Esileht Kodunurk Millega puhastasid uue külmiku enne, kui sinna söögi sisse ladusid?

Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )

Teema: Millega puhastasid uue külmiku enne, kui sinna söögi sisse ladusid?

Postitas:

Kas piisab palja veega või kasutasite natukene mingit puhastusvahendit. Fairy vms?

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 18:16; 25.06 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Ei puhastanudki. Kas oleks pidanud? Ma ei tea, me siiani elus ja terved.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

No hooliv inimene ikka puhastab külmiku enne tema kasutusse võtmist. Lapp ja pisut nõudepesuvahendit on täiesti piisavad abivahendid. Vesi ka muidugi.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

huvitav, ma ka eeldasin, et külmkapp on poes niigi puhas. transportimisest välispidiselt paar poriplekki sai maha pühitud, aga meil läks kohe kasutusse. toiduaineid ma reeglina niikuinii otse külmikusse ei pane. ikka on neil mingi nõu ümber.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

[small]piibeluht kirjutas:[/small]
[tsitaat]huvitav, ma ka eeldasin, et külmkapp on poes niigi puhas. transportimisest välispidiselt paar poriplekki sai maha pühitud, aga meil läks kohe kasutusse. toiduaineid ma reeglina niikuinii otse külmikusse ei pane. ikka on neil mingi nõu ümber. [/tsitaat]

vot ei ole puhas, plastikust osad ikka sellise halli kihi all, no kuidas ma ütlen? Plast tekitab antistaati ja tolm vms. jura seal peal. Mitte ei kujuta ette, et asi tuleb tehasest ja ma panen otse söögid sinna sisse. Värske kurk jms ikka lahtiselt nö.

0
0
Please wait...
Kasutaja on kirjutanud teemasse 2 korda. Täpsemalt 25.06 18:16; 25.06 19:26;
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul harjumus käia külmik üle nõrga äädikalahusega ja seda ka siis kui külmikut sulatan.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

pesin ka lihtsalt ära, seega vesi, lapp ja tilgake nõudepesuvahendit

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mul oli külmikut ostes juhend kaasas ja seal oli kirjas: Pesta nõrga soolalahusega…

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

soodalahusega siis:)

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Külmkappi ei soovitata puhastada kemikaalidega (sh. ka Fairy), parim vahend toiduainetega kokkupuutuvate pindade puhastamiseks on sidrun, mis ka desinfitseerib. Soovitan panna hiljem külmikusse kausikese vee ja sidrunilõikudega (ära unusta uuendada!) ning külmikus on alati värske ja meeldiv lõhn.
Internetist leiab palju võimalusi, kuidas soodast, äädikast, sidrunist jms. looduslikest vahenditest ise väga tõhusaid puhastusvahendeid teha. Nt. häid nõuandeid leiab siit http://organizedhome.com/clean-house/pantry-recipes-homemade-cleaning-products/

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 10 postitust - vahemik 1 kuni 10 (kokku 10 )


Esileht Kodunurk Millega puhastasid uue külmiku enne, kui sinna söögi sisse ladusid?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.