Esileht Kodunurk Millega pesete riideid???

Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )

Teema: Millega pesete riideid???

Postitas:

Millega teie pesete oma riideid ja kas ka lähevad suhteliselt kiiresti tuhmiks ja koledaks? Mul on 2aastane laps ja tema riideid pean ikka väga tihti pesema ja sellega kaasnebki see,et nii tuhmid ja koledad.Aitäh

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul on 2 elukohta. Mõlemas kohas pesen pesupulbriga pesu. Ühes kohas seisavad riided kaua ilusad, teises on mõne pesuga valged riided täitsa hallid. Põhjus on vees.
Sama on veekeetjate ja kraanidega, ühes kohas puhtad, ei vaja mingit spetsiaalset küürimist, teises jälle peale paari korda kasutamist tuleb äädikapudel välja võtta.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üldiselt pesumasinaga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina kasutan G1 pesupulbrit ja pesumasinat. Plekkide eemaldamiseks ka super 10t või siis teen pesupulbrist pasta ja panen selle plekkidele ning leotan veidi vees enne pesumasinasse panemist. Riided on korralikud, plekke pole, tuhmid ka ei ole. Tuhmiks lähevad riided minu meelest siis, kui pesupulbrijäägid jäävad pesusse (juhtub tihti Arieli jt tavaliste poepesupulbritega) või siis, kui heledaid (või värvilisi) riideid pesta koos tumedatega.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Perwolliga, aga Woollite on parem. Väga ilusad jäävad värvid, isegi tuhmid muudab uuesti erksaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Omo geeliga. Pulbreid ei kasuta juba aastaid, sest riided jäid nii kanged ja tolmasid peale pesu

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kas keegi on mingi nipiga hallikspestud \”valged\” riided ka uuesti valgeks saanud? Või on ainus variant uued osta?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

enda ja mehe riided Tide pesupulbriga.
beebi omad Fairy non bio pesupulbriga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]PARSIK kirjutas:[/small]
[tsitaat]enda ja mehe riided Tide pesupulbriga.
beebi omad Fairy non bio pesupulbriga.[/tsitaat]
Kui aus olla, siis sellisel käitumisel ei ole mingit mõtet. Kui pesed korra tidega, siis jäävad pesupulbrijäägid ikkagi masinasse.

Meie peseme Neutral vedelikuga ja riided on ok. Kaldun ka arvama, et pigem on asi vees.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Neutral- eraldi musta ja valge pesu jaoks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Eraldi Perwolli või Woolite pesuvahend valge, musta ja värvilise pesu jaoks. Ei ole valgest või mustast halliks ja värvilistest luitunuks pestud asju ollagi.

Hallikspestud valge pesu jaoks võta Liilia pesuvalgendi http://www.mayeri.ee/tooted/pesuvalgendi-liilia/pesuvahendid/order/97,22,144
odav ja VÄGA tõhus, pane kaussi keeva vette pulber ja lahusta, leota riideid veidi ja pärast pese. Aga ettevaatust!- tõesti ainult valgele pesule, igasuguste värvidega teeb see valgendaja üks-null 🙂 mu punase triibuga valgetest köögirättidest said helehelekollase triibuga valged käterätid ja helebeezidest lapsepluusidest lumivalged 😛

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Arieli geelikapsliga ja lisaks valgele pesule panen ka valgendit kuna meil rauarikas vesi.Lapse riideid pesen MiniRiskiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ma ka kasutan pesumasinaga pesu pestes GNLD G1 ja plekkidel Super 10. ilmselt saan ka nüüd miinuseid 😀
Kuigi ega see super 10 nüüd kõiki plekke päris ära ei võta, aga pesupulbriga igati rahul.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Aga kas nende pesupulbrite ja geelidega, mis on mõeldud valgele pesule võib pesta ka muid heledaid riideid ja valgeid särke näiteks mingite piltidega? Või on need ikka ainult lumivalgele pesule?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kasutan Ecoveri aga tundub, et viimasel ajal ei pese üldse plekke välja ja lapsel neid ikka tekib. Proovin vist ka Fairyt järgmisel korral, olen varem kasutanud ja pesi hästi puhtaks ja oli suhteliselt lõhnavaba.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 15 postitust - vahemik 1 kuni 15 (kokku 15 )


Esileht Kodunurk Millega pesete riideid???

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.