Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal võib uuesti proovida rasedaks jääda?

Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )

Teema: Millal võib uuesti proovida rasedaks jääda?

Postitas:

Tere! Kahjuks pidin raseduse katkestama nüüd alles , 18ndal rasedusnädalal, kuna laps oli haige :/ Pole nüüd plaanis küll uuesti rasestuda kohe, aga arst ütles et umbes kuu aja pärast võib uuesti proovida. Kas kellegil on kogemusi sellega olnud ja millal on rasedaks uuesti jäänud? Tean, et keegi pole arst siin vms, aga lihtsalt ehk kellegil on juhtunud midagi taolist.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 21:40; 03.08 14:28; 03.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rasedus peetus 14+1, avastati 16+6, sündis 17+0. Kahed-kolmed päevad kästi oodata. See juhtus täpselt aasta tagasi. Pole siiani rasedaks jäänud ja võib öelda, et juba mitu kuud ei olegi üritanud. Aga mul on alati raske rasestuda olnud, äkki sul veab ja jääd kohe, kui uuesti proovid

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kuidas I trimester reeglina möödub. Kui 24/7 okseralli, pidev väsimus ja kurnatus, siis jätaks kindlasti 3-4 kuud vahet. Las organism puhkab ja kosub. Kui aga iiveldust eriti polegi ning enesetunne üldiselt hea, siis ootaks ainult ühed päevad ära. Mul on I trimester tõeline kannatuste rada, kaks korda jutti seda läbi teha küll ei tahaks 🙁 Raseduse lõpp võib ka kurnavaks minna (organism pingutab niigi 9 kuud, aga üle aasta järjest rase olla paneb ikka proovile).

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kindlasti on sul sellest valus rääkida, kuid kuidas sul KV muidu oli?Kas näidus olid korras?Jube kurb on lugeda neid juhtumeid, kus peetumised/katkestamised nii hilja on.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 11:26; 03.08 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuklavolt oli norm , ehk siis 1,6mm aga jah 10nda nädala vereproov oli korrast ära, 12nda nädala uh oli korras , aga need kaks (vereproov ja uh) andsid riski downi’le 1:179 , nii mõeldes et üsna väike võimalus, et just minu tital on midagi halvasti , sest me mehega ise oleme väga terved ja kõike. Ja ma olen alles noor ka, et ei uskunudki et midagi viga on, arstid ka alguses kohe mainisid , et ei pruugi olla midagi, et see nii väike risk jms. Kuna ma olen soomes, siis sain siin teha NIPT veretesti, ehk siis ema veenist võetud DNA, mis näitab ka lapse kromosoome ja saab lapse soo teada. See on üsnagi täpne test, ligi 99% , kuid ma ei andnud siiski alla, ma lugesin nii palju igalt poolt asju ja kõike, et see ei saa võimalik olla, et peab mingi eksitus olema… nii siis 13-14 nädalal sain selle NIPT testi tulemuse , mis oli positiivne, leiti downi kromosoome…edasi tuli lootevee uuring, enam kaotada polnud pms midagi, sest me juba olime arvestanud sellega, et laps on haige. Tehti see kah siisära , ja mingi 17ndal nädalal vms sain tulemused, mis oli 100% kindel et laps on haige… niiet oligi kõik selleks korraks… see kõik oli lihtsalt nii uskumatu, siiani on nii uskumatu, et miks just meiega pidi nii minema… nagu igalpool mainitakse, see risk on enamasti vanematel naistel, kuid on ka loomulikult erandeid. Kuna me mõlemad ei soovinud haiget last, kes oleks olnud väga haige…siis otsustasime, et katkestame, ja see toimus 18ndal nädalal. Arstid mainisid ka, et tavaliselt perre 2te downi last ei sünni, ehk ehk ehk tõesti teine kord läheb paremini…kuid siiski kohutav kartus on sees kõige suhtes. Laps oli nii oodatud, kui vähegi olla saab. Õnneks katkestamine oli tablettidega mitte kirurgiline. Ja seepärast uursingi, et kui peaks olema plaan uuesti proovida , et millal oleks sobiv aeg. Vabandust, et nüüd nii pikalt siin vastasin, aga no rääkisin kõik ära mis on, ehk kellegil läheb kunagi vaja teada midagi vms või tunneb huvi kuidas kõik läks, kuna endal on umbes sama olukord. Lihtsalt, lootust ei tohi kaotada.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 21:40; 03.08 14:28; 03.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

…ja enamus proovid olid siiski korras, ehk siis uriini prooovid mis ma koguaeg andsin, siis see mis näitab lapse kasvu taset vms, mulle hetkel kohe ei tule nüüd meelde mis selle nimi oli. Uh’s oli ka lapsel kõik olemas mis vaja, ei olnud arengust maha jäänud jms. Kuigi jah, 12nda nädala uh ei ole ka nüüd nii täpne. Niiet seepärast kõik tunduski nii uskumatu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 31.07 21:40; 03.08 14:28; 03.08 14:33;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuklavolt oli norm , ehk siis 1,6mm aga jah 10nda nädala vereproov oli korrast ära, 12nda nädala uh oli korras , aga need kaks (vereproov ja uh) andsid riski downi’le 1:179 , nii mõeldes et üsna väike võimalus, et just minu tital on midagi halvasti , sest me mehega ise oleme väga terved ja kõike. Ja ma olen alles noor ka, et ei uskunudki et midagi viga on, arstid ka alguses kohe mainisid , et ei pruugi olla midagi, et see nii väike risk jms. Kuna ma olen soomes, siis sain siin teha NIPT veretesti, ehk siis ema veenist võetud DNA, mis näitab ka lapse kromosoome ja saab lapse soo teada. See on üsnagi täpne test, ligi 99% , kuid ma ei andnud siiski alla, ma lugesin nii palju igalt poolt asju ja kõike, et see ei saa võimalik olla, et peab mingi eksitus olema… nii siis 13-14 nädalal sain selle NIPT testi tulemuse , mis oli positiivne, leiti downi kromosoome…edasi tuli lootevee uuring, enam kaotada polnud pms midagi, sest me juba olime arvestanud sellega, et laps on haige. Tehti see kah siisära , ja mingi 17ndal nädalal vms sain tulemused, mis oli 100% kindel et laps on haige… niiet oligi kõik selleks korraks… see kõik oli lihtsalt nii uskumatu, siiani on nii uskumatu, et miks just meiega pidi nii minema… nagu igalpool mainitakse, see risk on enamasti vanematel naistel, kuid on ka loomulikult erandeid. Kuna me mõlemad ei soovinud haiget last, kes oleks olnud väga haige…siis otsustasime, et katkestame, ja see toimus 18ndal nädalal. Arstid mainisid ka, et tavaliselt perre 2te downi last ei sünni, ehk ehk ehk tõesti teine kord läheb paremini…kuid siiski kohutav kartus on sees kõige suhtes. Laps oli nii oodatud, kui vähegi olla saab. Õnneks katkestamine oli tablettidega mitte kirurgiline. Ja seepärast uursingi, et kui peaks olema plaan uuesti proovida , et millal oleks sobiv aeg. Vabandust, et nüüd nii pikalt siin vastasin, aga no rääkisin kõik ära mis on, ehk kellegil läheb kunagi vaja teada midagi vms või tunneb huvi kuidas kõik läks, kuna endal on umbes sama olukord. Lihtsalt, lootust ei tohi kaotada.

Sa oled ikka uskumatult vapper! Sellist otsust polnud kindlasti kerge teha…
Edu ja jõudu edaspidiseks!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aitäh, et jagasid oma lugu.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 03.08 11:26; 03.08 19:00;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kuklavolt oli norm , ehk siis 1,6mm aga jah 10nda nädala vereproov oli korrast ära, 12nda nädala uh oli korras , aga need kaks (vereproov ja uh) andsid riski downi’le 1:179 , nii mõeldes et üsna väike võimalus, et just minu tital on midagi halvasti , sest me mehega ise oleme väga terved ja kõike. Ja ma olen alles noor ka, et ei uskunudki et midagi viga on, arstid ka alguses kohe mainisid , et ei pruugi olla midagi, et see nii väike risk jms. Kuna ma olen soomes, siis sain siin teha NIPT veretesti, ehk siis ema veenist võetud DNA, mis näitab ka lapse kromosoome ja saab lapse soo teada. See on üsnagi täpne test, ligi 99% , kuid ma ei andnud siiski alla, ma lugesin nii palju igalt poolt asju ja kõike, et see ei saa võimalik olla, et peab mingi eksitus olema… nii siis 13-14 nädalal sain selle NIPT testi tulemuse , mis oli positiivne, leiti downi kromosoome…edasi tuli lootevee uuring, enam kaotada polnud pms midagi, sest me juba olime arvestanud sellega, et laps on haige. Tehti see kah siisära , ja mingi 17ndal nädalal vms sain tulemused, mis oli 100% kindel et laps on haige… niiet oligi kõik selleks korraks… see kõik oli lihtsalt nii uskumatu, siiani on nii uskumatu, et miks just meiega pidi nii minema… nagu igalpool mainitakse, see risk on enamasti vanematel naistel, kuid on ka loomulikult erandeid. Kuna me mõlemad ei soovinud haiget last, kes oleks olnud väga haige…siis otsustasime, et katkestame, ja see toimus 18ndal nädalal. Arstid mainisid ka, et tavaliselt perre 2te downi last ei sünni, ehk ehk ehk tõesti teine kord läheb paremini…kuid siiski kohutav kartus on sees kõige suhtes. Laps oli nii oodatud, kui vähegi olla saab. Õnneks katkestamine oli tablettidega mitte kirurgiline. Ja seepärast uursingi, et kui peaks olema plaan uuesti proovida , et millal oleks sobiv aeg. Vabandust, et nüüd nii pikalt siin vastasin, aga no rääkisin kõik ära mis on, ehk kellegil läheb kunagi vaja teada midagi vms või tunneb huvi kuidas kõik läks, kuna endal on umbes sama olukord. Lihtsalt, lootust ei tohi kaotada.

Tõesti müts maha kui vapper naine! 🙁

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 9 postitust - vahemik 1 kuni 9 (kokku 9 )


Esileht Rasestumine ja lapse ootamine Millal võib uuesti proovida rasedaks jääda?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.