Esileht Ilu ja tervis Mille poolest erinevad…

Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )

Teema: Mille poolest erinevad…

Postitas:

… silmaümbruskreem ja tavaline näokreem? Või siis näokreem ja kehakreem? Mis sisuline vahe neil kõigil on peale selle, et mõni on väikses tuubis ja mõni suures?

+7
-4
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 14:03; 12.01 17:48; 15.01 08:37;
Kommentaarist on juba teavitatud
Postitas:

Üks meessoost sõber kunagi mainis, et kreemid kahjustavad silma sattudes sarvkesta ja kuna silma ümber pandud kreem paratamatult satub mingil määral ka silma, ei tohiks tavalist kreemi sinna panna. Et silmaümbruskreemidel on teine koostis. Ma ise olen muidu seda tüüpi, kes naerab selle peale, et inimesed peavad oluliseks erinevatele kehaosadele erinevaid kreeme osta ja ei saa aru, et šampoon ja dušigeel on samad asjad, aga see silma jutt tundus isegi loogiline.

+6
-20
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Oleks huvitav mõne keemiku vmt seda värki taipava inimese arvamust lugeda. Miks on näo jaoks üks kreem, huulte jaoks teine, dekoltee jaoks kolmas, kogu keha jaoks neljas? Kas seal on reaalselt ka midagi taga või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

+14
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 14:03; 12.01 17:48; 15.01 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

+12
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks meessoost sõber kunagi mainis, et kreemid kahjustavad silma sattudes sarvkesta ja kuna silma ümber pandud kreem paratamatult satub mingil määral ka silma, ei tohiks tavalist kreemi sinna panna. Et silmaümbruskreemidel on teine koostis. Ma ise olen muidu seda tüüpi, kes naerab selle peale, et inimesed peavad oluliseks erinevatele kehaosadele erinevaid kreeme osta ja ei saa aru, et šampoon ja dušigeel on samad asjad, aga see silma jutt tundus isegi loogiline.

Kuna mul on väga pikad juuksed ja olen elus mõned korrad olnud olukorras, kus neid juukseid pole pesta muu asjaga kui dušigeeliga, siis ma võin raudse veendumusega väita, et EI, šampoon ja dušigeel ei ole sama asi.

+27
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

kas ma tohin nohurohtu ka silma tilgutada kui silm kuivaks kisub? ma mõtlen sellist nohurohtu mis jooksva nina kinni keerab. poh sama asi ju,üks vedelik kõik.

+5
-6
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaümbruse nahk on kõige õrnem ja ka näonahk on tundlikum kui keha. Kehakreem on rasvasem ja võib tundlikku nahapiirkonda ärritada. Aga oma valik, kui soovid ainult ühte kreemi kasutada.

 

Šampoon ja dušigeel küll sama ei ole, isegi erinevatel šampoonidel on tuntav vahe. Pigem lükkan peapesu edasi, aga kuskil hotellis suvalist geeli pähe ei määri.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kui konkreetne kehakreem su näonahale sobib, siis why not? Nägu vajab lihtsalt niisutust. Minule ei sobiks, sest kehakreemid liiga rasvased, vajan kergemat näole. Silmakreem võiks siiski kergem olla, et lihtsam peale kanda ja ei hõõruks tugevalt.

Ise kasutan nt öökreemi asemel kanepiõli ja sama ka kehakreemi asemel. Keha ja näokoorija on ka sama – siin tõesti ei näe pointi erinevalt toimetada (koorin ainult 1x ndl). Aga duššigeeli näopesugeeli asemel ei kasutaks, kui just midagi muud pole meigi eemaldamiseks ????

Samas ei näe problermi kehakreemi käte/jalakreemina kasitada, jalakreemi kätel jne

+3
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 21:25; 13.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma tohin nohurohtu ka silma tilgutada kui silm kuivaks kisub?

samad tilgad silma- ja kõrvatilkadena on küll olemas, ma ei imestaks, kui nina ka sinna seltskonda sobib.

+2
-3
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

Jah, just!
Umbes nagu need tavapoe lemmiklooma odavtoidud: toas olevale, aktiivsele, õueloomale, seenior, juunior… Nendel küll mingit vahet ei ole, peale mõjutusvahendi, et panna loomaomanikke kõike seda ostma ja seeläbi oma südametunnistusega hästi läbi saama.

+2
-5
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:46; 13.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobiks, sest kehakreemid liiga rasvased, vajan kergemat näole.

Miks seda rasva on kehale vaja kanda?

Ise kasutan haruharva ihupiima käsivartele või raseeritud säärtele, aga mitte iial midagi rasvast.
Ei taha nende voodilinade ja/või riiete sees olla.

Üldiselt parim on ikka tervislikud eluviisid. Näo ja käte kaitseks kreemid jah, aga keha niisam kokku võida ei näe küll vajadust.

+2
-8
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 13:46; 13.01 13:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobiks, sest kehakreemid liiga rasvased, vajan kergemat näole.

Miks seda rasva on kehale vaja kanda?

Ise kasutan haruharva ihupiima käsivartele või raseeritud säärtele, aga mitte iial midagi rasvast.

Ei taha nende voodilinade ja/või riiete sees olla.

Üldiselt parim on ikka tervislikud eluviisid. Näo ja käte kaitseks kreemid jah, aga keha niisam kokku võida ei näe küll vajadust.

No palju õnne sulle siis, et sul ei ole kuiv nahk. Mõnel on, tead.

+6
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:43; 13.01 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olude sunnil kasutanud silmakreemi asemel näokreemi. Umbes tund hiljem tekkis üsna ebameeldiv reaktsioon: silmad kipitasid ja jooksid vett, nagu oleks mingit kodukeemiat silma ajanud ja see ajas mind keset ööd silmi loputama. Järeldus: ei iial enam.

Loomulikult imenduvad kreemid organismi, tasub vaadata, mida peale määritakse.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobiks, sest kehakreemid liiga rasvased, vajan kergemat näole.

Miks seda rasva on kehale vaja kanda?

Ise kasutan haruharva ihupiima käsivartele või raseeritud säärtele, aga mitte iial midagi rasvast.

Ei taha nende voodilinade ja/või riiete sees olla.

Üldiselt parim on ikka tervislikud eluviisid. Näo ja käte kaitseks kreemid jah, aga keha niisam kokku võida ei näe küll vajadust.

No siis on tore, kui sul pole kuiva nahaga probleeme. Minul aga teismeeast saadik sääred ketendavad kreemitamata ja õlavarred sügelevad – varem kratsisin koguaeg ja olid katkikratsitud punnid, peale kreemitama hakkamist paar aastat tagasi sain lõpuks korda. Samuti on tütrel diagnoositud atoopiline nahk ja peamegi iga päev 2x päevas kreemitama + vahel lausa – kujutad sa ette – hormoonsalve kasutama, kui väga hulluks läheb. Muidugi mulle meeldiks, kui ei peaks. Aga kui kõik muu on ära proovitud, igasugused allergiatestid tehtud, ja paranemismärke pole, siis ei saa ju lasta lapsel end katki kratsida.

Miks sa ise seda ihupiima kätele ja säärtele paned? sama eesmärk ju. Ja ei ole ju öelnud, et a mingit jubedat rasva panen – vastupidi, kanepiseemneõli on väga looduslik kraam, palju looduslikum kui sinu ihupiim 😀

+2
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 12.01 21:25; 13.01 15:02;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Silmaümbruse kreem on ühest küljest toimivam kui näokreem, teisest küljest mõeldud tundlikumale nahale. Ehk et alati võid panna silmakreemi näole, aga mitte vastupidi.

Šampoon sisaldab rasueemaldavaid aineid, mida dušigeel ei sisalda.

+2
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erinevate piirkondade nahk on erineva paksuse-, tundlikuse ja vajadusega. Silmaümbruse nahk on väga õhuke, silmakreem on kergem, vedelam ja peenemate osakestega kui näokreem. Näokreem silma all tekitab sinna kileja kihi ja silmaümbrusnaha ainevahetus saab häiritud, tavaliselt on tulemuseks turses silmaümbrused.

Muus osas on kreemid suht kärbeste pähe ajamine, seesama silmakreem, mida kliendile müüakse salongis 70€/25ml, saab kosmeetik omale osta 30€/100ml.

+4
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 15:22; 14.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

Jah, just!

Umbes nagu need tavapoe lemmiklooma odavtoidud: toas olevale, aktiivsele, õueloomale, seenior, juunior… Nendel küll mingit vahet ei ole, peale mõjutusvahendi, et panna loomaomanikke kõike seda ostma ja seeläbi oma südametunnistusega hästi läbi saama.

Seeniorkoerte toidul on võrreldes nö tavatoiduga küll üks väga suur erinevus, see on nimelt vähem rasvane, sest vana koer ei liigu enam nii palju.
Samamoodi on suur erinevus kutsika- ja täiskasvanud koera toidul, kutsika oma jälle on just rohkem rasvane, sest kasvaval loomal on seda vaja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Olen olude sunnil kasutanud silmakreemi asemel näokreemi. Umbes tund hiljem tekkis üsna ebameeldiv reaktsioon: silmad kipitasid ja jooksid vett, nagu oleks mingit kodukeemiat silma ajanud ja see ajas mind keset ööd silmi loputama. Järeldus: ei iial enam.

Loomulikult imenduvad kreemid organismi, tasub vaadata, mida peale määritakse.

See tõestab vaid seda, et kogu see silmaümbruse müstifitseerimine ja “avoid the eye area” puudutab siiski vaid silma enda võimalikku tundlikkust. Nahk kui niisugune seal küll mingit muust näost erinevat kreemi ei vaja. Mulle on jäänud isegi mulje, et harilik toitvam ja rikkalikum näokreem on sellele õhukesele ja kuivale nahale tõhusam kui mingi vesine silmageel, mis essugi ei tee.

+2
-3
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 14:43; 13.01 16:16;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobiks, sest kehakreemid liiga rasvased, vajan kergemat näole.

Miks seda rasva on kehale vaja kanda?

Ise kasutan haruharva ihupiima käsivartele või raseeritud säärtele, aga mitte iial midagi rasvast.

Ei taha nende voodilinade ja/või riiete sees olla.

Üldiselt parim on ikka tervislikud eluviisid. Näo ja käte kaitseks kreemid jah, aga keha niisam kokku võida ei näe küll vajadust.

Ma saan aru, et sul pole vaja, aga mõnel teisel on teistsugune nahk.
Näiteks meil on hästi kare vesi ja nahk koguaeg kuivab ja ma pean kreemita.
Nii ja nüüd palun räàgi mulle kuidas ma tervislike eluviisidega seda muuta saan?

+2
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma ise olen muidu seda tüüpi, kes naerab selle peale, et inimesed peavad oluliseks erinevatele kehaosadele erinevaid kreeme osta ja ei saa aru, et šampoon ja dušigeel on samad asjad, aga see silma jutt tundus isegi loogiline.

Päris rumal oled.

+3
-2
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 20:00; 13.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muus osas on kreemid suht kärbeste pähe ajamine, seesama silmakreem, mida kliendile müüakse salongis 70€/25ml, saab kosmeetik omale osta 30€/100ml.

Jah, aga mitte samas pakendis. Suurpakendid on alati odavad olnud. Ja miks sa võrdled omahinda ja müügihinda?

+1
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 20:00; 13.01 20:04;
To report this post you need to login first.
Postitas:

kas ma tohin nohurohtu ka silma tilgutada kui silm kuivaks kisub? ma mõtlen sellist nohurohtu mis jooksva nina kinni keerab. poh sama asi ju,üks vedelik kõik.

Proovi endale ravimite ja ilukosmeetika erinevus selgeks teha.

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

Aga määri tsellukreemi või jalakreemi silmade alla. Proovi!

+1
-2
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Muus osas on kreemid suht kärbeste pähe ajamine, seesama silmakreem, mida kliendile müüakse salongis 70€/25ml, saab kosmeetik omale osta 30€/100ml.

Jah, aga mitte samas pakendis. Suurpakendid on alati odavad olnud. Ja miks sa võrdled omahinda ja müügihinda?

Sellepärast võrdlengi, et müügipakendi ja profipakendi hinnavahe on kümnekordne, mis minu jaoks on kliendi petmine. Suurem hind tuleb sisuliselt ainult pakendikujunduse arvelt, aga pakendi viskab inimene ju ära. Kõrge hind ei tähenda head kreemi vaid kallist pakendit, kreem seal sees maksab sama palju kui suvalisest supermarketist ostetud kreem. Olen töötanud mitmete sarjadega ja kõigiga kordub sama muster. Koolitajad rõhutavad alati, et profikogused on odavas pakendis ja seetõttu ka odavamad, aga müügikogused on disainerpakendis ja sellepärast maksavad ka kordi rohkem. Mina näiteks ei taha maksta disainpakendi eest kõrget hinda.

+3
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 13.01 15:22; 14.01 08:45;
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

Aga määri tsellukreemi või jalakreemi silmade alla. Proovi!

Tselluliidikreem lubab midagi muud siiski kui näokreem või silmaümbruskreem, mis mõlemad lubavad niisutatud nahka ja vähem kortse.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 12.01 14:03; 12.01 17:48; 15.01 08:37;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üks meessoost sõber kunagi mainis, et kreemid kahjustavad silma sattudes sarvkesta ja kuna silma ümber pandud kreem paratamatult satub mingil määral ka silma, ei tohiks tavalist kreemi sinna panna. Et silmaümbruskreemidel on teine koostis. Ma ise olen muidu seda tüüpi, kes naerab selle peale, et inimesed peavad oluliseks erinevatele kehaosadele erinevaid kreeme osta ja ei saa aru, et šampoon ja dušigeel on samad asjad, aga see silma jutt tundus isegi loogiline.

Kuna mul on väga pikad juuksed ja olen elus mõned korrad olnud olukorras, kus neid juukseid pole pesta muu asjaga kui dušigeeliga, siis ma võin raudse veendumusega väita, et EI, šampoon ja dušigeel ei ole sama asi.

mul ka pikad paksud juuksed ja vahe pole, millega pesta.

0
-1
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

või on asja mõte müüa ühe totsiku asemel terve riiulitäis?

oled õigel teel

kas ma tohin nohurohtu ka silma tilgutada kui silm kuivaks kisub? ma mõtlen sellist nohurohtu mis jooksva nina kinni keerab. poh sama asi ju,üks vedelik kõik.

A sa proovi üldse rotimürki kui vahet pole.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 17:14; 15.01 17:20;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minule ei sobiks, sest kehakreemid liiga rasvased, vajan kergemat näole.

Miks seda rasva on kehale vaja kanda?

Ise kasutan haruharva ihupiima käsivartele või raseeritud säärtele, aga mitte iial midagi rasvast.

Ei taha nende voodilinade ja/või riiete sees olla.

Üldiselt parim on ikka tervislikud eluviisid. Näo ja käte kaitseks kreemid jah, aga keha niisam kokku võida ei näe küll vajadust.

Ma saan aru, et sul pole vaja, aga mõnel teisel on teistsugune nahk.

Näiteks meil on hästi kare vesi ja nahk koguaeg kuivab ja ma pean kreemita.

Nii ja nüüd palun räàgi mulle kuidas ma tervislike eluviisidega seda muuta saan?

Ma pole küll see keda tsiteerisid aga vastata võin küll – mida rohkem kreemitad, seda rohkem peadki kreemitama. Nahk lihtsalt enam ei tooda ise vajalikku kaitsvat rasu sest see tuleb kreemipotist. Kahjuks kahjulike lisaainetega (ilma milleta pole ükski kreem sest need peavad säilima, hästi lõhnama, olema meeldiva konsistentsiga, mitte jääma kleepuma jms). Naha loomulik tasakaal on lihtsalt rikutud, asi ei pruugi üldse vees olla.

See ei tähenda, et üldse kreeme kasutada ei võiks.  Lihtsalt liigne kasutamine tingib järjest suurema ja möödapääsmatu vajaduse tarbida.

+1
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 15.01 17:14; 15.01 17:20;
To report this post you need to login first.
Näitan 28 postitust - vahemik 1 kuni 28 (kokku 28 )


Esileht Ilu ja tervis Mille poolest erinevad…