Esileht Ilu Millega eemaldada Lipfinityt?

Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )

Teema: Millega eemaldada Lipfinityt?

Postitas:

Testisin täna Selveris Max Factori Lipfinity huulevärvi, seda aplikaatoriga pealepandavat. Kena kõik, püsis õhtuni peal. Ja nüüd… ei saa maha seda värvi huultelt. Proovisin oma tavalise meigieemaldajaga, siis mitsellaarveega, siis tütre vähe vingema meigieemaldajaga… ja mu huuled on ikka veel punased 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 20.08 22:01; 24.11 19:51;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Õliga?

+1
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

vaseliin või hüg huulepulk, määri huultele ja pühi üle
mitsellaarvesi
Viimases hädas näonaha koorimiskreem 😛

https://stylecaster.com/beauty/remove-long-last-lipstick/

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 12:37; 22.08 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ma kasutan nn kaheosalist veekindla meigi eemaldajat. Ainus vahend, millega see kergelt maha tuleb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei julge. Just sellepärast, et on teemaalgataja suguseid, kes panevadki need endale huultele jne, st käivad poes meiki tegemas. Ma ei taha endale randmele ega käeseljale ka toodet, mis enne kellegi suu peal käinud. Pealegi on need seal soojade lampide all jumal teab kui kaua avatud, batsillid muudkui kasvavad. Kreemitestrid nt on alati vanaks läinud kopitusehaisuga.
Aga tundub jah, et paljusid ei morjenda, aplikaatorid ja pulgad käivad ühest suust teise. Sorri, minu poolt jääb ära.

+1
-4
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ärge proovige huulepulki, ripsmetušše. Te ei kujuta ettegi, mis kontingent käib seal ennast õhtuseks tööks valmis seadmas. Jah, neid palutakse lahkuda, aga ta on juba jõudnud oma mädased silmad ära värvida jne. Tütardele ka tehke selgeks, et neid asju näpivad mitte ainult toredad ja terved inimesed.

+6
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ma proovingi vaid kasutamata ja kinniseid asju. Testrid on jubedad ja kadu on poodidel nagunii hinna sisse arvestatud. Kui toode sobib, ostan sellesama asja ära, mille ma avasin. Kui ei sobi- pole parata, jääb poodi.

0
-13
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ma proovingi vaid kasutamata ja kinniseid asju. Testrid on jubedad ja kadu on poodidel nagunii hinna sisse arvestatud. Kui toode sobib, ostan sellesama asja ära, mille ma avasin. Kui ei sobi- pole parata, jääb poodi.

Varastad? Sest toote kasutamine, mis ei ole kasutamiseks mõeldud ning mitte ostmine, on vargus.

+8
0
Please wait...
To report this post you need to login first.

Sellepärast ma proovingi vaid kasutamata ja kinniseid asju. Testrid on jubedad ja kadu on poodidel nagunii hinna sisse arvestatud. Kui toode sobib, ostan sellesama asja ära, mille ma avasin. Kui ei sobi- pole parata, jääb poodi.

kas toidupoes ka sama harrastad? väike amps, et kas ikka maitseb…

+5
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ma proovingi vaid kasutamata ja kinniseid asju. Testrid on jubedad ja kadu on poodidel nagunii hinna sisse arvestatud. Kui toode sobib, ostan sellesama asja ära, mille ma avasin. Kui ei sobi- pole parata, jääb poodi.

Ja kes peab ära ostma SINU tatiga koos huulepulga, mille toon sulle ei meeldinud?

+10
-1
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 21.08 12:37; 22.08 13:19;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ma proovingi vaid kasutamata ja kinniseid asju. Testrid on jubedad ja kadu on poodidel nagunii hinna sisse arvestatud. Kui toode sobib, ostan sellesama asja ära, mille ma avasin. Kui ei sobi- pole parata, jääb poodi.

Täielik mölakas, ütleks sellise käitumise peale. On ikka inimesi olemas.

+10
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sellepärast ma proovingi vaid kasutamata ja kinniseid asju. Testrid on jubedad ja kadu on poodidel nagunii hinna sisse arvestatud. Kui toode sobib, ostan sellesama asja ära, mille ma avasin. Kui ei sobi- pole parata, jääb poodi.

Täielik mölakas, ütleks sellise käitumise peale. On ikka inimesi olemas.

Oh jah..
Mille pärast on inimestel seisukoht, et kui ei ole füüsilisele isikule kuuluv asi, siis sellega võib ringi käia kuidas tahes? Ettevõtted, sh suured poed, on samamoodi kellegi töö ja vaev ning seal müüdavad tooted on samamoodi tööga teenitud raha eest ostetud. Hämmastavalt tihti kuuleb kuskilt, et niikuinii firma raha eest ostetud jne. Kas keegi tõesti arvab, et firmadele jagatakse niisama kuskilt raha, et asju osta???

Ülim lugupidamatus. Rikume lihtsalt müügis oleva toote ära, sest see “pole ju kellegi oma ja selle kaduga on niikuinii arvestatud”. Miks sa enda rahakoti suhtes lugupidamatu pole ja ei osta ära, kodus ei katseta ja kui ei sobi, siis prügikasti ei viska?

+4
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 12 postitust - vahemik 1 kuni 12 (kokku 12 )


Esileht Ilu Millega eemaldada Lipfinityt?