Esileht Väikelaps millega talvekombekat pesta?

Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )

Teema: millega talvekombekat pesta?

Postitas:

Ostsin lapsele Reimateci uue kombe ja nüüd vaja pesta seda. AGa saan aru, et tavalise pesugeeliga seda pesta ei tohiks. Millega soovitate pesta, et säiliks kõik kombe head omadused? Tänan

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Spordipoes küsi väliriietele mõeldidud pesuvahendit. Pudel maksab ca 10-13€, jätkub vist umbes viieks pesukorraks.
Mayeril on ka spordiriietele mõeldud vahend, maksab ca 4-5€, jätkub kauaks. Osad aga väidavad, et ei vahend sobi, samas olen kaks aastat pesnud väliriideid sellega. Hooaja jooksul max 2-3 korda ja omadused on hooaja lõpus täiesti alles. Oma (valget) jopet olen kahe aasta jooksul pesnud rohkem, seetõttu ostsin igaks juhuks spordipoest ilmastikukindluse taastaja, kuigi kui aus olla, pole märganud, et jope ei peaks tuult ja vett.

Tavalise pesuvahendiga ära pese, rikub paari korraga täiesti ära.

Nb, uusi riideid tuleb esimesel korral üldjuhul üksi pesta. Uuri silti kindlasti.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Veega. Ei lisagi pesuvahendit, see ju liiv, pori, mis tuleb veega maha, mitte kosmeetikajäägid nagu ema kope kaelusel võib olla ????

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

oluline on see, et ei tohi kasutada pesupehmendajat.

Kasuta spordiriiete pesemiseks mõeldud geeli, neid on eri tootjatel. Aga kui kompekat või jopesid pesed, siis panegi ainult seda spordivahendit ja ära lisa mingeid muid vahendeid, ei veepehmendajat ega pesuloputusvahendit ega plekieemaldusvahendit.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Postitas:

Mina ostsin ka sportlandist spets geeli.Maksab 12 euri sentidega ja saab kasutada 10 korda.Selle mayeriga void tavalisi dresse peste aga kalleid uleriideid ma kull ei usaldaks.

0
0
Please wait...
To report this post you need to login first.
Näitan 5 postitust - vahemik 1 kuni 5 (kokku 5 )


Esileht Väikelaps millega talvekombekat pesta?

See teema on suletud ja siia ei saa postitada uusi vastuseid.