Esileht Kodunurk Millega pesete rinnahoidjaid?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millega pesete rinnahoidjaid?

Postitas:

Täpsemalt valgeid RH, et need halliks ei läheks?

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]Täpsemalt valgeid RH, et need halliks ei läheks?[/tsitaat]

Need on nö valgeks värvitud ja kui juba hall, siis pole midagi teha. Pesta tuleb pesukotis, õrna pesu programmiga ja koos ainult heleda pesuga. Ilma kotita pestes ei tohiks puuvillaga koos pessu panna, siis on ka varsti hall.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Erilisi lemmikuid pesen käsitsi Villa¨ampooniga (Eesti tootja, lambapildiga pudel, äkki Orto?), mis ongi mõledud villaste ja õrnade kangaste käsitsipesuks. On käte vastu õrn ja jätab pesule hea lõhna.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Just, valge rinnahoidja ei lähe halliks mitte sellepärast, et mustus ei tule maha, vaid sellepärast, et värv kulub maha ja kui see on juhtunud, siis enam valgeks rinnahoidjaid ei saa.

Mul üks tuttav seda ei uskunud. Muudkui keetis enda rinnahoidjaid (kujutage ette, rinnahoidjaid tohib pesta vaid 40 kraadiga, aga tema lausa keetis!) ja valgendas. Loomulikult ei olnud sellest mingit abi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Tavalise pesuga mis ei anna värvi. Pole ükski valge rinnahoidja veel halliks läinud.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesul ja pesul on ka vahe, eks sellest ka valge värvi säilivus tingitud 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

värvitaastajatega valge perwoll abiks näiteks…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Liiga kuuma veega ei tohi pesta. Ja loomulikult koos valge pesuga või üldse eraldi käsitsi ja õrnpesuvahendiga.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

ei ostagi valgeid rinnahoidjaid, kõige lihtsam.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina olen loobunud valgetest rinnahoidjatest. Milleks neid vaja? Ebapraktilised just nimelt selle halliks minemise pärast. Ebapraktilised ka ebaloomuliku valge värvi tõttu. Suvel on valge pluusi all ihuvärvi, karamellitooni või koorekohvitooni (kreemi eri toonid) rinnahoidja hulga ilusam. Mulle üks sõbranna kunagi demonstreeris – mina ise algul ei uskunud, et küllaltki tugevat pruuni karamellitooni rinnahoidja võiks valge pluusi alla paremini sobida, kui valge. Aga sõbranna näitas ette ja tõesti, valge rinnahoidja paistis pluusist selgelt läbi, sest ihu ei ole ju lumivalge. Karamellivärvi rinnahoidja aga ei paistnud. Nii et minul on nüüd juba aastaid kõige heledam rinnahoidja selline shampanjatooni, aga enamasti valin veelgi tugevama värvi, piimakohvi.
Aga rinnahoidja pesemine on jama ka ilma selleta, et see veel valget värvi oleks. Mina pesen neid ikka käsitsi, sest masinas, isegi kui on pesukott, venib paari pesukorraga välja.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Millega pesete rinnahoidjaid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.