Esileht Ilu ja tervis millega leevendate päevade-eelset valu?

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: millega leevendate päevade-eelset valu?

Postitas:

huvitavad nii ravimid kui ravimtaimed.
väga vastik on millegipärast olla, tavaliselt ei ole. kodus on tablettidest paratsetamooli, ibuprofeeni, nospad. ravimtaimedest naistepuna, pärnaõisi, piparmünti.
ei tahaks ükshaaval katsetama hakata.
sõbranna soovitas paar pitsi konjakit, et temal aitab alati, aga noh, laupäevahommikul pudru kõrvale ei ahvatle eriti:)

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 10:31; 09.12 12:31; 10.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina võtaks ibuprofeeni ja nospad, aitavad ehk ikka, üks leevendab valu, teine lõdvestab lihaseid.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Päevade eelset valu põhjustab küllastunud rasvhapete liigne tarbimine. Vaata oma toidusedel üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Päevade eelset valu põhjustab küllastunud rasvhapete liigne tarbimine. Vaata oma toidusedel üle.[/tsitaat]

minu päevade eelset valu põhjustab adenomüoos, toidusedel on korras.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 10:31; 09.12 12:31; 10.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

puhast vett:) sellega kadus mul ka pms ära, kui hakkasin korralikult vett jooma.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

sellel veejoomisel on tõepõhi all, aga talvel on see mul alati raske, seega võtan paratsetamooli

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul ka adenomüoos. Võtan juba enne valu tulekut ühe 400 ibumaxi ja valu ei tulegi. Kui ei suuda valu ennetada, siis hiljem on raskem vaigistada. Milles Sul see adenomüoos muidu väljendub? Kas lapsi plaanis veel?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 07:48; 10.12 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Mul ka adenomüoos. Võtan juba enne valu tulekut ühe 400 ibumaxi ja valu ei tulegi. Kui ei suuda valu ennetada, siis hiljem on raskem vaigistada. Milles Sul see adenomüoos muidu väljendub? Kas lapsi plaanis veel? [/tsitaat]
lapsed õnneks kõik saadud. mul alles avastati see, nii et ei tea, kuidas asjad pööravad. viimased kuud on päevade esimesed paar päeva väga valulikud, samuti on verejooks suurenenud. praegu laseb veel olla, edasi pakkus arst välja mirena paigaldamise. esialgu ei tee ma midagi, vaatan, kuidas edasi. alati ei pidanud asi väga hulluks minemagi.
mis mõttes sa ennetavalt võtad? et kui tead, millal päevad peaksid hakkama ja siis päev enne võtad ibumaxi?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 08.12 10:31; 09.12 12:31; 10.12 16:17;
To report this post you need to login first.
Postitas:

[tsitaat]
mis mõttes sa ennetavalt võtad? et kui tead, millal päevad peaksid hakkama ja siis päev enne võtad ibumaxi?[/tsitaat]Täpselt nii teengi.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 10.12 07:48; 10.12 17:18;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Need kellel päevad pidevalt (alati) valulikud, neil tõesti soovitatakse juba ennetavalt valuvaigistit võtta.

Mina kasutan 1000 mg (500 mg x2) paratsetamooli ja 2 tbl no-spad korraga. Vajadusel võtan maksimaalselt paratsetamooli 4 korda ööpäevas ja no-spad 3 korda ööpäevas.

Mulle meeldib ka see, et kerin fliisist pleedi endale kõhu ümber ja see kuidagi soojendab ja leevendab ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ilmselt pole mul kunagi liiga suured valud olnud, aga minul on otsene seos trenni tegemise ja valude vahel.
Mida rohkem trenni, seda vähem valu.
Ilmselt kerelihaste treenimine on just põhiline, sest sellega treenib tasahaaval ka silelihaseid.

Kuna ei tea, mis on adenomüoos, siis sellel teemal kaasa ei räägi. Mõtted lihtsalt teistele, keda ka see teema huvitab.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Paratsetamool 1gr, nospaa 2 tbl, lisaks ka tserukaal 1 tbl.
Üldse soovitaks PMS vähendamiseks mngapipratablette.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

regulaarne seks

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Vaid diclofenac. Enne endometrioosi ravimist kasutasin küünlaid, nüüd aitab ka kapsel. Mitte mingi käsimüügiravim ei aita, ka ennetav mitte. Mul läks varem ikka minestuseni välja. Sünnitused nende valude kõrval lapsemäng.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mungapipra tabletid selle jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Ilu ja tervis millega leevendate päevade-eelset valu?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.