Esileht Väikelaps Millega joonistab alla 3-aastane?

Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )

Teema: Millega joonistab alla 3-aastane?

Postitas:

Millega teie lapsed joonistavad? Tihti loen siit, et minu lapsele (1,5 a või 2 a) meeldib joonistada jne. Tahtsin siis ükspäev osta oma lapsele (vanus 1,5a) ka pliiatseid, et harjutada joonistamist või vaadata, kas talle meeldiks sellega tegeleda, kuid kõikide pliiatsipakkide peal oli kirjas, et alla 3-aastastele ei soovitata. See oli siis Selveris.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

rasvakriitidega enamasti, tavalised värvipliiatsid vajutab katki. Meil on mõned vildikad ka, nüüd (2a4k) oskab ta juba korke tagasi panna, nii et vahel kasutame neid ka. Samuti vesivärve.

On olemas ka väikeseid pakse värvipliiatseid, mis ei lähe nii kergesti katki kui vajutada, proovi neid.
Enamus mänguasjadel on peal kirjas alla 3a ei soovitata, aga sellesse suhtun ma pigem terve mõistusega, kuna muidu peaks laps ainult titerõngastega mängima 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ostsin Selverist sellised paksemad pliiatsid. Ausalt öeldes ei lugenudki, kas seal on mõni vanusepiirang peale kirjutatud. Olen tähele pannud, et mõnikord on isegi kõrinatel kirjas, et alla 3-aastastele ei soovita.
Vaata ikka ise, mis tundub sobivat. Need paksud pliiatsid on väga head. Mapedi omad.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Pea 2-aastane joonistab juba aasta aega suurema õe pliiatsitega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cariocal on Baby Jumbo vildikad mis veega pestes maha tulevad. Meil on 12tk pakk aga olen näinud ka 6tk pakis. Müüakse Selverites ja Prismades. Giottol on terve sari pliiatseid ja vildikaid maimikutele.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

täpselt nii ongi, et isegi paljudel kõrinatel on see 3a hoiatus peal.
soovitan valida need paksemad rasvakriidid ja värvipliiatsid (ca 1cm läbimõõduga), need ei lähe nii kergelt katki ja lapsel kah toekam hoida. pliiatseid on ka kolmnurkse kujuga, need on veel eriti head, sest soodustavad õiget pliiatsihoidu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Meil Giotto BeBe paksud värvipliiatsid. Selveri kaup.
Jõuluvana tõi kuskilt ka mingid pisilaste vildikad. Sellised madala ja tömbi otsaga, ei saa sisse suruda ega muudmoodi lõhkuda.

Ma enam seda \”alla 3a mittesoovitav\” kirjakest märkama ei teegi. Ise tean, mis mu lastele paremini sobida võiks. See pannakse ilmselt naksti igale poole peale mingi korrektsuse huvides.
Näiteks vaatasin ükskord beebipoes mänguasju. Midagi ma umbes 6-kuusele tahtsin. Täitsa huvitav oli, kuidas mänguasjakarbi peal oli suur tähis, et alates 6. elukuust, kuid sellesama karbi põhja peal oli ikkagi \”alla 3a mittesoovitav\”. Teate küll, see mahatõmmatud näopilt ja 0-3 all.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Esimesed värvipliiatsid olid Giotto be-be beebipliiatsid, plastikotsaga (sest väikelapsel kipuvad otsad suhu minema). Need olid nagu rasvakriidi ja pliiatsi vahepealsed. St kerge vajutamisega tuli ilus erk joon. Peale märgitud 2+ vanusele.
Kaheselt tahtis ja juba täpsemalt joonistada, siis sai ostetud LYRA pakse värvipliiatseid (Apollost, Knopkast) ja STABILO kolmnurkseid (ka selveris on neid). Stabilod on ka paksemad ja väga kvaliteetsed.

Rasvakriidid seisavad kaks aastat, on proovitud, aga eelisatakse ikka pliiatseid.´

Ka imiku mängutekil oli meil kirjas, et alla 3-a ei soovita. Mida ma üle kolmesele enam seda ostan:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Cariocal on sellised paksemad rasvakriidid, mis kohe katki ei lähe. Umbes 90senti poes 12värvi. Need on hetkel põhilised.Need on veega pestavad ja tulevad kenasti ka pestes maha. Need veega maha pestavad Carioca paksud vildikad on sellepärast jamad, et isegi kui riietelt ja kätelt saad maha, siis laualt ja seinalt on suht võimatu. Viskasin pliiatsite karbist need välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Giotto pliitseid, ilusad värvid, kerge joonistada ja käes hoida.
Giottol olemas ka mahapestavad vildikad. Nendega joonistab ka.
Kallid, aga igati hinda väärt on need pliiatsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

\”Alla 3-aastastele keeletud\” tähendab seda, et kui sa annad alla 3-aastasele lapsele selle toote, ja ta selle näiteks kurku tõmbab või saab sellega mängides mõne tervisekahjustuse, siis tootja ei hakka sulle kompensatsiooni maksma. Ameerikas on näiteks pea kõigile titeasjadele (ja mitte ainult titeasjadele) 100 hoiatust juurde kirjutatud. Lihtsalt selleks, et teinekord on inimesed väga leidlikud asjade kasutamisel ja pärast peab tootja hakkama kompensatsiooni maksma.

Minu kahene poiss joonistab Giotto värvipliiatsitega ja rasvakriitidega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soovitan Giotto pliitseid, ilusad värvid, kerge joonistada ja käes hoida.
Giottol olemas ka mahapestavad vildikad. Nendega joonistab ka.
Kallid, aga igati hinda väärt on need pliiatsid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

joonistab suvaliste pliiatsitega (ei ole vaadanud, mis vanusele, et kindlasti alla 3-aastastele). vesivärvide ja gua¨¨idega meeldib ka maalida.
rasvakriite kipub sööma ja võimalikult väikesteks tükkideks murdma – seepärast neid väga kätte ei anna enam.
viltpliiatseid pole ka mõtet nii noorele osta. meil lõhkus kohe ära – vajutas kõik otsad sisse ja enamik korke kadus ka kohe ära, st kuivasid ära ka lisaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvipliiatsid on kasutuses. rasvakriidid on ka olemas, need muidugi murdis pooleks ja tirib paberi ümbert ära. rasvakriitidega on lauale ja seinale ka joonistanud aga need olen sprayga maha saanud.(need on siis kasutuses kui ise pean ka temaga joonistama)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

parimateks joonistusvahenditeks on osutunud Maped Colorpeps Maxi kolmnurksed jämedad värvipliiatsid. pliiatsihoid tuleb lastel kiiresti õige, kergelt hakkavad paberile peale ja ei murdu süsi sees tükkideks. meil läheb kahe lapsega kolmas karp, ostnud olen Selverist (viimati oli 51 krooni 12tk/karp).
Giotto 2+ vildikad maaliti tühjaks, aga pärast nägin hullu vaeva, et suurem laps hakkaks pliiatsit normaalselt hoidma, aga mitte rusikas. Giotto plastotsaga värvipliiatsid seisavad (ei saa peenikesemat joont teha), samuti nende rasvakriidid. isegi ei tahaks nendega midagi teha, haisevad.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 18:34; 27.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

hoiatus \”alla 3a ei soovitata\” tähendab seda, et väiksemad peaks kasutama ainult täiskasvanu järelvalve all. pliiatsite puhul on ainult kasuks, kui emme teise pliiatsiga kõrval joonistab – kust muidu see väike inimene teab, mida nende värviliste asjadega teha saab 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 27.01 18:34; 27.01 18:36;
To report this post you need to login first.
Postitas:

giotto be-be pliiatsid, vildikad, rasvakriidid kõik olid 2+ vanusele, kasutame neid. Selverist ostetud. Kuid minu varsti 3-ne ei ole eriti joonistamisest huvitatud. Nüüd alles ehk natuke midagi teeb.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Hetkel kodus Crayola MiniKids värvipliiatsid, karbil kiri 1+.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 18 postitust - vahemik 1 kuni 18 (kokku 18 )


Esileht Väikelaps Millega joonistab alla 3-aastane?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.