Esileht Hobinurk Mille kaudu tasuta filme vaadata

Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )

Teema: Mille kaudu tasuta filme vaadata

Postitas:

Tean, et noored vaatavad kuidagi filme arvutist aga mina ei leia neid kohti.

Palun aidake, töötan kodust, tahaks vahel mõnda konkreetset asja vaadata aga ei oska leida kuidas ja kust. Netflixi ei ole ja ei osta ka. Kas on mõni tasuta koht?

+4
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tasuta = enamasti illegaalselt.

Loodan, et sa ei oota vastuseid selle kohta, kuidas seadust rikkuda.

+6
-5
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Tean, et noored vaatavad kuidagi filme arvutist aga mina ei leia neid kohti.

Palun aidake, töötan kodust, tahaks vahel mõnda konkreetset asja vaadata aga ei oska leida kuidas ja kust. Netflixi ei ole ja ei osta ka. Kas on mõni tasuta koht?

mina vaatan vahest jupiter.err.ee, seal on ka sarjad, dokumentaalid jne.

+9
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ega seal Netflixis ka kõike ei ole, erinevatel teenusepakkujatel on veidi erinev valik. Nii et sõltub sellest, mida ja mis eesmärgil sul on vaja vaadata.

Ma tean neid tasuta vaatamise variante küll, aga ma neid siin avalikus foorumis jagama ei hakka, kuna need on ebaseaduslikud. Soovitan sul sel juhul, kui sul on vaja vaadata mingeid konkreetseid filme, need filmid siis ühekaupa laenutada, kui kuutasu ei raatsi maksta. Igat asja ei saa ühekaupa osta, kui sul on näiteks vaja sarja vaadata. Siis pead ikka kuutasulise teenuse võtma.

Vanadest eesti filmidest osa on tasuta üleval arkaaderis, ülejäänud osa saab ühekaupa laenutada: https://arkaader.ee/landing/br/rHczO7kKnl

No ja siis on neid välismaiste filmide laenutamis ekohti ka kuhjaga. Kui sa tahad vaadata uuemaid kinofilme, siis pead ikkagi kinno kohale minema, need tulevad laenutusse alles siis, kui kinodes enam ei jookse.

Ma küll ei tea, mis vajadus see on, miks sa midagi vaatama pead? Mina pean vaatama tööga seoses ja mulle võimaldatakse töökoha kaudu nende vaatamine nii, et mina ei pea maksma, näiteks saan levitaja kaudu tasuta pileti, konkreetse asja jaoks küsides. Saadete puhul saadetakse parooliga kaitstud linke, ka kindla kokkuleppe alusel. Need on siis legaalsed võimalused, kui on tööga seotult tarvis. Oma lõbuks olen ka mina Netflixi ja Primevideo tellija ja laenutan mõnikord ka Teliast, kuigi mul on suurem osa filmidest kõik ammu juba nähtud ja Telia laenutusest siis jääb üle vaadata mingeid C-kategooria filme. Laps on mul usin laenutaja, pidin isegi piirangu peale panema, et summad liiga suureks ei läheks.

+1
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

https://lookmovie2.to/movies/genre/drama paljudel automaatselt eesti subtiitrid olemas aga saab ka ise lisada

+3
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sflix.se näiteks. kasuta adblocki.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma küll ei tea, mis vajadus see on, miks sa midagi vaatama pead?

Peamiselt vaatavad ju inimesed ajaviiteks ja oma lõbuks 🙂

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Peamiselt vaatavad ju inimesed ajaviiteks ja oma lõbuks ????

Jah no seda küll, aga kuna tal oli kirjas, et töötab kodust ja tahab vaadata midagi konkreetset, siis tekkis kohe mõte, et tööga seoses on vaja midagi. 🙂 Kui sellist otsest vajadust ei ole, siis piisab ju täiesti mingist TV-paketist koos järelvaatamisega.

Aga kui seis on selline, et tahaks ka oma lõbuks  näha mõnda kinofilmi, aga ei raatsi piletit osta, siis läheb veits jamaks jah. Kõike korraga ei saa. Et niisama ja tasuta.

0
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Netflixi ei ole ja ei osta ka

Hm, vaadata tahaks, aga maksta ei taha? Ootad, et keegi kulutaks miljoneid ja toodaks filme-sarju, et sina saaksid tasuta vaadata? Ca 8 eurot kuus Netflixi või Disney+ eest maksta on tõesti liiga palju?

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Tasuta = enamasti illegaalselt.

Loodan, et sa ei oota vastuseid selle kohta, kuidas seadust rikkuda.

nii? mis ma pean maksma või? mis hea pärast???

0
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii? mis ma pean maksma või? mis hea pärast???

Kes sulle, rotile, need tasuta koju peab tooma?

+4
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

nii? mis ma pean maksma või? mis hea pärast???

Kes sulle, rotile, need tasuta koju peab tooma?

erinevad pakkujad, tasuta filme on nett täis. kõigil pole kolme last, et lastetoetuste peal priisata ja raha loopida igale poole.

+4
-4
Please wait...
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:
Kägu

erinevad pakkujad, tasuta filme on nett täis. kõigil pole kolme last, et lastetoetuste peal priisata ja raha loopida igale poole.

Mul ka pole, seetõttu ongi raha palju ja saan endale lubada, mida iganes.

+3
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

play.tv3.ee – sarju sülega, filme vähem. täiesti tasuta.

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

Nõme on see, et isegi kõige tavalisemad eesti omaseriaalid on mingitele uutele platformidele üle kolinud ja kanalite kodukatelt ei näe varsti tasuta enam midagi. Nii palju uusi eesti seriaale on viimastel aastatel tehtud, aga need jooksevad mingites x-kohtades.

+3
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:
Kägu

https://kultuur.err.ee/1608151033/ulevaade-14-veebiplatvormi-kust-vaadata-filme-ajal-kui-kinod-on-suletud

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 16 postitust - vahemik 1 kuni 16 (kokku 16 )


Esileht Hobinurk Mille kaudu tasuta filme vaadata