Esileht Beebi ja mitmikud Millega eemaldate riietelt kaka plekke?

Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )

Teema: Millega eemaldate riietelt kaka plekke?

Postitas:

Mina olen täiesti pettunud Arieli plekieemaldajatest – nii geelis kui sprey variandis.
Tegin nii nagu juhend ütles- et peale vahendi peale panekut veel lasta laagerdada 10 min. Proovisin ja ei midagi ja hoidsin ka terve öö enne kui pesin ja ka kohe peale vahendi peale panemist ja ikka järgi nõmeadad KOLLASED plekid:(

Muu kraami võtab ilusti välja aga just probleem kaka plekkidega.

Loodan, et keegi oskab soovidata mõnd head vahendit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sapiseebiga:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ikka sapiseep jah, mis siis muu 😛

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:16; 10.02 09:24; 10.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Minul õnnestus nii ,et kohe kui kakaplekk tekkis ,siis ruttu seljast ära ja kraani alla . Vesi ei tohi olla kakaplekkide puhul soe vaid pigem jahedam,nii kuidas käsi kannatab . ja siis nõudepesu svammiga (karedama poolega ) tugevalt hõõruda . Pane body või mis iganes pesed kraanikausi äärele ja hõõru (aa tavalise kätepesu seebiga hõõrusin ). Seda siis niikaua kui plekk väljas .
Ühesõnaga kohe jaole ,katsu tita kõrvalt see pisuke aeg võtta ,siis saab plekid välja .
Kindlasti oleks hea vene aegne pesuseep ,see pruun. Kuna mul seda kodus polnud ,siis kasutan tavalist seepi. Pärast aga korralik loputus või koos teise pesuga veel pesumasinast läbi. 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]kullake26 kirjutas:[/small]
[tsitaat]Minul õnnestus nii ,et kohe kui kakaplekk tekkis ,siis ruttu seljast ära ja kraani alla . Vesi ei tohi olla kakaplekkide puhul soe vaid pigem jahedam,nii kuidas käsi kannatab . ja siis nõudepesu svammiga (karedama poolega ) tugevalt hõõruda . Pane body või mis iganes pesed kraanikausi äärele ja hõõru (aa tavalise kätepesu seebiga hõõrusin ). Seda siis niikaua kui plekk väljas .
Ühesõnaga kohe jaole ,katsu tita kõrvalt see pisuke aeg võtta ,siis saab plekid välja .
Kindlasti oleks hea vene aegne pesuseep ,see pruun. Kuna mul seda kodus polnud ,siis kasutan tavalist seepi. Pärast aga korralik loputus või koos teise pesuga veel pesumasinast läbi. 🙂 [/tsitaat]

Käsn kulutab jubedalt riiet! Sellega tasub arvestada. Ja sapiseep mõjub kakaplekkidele palju paremini kui see pruun pesuseep või kätepesuseep 🙂 Proovi! Ei pea välja pesema ega hõõruma, lihtsalt vee ja sapiseebiga kokku ja siis koos teise pesuga pesukorda ootama 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:16; 10.02 09:24; 10.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kust seda sapiseepi saate?

Kas mõjub ka neile plekkidele, mis pesus välja ei tulnud?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Laste seebiga siiani ilusti välja saanud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat] [small]kullake26 kirjutas:[/small]

Käsn kulutab jubedalt riiet! Sellega tasub arvestada. Ja sapiseep mõjub kakaplekkidele palju paremini kui see pruun pesuseep või kätepesuseep 🙂 Proovi! Ei pea välja pesema ega hõõruma, lihtsalt vee ja sapiseebiga kokku ja siis koos teise pesuga pesukorda ootama :)[/tsitaat]

kindlasti proovin kui kiidetakse 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Sapiseepi saab vast kõigist suuremate kettide toidupoodidest, nt Selverist, Prismast ja on seni jah töötanud ka nö vanade plekkidega, kui korralikult sisse hõõruda. Seda on tahkel ja vedelal kujul, aga mu arust see tahke töötab paremini.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 10.02 09:16; 10.02 09:24; 10.02 09:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]siuhsauh kirjutas:[/small]
[tsitaat]Kust seda sapiseepi saate?

Kas mõjub ka neile plekkidele, mis pesus välja ei tulnud?[/tsitaat]

Sapiseepi saab täitsa tavalisest poest, ise ostsin selverist.
Kahju, et esimese lapsega seda imevahendit ei avastanud. Aga nendelt riietelt, mis vanemast lapsest väiksemale jäid, sain ka vanad plekid välja- kaka, porgandipüree jms.
Tee lihtsalt kakane koht märjaks, sapiseebiga kokku ja lase natuke seista ja siis pesumasinasse:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

AITÄH…kindlasti proovin:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

fairyga käsitsi, siis pesumasinas miniriskiga:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Täiesti tavaline pesuseep, see pruunikas – toimib kakaplekkidele ideaalselt. seebitada plekiline koht kokku, jätta natukeseks ajaks ligunema ja seejärel pesta puhtaks. sapiseepi pole ma proovinud aga tundub, et need siis toimivad sama hästi 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ka lihtsalt teen pleki sapiseebika kokku ja viskan masinasse, ei küüri svammiga:D Kõik plekid on puhtaks läinud. Sapiseepe on ka erinevaid, minu arvates parim on see kollaka pakendiga Flora oma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina teen kõigepealt lapsel pepu puhtaks ja siis kohe pesen kakased riided tavalise käteseebiga (Palmolive vist). Kõik riided olen ilusti puhtaks saanud. Point ongi selles vist, et seda tuleb kohe teha, mitte vedelema jätta kusagile.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan ka sapiseepi, ei pea kohe tormama plekki töötlema, vaid piisab kui enne masina käima panemist otsin kakased asjad välja, seebitan ära ja siis masinasse.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Rohelinre ace teeb ka imesid, kui plekk peaks väheke kauemaks tähelepanuta jääma. Muidu toimib alati see, et loputan kohe suurema essu riide pealt ära ja kohe pesumasinasse pessu (pesemist vajavaid riideid on alati, mida sinna lisaks panna). 98% tuleb kohe pesus välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ühinen sapiseebi kiitjatega.
Ükskõik mis plekiga tegemist on, siis oma kogemuse põhjal julgen väita, et mida kiiremini tegutseda, seda kindlamini plekkidest jagu saab. Seisnud plekkidega on jantimist rohkem.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutral Main Wash’iga ööseks likku ja siis sama pulbriga pessu. Toimib ka sissekuivanud plekkide puhul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olin ka hädas nii mõnigi ilus body nyyd rikutud,ykspäev enne arsti juurde minekut vahetasin mähkmeid ja laps otsustas minu kalli ilusa valge kampsuni täis lasta suure kaarega,hakkasin peaaegu nutma kuna eelnevalt ei saanud kaka plekke maha.panin siis likku ja ostsin poest vanishit ja töötas väga hästi..

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Selle sapiseebiga tuleb ka üsna kiiresti jaole saada nendele plekkidele, muidu ei toimi väga hästi enam. Vähemalt mul nii. Ja Arieli plekieemaldaja võttis mul väid sõrmedelt naha maha, ei muud 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

mul on laps vaid loetud korrad suutnud kakada nii, et rätik või riided on kakaga koos. ja need loetud korrad olen pannud kakased riided tavalise neutral pesugeeliga pesumasinasse ja 90-kraadiga pesema. säravpuhtad! aga seda ei saa teha, kui laps kakab tihedamini riided kokku, sest ega need riided nüüd 90-kraadist pesu kaua välja ei kannata 😀

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sapiseebiga olen kaka välja saanud. Parem on kohe kaka plekk välja pesta, kui on tulnud. Sellelt lingilt saab abi ka muude plekkide eemaldamiseks nõuandeid http://www.jelp.pl/EE/?ee=344

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan ka sapiseepi ja mina kasutan veel ka apelsiniõli- eemaldab ka suurepäraselt erinevaid plekke. Lisaks veel väga mõnusa lõhnaga, mida ei saa aga sapiseebi kohta öelda.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 24 postitust - vahemik 1 kuni 24 (kokku 24 )


Esileht Beebi ja mitmikud Millega eemaldate riietelt kaka plekke?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.