Esileht Kodunurk Millega puhastada ahju?

Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )

Teema: Millega puhastada ahju?

Postitas:

Mul on uus elektriahi millele tavapärased Ajaxid jne pole mõjunud. Põhiliselt on seal kõrbenud rasv. Kuna ahi pole minu oma ja vaja ta kiiremas korras puhtaks saada, siis mis oleks parim nii klaasi kui ka sisemuse puhastamiseks?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 12:21; 29.05 14:24; 31.05 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Üsna hästi aitab, kui panna kuuma ahju (200-230) kauss sidrunihappeveega, hoida pisut, keerata kuumus maha ja lasta ahi jahtuda ning seejärel puhastada. Võtab mustuse lahti ja on kergem puhastada.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Ritabell kirjutas:[/small]
[tsitaat]Üsna hästi aitab, kui panna kuuma ahju (200-230) kauss sidrunihappeveega, hoida pisut, keerata kuumus maha ja lasta ahi jahtuda ning seejärel puhastada. Võtab mustuse lahti ja on kergem puhastada.[/tsitaat]

Suur tänu, proovin kindlasti!

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 12:21; 29.05 14:24; 31.05 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

sul peab asi siis üsna hukas olema, kui ahjupuhastajad ei mõju. Need on ju nii kanged ja tõhusad. Proovi mõnda grillipuhastusvahendit siis, need on veel kangemad. Ilmselt pead seda korpa seal kõigepealt spaatli või labidaga kaapma ka. Ja vbl isegi traatnustikut.
Miks lased üldse rasval vabalt ahju põhja tilkuda? Teinekord pane plaat veega alla kui grillid.
Selles sidruniveekausi meetodis ma küll kahtlen, selle õrna auru peale see kõrbenud rasv ei kõssa ka.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Soodast teed pasta, määrid ahju sellega kokku, lased 2-3 tundi seista ja siis puhastad svammiga (karedama poolega), loputad kerge äädikaveega ja ongi puhas 🙂

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]Kägu kirjutas:[/small]
[tsitaat]sul peab asi siis üsna hukas olema, kui ahjupuhastajad ei mõju. Need on ju nii kanged ja tõhusad. Proovi mõnda grillipuhastusvahendit siis, need on veel kangemad. Ilmselt pead seda korpa seal kõigepealt spaatli või labidaga kaapma ka. Ja vbl isegi traatnustikut.
Miks lased üldse rasval vabalt ahju põhja tilkuda? Teinekord pane plaat veega alla kui grillid.
Selles sidruniveekausi meetodis ma küll kahtlen, selle õrna auru peale see kõrbenud rasv ei kõssa ka.[/tsitaat]

Põhjal polegi midagi viga, külgedel ja klaasplaadil pritsmed.
Kas niimoodi kraapida võib? Ma kartsin, et rikun niimoodi ahju üldse ära… põhiliselt ongi klaasist plaat rasvane millele Ajax jms pole mõjunud.

Proovin seda sooda varianti ka kindlasti, tänan 🙂

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 3 korda. Täpsemalt 29.05 12:21; 29.05 14:24; 31.05 23:58;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Kuidas te neid ahje loputate? mul oli eelmine ahjupuhastusvahend ka selline, mis tuli rohke veega ära pesta. Märg nuustik või lapp on maksimaalne, millega ahju puhastan.
mees on mul meister midagi ahju põhja tilgutama, kui tema on ahjus süüa teinud (teeb tegelikult palju maitsvamalt kui mina), siis selliseid kordi, kus ahju põhja poleks midagi tilkunud ja siis sinna kinni kõrbenud on väga harva. Ja ta ei grilli ahjus, lihtsalt tavaliselt paneb nõu liiga täis ja sealt keeb midagi üle.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ainus Amway asi minu majapidamises ja see on ahju puhastusvahend. Suur pudel ja väga tõhus. Nühkimisvaeva sisuliselt pole, kõik leotab kenasti lahti. Kui kohe endale ei taha osta, siis ehk keegi annab veidi laenuks, et saaksid proovida.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 8 postitust - vahemik 1 kuni 8 (kokku 8 )


Esileht Kodunurk Millega puhastada ahju?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.