Esileht Pereelu ja suhted mille k***di pärast???

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: mille k***di pärast???

Postitas:

… on enamus naistel , kel lapsed, fb displaypildiks või msnis titepildid?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mis veel hullem- topivad oma titest 100 erinevat pilti üles..????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina omakorda ei mõista inimesi, kes tühja-tähja pärast närvi lähevad. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Nende jaoks on laps nii oluline osa nende elust. Kogu lugu. Mul omal muidugi nii hull nagu eelpool kirjeldatud pole, aga FB ikka palju pilte lastest küll. Nii saavad näiteks ka vanaemad, kes iga päev lapselapsi ei näe nende tegemistel silma peal hoida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina arvan, et selliste naiste elu ainsaks sisuks ongi titt. Nad ise nad lakkavad isiksusena olemast, nende ainuke väljund elus on seesama titt – ja nii ongi nende enda pildi asemel profiilipildiks titt.
Samade inimeste kõnesse tekib see \”meie\”, rääkides lapse oksendamistest-kakimistest-haigustest.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on väga kahju kõigist kes aru ei saa millest nad siin räägivad 🙂

Aga mul on msnis lapsepilt kuna leian et laps on minust ilusam ja ägedam 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainult lapse või laste pilti ei paneks iialgi endale mingiks profiilipildiks. Nimelt mõtlen selle peale kui minu ema oleks omal ajal niimoodi teinud. Jah, OK, siis polnud internettigi, rääkimata MSNist või Facebookist, aga põhimõtteliselt. Imelik oleks olnud minu meelest. Ema on ikka ema ja mina mina. Minul on siiski enda pilt, kuid üldsegi ei arva halvasti nendest, kel pilt koos lapse või lastega. Veel on kontingent inimesi, kel pilt koos partneriga. Mina jällegi ei paneks, aga igaühe oma asi. See, kellega abielus olen, on küll FBs ära märgitud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ka pikalt mõelnud, et miks? Miks peab iga päev lapsest 10 pilti tegema ja siis fb-sse üles riputama? Ja all veel tekst- siin ME esimene naeratus, siin me esimene potil käik, siin (jälle me) esimene kiku (vastik sõna). Ja siis tibulinnu ninnu-nännu. Jube, kuidas see \”me\” sõna ette ja taha. Tahaks nii väga küsida, kas sellel emal on ka esimene potilkäik, esimene hammas ja esimene naeratus? Jah, iga ema jaoks on oma laps armas, aga ei pruugi ka teiste jaoks olla.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen ärablokeerinud nii need kes päevas 100 titepilti ülesriputavad, kui ja need härrad, kes päevas 100 tsikli, võrri, laua, auto vms riista, khm, pilti ülesriputavad, lisaks need, kes iga viimast kui loosi, võidu soovi jagavad – üks klõps ja ongi rahu majas! Soovitan!
Arutada, miks keegi loll on, ei soovita, see on ajaraiskamine.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 20:09; 19.07 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Profiilipilt mul küll lapsepilt pole aga tunnistan, et facebookis käin AINULT vanade tuttavate laste pilte vaatamas, seda siis paar korda kuus. Laste pildid on pidevas muutumises ja on huvitavad. Ja iga kord kui ma facebooki \”külastan\” mõtlen ma, et mille kuradi pärast on vaja Kallel kirjutada, et just olen pubis ja võtsin klaasist lonksu või, et Anne on restoranis ja just võttis ampsu või et Mati on autoroolis ja just keeras paremale.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaata igaühe isiklik asi ja vabadus on otsustada, mille või kelle pildi ta endale sinna paneb. Sellepärast.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minu lapsed on minu varandus ja kuna seaduse silmis on nad allkirjaõiguseta, siis minu kohustus on neid saasta eest kaitsta! Ei anna võimalust ilastada oma laste arvelt või mis veel halvem, copy paste-da nende pilte pelleri seinale …..miseks. Punkt!

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Olen ärablokeerinud nii need kes päevas 100 titepilti ülesriputavad, kui ja need härrad, kes päevas 100 tsikli, võrri, laua, auto vms riista, khm, pilti ülesriputavad, lisaks need, kes iga viimast kui loosi, võidu soovi jagavad – üks klõps ja ongi rahu majas! Soovitan!
Arutada, miks keegi loll on, ei soovita, see on ajaraiskamine.[/tsitaat]

Miks sellisel närvihaigel üldse FB on? Sul siis ju polegi kedagi sõbralistis, sest need tegevused, mida loetlesid on FB-s igapäevased.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]rahulolematu kirjutas:[/small]
[tsitaat]… on enamus naistel , kel lapsed, fb displaypildiks või msnis titepildid?[/tsitaat]
Ma olen täiesti kindel, et sugugi mitte enamusel emadest ega isegi mitte noortest emadest ei ole oma lapsed kusagil avatariks või taustaks. Niipalju, kui mina neid tean…

Mingil põhjusel on sinu tuttavate hulgas neid enamus, ehk peaksid põhjust kusagilt lähemalt otsima?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oojaa…. Aga mida arvata meestest, kes tutvumissaitidele profiilfotoks panevad pilte koos oma vastsündinud lapsega? Või siis mingeid perepilte…Kurat, toppige need enda perealbumisse ja vaadake naise ja sugulastega, ärge riputage neid profiilfotoks. Olen näinud ka ainult lapse pilti, väike heledapäine tüdruk ja see oli täiskasvanud mehe profiilpildiks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on tuttav, kes iga päev muudab oma albumit, albumi pealkirjaks lapse nimi – paneb ja eemaldab lapse pilte. vot see on imelik. ja pildid ei ole uued ka alati, nt 3a vana pildi võib lisada. teine album, mida ta samal moel korrastab, on ta pulmapiltide album. ma blokiks ta hea meelega ära, aga kuna ta puutub mu tuttavatega kokku, siis ma ei taha ta halamist, kui ta märkab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]Kägu kirjutas:[/small]

Miks sellisel närvihaigel üldse FB on? Sul siis ju polegi kedagi sõbralistis, sest need tegevused, mida loetlesid on FB-s igapäevased.

[/tsitaat]

Ma saan ta jutust aru, et ta ei kustuta neid oma sõbralistist, vaid blokeerib lihtsalt newsfeedist, need on ju täiesti erinevad asjad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ei saa aru, miks enamus siin kohe blokeerima hakkavad. Kui mind kellegi postitused häirivad või tüütavad, siis seadistan lihtsalt sedasi, et temalt midagi minu uudistevoos ei ilmu. Lihtne ju? Kustutanud olen vaid inimesi, kellega tõesti suhelda ei soovi ja blokeerinud neid, kes konkreetselt mind häirivad (tüütud austajad jne).
Lapse pilti ma omale msni või kusagile profiilikaks pannud ei ole ja ei tea, miks mõned panevad. Pole oma väikest peakest selle probleemiga väga vaevanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No aga kodustel emadel ongi tihti nende titt ainuke elu. Teised lisavad pilte oma hobidest või tööst, kodusel emal neid võimalusi sageli pole. Ongi ainult titt.
Kas sa ärritud selle peale ka, kui mõni rallisõitjast sõber oma autost pilte üles riputab ja profiilipiilt on temast roolis olles?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] Miks sellisel närvihaigel üldse FB on? Sul siis ju polegi kedagi sõbralistis, sest need tegevused, mida loetlesid on FB-s igapäevased.
[/tsitaat]
Närvihaige? Oled arst või? Paned kahe lause põhjal diagnoose 😀 Pigem sul endal mingi haigus, kujutad näiteks liialt ette.
Minul on järele jäänud palju sõpru, kes räägivad majandusest, poliitikast, kunstist, teatrist, kirjandusest jne. Need vanad ala koolikaaslased, kes jama jagavad pole mingi kaotus, isegi ei mäleta kas keeldusin uudisvoogudest või läksid päris hingusele minupoolt vaadates. Soovitan ikka valida, mida loete või mida teile \”infoks\” saadetakse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 18.07 20:09; 19.07 20:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma hakkasin oma msn tuttavate pilte kohe huviga vaatama selle peale…

kass
konn
titt mõmmiga
inimene ise
lilled
totter screen shot
ghunzt päikeseloojanguga
musklimehe muskel
jalgpallur
tegelane simpsonitest
öö
jalgpall
öö uuesti
rapsipõld
tited
mererand

Mu tuttavate põhjal on titemammad tugevas vähemuses.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul küll hetkel ei ole profiilipildiks titepilt, aga esimese lapse sündides olin küll profiilipildil koos lapsega.

Ah, et miks? Minu senine elu oli täis rändamisi, lõkkeõhtuid, õpinguid, karjääriredelil ronimist. Nautisin seda kõike väga. Aga ühel päeval sündis mulle laps (ja siis teine-kolmas) ja siis selgus, et tol hetkel ei ole minu elus mitte midagi olulisemat kui lapsed. Jah, tegin jõudumöödaoma erialast tööd edasi. Lõkkeõhtutel-matkadel käisin lühemalt ja koos lastega. Ja enam ei nautinud ma niivõrd vaateid-lõhnu-värve, kuivõrd seda ülimat tunnet, kui ma saan omaenda lastele tutvustada maailma kogu tema värvikirevuses ja põnevuses. Pole mitte ühtegi nii vägevat tunnet, kui see, et saad omaenda pisikesele lapsele tema elu esimest vikerkaart või paduvihma tutvustada, küpsetada laste esimest orgi otsas praetud vorsti jne. Elu käib etappidena ja tol etapil oligi minu laste areng see, mis mind kõige enam köitis ja vapustas ja vormis. FB-sse pannakse oma elu nauditavamaid-põnevamaid hetki. Mingil hetkel on enamike emade suurimaks rõõmu- ja üllatusteallikaks nende lapsed. Need pildid on mõeldud vaatamiseks minu teistele väikelastega sõpradele üle eesti. Need, keda ei huvita, ei tee neid titepiltide katalooge üldse lahtigi. Ise vaatan hea meelega kuidas minu kaugemal elavate sõprade lapsed kasvavad. Nüüd mil lapsed on juba veidi kasvanud, nüüd hakkab mu facebooki profiil sisaldama järjest vähem lapsi, lihtsalt see etapp hakkab läbi saama.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul küll hetkel ei ole profiilipildiks titepilt, aga esimese lapse sündides olin küll profiilipildil koos lapsega.[/tsitaat]
Pole midagi halba panna endast profiilipilt KOOS lapsega. Tegelikult kui laps sünnib, oledki sa lapsega üks. Tahad sa seda või mitte. Küll aga on tõesti imelik kui pannakse AINULT lapse pilt. Siin tahaks küll tsiteerida eespool olijaid, et mina olen mina mitte keegi teine

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on ka titepilt. Mina ise titena 🙂
NII originaalne, onju 😉

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina küll ei hakka oma lapse pilte nüüd FB-i toppima ja üldse netti riputama. Jäägu nad minu arvutisse ja kappi riiutele kodus. Ei taha, et keegi võõras neid vaataks.
Pealegi mees mul iilge FB-i vihkaja, ja juba hoiatas ka ette, et lapse pilte ei hakka kuskile riputama! Kuigi sellest hoiatusest pole kasu, ma seda nagunii ei kavatse teha.

Aga jah, põhiline põhjus piltide üles riputamises on näidata, kui uhke on ema oma lapse üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul on fb sõbralist väga lühike, seal ainult need inimesed, keda reaalselt ka tunnen. Laps on mõnekuune, olen iga kuu teinud temast pilte, et arengut jälgida. Üles panen iga kuu ühe pildi, nähtav ainult sõbralistile.
Minu senise elu aukartusäratavaim sündmus, lapse sünd. Selline ime. Igapäevane? Kuidas kellegile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma oleksin kuidagi väärtuslikum inimene, kui minu väike laps, kes minust täielikult sõltub, poleks mulle eriti oluline? ma armastan oma last, ja mis siin salata, ka imetlen. kui mul ei olnud kodus väikest last, siis mind teiste laste fotod, tegemised, areng, eriti ei huvitanud ja ma isegi ei märganud, kui mõni minu sõpradest oma laste pilte üles pani. nüüd, kui mul endal on pisike põnn, siis märkan ja vaatan. ma ei prindi neid välja ega riputa kemmergu seinale kiimlemiseks, ma vaatan, et näha kuidas nad kasvavad ja mida oskavad.
oma albumid olen seadistanud nii, et need on nähtavad vaid minu sõpradele ja lisan aegajalt ka lapse pilte, nagu ka muid minu jaoks olulisi asju ja hetki oma elust. Keskmiselt teen seda üle kahe-kolme kuu, nii 5-6 foto kaupa.
minu jaoks on igavad ja tüütud pigem sellised postitused, kus inimene teeb omaarust kunsti ja pildistab mobiiliga absoluutselt kõike, mis on tema arust eriline ja postitab päevas ca 20 korda neid erilisi päikeseid, porilompe või siis inimesed, kes jagavad ohjeldamatult mingeid mänge või loosimisi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

aga ploki siis enda Facebook ära, või siis eemalda kõik sõbrad kellel on seal lastest pildid. Sest minuteada ei saa seal võõraid ju vaadata.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Pereelu ja suhted mille k***di pärast???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.