Esileht Hobinurk Mille järgi valite hotelli?

Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )

Teema: Mille järgi valite hotelli?

Postitas:

Reisibüroo otsib. Kesklinn ja metroo läheduses.  4* tagab suurlinnas teatud kvaliteedi.

Vaated ja rõdud, no minul on vaja vaid voodit ja normaalset vannituba. Ja kõik. Ülejääbud aja olen kuskil ära.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

asukoht, siis hinna ja pakutavae teenuste suhe

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui oluliseks peate näiteks hommikusöögivalikut?

See ongi kõige olulisem!

Et saaks ikka taskud ja käekoti toitu täis toppida: pikk päev on ju veel ees! Seda enam, et olen  kõige eest maksnud, muig.

Hiljem siis vaatab, mida muud meelepärast saab lahkudes sujuvalt kohvrisse libistada..

Kena teist jõulupüha! 🙂

+2
-10
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelle väldin, tavaliselt püüan alati maja või vähemalt suure korteri rentida. Eksootilisemates kohtades valin lodge, kus saab eraldi majakese rentida.

Hotellides peatun peamiselt seoses lendudega ja siis püüan valida hotelli võimalikult lennujaama kõrval. Hinnanguid loen, hotell peab mugav olema, seega väga odavaid ei vaata. Kui on väga pikad lennud, siis eriti hea on mõni selline Hilton või Holiday Inn, kuhu saab ennast terminalist otse magama kukutada. Kuna olen ajavahe suhtes üpris tundlik, siis vahel olen meelega ümberistumisel lendude vahe piisavalt pikaks jätnud, et saan välja magada.

Hotellis oluline seega asukoht, toa kvaliteet ja toateenindus.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleneb, kuhu ja milleks mul seda hotelli vaja on. Kooli või tööga seotud Eesti-sisestel ööbimistel olen valinud asukoha ja hinna järgi, sest ei ole tahtnud palju ööbimisele kulutada, aga siiski vaatan ka majutusasutust üldiselt, sest päris peldikus ka ööbida ei taha. Autoga minnes on oluline tasuta parkimine.

Eestis spaahotellides peatudes olen valinud sellise, kus spaa poolega ka rahule jääks. Välismaistel puhkusereisidel vaatan ikkagi eelkõige nii asukohta kui hotelli kvaliteeti, sest nt nädalaks minnes on siiski oluline, et hotellis oleks nii hea olla kui süüa ja olen nõus selle eest ka rohkem maksma. Soojamaareisidele minnes alla 4* kindlasti ei vaata, kuna enamus riikides on niikuinii tärnide tase madalam kui eestlane harjunud on, pigem eelistan 5* hotelle.

Valin üldjuhul tasuta tühistamisega hotelli, see aasta näitas ka hästi ära, et tühistamise võimalus on tähtis ja iial ei tea, mis ette võib tulla. Kui reisini on aega, siis vaatan veel jooksvalt aeg-ajalt pakkumisi üle ja vahel olen ka esialgset valikut muutnud. Loen arvustusi nii tripadvisoris kui bookingus, vahel ka trip.ee-s ja ka siit foorumist olen infot saanud. Külastajate tehtud fotod annavad ka üsna palju juurde. Jätan ka ise alati tagasisidet, nii positiivset kui negatiivset.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Asukoht on oluline – et kõik huvipakkuv oleks lähedal ja saaks päeval vajadusel hotellist läbi hüpata. Puhas peab loomulikult olema. Vaade võiks ka ilus olla, mitte mingile koledale siseõuele. Ei tohi olla suurte tänavate või raudtee kõrval – soovin öösel magada. Hommikusöök pole oluline, kui läheduses on hubaseid kohvikuid. Üldiselt valin öömaja hoolikalt, pigem maksan rohkem kui et lepin nigelate elutingimustega. Olen korra ka hotelli poole puhkuse pealt vahetanud, kuna see ei vastanud piltidel olevale.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesena vaatan hinnangu skoori – nt Bookingus alla 8 ei, vaata (tärnid ei ole mu jaoks olulised). Seejärel pildid toast, siis majutusasutusest üldiselt. Siis hommikusöögi skoor (armastan väga head toitu ning röstisai, viiner, pulbrist munapuder ja filtrikohv ei tule kõne allagi). Siis kommentaarid, asukoht ja viimasena hind. Seda seepärast, et paar korda aastas tahan tunda end kuninga kassina 🙂

Üldiselt eelistan väiksemaid butiike või kortereid – nii abikaasaga kahekesi kui lastega reisides. Lastega on esimene variant connecting toad. Abikaasaga soovime ka vanni olemasolu.

Asukoht on boonuseks. No tegelikult Aasia suurlinnades vaatan vahemaade pärast asukohta, aga seal on otsingukriteeriumites on juba üldiselt asukoht sees.

Oehhh.. Kirjutades tuleb ikka mega reisiisu 😛

+4
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina vaatan ka asukoha ja maksumuse järgi. Hotellis olemine minu jaoks mingi eraldiseisev nauding ei ole ja kuna me reeglina liigume mööda sihtriiki ringi, siis samas öömajas ööbime vaid ühe või kaks ööd. Mina küll ei vaata hommikusöögivaliku järgi hotelle aga on öömajasid, kus hommikusöök on ülirikkalik sama hinna eest ja teises alla igasugust arvestust. Tasub lugeda külastajate tagasisidet.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 09:19; 28.12 09:34; 28.12 22:52; 28.12 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ajaviiteteema. Ei ole plaanis hetkel kuhugi reisima minna, küll aga tulevikus ja lappan bookingust sihtkoha hotelle.

Mida peate oluliseks, mis hotellis kindlasti teie arvates olemas olema peaks? Kui oluliseks peate näiteks hommikusöögivalikut?

hind, asukoht, reiting.

viimastel aastatel olen oma perega reisides aru saanud, et hommikusöök pole meile oluline.

oleme alati , peaaegu alati valinud hommikusöögiga ööbimiskoha. just laste pärast, aga lõppenud on see sellega, et keegi lastest ei söö. joovad oma mahla ära, pika hambaga väikse ampsu ja ongi kõik. ise söön selle pärast, et makstud on ???? muidu pole ma üldse hommikusöögi inimene, pole kunagi söönud aga npoh… ja mees on ka vägisi sööja hommikuti. alates järgmisest hotellist, valime ainult hinna ja asukoha järgi.

ja külmik peab toas olema, võiks veekeetja ka olla.

otsin ööbimisi perele (6in) maks 100.- öö.

Minul sama kogemus. Lapsed vaid nokivad hotellide hommikusööke ja igavene vaev on neid õigeks ajaks üles saada ja pestud- riietatud, enne kui hotelli hommikusöök lõppeb. Mulle lastega reisides meeldibki pigem võtta külaliskorterid, meile on tähtis pliidi ja külmkapi olemasolu. Siis võivad lapsed rahulikult pidžaamas ärgata ja süüa ning hommik ei ole nii valuline. Lennujaamas üürin kohe auto, siis pole transfer oluline. Lastega on ka lihtsam, kui korter või maja on nii eraldi, et lapsed saaksid pärast päev otsa enda vaos hoidmist õhtul lõpuks mürada ja hääle kõvemaks lasta. Väga väsitav on mitmetärnihotellis neid õhtul ka veel kogu aeg manitseda. Aga jah, mina reeglina vaatan öömajasid, kus saab nelja inimesega 25-55 euroga öö mööda saata. Sest nelja inimese piletid ja autorent ja väljas söömised on kulukad niigi.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 09:19; 28.12 09:34; 28.12 22:52; 28.12 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hommikusöök ja reitingud. Meie armastame end peale hommikusööki veel sättida ja siis linna peale minnes lõunal teeme vaid kerge supi või ampsu, ei raatsi valget aega raisata. Õhtul istume sõpradega tunde restoranis jälle, aga siis pime, ükskõik. Seepärast hommikusöögi reitingud on kõige olulisemad. Voodi pehmus pole minu jaoks mingi teema, täitsa ükskõik.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste pärast just hommikusööke vaatasimegi. Need lapsed me trallitame päeva jooksul nii ära, et õhtul nad ei soovi mitte hotellis valjemat häält teha ja ringi hüpata, vaid kell 20 kukuvad diivani ette vaibale magama. Pikad jalgsitiirud, palju elamusi päeval. Ma siin räägin umbes 8-13 aastastest, väiksemad kukuvad magama veel varem ja suuremad peavad 22ni vastu. Ilmselt oleneb ka, mis see päev otsa tehtud on. Kui selle siise pole üldse mahtunud liikumist, siis muidugi ei väsi nad ära. Kuigi ma pole sportlik, siis mingil reisil krutib mulgi päevas mingi 15 000 sammu ikka igal juhul ära, lastel oluliselt enam, need jooksevad ju veel edasi ja tagasi ja ronivad, hüppavad jne.

Ja kui siis 8-13-aastane on 11-12 tundi maganud suurema õhtusöögita ja snäkkideta, siis on ta hommikul näljane nagu hunt, eriti pahur, kui peab veel ootama, kuni vanemad end hommikusöögivalmis seavad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 18:23; 25.12 20:50; 28.12 18:48; 28.12 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste pärast just hommikusööke vaatasimegi. Need lapsed me trallitame päeva jooksul nii ära, et õhtul nad ei soovi mitte hotellis valjemat häält teha ja ringi hüpata, vaid kell 20 kukuvad diivani ette vaibale magama. Pikad jalgsitiirud, palju elamusi päeval. Ma siin räägin umbes 8-13 aastastest, väiksemad kukuvad magama veel varem ja suuremad peavad 22ni vastu. Ilmselt oleneb ka, mis see päev otsa tehtud on. Kui selle siise pole üldse mahtunud liikumist, siis muidugi ei väsi nad ära. Kuigi ma pole sportlik, siis mingil reisil krutib mulgi päevas mingi 15 000 sammu ikka igal juhul ära, lastel oluliselt enam, need jooksevad ju veel edasi ja tagasi ja ronivad, hüppavad jne.

Ja kui siis 8-13-aastane on 11-12 tundi maganud suurema õhtusöögita ja snäkkideta, siis on ta hommikul näljane nagu hunt, eriti pahur, kui peab veel ootama, kuni vanemad end hommikusöögivalmis seavad.

No meil on ka ikka ka reis pidev jalgadel liikumine, aga seda enam on õhtul virilad ja ei suuda enam reegleid järgida. Seda, et hüppamise- jooksmise energia otsa saab, pole ma oma laste puhul veel täheldanud, ka mitte 10 km matka järel. Matkal küll võivad üks hetk jalad lohisem hakata aga mitte hotelli jõudes. Hommikul võtavad külmkapist oma jogurti vm. Ja ei pea pahurana ootama ja riietuma.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 09:19; 28.12 09:34; 28.12 22:52; 28.12 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eda, et hüppamise- jooksmise energia otsa saab, pole ma oma laste puhul veel täheldanud, ka mitte 10 km matka järel.

Njah. Siis küll. Lapsed on erinevad.

Meie omale lastekarjale suhkrut pärast kl 14 ei anna (andnud) ja hotellist ära linnapeal hulkumas olime ka oluliselt kauem kui see 2,5 tundi, mis 10 km läbimiseks matka mõttes aeglases tempos kuluks. Ehk siis lapsed läbivad oluliset rohkem päevas kui 10 km, nemad ju ei kõnni võõras põnevas keskkonnas optimaalset minimaalset trajektoori pidi punktist A sirgjoonelt punkti B nagu teeb seda minusugune täiskasvanu, kes üritab energiat kokku hoida ja jalgu säästa 🙂

0
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 25.12 18:23; 25.12 20:50; 28.12 18:48; 28.12 23:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

eda, et hüppamise- jooksmise energia otsa saab, pole ma oma laste puhul veel täheldanud, ka mitte 10 km matka järel.

Njah. Siis küll. Lapsed on erinevad.

Meie omale lastekarjale suhkrut pärast kl 14 ei anna (andnud) ja hotellist ära linnapeal hulkumas olime ka oluliselt kauem kui see 2,5 tundi, mis 10 km läbimiseks matka mõttes aeglases tempos kuluks.

Mägedes ei ole 10 km matka paari tunni teema. Aga noh, see ei olegi tähtis siin teemas. Eks peabki igaüks oma laste ja harjumuste järgi neid hotelle ja öömajasid valima.

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 4 korda. Täpsemalt 28.12 09:19; 28.12 09:34; 28.12 22:52; 28.12 23:07;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hotelli broneerimine – https://hotellook.com Otsib korraga paljude pakkujate saitidelt. Sama hotelli hinnad võivad päris palju erineda. 

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on reisil olles bookinud samaks päevaks endale hotelli?

Autotrippidel teeme seda pidevalt. Enam-vähem pärastlõunaks on selge, kui palju veel sõita viitsime. Või oleme jõudnud mõnda lahedasse kohta, kus tahame pikemalt ringi vaadata. Oleme seda teinud palju aastaid, väga harva on mingi probleem olnud. No et ei leia just kõige meeldivamat hea hinnaga, aga peavarjuta pole iial jäänud. Oleme reisinud nii kahekesi kui ka neljakesi, vahel  ka mudilane  kaasas, ei midagi keerulist.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ajaviiteteema. Ei ole plaanis hetkel kuhugi reisima minna, küll aga tulevikus ja lappan bookingust sihtkoha hotelle.

Mida peate oluliseks, mis hotellis kindlasti teie arvates olemas olema peaks? Kui oluliseks peate näiteks hommikusöögivalikut?

Parajalt ruumi, normaalne asukoht vastavalt reisi eesmärgile, kindlasti rõdu v terrass ja vann vannitoas, tasuta WiFi hinna sees. Hommikusöök pole oluline, ma ei söö kunagi hommikust.

0
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selles järjekorras – asukoht, hind ja siis hommikusöök. Viimasel reisil loobusime hommikusöögist, kuna see oli kommentaaride põhjal kesine ja maksis hingehinda, aga muidu hotell sobis. Siis sõime lähedal kohvikus. Hind on oluline, reisil tahaks raha muu kui magamise peale raisata. Rõdu on tore boonus, toa suurus või tärnid üldse ei huvita. Bookingus vaatan pilte ja loen kommentaare. Mida viimasel ajal ka tuleb vaadata, on aeg, mil hotelli sisse pääseb – paljudel hotellidel on see aeg nii napp, et kuidagi ei klapi lennuaegadega. No ja kui koeraga reisime, siis peab hotell loomi lubama.

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mida viimasel ajal ka tuleb vaadata, on aeg, mil hotelli sisse pääseb – paljudel hotellidel on see aeg nii napp, et kuidagi ei klapi lennuaegadega.

Seda vaatame ka auroreisidel. Kui on ikka kirjas, et 12-17, siis mõni kord olen helistanud ja saanud ka hiljem sisse, aga enamasti valin ikka muu koha, kui on selline ajapiirang.

Viimasel reisil loobusime hommikusöögist, kuna see oli kommentaaride põhjal kesine ja maksis hingehinda, aga muidu hotell sobis. Siis sõime lähedal kohvikus.

Me oleme tihti hommikusöögist loobunud, kuigi see on hinnas olnud. Mingis Pariisi hotellis oli see täiesti jube. No ei tahtnud seda keemiat igal hommikul. Varnas oli teenindus nii aeglane, et ei suutnud oma omletti ära oodata ja mingis Malta hotellis samuti. Ega palju muud sooja toitu ka valida polnud. Suvalises Berliini hotellis saime oma pulbrist valmistatud munaroa ja maitsetu kohvi küll kätte, aga pärast maitsmist  läksime mujale sööma. Ja vahel loobume ka õhtusöögist, kui see pole juba 2 õhtut järjest maitsenud (kuigi kommentaarid on vägagi ok olnud). Nt Kreetal ühes armsas mereäärses  hotellis. Ikka juhtub. Sellega oleme alati arvestanud, et ka hinnas sisalduvad toidud pole alati meie meele järgi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olude sunnil väga mujale ei reisi kui eestisse, aga hotellivalik baseeruks siiski asukohal. normaalne kohv võiks olla.

lisaks olen see ketser, kes paneb muna ja võileiva salvrätikusse ja söön hiljem, kui tuju peale tuleb. mis teha, kui enne isu pole.

+1
-8
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

valik reisi eesmärki arvestades, asukoht, toa suurus ja hotellis tahaks kindlasti ka h.sööki

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Linnareisidel eelistan AirBnB’d, esiteks armastan hommikul vara voodis kohvi juua ja uudiseid lugeda, hotellis ei selleks võimalust olla, teiseks siis on võimalus külmkappi kohalikku head kraami osta ja teha meelepärane (hommiku)söök. Laste puhul (ja ka enda puhul) on mugav, et on olemas pesumasin, ei pea kaasa võtta igaks päevaks aluspesu, sokke, särke jne. Lisaks tihti jõuab lennuk kohale hommikul, hotelli saab sisse 14-16, aga AirbBnB puhul oleme alati saanud kohe sisse, ei pea ootama kohvrid näpus. Võtame tavaliselt suurema korteri, kus on ka rõdu, et siis saad seal kohvitada-veinitada. Ka sõpradega reisides oleme võtnud mitme magamistoaga korteri, mugavam, kui oleksime eraldi hotellitubades. 

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Lihtsalt ajaviiteteema. Ei ole plaanis hetkel kuhugi reisima minna, küll aga tulevikus ja lappan bookingust sihtkoha hotelle.

Mida peate oluliseks, mis hotellis kindlasti teie arvates olemas olema peaks? Kui oluliseks peate näiteks hommikusöögivalikut?

hind, asukoht, reiting.

viimastel aastatel olen oma perega reisides aru saanud, et hommikusöök pole meile oluline.

oleme alati , peaaegu alati valinud hommikusöögiga ööbimiskoha. just laste pärast, aga lõppenud on see sellega, et keegi lastest ei söö. joovad oma mahla ära, pika hambaga väikse ampsu ja ongi kõik. ise söön selle pärast, et makstud on 😛 muidu pole ma üldse hommikusöögi inimene, pole kunagi söönud aga npoh… ja mees on ka vägisi sööja hommikuti. alates järgmisest hotellist, valime ainult hinna ja asukoha järgi.

ja külmik peab toas olema, võiks veekeetja ka olla.

otsin ööbimisi perele (6in) maks 100.- öö.

6 inimest 100.- eurot öö tundub küll ulme. Ööbite kämpingutes? Ei küsi paha pärast…

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma olude sunnil väga mujale ei reisi kui eestisse, aga hotellivalik baseeruks siiski asukohal. normaalne kohv võiks olla.

lisaks olen see ketser, kes paneb muna ja võileiva salvrätikusse ja söön hiljem, kui tuju peale tuleb. mis teha, kui enne isu pole.

Sel juhul normaalne inimene ostab  selle muna ja võileiva talle sobival ajal hiljem meelepärasest kohvikust… Piinlik.

+7
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nii ei tee, aga ei mõista miks piinlik peaks olema, et ta oma muna hiljem sööb. Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

+4
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nii ei tee, aga ei mõista miks piinlik peaks olema, et ta oma muna hiljem sööb. Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

Hommikusöögilauast või üldse mingist buffeelauast ei ole lubatud toitu kaasa võtta.

+5
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kõige esimesed 2 asja, mida vaatan, on hind ja asukoht. Siiani oleme reisinud perega ja ühe öö hind perele on 100 euro ringis. Oleme üldiselt rahule jäänud, mingit šokki pole saanud.

Asukoht võiks olla selline, et ei peaks lähima huvipakkuva kohani jõudmiseks taksot võtma. Seega eelistatud on keskus. Muidugi, kui plaanis oligi veeta päev looduses, matkata või ujuda, siis võib majutuda ka metsa või veekogu äärde.

Hommikusöök on tore boonus. Kui hotelli kohv ei meeldi, siis joome enda oma. Meil on alati reisil kaasas pakk lahustuvat kohvi ja keeduspiraal. Lõunasööki ei söö me hotellis peaaegu mitte kunagi, kuna oleme päevasel ajal enamasti väljas. Õhtusöök – no võib kah.

Veel mängib natukene rolli majutuskoha suurus. Populaarsetes turismimaades nagu Türgis ja Egiptuses on paljud hotellid tohutu suured kombinaadid hiigelpikkade koridoride ja lõputute numbritubaderidadega. Selleks et jõuda oma toast näiteks sööma, tuleb läbida ebamõistlikult pikk vahemaa ja mingit hubasust sellised kombinaadid ka ei tekita. Selle asemel vaatame (kui plaanis on näiteks nädalane pakettreis ühte kohta), kas hotellil on olemas mõnus aed.

 

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Võtan sobiva piirkonna öömajad parima reitingu järjekorras ette (vaatan et reiting ei oleks kujunenud väga väikese hulga vastajate pealt) ja hakkan sealt noppima omale vastuvõetava hinnaga pakkumisi või siis panen kohe mingi ülemise hinnapiiri ette, millest üle nagunii kindlalt ei maksaks. Nende seast valin järgmise satsi välja eelkõige piltide ja üldmulje järgi – kas tundub meeldiv keskkond, kus olla. Siis juba vaatan-süvenen täpsemalt, sõltuvalt reisi laadist, sihtkohast jne. Mõnikord on sõltuvalt reisist ka mingi esmane kriteerium, milel kohe panen paika, nt et ainult hommikusöögiga kohad, või ainult oma köögiga korterid, vmt.

+2
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hehh. Mõni teeb hotelli valides kõrgkooli väärilise uurimistöö.

+2
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll nii ei tee, aga ei mõista miks piinlik peaks olema, et ta oma muna hiljem sööb. Kas on parem, et hotell tonnide kaupa neid söömata mune prügikasti loobib?

Hommikusöögilauast või üldse mingist buffeelauast ei ole lubatud toitu kaasa võtta.

Pole kunagi selliseid silte näinud. Usun, et kui paluda köögi teenindajat, siis pakivad nad sulle hommikusöögi karpi ilma ühegi piiksuta.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 30 postitust - vahemik 31 kuni 60 (kokku 90 )


Esileht Hobinurk Mille järgi valite hotelli?