogemus oli.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

Õppisin hiljuti selle, et Shift+F3 vajutades saab Wordis ja mujalgi väiketähed suurteks teha ja vastupidi.

+2
0
Please wait...

Postitas:
Kägu

On tõesti ajuvaba. Kas tõesti mõni vastab, et ei, areneda pole vaja, mõttetu jne?

Võib-olla mitte, aga hoopis teine asi on see, kas sellega ka reaalselt tegeletakse. Selles küsimuse mõte oligi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt

Postitas:
Kägu

Praegu õpin oma autot parandama. Täitsa huvitav on.

+2
0
Please wait...

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Esileht Ajaviite- ja muud jutud Millal viimati õppisid midagi uut?